Visitor Counters
Köşe YazılarıArama :    

Eylem yapan, öldüren Hristiyan ise ona terörist denmez!  -Güneş Gazetesi


Londra'da, 'Müslümanları öldüreceğim' diye bağıran biri, teravih namazından çıkan kalabalık Müslüman cemaatin üzerine araç sürerek 1 kişiyi öldürdü, 2'si ağır 10 kişiyi de yaraladı. İngiliz polisi ve Londra'nın seçilmiş Müslüman belediye başkanı Sadık Han olayı terör saldırısı olarak niteledi. Amerika'da da Virginia Eyaleti'nde sahur sonrası camiden çıkan cemaatle tartışan birisi, Müslüman bir genç kızı öldürdü. Amerikan polisi bu saldırıyı'nefret suçu' olarak açıkladı. Bana göre bu saldırılar İslamofobik duyguların ne tür cinayetlere, terör saldırılarına yol açabileceğini gösteren alarm niteliğinde.Dünyanın çeşitli ülkelerinde Müslümanlara yapılan saldırıların arkasında eğer bir tezgah yok ise, o zaman bu saldırıların surumlusu islam dinini terör dini gibi gösteren ve Müslümanları da teröristmiş gibi gösteren medyadır. 

Haçlı zihniyetine hizmet ediyorlar 

Bakın İngiliz Başbakanı Theresa May, İngiliz polisi ve Londra belediye başkanı Sadık Han Londra'daki saldırıyı terör saldırısı olarak değerlendirirken, dünya ve İngiliz basını her saldırı sonrası rahatlıkla 'İslamcı terörist'ifadesi kullanırken, 'Müslümanları öldüreceğim' diyen saldırgana 'terörist' diyemedi.  Diyemezler çünkü İslamofobiyi körükleyen ve dinler arası savaş çıkarmak isteyen aynı basın ve aynı zihniyettir. Biliyoruz ki çoğu basın Haçlı zihniyetine hizmet ediyor. Yanlız dünya veya Avrupa basını İslamofobiyi körükleyip islam düşmanlığı yapıyorsa, o zaman  biz Müslümanlar da çok uyanık olacağız ve İslam düşmanlarına malzeme vermeyeceğiz. Sevgili okuyucularım Peygamber efendimiz küfür topluluğunu tek millet, İslam topluluğunu da tek millet saymıştır. Küfür topluluğu Haçlı zihniyetine sahip olanlar birlik içinde olup dünyanın her bölgesinde Müslümanlara zülüm ediyor. Kendi yaydıkları fitneyle ve pis oyunlarla Müslümanı Müslümana öldürtüyorlar. 

İslam dinini hakkıyla yaşamıyoruz 

Peki ya biz Müslümanlarda hiç mi suç yok? Aslında suçun en büyüğü biz Müslümanlarda. Güzelim mensubu olduğumuz İslam dinini hakkıyla samimi duygularla yaşamıyoruz. İslam ahlakını üzerimize yansıtamıyoruz. İslam dininin merhamet ve şefkat dini olduğunu dünyaya anlatamıyoruz. Müslümanlar olarak içimize yayılan kanser virüsünü temizlemedik. Yani terör örgütlerine bulaşmış olan, Haçlı zihniyetin oynuna gelmiş olan, canlı canlı masum insanları öldürenleri, kelle kesenleri içimizden temizleyip atamadık. Dolaysıyla Haçlı zihniyetine hizmet eden dünya ve Avrupa medyası, sözde İslam adına terör eylemlerinde bulunan terör örgütlerinin eylemleriyle İslamofobiyi yaymakta. Elbette Müslümanları öldüren Hrıstiyanları da terörist ilan etmez. Derim ki biz Müslümanlar kendimize gelmediğimiz müddetçe, bir birimize karşı samimi olmadığımız müddetçe, güzel ahlaka sahip olmadığımız müddetçe, şiddetten bahsettiğimiz müddetçe biliniz ki dünyada bize huzur yok. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH DÜNYADA DİN, DİL, IRK AYRIMI OLMADAN TÜM İNSANLIĞA FİTNEDEN UZAK HUZURLU YAŞAMAYI NASİP ETSİN. ALLAH BİZ MÜSLÜMANLARI, UYANIP BİR BİRİNE SAMİMİ OLANLARDAN EYLESİN. ALLAH MÜSLÜMANLAR ÜZERİNDE PİS OYUN OYNAYANLARI, BİR BİRİNE KIRDIRANLARI TÜMÜYLE HELAK ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN

okumak için tıklayın.


Hem kendini hem CHP'yi bitiriyorsun  -Güneş Gazetesi


Efendim CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MİT tırları davasında 25 yıla mahkum olan CHP Milletvekili Enis Berberoğlu için güya 'adalet aramak' maksatıyla Ankara'dan İstanbul'a doğru Gandi yollara düştü. Yalnız Gandi, İngiliz sömürgesine karşı bağamsızlık mücadelesi vermek maksatıyla yollara düşmüştü. Kılıçdaroğlu ise, 'devlet sırlarını ifşa eittiği' için mahkeme tarafından mahkum edilen kendi milletvekili için yürüyüş yapıyor. Açık konuşmak gerekirse ben Kılıçdaroğlu'nun Enis Berberoğlu'nu düşündüğü için yollara düştüğünü sanmıyorum. “Peki ya Hocam bu adam ne için Ankara'dan İstanbul'a yürüyor” derseniz bana göre Berberoğlu'nun tutuklanmasını fırsat bilip üst aklın ürettiği hain projeyi oynuyor. Öyle sanıyorum ki FETÖ'cü hainlerin 15 Temmuz'da yarım kalan darbe girişiminin sonunu getirmek için yollara düştü. İnanıyorum ki Kılıçdaroğlu'nu yollara düşüren üst akıl her kim ise, sonunda Kılıçdaroğlu'nu yolda yalın ayak bırakacak. Tam da Türkiye ekonomisi  iyi durumda iken, Türkiye yüzde 5 büyümeyi yakalamışken, Türkiye yıllardır mücadele ettiği PKK terör örgütünün belini kırmışken bizim çakma Gandi Kılıçdaroğlu, Enis Berberoğlu'nun tutuklanmasını bahane ederek yollara düştü. 

Üst aklın ürettiği kaos projesi 

Sevgili okuyucularım her anlamda ülkemize zarar getirecek olan bu yürüyüş, Tıpkı Gezi olaylarında olduğu gibi Kılıçdaroğlu'nun destekçileri yine FETÖ, terör örgütü PKK, PKK'nın siyasi kanadı olan HDP ve değer marjinal guruplar. Üst aklın ürettiği kaos projesini hep birlikte oynuyor. Oynasınlar bakalım nasıl olsa bu millet çıplak gözle olup biteni izliyor. Bir araya gelen bu guruplar ülkemizde ekonomi çöksün, iç karışıklık çıksın ve sonra millet bir birini öldürsün istiyor. Diğer taraftan bir türlü sandıkta yenemedikleri Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı siyaset sahnesinden silmek. Halbuki bu gidişle millet CHP'yi siyasetten tamamen silecek haberleri yok. Sözde adalet arayan Kılıçdaroğlu'na soruyorum? Ey Kılıçdaroğlu maden bu kadar adaletsizliğe karşıydın da neden FETÖ'cüler Türk silahlı Kuvvetleri'nin komutanlarına kumpas kurup hapse attıklarında yollara düşmedin? Tekrar soruyorum neden FETÖ'cü savcı ve hakimler tarafından suçsuz yere hapse atılan komutanlar için yürüyüş yapmadın? 

Sana bu yoldan ekmek çıkmaz 

Neden kendinize sermaye ettiğiniz ülkemizin kurucusu olan Atatürk'e yıllardır deccal, alkolik diyerek küfürler eden Fetullah Gülen denen hainin haddini bildirmek için yollara düşmedin? Ama Onlar seni yoldan çıkardı değil mi Kılıçdaroğlu? Neden 28 şubat döneminde içeri atılan millet vekilleri için yürüyüş yapmadınız? Derim ki ey Kılıçdaroğlu sana bu yoldan ekmek çıkmaz. Bu millet artık ülkemiz üzerinde oynanan pis oyunları ve gerçekleri  görüyor. Gerçekten samimiysen, Atatürk'ün yolundan gidiyorsan, ülkeni seviyorsan gel o zaman seni yanlış yönlendiren FETÖ'cülerden ve üst akıl denen şer odaklarından uzak kal. Bugün Sana akıl verenler Türkiye Cumhuriyeti'nin iyiliğini isteyenler değil, ülkemizi yıkıp parçalamak isteyenlerdir. Kılıçdaroğlu şunu çok iyi bil ki sana akıl verenler hem seni hem de CHP'yi bitirecek benden söylemesi. Ne diyeyim Allah herkese akıl nimeti vermiş. İnşallah Kılıçdaroğlu da Allah'ın verdiği aklı kullanıp kendine gelir. CENAB-I ALLAH DEVLETİMİZİ MİLLETİMİZİ ŞER GÜÇLERİN ŞERRİNDEN KORUSUN. ALLAH GÜZELİM ÜLKEMİZDE DİN, DİL, IRK AYRIMI OLMADAN CÜMLEMİZE HUZURLU YAŞAMAYI NASİP ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN.

okumak için tıklayın.


İsrail Haaretz Gazetesi itiraf etti  -Güneş Gazetesi


Ortadoğu'yu yeniden şekillendirmek isteyen Siyonist güçler, Arap baharı adı altında Irak'ı, Tunus'u, Suriye'yi Yemen'i ve Mısır'ı, karıştırdı. Bu ülkelerde önce iç savaş çıkartıp sonra bölüp parçalamak arzusunda olan Siyonist güçler maalesef sinsi oyunlarında başarılı oldular. Bugün neredeyse Irak, Suriye ve Yemen 3'e bölünmek üzere. Mısır'ı sormaya gerek bile yok. Mısır'da demokratik yollarla seçilen Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi'yi kanlı darbe ile deviren, 5 bine yakın darbe karşıtı sivili de öldürten Sisi denen katil, İsrail ve Amerika'nın yani Siyonistlerin kendisine çizdiği yoldan gidiyor. Gitmek mecburiyetinde çünkü Mursi'nin başında olduğu 93 milyonluk Mısır İsrail'i korkutuyordu. İsrail'in güvenliği söz konusu olunca Amerika, İsrail, Suudi Arabistan, Birleşik Arap emirlikleri, İngiltere, Almanya, Fransa ve çok sayıdaki Avrupa ülkesi Muhammed Mursi'yi devirmesi için Sisi denen katile darbe yaptırdılar. Mısır'da kanlı darbeyi gerçekleştiren katil Sisi, başta Amerika  olmak üzere Suudi Arabistan'da ve Almanya'da büyük lider endamıyla karşılanıyor. 

Katar ablukası siyonist oyunu 

Terör örgütü PKK ve FETÖ'cülere kucak açan Almanya Başbakanı Merkel, daha bir kaç gün önce Sisi'yi Almanya ziyaretinde öve öve bitiremedi. Bunlar var ya bunlar tek kelimeyle kan emici şerefsizler bunlar. Bu şerefsizlerin  şimdiki yeni oyunu Körfez ülkelerini karıştırmak oldu. Bügün Katar'a uygulan yaptırımlar ve ambargolar yine Siyonistlerin bir oyunudur. İsrail'in Haaretz gazetesinde çıkan haberde, Ortadoğu'da yeni bir sürecin başlatılması için İsrail Başbakanı Netanyahu'nun, geçen sene Şubat ayında Ürdün'ün Akabe şehrinde eski ABD Dışişleri Bakanı John Kerry, Ürdün kralı 2. Abdullah ve Mısır Cumhurbaşkanı Sisi ile gizli bir görüşme gerçekleştirdiği duyurulmuştu. İşte bu gizli görüşmenin ve Trump'ın Suudi Arabistan'a, İsrail'e yaptığı Ortadoğu  ziyareti sonrasında Katar'a pis oyunlar başladı. Elbette Amerika Suudi Arabistan'a 380 milyarlık dolarlık silah satınca Ortadoğu ve Körfez ülkelerinde bir şeyler olacak öyle değil mi? Sevgili okuyucularım Suudi Arabistan'ın başını çektiği 10 ülkenin Katar'a yaptırımlar uygulamasından sonra acaba sırada Türkiye'mi var deniliyor? 

Amaçları Türkiye'yi parçalamak 

Kardeşlerim  Türkiye hiç bir zaman Siyonistlerin radarından çıkmadı ki. Türkiye'nin bugüne kadar yaşadığı darbelerin, terör olaylarının arkasında zaten hep bu şer güçler Siyonistler var. Bunların asıl amacı tıpkı Irak'ta Suriye'de olduğu gibi ülkemizde iç savaş çıkartıp sonra bölüp parçalamak. İşte 15 Temmuz darbe girişimin asıl amacı tam da buydu. Görmediniz mi FETÖ'cü hainlerin 15 Temmuz darbe girişimi sonrası NATO, Amerika, Vatikan ve Almanya'nın iki yüzlülüğünü? Güya sözde dost bu iki yüzlüler, destekledikleri ve arkasında durdukları FETÖ'cü hainlerin darbe girişimi başarısız olunca adeta çılgına dönmüşlerdi. Allah'a çok şükür verilmiş sadakamız varmış da 15 Temmuz darbe girişimini Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan sayesinde ucuz atlattık. Derim ki biz millet olarak bırakalım sağı solu, şucu bucu olmayı, bırakalım din, dil, ırk ayrımını, bırakalım sosyal medyada bizi bir birimize düşürecek fitneyi, algı operasyonlarını. Bizler ülkemiz üzerinde oynanan pis oyunların farkında olalım. Birlik ve beraberliğimizi düşünelim. Allah korusun konuşulduğu gibi Katar'dan sonra sıra Türkiye'demi söylemleri gerçek olur benden söylemesi. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH ÜLKEMİZ ÜZERİNDE KİMLER PİS OYUN OYNUYORSA HEPSİNİ HELAK ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN.

okumak için tıklayın.


Bırakın assolistliği kendinize gelin  -Güneş Gazetesi


Hafızlık yaptığım dönemde çok sayıda Gönenli Mehmet Efendi, Ali Ulvi Hoca Efendi, Sami Ramazanoğlu ve Mehmet Zahit Kotku gibi çok sayıda hoca efendileri tanıdım. Bu hoca efendiler hiç bir zaman dünya nimetlerine kendilerini kaptırmadılar. Bu hoca efendilerin tek amacı vardı. Tek amaçları insanlara Kur'an-ı Kerim'i, Peygamber efendimizin hadis ve sünnetini, helal haram kavramlarını öğrettikleri gibi, ana ve babaya, devletimize, milletimize, insanlığa güzel ahlaklı hayırlı nesiller yetiştirmek için uğraşırlardı. Zaman geçtikçe ne yazık ki böylesi hoca efendileri arar olduk. Sayılan sevilen bu hoca efendiler ahirete intikal ettikten sonra yerleri hiç dolmadı. Şimdi, “Peki hocam günümüzde bahsettiğiniz gibi hiç mi hoca efendi yok” diyebilirsiniz? Elbette bugünkü günümüzde mutlaka Allah dostları vardır. Ancak bugün var olan Allah dostları kendilerini şer dünyanın şerrinden korunmak için kendi manevi alemlerinden dışarı çıkmazlar. Bugünkü cemaat liderleri Allah dostu değil mi diye sorarsanız? Bugünkü piyasada bilinen cemaat liderlerinin hiç biri kesinlikle ama kesinlikle Allah dostu filan değil.   

Kur'an-ı Kerim'i güzel okuma yarışması 


Hatta  o sözde hocaların çoğunun dünya nimetlerine tapan, başka niyetlerle cemaat oluşturduklarını ve şeytana dost olduklarını söyleyebilirim. Zaten Allah dostu olan biri her halinden anlaşılır. Sevgili okuyucularım yavaş yavaş sadede gelmek istiyorum. Çevredeki arkadaşlar, “Hocam, televizyonda Kur'an-ı Kerim'İ güzel okuma yarışmasını hiç izlediniz mi” diye sordular. 'Hayır izlemedim' cevabını verdikten sonra programı izlemeye başladım. Televizyonu izlediğimde sanki o ses Türkiye müzik yarışmasını izliyor gibiydim. Kendi kendime vah vah ne hallere düştük, nedir bu kepazelik dedim. Programdaki jürilerin hoca sıfatından uzak kibirli tavırlarına mı üzülürsün, yoksa yarışmaya katılan zavallı kişilerin arabesk okuyucuları gibi jöleli saçları ve giyinmelerine mi? Yoksa fantezi  müzik okur gibi Kur'an-ı Kerim'i okuma şekillerine mi üzülürsün. Halbuki Kur'an'ın kendine has güzel makamı ve okuma tarzı var. Kur'an-ı Kerim'in kendisine has makamını yok sayan bu yarışmacıların tek amacı ünlü olup mevlitlerde  para kazanmak. Rahmetli Abdurrahman Gürses hoca efendi hayatta olsaydı her halde üzüntüsünden perişan olurdu. Kardeşlerim Allah Kur'an-ı Kerim'i ölülerin arkasından okunması gereken bir kitap olarak değil, biz kullarına dünyada yaşarken hayatımıza tatbik etmemiz için gönderdiği bir kitaptır. Biz Müslümanlar kuran-ı Kerim'i ve Peygamber efendimizin hadis ve sünnetini hayatımızda aynen tatbik eder isek, biliniz ki Allah mükafat olarak biz müminlere cenneti nasip edeceği gibi sonsuz nimetler İhsan eyleyecektir.   

Asıl amaçları Kur'an'a hizmet değil 


Gözlerini para bürümüş, şöhret olmak için yapmadıkları kalmayan ölü okuyucuları olan assolistlere sesleniyorum. Peygamber efendimiz, “Şöhret ateşten gömlektir ve kibirli olan biri benim ümmetimden değildir” diyor. Sakın Kur'an-ı Kerim'i kendi ahlakınıza çekmeye çalışmayın ve Kur'an-ı Kerim assolistler gibi okunmayı bırakın. Kur'an-ı Kerim'i parayla satmayın. Evet biliyorum sizlerin asıl amaçlarınızın Kur'an-ı kerim'e hizmet etmek olmadığını, asıl amaçlarınızın toplum tarafından fark edilip mevlidler de para kazanmak olduğunuda biliyorum. Kardeşim Allah Kur'an-ı Kerim'i parayla satmayın demiyor mu? Farkında değilmisiniz sizlerin yüzünden İslam dini iyice magazinleşti?. Sizlerden dolayı, bazı sözde hocalar ve cemaat liderleri yüzünden insanlar İslam dininden uzaklaştı. Allah aşkına bırakın şu dünyalığı. Bırakın İslam dinini kendinize sermaye etmeyi. Yahu İnsan biraz olsun okuduğu kelamdan utanır. Ah ah elimde bir yetki olsa ilk iş olarak bu hocaları yetiştiren ilahiyat fakültelerini hemen kapatmak olur. Zaten ilahiyat hocalarının çoğunda kibir ve samimiyetsizlik görüyorum. Hatta Çoğu ilahiyatçıların namaz bile kılmadıklarını duymaktayım. Derim ki Gerçekten takva ehli ilim irfan sahibi hoca efendilerin yetişmesi için Haseki Eğitim Merkezi'nde olduğu gibi medrese eğitimilerinin çoğalması  gerekir. Dünyalık değil, Allah için samimi duygular içinde islam dinine hizmet edecek takva ehli gerçek hoca efendiler  yetiştirilip cemaatin önüne çıkarılmalı. İslam dinin çöplüğünden geçinen assolist tipli sözde hocalara tekrar sesleniyorum bırakın assolistliği, bırakın Kur'an-ı Kerim'i parayla okumayı, bırakın dini magazinleştirip kendinize sermaye etmeyi. Bilinizki kendinize sermaye ettiğiniz o kitap Kur'an-ı Kerim huzuru mahşerde sizden hesap soracaktır benden söylemesi. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH CÜMLEMİZİ SAMİMİ KULLARINDAN EYLESİN. ALLAH TAKVA EHLİ, ŞUURLU, SAMİMİ HOCA EFENDİLERLE BİZLERİ KARŞILAŞTIRSIN. ALLAH MÜNAFIKLARIN ŞERRİNDEN CÜMLEMİZİ KORUSUN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN.

okumak için tıklayın.


Derhal temizleyin  -Güneş Gazetesi


Hava Kuvvetleri Komutanlığı eski savcısı Albay Ahmet Zeki Üçok,  Türk silahlı Kuvvetleri'nin henüz FETÖ'cülerden temizlenmediğini, ilk fırsatta yeni darbe girişiminde bulunabileceklerini söylemiş. FETÖ'nün son 30 yılda Türk Silahlı Kuvvetleri'nin içine 60-70 bin militan soktuğunu söyleyen Üçok, “15 temmuz darbe girişimi sonrası askeriyeden sadece 7 bin 500 kişi ihraç adildi. Türk Silahlı Kuvvetleri'nin içinde nereden bakarsanız şu an 40-50 bin FETÖ'cü var. Halen ordu içindeki en güçlü grup FETÖ'cülerdir” diyerek uyarılarda bulunmuş. Eski askeri savcısı Albay Ahmet Zeki Üçok, 2009 yılında Türk Silahlı Kuvvetleri'nin içindeki parelel yapıyı ortaya koyduğunda, başına FETÖ'cüler tarafından gelmeyen kalmamıştı. Ben bu uyarıları ciddiye alıyorum. Çünkü din, devlet ve millet düşmanı olan hain münafık FETÖ'cüler, takiye yapmayı ve kendilerini saklamayı çok iyi bilirler. Bukalemun gibi bulundukları ortama göre öyle şekil alırlar ki, bir bakmışsınız Atatürkçülerden daha çok Atatürkçü olmuşlar, dini bir ortamda herkesten daha çok dindar, layık kesimin içinde daha  ateşli layık olurlar. 

Her türlü hainliği yapabilirler 

Çapkınlık söz konusu olduğunda 'ben çapkınım' diyenlere şapka çıkarttırırlar. İnsanlara şantaj yapmak maksadıyla kadın veya erkek temin etmeyi iyi bilirler. İçki içmek söz konusuysa en iyi degüstatör yani alkolden en iyi anlayan kişi olurlar. Gözlerine kestirdikleri yere ulaşmak için ellerinden gelen her türlü hainliği, münafıklığı, pisliği yaparlar. İşte Türk Silahlı Kuvvetleri'nin içine aynı münafıklık alametleri içinde sızıp kendilerini saklamayı başarmışlardır. Sevgili okuyucularım Türkiye cumhuriyeti çok kolay var olmadı. Bu güzelim ülke kurulurken çok bedeller ödendi. Türkiye Cumhuriyeti On binlerce genç şehidin akıttığı kanla, fakir ve fukaralık içinde kurulduğunu bilmeliyiz. Ancak millet olarak Türkiye Cumhuriyeti'ni bölüp parçalamak için İsrail'in, Amerika'nın, NATO'nun, Vatikan'nın, ve bazı Avrupa ülkelerinin desteklediği  FETÖ denen vatan millet din düşmanı olan münafık hainlere kurban edemeyiz. Devletin içinde kendini saklayan hain olan değil, gevşek davrananlar değil, milli olan yetkililerimiz işi sıkı tutarak Türk silahlı kuvvetlerimizin ve devletin diğer birimlerinde kendisini saklayan  ne kadar FETÖ'cü var ise hemen derhal temizleyin. Aksi taktirde görevinizi yapmadığınızdan dolayı hem bu dünyada hem de huzuru mahşerde büyük azap görürsünüz. 

Milletimiz gereken dersi verdi 

Kardeşlerim, bu FETÖ'cülerin ne kadar hain olduklarını, devletimizi milletimizi nasıl bölmeye çalıştıklarını, kendi insanımızın başına nasıl bombalar yağdırdıklarını 15 Temmuz'da gördük değil mi? Son 15 yıl içinde Türk Silahlı Kuvvetlerimize hainlik yaptıklarını, kendi adamlarını Türk Silahlı Kuvvetleri'ne yerleştirmek için, kendi uydurdukları Ergenekon, balyoz, poyraz köy, oda tv operasyonlarıyla asker ve gazetecilere nasıl kumpas yaptıklarını, İnsanların hayatını nasıl karattıklarını hepimiz gördük değil'mi? Allah'a çok şükür Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde milletimiz bu hainlere 15 Temmuz'da gereken dersi verdi. Yanlız eski askeri savcı Ahmet Zeki Üçok'un dediği gibi  FETÖ'cü hainler,  askeriyenin ve devletin içinden henüz bitmiş filan değil. Bir an önce bu FETÖ'cü hainler temizlenmez ise işte o zaman ayvayı yedik demektir. Yani ülkemizde iç savaş mı dersiniz, ülkemiz bölünür mü dersiniz ne derseniz deyin her şey olabilir benden söylemesi. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH ÜLKEMİZİ MÜNAFIKLARIN ŞERRİNDEN KORUSUN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, CUMHURİYETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN. ALLAH GÜZELİM ÜLKEMİZDE DİN, DİL, IRK AYRIMI OLMADAN CÜMLEMİZE HUZURLU YAŞAMAYI NASİP ETSİN, AMİN.

okumak için tıklayın.


Ne zaman kendimize geleceğiz?  -Güneş Gazetesi


Amerikan Başkanı Trump, Ortadoğu'yu karıştırdı. Trump, Suudi Arabistan ve İsrail ziyaretleri sonrası ayıp olmasın diyerek kerhen bir saatliğine de olsa Filistin'e geçmişti. Tüccar olan Trump, Ortadoğu ziyaretleri esnasında  himayesindeki Suudi Arabistan'a tam 380 milyar dolarlık silah sattı. Silah satışı sonrası Trump, Suudi Arabistan Kral'ı Selman ile  birlikte kılıç dansı bile yapmıştı. Amerika Suudi Arabistan'a 380 milyarlık silah sattıysa elbette bir bildiği vardır değil mi? İsrail'in Ortadoğu projesini hayata geçirmek için önce fitne yayan Amerika, daha sonra Arap yöneticileri kandırarak Müslüman'ı Müslüman'a kırdırıyor. Amerika'dan 380 milyar dolarlık silah alan Suudi Arabistan, alakasız bir şekilde Müslüman Kardeşler'e ve Hamas'a yardım ettiği gerekçesiyle Katar'a saldıracağını söylüyor. Bu krizin ardından Trump,Twitter hesabından, “Ortadoğu'ya yaptığım ziyaretin etkisini görmekteyim” dedi. Ya İran'daki terör olayı? Suriye'de ve Yemen'de var olmak içinde olan İran her iki ülkede binlerce masum müslümanı öldürdü. 

İran'a saldırı senaryonun parçası 

İşte eden bulur misali artık İran'da yaptıklarının karşılığını görmeye başladı. Kendi İstihbarat örgütüyle övünen İran'da DEAŞ terör örgütü, İran'lılar için kutsal sayılan Humeyni'nin kabrinde ve Meclis'te iki ayrı terör eylemi gerçekleştirdi. Her iki Terör eyleminde 12 İranlı hayatını kaybetti. İranlı yetkililer, “Bize yapılan terör eyleminin arkasında Suudi Arabistan var. İntikamımız çok ağır olacak”diyerek Suudi Arabistan'a tehditte bulundu. Hay sizin gibi fitne ve pis oyunlara gelen aptal sözde Müslüman'a ben ne diyeyim? Fitneye oyuna nasıl geliyorlar görüyorsunuz değil mi? Sevgili okuyucularım bence Amerikan Başkanı Trump'ın Suudi Arabistan ziyareti, Katar'a diplomatik abluka uygulanması ve İran'da  gerçekleşen terör eylemleri bir biriyle bağlantılıdır. İran'a  DEAŞ'ın saldırması, Suudi Arabistan'ın Katar'ı tehdit etmesi oyunun bir parçasıdır. Amerika'nın İsrail'in Avrupa ülkeleri ve Rusya'nın asıl niyeti İslam ülkelerini mezhep fitneliği ile Müslüman'ı Müslüman'a kırdırıp sonra bölüp parçalamaktır. Peki ya biz Müslümanlar, neden hep ehli küfür ülkelerin, Haçlı ordusunun fitne ve pis oyunlarına  gelip bir birimizi öldürüyoruz? Neden birbirimizin varlığından rahatsızlık duyuyoruz? 

Neden tek millet olamıyoruz? 

Kendimize çeki düzen verip neden birbirimize kenetlenmiyoruz? Başkaları tarafından kullanılmayı içimize nasıl sindirebiliyoruz? Neden mezhep safsatasına, mezhep fitneliğine takılıp kalıyoruz? Allah aşkına Müslüman topluluk olarak hiç mi adam olmayacağız? Allah'ın Resul'ü kainatın efendisi olan Peygamber efendimiz, “İslam tek millettir” diyor. Peki Biz Müslümanlar neden tek bir millet olamıyoruz? Biz Müslümanların ömrü hep ehli küfrün pis oyunlarına gelerek birbirimizi öldürmekle mi geçecek? Nerede kaldı Kur'an-ı Kerim ve İslam şuuru, nerede kaldı peygamberimizin hadis ve sünneti? Haçlı ordusu fitne odakları bizi bölüp parçalıyorlar, bizi birbirimize kırdırırken bazı salak, aptal sözde Müslümanız diye geçinenler halen mezhep safsatasına mezhep fitneliğine takılıyor. Bizler birbirimizi öldürürken, diğer yandan içimize fitne sokanlar içkisini içip kıs kıs gülüyor. Allah sonumuzu hayırlı eylesin. Derim ki sıkıntılı günlerimizde maddi ve manevi olarak her daim Türkiye'nin yanında olan Katar'ı, Haçlı ordusunun pis oyunlarına, Amerika ve İsrail'in kullandığı münafık ülkelere yem ettirmeyelim. Türkiye olarak Katar'ın yanında olmalıyız. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH ÖNCE BİZ MÜSLÜMANLARA GERÇEKTEN KUR'AN-I KERİM'E İMAN ETMİŞ, PEYGAMBER EFENDİMİZİN HADİS VE SÜNNETİNİ YAŞAYAN KULLARINDAN EYLESİN. ALLAH APTAL SÖZDE MÜSLÜMANLARA UYANMAYI NASİP ETSİN. ALLAH BİZ MÜSLÜMANLARI BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE TUTSUN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN. 

okumak için tıklayın.


Tek çare idam  -Güneş Gazetesi


Toplum olarak milli ve manevi değerlerimizden iyice koptuk. Ne dini inançlarımızı eskisi gibi samimi duygular içinde yaşıyoruz, nede bir birimize olan dostluğumuzda, sevgimizde, saygımızda samimiyiz. Bundan 20 yıl öncesine kadar toplum olarak bir birimizden sorumlu gibi yaşardık. Sokaktaki çocuklara kendi çocuklarımıza sahip çıktığımız gibi sahip çıkardık. Sıkıntıda olan tanıdıklarımıza elimizden gelen yardımı yapardık. Yani bundan 20, 30 yıl öncesinde insanlık vardı. Peki ya bugün bu duygulara sahipmiyiz? Hayır kesinlikle sahip değiliz. Bugün maddeci, çıkarcı, menfaatimiz için adam satan, samimiyetsiz, duygusuz, olduk. Soruyorum Allah aşkına bize ne oldu da bu hallere düştük? Elbette milli ve manevi değerlerimizden uzaklaştığımız için, Kur'an-ı Kerim'i hakkıyla yaşamadığımız için, anne ve babalar çocuklarını sadece madde üzerine yetiştirdikleri için bu durumdayız. 

Manevi boşluğa düşüyorlar 

Çoğu anne ve baba evlatlarına sevgi şefkat göstermedikleri gibi çocuklarıyla ilgilenmiyor. Çocuklarının kiminle dostluk arkadaşlık yaptıklarını bilmiyorlar. Ya sonra? Şefkatten mahrum kalan evlat manevi boşluğa düştükten sonrası art niyetli kişilerin eline düşmekte. Çoğu zaman da uyuşturucu bataklığına düşüyorlar. Açıklamalara bakılırsa neredeyse uyuşturucu kullanmayan genç kalmadı gibi. Yetkililer ve polis insanları sık sık uyuşturucuya karşı uyarmalarına rağmen bu pisliğin illetin önüne geçilemiyor. Polis o kadar baskınlar yapmasına rağmen, kanı bozuk insanlık düşmanı zehir tacirlerini yakalamasına rağmen ne hikmetse uyuşturucu ticareti yapan şerefsizlerin sonu bir türlü gelmiyor. Zehir tacirlerinin sonu gelmiyor ama binlerce gencimizin  sonunu getiriyorlar. Her gün sokaklarda, parkta veya bir kenarda uyuşturucudan ölmüş gençlerin cesetleri toplanıyor. Bakın bu şerefsiz insanlık düşmanı zehir tacirleri, 7 yıl önce pazarlamaya başladıkları sentetik uyuşturucu bonzainin fiyatını 'sürümden kazanalım' diye düşürmüşler. 

Helal, haram kavramlarını öğretin 

Araştırmalarda sokaklarda birer zombi haline gelen 500 bin uyuşturucu kullanıcısının var olduğu söyleniyor. Daha bir kaç gün önce Yalova'da uyuşturucu batağına düşmüş bir sapık, 6 yaşındaki bir kız çocuğuna tecavüz edip sonra vahşice öldürmüş. Hiç lafı eveleyip gevelemeden derim ki, devletimizin ve milletimizin bekası için, toplum olarak huzuru ve sağlıklı yaşamamız için, uyuşturucu üreten ve satanları, cinayet işleyenleri, devletine milletine ihanet edenleri, terör örgütlerine maddi ve manevi destekte bulunanları, teröristlerin tümünü idam etmek gerekir.Ayrıca ana ve babalara sesleniyorum. Evlatlarınıza sahip çıkın, evlatlarınızın kimlerle arkadaşlık yaptığını takip edin. Evlatlarımızın geleceğini düşünerek ilim irfan sahibi olmaları için gayret içinde olmalıyız. Ancak devletimize, milletimize, ana ve babaya hayırlı evlatlar olması için evlatlarımızı, mutlaka ama mutlaka milli ve manevi değerlerimize göre güzel ahlak üzerine helal ve haram kavramlarını öğreterek yetiştirelim. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH CÜMLEMİZE HAYIRLI EVLATLAR NASİP ETSİN. ALLAH EVLATLARIMIZI ŞERLERDEN VE PİSLİKLERDEN KORUSUN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN.

okumak için tıklayın.


Tedbirler alınmazsa çok kötü olur  -Güneş Gazetesi


Efendim TBMM 15 temmuz darbe girişimini araştırma komisyonu raporunda, “Türkiye'deki cemaatlerin şeffaf ve denetlenebilir olması gerekir” demiş. Komisyon raporunda ayrıca, “Cemaat yapılarının çoğu açık, şeffaf ve esnek olmaktan uzak olup, genellikle faaliyetlerini gizlilik içinde ya da denetimlerden uzak yürütüyorlar. Bu cemaat yapılarının toplum yararına çalışıp çalışmadıklarının denetlenmesi gerekir. Yüzlerce özel dini kanaldan, toplumun kafasını karıştıracak, insanları dini görünümleriyle farklı mecralara sürükleyebilecek zararlı, bölücü, kışkırtıcı, kin ve nefret söylemi taşıyan, şiddet ve teröre özendiren yayınlar yapılmaktadır” ifadeleri kullanıldı. Komisyon raporuna, FETÖ'nün çok sayıdaki medya organını etkin bir şekilde nasıl kullandığını unutulmaması gerektiği vurgulanıyor. Sevgili okuyucularım TBMM 15 temmuz darbe girişimi araştırma raporunu gazetede okuduğumda içimden, “Doğru, üzerine gidilmesi gerekir” dedim. Çünkü bugünkü cemaatlerin çoğu aslına uygun faliyetlerde bulunmuyor. 

Kafalarında başka hesaplar var 

Cemaatler samimiyet içinde, aslına uygun olarak insanlara islam dinini Kur'an-ı Kerim'i, peygamber efendimizin hadis ve sünnetini, helal ve haram kavramlarını, çocuklarımıza ana ve baba haklarını, devlet ve millet sevgisini öğretmelidirler. Ancak bugünkü cemaatleribelki yüzde 2'si bu şekilde faaliyet gösteriyor. Şimdi, “Peki Hocam ya değer cemaatlerin yüzde 98'i nasıl” diyebilirsiniz. O cemaatlerin yüzde 98'i kendi görüşlerine göre insan yetiştirip siyasette, ticarette etkin olmamın yani paranın ve dünyalığın peşinde.Hatta bazı cemaatlerin FETÖ'den doğan boşluğu doldurabilmek için siyasette, kamusal alanda yaygınlaşmanın peşinde olduğunu duymaktayım. Demek oluyor ki çoğu cemaatlerin beynin altında hep başka hesaplar var. Demek oluyor ki, çoğu cemaatler  islam dinini kendi çıkarları için kullanıyor. Demek ki çoğu cemaatler  kendilerine sermaye ettikleri islam dininden uzak yaşıyor. 

Kime hizmet ettikleri belli değil 

Kardeşlerim kim İslam dinini siyasette ve ticarette kendisine sermaye ediyor ise biliniz ki o kişi münafıktır. Kim kendilerine bağlı olan insanları, İslam adına kendi çıkarları için kullanıyorsa biliniz ki münafıktır. Yeter be kardeşim artık samimi olun samimi. Ya adam gibi İslam dinine hizmet edin yada İslam dinini kendinize sermaye etmeyi, münafıklığı bırakın. Evet 15 Temmuz Darbe Araştırma Komisyonu raporunda söylendiği gibi, bugünkü cemaatlerin neye veya kimlere hizmet ettikleri hiç belli değil. Bazı cemaatleri, kim bilir Fetullah Gülen'i kullandıkları gibi başka ülke istihbaratları kullanıyor olabilir de. Kardeşlerim güzelim Türkiyemizin kıymetini bilerek, gayrı meşru faliyetler içersinde olan cemaatlere karşı çok ama çok uyanık olmalıyız. Eğer art niyetli, ipi başkalarını elinde olan cemaatlere karşı bir an önce gereken önlemler alınmaz ise bilinizki Türkiye daha çok 15 Temmuz'lar yaşar. Biz Müslümanların ölçüsü sadece Kur'an-4 Kerim ve Peygamber efendimizin hadis ve sünneti olmalıdır. Müslüman olarak önce kendimiz İslam dinini hakkıyla yaşayıp hayatımıza tatbik edelim. Sonra çocuklarımıza  mutlaka güzelim İslam dinini, Kur'an-ı Kerim'i, Peygamber efendimizin hadis ve sünnetini, helal haram kavramlarını, ana, baba haklarını, devlet ve millet sevgisini öğretelim. Aksi taktirde çocuklarımız manevi boşluğa ve art niyetli kişilerin ocağına düşer. Yetkililere derim ki, bir an önce bu cemaat  bize yakın veya şu cemaat bize uzak demeden tüm cemaatleri yakın takibe alın. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, CUMHURİYETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN . ALLAH KİM MÜNAFIKLIK KİSVESİYLE GÜZELİM İSLAM DİNİNİ KENDİLERİNE SERMAYE EDİYORSA HEPSİNİDE HELAK ETSİN, AMİN. 

okumak için tıklayın.


Ortadoğu'da karışıklığın asıl nedeni  -Güneş Gazetesi


İtler, atlar, filler tepindikçe çimler eziliyor. Yani Amerika, İsrail, Rusya ve Avrupa ülkelerinin siyasi çıkar ve menfaatleri için Ortadoğu'da yapmadıkları pislik kalmadı. Önce Arap baharı yalanlarıyla Tunus'u, Mısır'ı, Yemen'i, Irak ve Suriye'yi darma dağan ettiler. Çıkardıkları fitneyle Irak ve Suriye'de iç savaş çıkarıp milyonlarca masum insanı öldürdüler ve ölümlere sebep oldular. Milyonlarca insan iç savaş nedeniyle evini barkını, işini gücünü, ailesini geride bırakıp canlarını kurtarmak için başka ülkelerin şefkatine sığınmak için yollara düştü. Tabi canlarını kurtarmak için yollara düşen zavallı insanların Denizlerde cesetleri toplanıyor. Şefkatlerine sığınmak için gittikleri ülkelerde ise neler yaşadıklarını medyadan takip ediyoruz. Ortadoğu'ya bırakın baharının gelmesini insanlar şimdi çetin kış koşullarına bile razı. Irak'ta ve Suriye'de yaşayan insanlar en çok da DEAŞ denen terör örgütünden çekti. DEAŞ her zaman söylediğim gibi Amerika'nın, İsrail'in, İngiltere, Rusya ve bazı Avrupa ülkelerinin istihbaratları tarafından Ortadoğu'yu karıştırmak için kurulan bir örgüttür. 

DEAŞ bahanesiyle bölüyorlar 

Kendi saflarına katılmayan insanların kellesini kesen DEAŞ, değer yandan gözlerine kestirdikleri kadınlara tecavüz etmekte, İslam dinine zarar vermek ve İslam dinini dünyaya 'terör diniymiş' gibi göstermek için her şeyi yapmakta. İsrail, Amerika, İngiltere, Rusya ve bazı Avrupa ülkeleri, DEAŞ'la mücadele bahanesiyle şimdi Ortadoğu'da amaçlarına ulaşmaktalar. Irak ve Suriye bölünmek üzere. Hatta sınırlarımızın değer tarafında Kürt devletinin kurulması an meselesi. Sevgili okuyucularım bu ülkeler İsrail'in Ortadoğu projesini gerçekleştirmek için Suriye'yi, Irak'ı, Mısır'ı, Yemen'i karıştırdılar. Şimdi ise DEAŞ denen sözde terör örgütüyle mücadele bahanesiyle kontrol altında tutacakları küçük devletler kuracaklar. Dünya kamuoyunun karşısında öyle güzel oyun oynuyorlar ki sanırsınız bu iki yüzlü şerefsizler, Ortadoğu'ya huzur getirecekler. Bu sinsi oyunu Türkiye'nin de üye olduğu NATO'yla gerçekleştirecekler. Neymiş efendim NATO Rakka'da DEAŞ'ı temizleyecekmiş. 

Bunların hepsi bir oyun 

NATO DEAŞ'ı kiminle temizleyecekmiş biliyor musunuz? Terör örgütleri PKK, PKK'nın Suriye kolu olan PYD ve YPG ile birlikte temizleyecekmiş. Yalan, yalan, yalan. Bu iki yüzlü şerefsizlerin DEAŞ'la mücadele edeceği filan yok. Bunların hepsi bir oyun. Amaçları önce Türkiye'de gezi ve 15 Temmuz'da olduğu gibi iç karışıklık çıkarıp sonra ağIr silahlarla donattıkları PKK, YPG ve PYD'ye oldu bittiye getirerek Kürt devletini kurdurtmaktır. Amerika şimdiden PYD'ye ağIr silah sevkiyatına başladı bile. Bu ülkelere soruyorum ve diyorum ki; Be alçaklar, Türkiye yıllardır terör örgütü PKK'yla mücadele ederken neden bugüne kadar NATO üyesi olan Türkiye'nin yanında değildiniz? Türkiye'nin karşı çıkmasına rağmen halen PKK'ya, YPG'ye ve PYD'ye neden ağIr silahlar veriyorsunuz? Be şerefsizler sizin verdiğiniz ağIr silahlar bugün PKK terör örgütünün inlerinden çıkıyor. Terör örgütü o silahlarla Benim asker ve polisimi şerefsizce kalleşçe şehit ediyor. Bu mu sizin ortaklığınız? Bu mu sizin müttefikliğiniz? Bu mu sizin dostluğunuz? Sizin ortaklığınıza da, dostluğunuza da, müttefikliğinize de. Ey millet görün şerefsizlerin ülkemiz üzerinde oynadıkları pis oyunları. Görün Türkiye'yi her türlü pis oyunlarla ve fitneyle nasıl bölmek istediklerini, görün yıllardır Türkiye'nin gündeminde terör olaylarının neden bitmediğini, görün dost ve düşmanın kim olduğunu. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN. ÜLKEMİZ ÜZERİNDE KİM VEYA KİMLER ŞEREFSİZCE PİS OYUNLAR OYNUYOR İSE ALLAH HEPSİNİ HELAK ETSİN. ALLAH GÜZELİM ÜLKEMİZDE VE DÜNYADA DİN, DİL IRK AYRIMI OLMADAN CÜMLEMİZE HUZURLU YAŞAMAYI NASİP ETSİN, AMİN. 

okumak için tıklayın.


Zulme İsrailliler bile isyan ediyor  -Güneş Gazetesi


İsrail'in yıllardır Ortadoğu'da yapmadığı pislik, fitne, kalmadı. Ortadoğu'yu kendi çıkarları için dizayn etmeye çalışan İsrail, Irak'ı, Suriye'yi, Yemen'i, Tunus'u, Mısır'ı yaydığı fitne ve fesatlıklarla karıştırdı. Bu ülkeler bugün yaşanacak durumda değil. Çünkü hepsinde İsrail'in yaydığı fitneden dolayı iç savaş var. İç savaşın içinde olan Irak, Suriye belki yakın zamanda iki veya üçe bölüneacek. Peki İsrail, neden Ortadoğu ülkelerinin bölünmesini istiyor? Çünkü kendi kontrollerinde olan küçük devletlerin kontrolü daha kolay olur da ondan. Ya Filistin? İsrail'in yıllardır Filistin'e yapmadığı kalmadı. Filistin'de, Gazze'de Müslüman halka ne eziyetler, ne zülümler, ne büyük katliamlar yaptı. İsrail, 2004'de 1300 Filistinli sivili öldürdü, 2008'de 140'ı Filistin polisi toplam 350 kişiyi katletti, 2009'da Gazze'de 1600 Filistinli İsrail bombalarıyla ölürken 6000'den fazla kişi yaralandı ve evsiz kaldılar. 2011'de 18 kişi, 2012'de 341, 2014'de 202 kişi ölürken 1400 kişide yaralandı. Bu kadar değil. Şerefsizler zaman zaman yine Filistinliler'i öldürmeye devam ediyor. Peki bu katliamlar olurken dünya, bilhassa islam ülkeleri ne yapıyor? Hiç bir şey. Çünkü İsrail hepsini avucunun içine almış. 

İsrail katliamlarına destek 

İsrail, Filistin halkına sık sık çeşitli bahanelerle katliam yapıyorsa elbette bir gerekçesi olmalı değil mi? Bu zulmün ve katliamların altında toprağını genişletmenin yanında Filistin nüfusunu kontrol etmek de yatıyor. Sevgili okuyucularım hadi Amerika, İngiltere ve Avrupa ülkeleri İsrail'in Filistinlilere yaptığı katliamlara sessiz kalıyor. Bu ülkeleri anlarım, zaten bu ülkeler İsrail'in katliamlarına destek olan ülkeler. Ya islam dünyası? İslam dünyası dediğimiz ülkelerin ipi tamamen İsrail'in elinde. İslam ülkelerinin liderleri koltuğu kaybetmemek ve postu deldirtmemek için İsrail'e Amerika'ya destek bile oluyorlar.Amerikan başkanı Trump, Suudi Arabistan'a gittiğinde bu ülkeye tam 380 milyar dolarlık silah sattı. Suudi Arabistan bu silahı ne yacak biliyor musunuz? Yine İsrail ve Amerika'nın yaydığı fitneler neticesinde Yemen'de olduğu gibi Müslüman ülkelere saldıracak. Allah hepsini de bildiği gibi yapsın. 

Netanyahu asla vazgeçmez 

Hristiyan aleminde, hatta İsrail'de vicdanlı olan insanlar İsrail'in yaptığı zulme isyan ederken, Müslüman ülkelerden ses Yok. Daha üç gün önce İsrail'in Doğu Kudüs'ü 1967'de işgal edilişinin yıldönümü dolaysıyla Rabin Meydanı'nda toplanan vicdan sahibi bazı İsrailliler, Başbakan Netanyahu'yu uyararak, “Filistin halkına zülüm etme, barış görüşmelerine başla ve Filistin'in toprak bütünlüğüne saldırmayı bırak” dedi. Korku politikasından ve şiddetten beslenen Netanyahu denen katil, kesinlikle Filistinliler'e katliamdan vaz geçmez. Ne diyeyim Cenab-ı  Allah  biz Müslümanlar'a bir birine samimi olmayı, şuurlu ve gerçekten Kur'an-ı Kerim'i, peygamber efendimizin hadis ve sünnetini yaşamayı, küfre karşı bir olmayı nasip etsin. ALLAH ŞU FANİ DÜNYA'DA  CÜMLEMİZE DİN, DİL, IRK AYRIMI OLMADAN HUZURLU YAŞAMAYI NASİP ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN AMİN. 

okumak için tıklayın.


Masum insanlara yazık oluyor  -Güneş Gazetesi


Yıllardır Ortadoğu ülkeleri Suriye, Yemen, Irak ve Libya'da içlerine sokulan fitne neticesinde rejimle terör örgütleri arasında yaşanan iç savaş veya terör nedeniyle milyonlarca masum insan öldü. Milyonlarca insanda canlarını kurtarmak için ülkelerini terk etti. Canlarını kurtarmak için evini barkını, işini gücünü ve yakınlarını bırakıp başka ülkelerin şefkatine sığınıp, insan gibi yaşamak için yollara düşen zavallı insanların hayalleri Ege ve Akdeniz'de son buluyor. Yani denizlerde can veriyorlar. Akdeniz'de ve Ege Denizi'nde her gün ölen mültecilerin cansız cesetleri toplanıyor. Amerika, “Saddam Hüseyin kimyasal silah üretiyor” diyerek Irak'ı işgal ettiğinde bazı aptal geri zekalı Iraklılar, Amerika'nın ülkelerini işgal ettiğinde sevinç gösterilerinde bulunmuşlardı. Irak'ı işgalinden bir yıl sonra Amerika, “Pardon yanılmışız. Irak'ta kimyasal silah bulamadık, Saddam Hüseyin kimyasal silah üretmiyormuş” dedi. Ardından Amerika, “Saddam Hüseyin kimyasal silah üretmiyordu ama diktatör ve halkına zülüm eden biriydi, şimdi ise biz Irak'a demokrasi getireceğiz” dedi. 

Kıyamete kadar devam edecek 

Tam 14 yıldır bırakın Irak'a demokrasinin özgürlüğün gelmesini Iraklılar burnunu dışarı bile çıkaramıyor. Suriye'de de aynıları yaşanıyor. Amerika Suriye'nin Irak'ın ve Yemen'in içine öyle bir fitne soktu ki, belki bu fitne kıyamete kadar devam edecek. Trump, Suudi Arabistan'a gitti ve Suudi Arabistan'a tam 380 milyar dolarlık silah sattı. Peki suudi Arabistan Amerika'dan aldığı 380 milyar dolarlık silahı kime karşı kullanacak? Elbette İsrail'e veya başka hristiyan ülkelere kaşı kullanmayacak. Yemen'de olduğu gibi yine Müslüman ülkelere karşı kullanacak. Oh ne güzel adamlar hem islam dünyasının içine fitne sokup bir birine kırdırıyor, değer taraftan da Müslüman ülkelere silah satıyor. Bakın İsrail'in Ortadoğu projesi hayata geçirilsin diye Ortadoğu ülkeleri iç savaş nedeniyle bölünüyor. Neden bölünüyor? Çünkü kendilerinin kurduğu küçük ülkelerin kontrolü daha kolay olduğu için. Peki nedir kıyamete kadar sürecek olan fitne derseniz? Mezhep fitneliği ve DEAŞ denen sözde terör örgütü. Sözde terör örgütü diyorum çünkü, DEAŞ denen terör örgütü aslında büyük Ortadoğu projesi için İsrail'in, Amerika'nın, İngiltere'nin, Fransa'nın, Almanya'nın, Rusya'nın ve yine bazı Avrupa ülkelerinin bir araya gelmiş istihbaratçılarıdır. 

Asıl hedef müslümanlar  

Bu ülkelerin istihbaratçıları, ne yazık ki, islam dininden ve islam peygamberinden haberdar olmayan, cahil, avam, sokaklarda boş gezen, gelişi güzel arabesk hayat yaşayan, çoğu ise uyuşturucu kullanan cahil, sözde Müslümanlar'ı etkileyip saflarına katarak kullanıyorlar. Şimdi o ahmak cahil insanlıktan nasibini bile alamamış olan DEAŞ militanları, Ortadoğu'dan sonra Avrupa'da terör eylemleri yapıyor. Sevgili okuyucularım bundan 15 yıl öncesine kadar dünyada islam dinine ve Müslümanlar'a büyük ilgi ve sevgi vardı. Hatta gün geçtikçe Hristiyanken Müslüman olanların sayısında artış bile vardı. Hristiyanlar'ın Müslüman olmasından Vatikan'ın memnun olması mümkün mü? Tabiki memnun olması mümkün değil. Derim ki,  1: Avrupa'da yaşanan terör eylemlerinin asıl hedefi Müslümanlar'a karşı kin ve nefret oluşturmaktır.  2: Kim bilir belkide Fransa'da, İngiltere'de yaşanan terör eylemlerinin arkasında İsrail, Amerika veya avrupa ülkelerinin istihbaratları vardır.  3: Bu ülkeler yıllardır terör örgütlerini besledi ve halen de besliyorlar. Ülkemizi bölüp parçalamak isteyen şerefsiz hain PKK terör örgütünü yıllardır bu ülkeler var etti, destekledi ve halende desteklemektedirler.  4: Herkes ektiğini biçer.  5: Üzüldüğüm tek şey hiç bir şeyden haberdar olmayan zavallı insanların ölümleridir. Bir an önce dünya liderleri bir araya gelerek samimi duygular içinde yaşanan terör örgütlerini bitirmek için çaba göstermelidirler.  Fitne ve fesatlığa gelmeyelim  İngiltere'de çocukların ölümü beni gerçekten çok üzdü. Irak'ta, Suriye'de, Yemen'de katledilen İnsanların, İngiltere'de, Fransa'da masum insanların ölümü beni kahrediyor. Ne olur şu mübarek Ramazan ayının yüzü suyu hürmetine sizlere yalvarıyorum. Biz Müslümanlar kesinlikle ama kesinlikle şer ve şer olduğundan emin olduğumuz kişi veya olaylardan uzak duralım. Kur'an-I Kerim'i ve peygamber efendimizin hadis ve sünnetini iyi anlayalım. Ülkemiz üzerinde halen pis oyunlar oynanıyor. Türkiye Cumhuriyeti'ni yok etmek bölüp parçalamak İstiyorlar. Bizler pis Oyunlara fitne ve fesatlığa gelmeyerek devletimizin milletimizin bekası için çalışalım. Çocuklarımızı milli ve manevi değerlerimize göre yetiştirelim ki, çocuklarımız yanlış yollara düşmesin. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH DÜNYADA NE KADAR TERÖR ÖRGÜTÜ VARSA HEPSİNİ HELAK ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN. ALLAH DÜNYADAN TÜM FİTNELİĞİ YOK EDİP SONRA DA DİN, DİL, IRK, RENK AYRIMI OLMADAN DÜNYADA HUZURLU YAŞAMAYI NASİP ETSİN, AMİN.

okumak için tıklayın.


Çok şükür ayların en şereflisine kavuştuk  -Güneş Gazetesi


Allah'a çok şükür 11 ayın sultanı olan mübarek Ramazan ayına kavuştuk. Her yıl Ramazan ayında 'ah nerede o eski Ramazan ayları, ah nerede o eski komşuluklar' deriz. Çünkü eski Ramazan ayların çoşkusu sevinci ve şuuru farklıydı. Eski Ramazan aylarında tanıdık tanımadık herkes aynı masada iftarını açardı. Kadınlarımız evlerde toplanıp mukabele yapar, erkekler ise camide mukabeleye giderdi. Yani toplu halde bir araya gelinerek kur'an-ı Kerim'i hatim ederlerdi. Çok şükür bu geleneklerimiz kaybolmaya yüz tutsa da bilhassa kadınlarımız bu geleneğimizi bugün devam ettirmekte. Yine camilerimizde hatimler devam ediyor. Dolayısıyla Ramazan ayı geldiğinde toplumda bir huşuluk hasıl olurdu.Yani mübarek Ramazan ayının nuru insanların haline yansırdı. Ya şimdi maalesef bilhassa büyük şehirlerde Ramazan ayına saygı, hürmet kalmadı gibi. 

İftar verenin günahları affolur 

Bazı densiz ahlaksızlar, pişkin bir şekilde insanların gözüne bakarak alkol alıyor. Alay edercesine “Aa Ramazan mı? Ramazan'a selam söyle” diyerek oruç tutanlarla dalga geçiyorlar. Neyse Allah onlara da hidayet nasip etsin. Cenab-ı Allah inşallah onların da kalbine İslam, dinini, Kur'an-ı Kerim ve Peygamber efendimizin sevgisini verir. Bizler de İnşallah bu mübarek Ramazan ayını Rabbimizin  istediği gibi yaşarız. Sevgili okuyucularım çok şerefli olan Ramazan ayında yapılan, nafile namaz, sadaka, zikir ve bütün nafile ibadetlere verilen sevap, başka aylarda yapılan farzlar gibidir. Bu ayda yapılan farz ibadetler başka aylarda yapılan farz ibadetlerinden yetmiş kat fazla sevabı vardır.Bu ayda oruçluya iftar verenin günahları af olur ve Cehennemden azad olur. O oruçlunun sevabı kadar, iftar veren de sevap alır. Bir patron, amir, müdür emri altında ağır işlerde çalışan oruçlu olanların işlerini hafifletirse, ibadetlerinde kolaylıklar sağlarsa, bilsinlerki o amirlerin patronların günahlarıda af olur. Onlarda cehennemden azad olur. 

Teravih namazını ihmal etmeyin 

Peygamber efendimiz mübarek Ramazan ayında esirlerin, kölelerin azad edilmesini isterdi. Kim bu ayda iyi işler yaparsa Allah o kulu bir yıl boyunca güzel işlerle karşılaştırır. Kim bu mübarek ayda saygısızlık yapıyorsa, günah işliyorsa bilsinki bir yıl boyunca hep aynı işleri yapmaya devam eder. Ne olur şu mübarek Ramazan ayını nefsimize hakim olarak güzel geçirelim. Bu ayı fırsat bilerek kendimize çeki düzen verelim. Gücümüz yettiği kadar ibadet edelim, Allah'ın razı olduğu işleri yapalım, bu ayı Rabbimizin rızasını kazanmak ve ahireti kazanmak için fırsat bilelim. Bakın Kur'an-ı Kerim Ramazan ayında indi. Yapılan ibadetlerin kabul olduğu, edilen duaların geri çevrilmediği mübarek Kadir gecesi Ramazan ayının içindedir. Ramazan ayında iftarı erken açmak, sahuru ise geç yapmak sünnettir. Beş vakit namaza alışamamış olan kardeşlerim bu ayı fırsat bilerek beş vakit namaza başlasın. Teravih namazlarınızı ihmal etmeyin ve mümkün mertebe namazlarınızı camide cemaatle kılın. Hatırlar mısınız bundan 15 yıl öncesini? Bazı sözde ilahiyatçılar, 'efendim iftarınızı seks yaparak açabilirsiniz, sakız orucu bozmaz' diyen, 'oruç şart değil' diyen sözde ruhunu şeytana teslim etmiş olan sözde ilahiyatçıları hatırladınız değil mi? Allah onlara da gerçek imanı nasip etsin. Çok şükür artık son 15 yıldır gazete ve televizyonlarda böyle salakça aptalca fitne içerikli tartışmalar olmuyor. Derim ki, zekatlarınızı tam olarak eliniz titremeden verin. Sadaka verirken sokakta dilenen dilencilere değil, gerçekten yetim fakir ve fukaraya imkanınız nisbetinde sadakalarınızı verin. Sakın Ramazan Bayramı'na erişmeden fitrenizi yetim fakir ve fukaraya vermeyi unutmayın. Ne diyeyim  CENAB-I ALLAH YAPTIĞIMIZ VE YAPACAĞIMIZ İBADETLERİ ŞİMDİDEN KABUL ETSİN. ALLAH GERÇEKTEN RAMAZAN AYININ RUHUNA ERMİŞ OLARAK BU AYI BİZLERE YAŞAMAYI NASİP ETSİN. ALLAH BU GÜZEL AYIN YÜZÜ SUYU HÜRMETİNE DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN. 

okumak için tıklayın.


Ülkemizin bekası için yanında olmalıyız  -Güneş Gazetesi


Hep ilkleri başaran Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, yine bir ilke daha imzasını atarak partili Cumhurbaşkanlığı sistemini başlattı. Yani Cumhurbaşkanı Erdoğan, kurucu genel başkanı olduğu AK Parti'ye 998 gün sonra yeniden Genel Başkan oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan kongrede yaptığı konuşmalarda şu mesajları verdi: “FETÖ terör örgütüyle güçlü mücadele etmemiz gerekir, eğer bu terör örgütüyle mücadele edilmez ise Türkiye büyük tehlikelerle karşı karşıya kalır, ucu kime dokunursa dokunsun kesinlikle FETÖ terör örgütünü bitirmeliyiz.” Cumhurbaşkanı Erdoğan, PKK terör örgütününde hak ettiği cezayı vereceklerini belirterek, “PKK'nın mutlaka sonu gelecektir”dedi. OHAL'den AB üyeliğine kadar hemen hemen her konuyu ele alan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “2019'da işimiz zor. Yüzde 34'le, 49'la iktidar şansı kalmadı. Çıta yüzde 50+1'dir. AK parti 80 milyonun partisidir. Hiç kimse kendisini ötekileştirilmemiş hissetmesin, özgürlük alanını tehdit altında görmesin, kimse geleceğinden endişe etmesin, cumhuriyetimizi daha da güçlü kılacağız” dedi. 

2019'a kadar rahat durmayacaklar 

Ben de “2019'da işimiz çok zor” diyorum. Çünkü ülkemizi bölüp parçalamak isteyen içimizideki kanı bozuk hainler ve dış güçler 2019 seçimine kadar rahat durmayacak. Ülkemizi karıştırmak için ellerinden gelen hainlikleri yapacaklardır. En basiti iki yüzlü Amerika'nın yaptığına bakın. Amerika,“Türkiye'yle birer güçlü müttefikiz, terör örgütlerinin yok olması için Türkiye'yle beraber çalışıcağız” derken, diğer yandan ülkemizi tehdit eden terör örgütlerine en ağır silahları veriyor. O kadar arsızlaştılar ki, artık terör örgütlerine verdikleri desteği saklamıyorlar bile. Irak'ta Suriye'de terör örgütü mensuplarıyla basın toplantısı bile yapacak kadar, teröristlerin cenazesine katılacak kadar alçaklar.  Yalnız Türkiye'yi bölüp parçalamak için terör örgütlerine destek olan sadece Amerika, İsrail, Rusya veya İngiltere değil. Almanya ve bazı Avrupa ülkeleri de FETÖ'ye, PKK'ya ve PYD'ye siyasi ve silah desteği veriyor.  

Ülkemizi bölüp,parçalamak için  

Peki bu iki yüzlü sözde müttefik ve bizimle birlikte NATO üyesi olan ülkeler ne için Türkiye'yi tehdit eden, on binlerce asker ve polisimizi kalleşçe şehit eden kanı bozuk hain şerefsiz terör örgütlerini destekliyor?  Çok basit. Tek kelimeyle ülkemizi bölüp ve parçalamak için destek oluyorlar. Türkiye Cumhuriyeti'nin 100'cü yılına erişmesini istemiyorlar. İşte bundan dolayı 2019 seçimi çok önemli. Cumhurbaşkanımız  Erdoğan, önce MYK'da ve hükümette ciddi değişiklik yapacak. AK Parti'de eğer varsa FETÖ'cüler temizlenecek ve sonra terör örgütlerini tamamen bitirecek hamleler içinde olacak. Bizler de ülkemizin bekası için mücadele eden, Türkiye'yi kendi ayakları üzerinde durması için gece gündüz çabalayan Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın yanında olmalıyız. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN. ALLAH GÜZELİM ÜLKEMİZE DÜŞMANLIK EDEN İÇİMİZDEKİ KANI BOZUK HAİNLERİ VE DIŞ DÜŞMANLARI HELAK ETSİN. ALLAH GÜZELİM ÜLKEMİZDE DİN, DİL IRK AYRIMI OLMADAN CÜMLEMİZE HUZURLU YAŞAMAYI NASİP ETSİN, AMİN. 

okumak için tıklayın.


Ehil kişiler iş başında olunca  -Güneş Gazetesi


Amerika'nın ve İngiltere'nin yasağına rağmen Türk hava yolları, rekor kırmaya devam ediyor. Amerika ve İngiltere, terör eylemi bahanesiyle bundan 2 ay önce aralarında Türk Hava Yolları'nın da bulunduğu 7 ülkenin hava yolu şirketine veya 7 ülkeden uçuş yapacak olan uçaklara elektronik cihaz yasağı getirmişti. Yani cep telefonundan büyük olan cihazlar dahil olmak üzere bilgisayar ve elektronik cihazların tümüne yasak geldi. Bence bu yasak terör bahanesiyle Türk Hava Yolları'nı sekteye uğratmak için koyulan bir yasaktır. Neredeyse dünyada uçmadığı yer kalmayan Türk Hava Yolları'nın bu başarısını başta Almanya olmak üzere Amerika, İngiltere ve bir çok ülke kıskandırıyor. Bilhassa Almanya'nın havayolu şirketleri kelimenin tam anlamıyla iyi işletilmediği için dökülüyor. Her türlü olasılıklara karşı tedbirli olan THY yönetimi, kabinde bilgisayar yasağına karşı hızlı önlem aldı. THY ile uçacak olan yolculara bedava internet kullanımı sağladığı, ayrıca yolculara IPad dağıtıyor. 

Ülkemiz dünyaya meydan okuyor 

Bakın THY New York Müdürü Cenk Öcal ne diyor; Türk Hava Yolları kabinde bilgisayar ve elektronik cihaz yasağına rağmen Nisan ayında New York hattında 7 bin yolcu artışı yaşandı. “Ayrıca İsrailli yolcu sayımızda artış oldu” diyen Cenk Öcal, “Türk Hava Yolları'nın bilgisayarları hızlı bir şekilde hasar vermeden taşıması Avrupa havayolu şirketlerine örnek oldu” dedi.  Sevgili okuyucularım hatırlarsanız geçen pazartesi günkü yazımda şunları söylemiştim:  İster amir ister memur, kim olursa olsun, herkes işinde samimi olursa ve işini düzgün yapıp dünya menfaatlerini ön plana çıkarmaz ise, yetenekli milli duygulara sahip olan kişiler işin başında olursa, işte ülkemiz tüm dünyaya meydan okur.  Çok şükür Türk Hava Yolları'nın başındaki yöneticiler bu özelliklere sahip oldukları için başarı elde ediyorlar. Uçak sayısı 15 yıl öncesine göre çok arttı. Yurt dışına ne zaman çıksam bakıyorum ki, uçaktaki yolcuların yarısı yabancı uyruklu. Bu yolcuların çoğu THY ile başka ülkelerden gelip, tekrar THY ile başka ülkelere  gidiyorlar. 

Almanya aktarmalı uçuşlar 

Bundan 15 Sene öncesine kadar bu hizmeti Alman havayolları şirketleri yapardı. Bizim İnsanlarımız başka ülkelere seyahat edecekleri zaman Almanya üzerinden aktarmalı olarak seyahat ederlerdi. Şimdi ise Allah'a çok şükür nereden nereye geldik. Türk Hava Yolları da nereden nereye geldi. Çok şükür THY büyüdü ve neredeyse dünyanın en ücra noktalarına dahil uçuyor. THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, “THY'nin uçak sayısını artıracağız, Dolaysıyla koltuk sayısı da artmış olacak ve THY daha da büyücek” diyor. İşte ehil olan kişiler işin başında olunca, Allah'ın izni ile her alanda büyürüz. Hep derim ya, KİM GÜZELİM ÜLKEMİZE HAYIRLI İŞLERDE BULUNUYOR İSE ALLAH CÜMLESİNDEN RAZI OLSUN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN. ALLAH GÜZELİM ÜLKEMİZDE DİN, DİL,IRK AYRIMI OLMADAN CÜMLEMİZE HUZURLU YAŞAMAYI NASİP ETSİN. ALLAH ÜLKEMİZDE FİTNE YAYANLARI, DEVLETİNE VE MİLLETİNE HAİNLİK YAPAN KANI BOZUKLARI HELAK ETSİN, AMİN. 

okumak için tıklayın.


Biz ne diyoruz, o ne istiyor  -Güneş Gazetesi


Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, referandum sonrası yoğun dış gezilerine başladı. Rusya, Hindistan, Çin, Katar ve Kuveyt'ten sonra Amerika'ya giden Erdoğan'ın Trump'la görüşmesine bir hafta kala Amerika'nın, terör örgütü PKK'nın Suriye kolu olan PYD'ye silah vermesi doğal olarak Türkiye'de rahatsızlık yarattı. İktidarı ve muhalefetiyle Amerika'nın PYD'ye ağır silahlar vermesine tepki gösterirken ana muhalefet partisi CHP, Amerika'yla arası iyice bozulsun arzusu ile Erdoğan'ın bu şartlarda Amerika'ya gitmemesi gerektiğini söyledi. Neticede Erdoğan, CHP lideri Kılıçdaroğlu'nu sözlerini ciddiye almayarak 'devlet yönetmek başka bir şey' deyip Trump'la görüşmek üzere Amerikaya gitti. Televizyon kanallarında Amerikan Başkanı Trump ile Erdoğan'ın basın toplantısını izlediğimde Erdoğan, Trump'a üst perdeden, “Suriye'de PYD/YPG terör örgütüne verilen destekten vaz geçin, FETÖ terör örgütü elebaşısı Fetullah Gülen'i de Türkiye'ye iade edin” dedi. 

Türkiye'nin işgal edilmesini istedi 

Sevgili okuyucularım iki yüzlülük nasıl oluyormuş bi bakalım. Resmi görüşmelerde ne karalar alındı, neler konuşuldu, bu görüşmenin ve konuşmanın ayrıntılarını mahrem konular olduğu için bilemeyiz.  Haberlerde takip ettiğim kadarıyla Erdoğan'ın Amerikan yönetimine söylenmesi gerekenleri söylemiş olması. “Fetullah Gülen'i bize teslim edin” diyen Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın sözlerini duymamazlığa gelen Trump, büyük bir pişkinlik içinde FETÖ'den tutuklu olan papazın Amerika'ya iade edilmesini istedi. Fetullah Gülen denen münafık ise, Erdoğan'ın Amerika'ya gittiği gün bir Amerikan gazetesinde kendi ismiyle yazdığı yazıda NATO'nun Türkiye'yi işgal etmesini istedi. Trump, görüşmede “Türkiye'nin PKK ile mücadelesini destekliyoruz” derken değer yandan danışmanları Kobani'de Türkiye'nin başına 4 milyon lira ödül koyduğu şerefsiz kanı bozuk PKK'lı terörist Abdi Ferhad Şahinile toplantı yaptı. İki yüzlülüğü görüyorsunuz değil mi? Kardeşlerim ne olur şunu çok iyi bilin ki, Bizim bizden başka dostumuz yok. Türkiye'ye ne kadar dost olduğunu söyleyen ülke varsa, inanın hepsi de münafık, iki yüzlü, her fırsatta Türkiye'ye kazık atmak için fırsat kollayan ülkelerdir. 

Ülkemizin, milletimizin bekası için 

Adamlar PKK ile mücadelede “Türkiye'nin yanındayız” derken, diğer taraftan PKK'lı teröristlere ağır silahlar verip toplantı yapıyorlar. Biz, “Fetullah Gülen denen terör örgütü ele başını bize verin” diyoruz, bunlar salağa yatıp FETÖ terör örgütünden tutuklu “papazı Amerika'ya iade edin” diyor. Bu iki yüzlü münafıklarla mücadele eden Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın Allah yardımcısı olsun. Allah Cumhurbaşkanımıza güç kuvvet versin. Bugün Türkiye'nin başına PKK'yı, PYD'yi, YPG'yi, FETÖ'yü DEAŞ denen terör örgütlerini musallat eden, başta İsrail, Amerika, İngiltere, Rusya, Almanya, Fransa, Hollanda, İsveç, Yunanistan, Çin gibi ülkelerdir. Bu ülkelerin hepsi de Türkiye Cumhuriyeti'ni bölüp parçalamak istiyor. Eğer Bizler birlik ve beraberlik içinde din, dil, ırk ayrımı yapmayarak, sosyal medyadan yayılan fitneliğe ve fesatlığa gelmeyerek ülkemizin devletimizin ve milletimizin bekası için mücadele etmez isek tek kelimeyle ayvayı yeriz. Tekrar söylüyorum bizim bizden başka dostumuz kesinlikle yok. Allah korusun bugün başımıza bir hal gelse gideceğimiz bir kapı veya şefkatlerine sığınıcağımız dostumuz yok. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN. ALLAH, GÜZELİM ÜLKEMİZİ İKİ YÜZLÜ MÜNAFIKLARIN ŞERRİNDEN KORUSUN, AMİN. 

okumak için tıklayın.


Amerika ve Rusya anlaştı!  -Güneş Gazetesi


Arkadaşlarla yemekli sohbette yine soru yağmurlarına tutuldum. Aman Allah'ım ne sorular, sorular karşısında bir an kendimi sanki dışişleri bakanı gibiymiş hissettim. Neymiş efendim Amerika'nın Ortadoğu'daki amacı neymiş? Amerika neden YPG'ye ağar silahlar verdi? Amerika'nın YPG'ye verdiği ağır silahlar PKK'ya verilmiş sayılmıyor mu? Amerika Fetullah Gülen'i Türkiye'ye teslim eder mi? Hocam, Amerika gerçekten Türkiye'ye dost mu? Düşman mı? Gibi sorular. Kardeşim bırakın şu siyaseti, şurada ağız tadıyla bir iki lokma yiyeyim dediysem de olmadı. Arkadaşlardan biri, “Hocam, neden sorularımıza cevap vermiyorsunuz” diye sorunca şöyle dedim:  Evladım, Amerika'nın ne halt ettiğini, neyin peşinde olduğunu anlamak için hoca olmaya gerek yok. Amerika, İsrail'den başka kimseye dost olmaz. Dolaysıyla Amerika bizim ne dostumuz nede müttefikimiz. Sadece resmiyette görüntüde dost ve müttefikiz. 

İsrail'in geleceğini korumak için 

Dost ve müttefik olan bir ülke, ortağına kazık atar mı? Dost ve müttefik ülke dediğimiz Amerika, gerçekten Türkiye'ye dost olmuş olsa idi, ülkemizi bölüp parçalamak isteyen PKK'ya, PKK'nın Suriye kolu olan YPG ve PYD'ye siyasi ve maddi destekte bulunup ağır silahlar verir miydi? Tam tersi müttefikimiz olan Amerika, Türkiye ile birlikte terörle mücadele eder.Kardeşim Amerika İsrail'in geleceğini ve güvenliğini garantiye almak için, Ortadoğu ülkelerini parçaladı. Irak, Suriye şimdiden üçe bölündü bile. Eğer Amerika PKK'ya, PYD'ye  ve YPG'ye ağar silahlar veriyorsa, maddi ve siyasi destekte bulunuyorsa bunun tek nedeni Kürt devletini kurdurtmaktır. Amerika Ortadoğu'da kendisine biat edecek ve askeri kuvvetlerinin operasyonlarını sorgulamadan ve hiç bir kısıtlama koymadan operasyonların gerçekleştirmesini kabul edecek müttefik peşinde. Buna da en müsait olan Mesut Barzani'nin başında olduğu Kürt devletinin kurulması. Amerika'nın  Ortadoğu'yu param parça etmesinin ve PKK'ya, 15 temmuz darbe girişimine destek olmasının arkasında bunlar yatıyor. 

ABD Gülen'i Türkiye'ye teslim etmez 

Soruyorum bunları yapan Amerika bize dost ise düşman kim? Rusya Amerikan farklı değil. Rus lider Putin, “PYD'ye destek vermeye ve Kürtler7le ortak hareket etmeye devam edeceğiz” diyor. Güneydoğuda kanı bozuk şerefsiz PKK'lı teröristlerle mücadele ederken kahraman askerlerimiz, teröristlerin ininde Rus yapımı binlerce silah uçak savar ve Rus yapımı füzeler ele geçiriyor. Bu yüzden Putin'e güvenmekte çok cahilce bir şey olur. Ayrıca Hint fukaraları gibi Amerika'nın Fetullah Gülen'i Türkiye'ye teslim edeceğini umut edip beklemekten de vaz geçilmeli. Çünkü henüz kullanım tarihi geçmemiş olan Fetullah Gülen'i Amerika Türkiye'ye kesinlikle teslim etmez. Hadi diyelim ki Trump Gülen'i teslim etmeye karar verdi. Ya CIA? CIA kullandığı Fetullah Gülen'i Türkiye'ye teslim edermi hiç? Sevgili okuyucularım gözümüzü şer güçlerin oyunlarına karşı açık tutalım. Eğer bügün Cumhurbaşkanımız Erdoğan, Amerika'ya, Avrupa'ya sert söylemlerde bulunuyor ise biliniz ki Cumhurbaşkanız ülkemiz üzerinde oynanan tehlikeleri, pis oyunları bildiğinden dolayı, devletimizin ve milletimizin bekası için feryadı figan ediyor. 

Kürt devleti kurulması için anlaştılar 

Türkiye'yi bölüp parçalamak isteyen Amerika, Rusya, İngiltere, Almanya, Hollanda, Fransa, İsveç, İran gibi sözde dost münafık ülkelerin, Türkiye'nin bölünüp parçalaması için çaba harcadığını bildiği için Cumhurbaşkanımız Erdoğan, tek başına bu şerlere karşı mücadele veriyor. Ehli küfür Haçlı ordusu yetmiyormuş gibi sözde islam ülkesi İran'nın istihbarat örgütleri Iğdır, Kars, Ardahan ve Güneydoğu illerimizde cirit atıyor. Ne için? Tabiki ülkemiz üzerinde pis oyunlar peşinde olduğu için. Kardeşlerim Türkiye düşmanı olan ülkelerin çoğu, ülkemizde bazı vakıf ve dernekleri amaçlarına uygun olarak kullandığını duymaktayız. Bu dernekleri, start verildiğinde ülkemizde kaos ortamı oluşturmak için hazır tutuyorlar. O yüzden derim ki, her önüne gelene dernek ve vakıf kurdurulmamalı ya da bu dernekler çok yakından takip edilmeli. Ha bu arada 'Hoca söylemişti' dersiniz diye söylüyorum. Bence Rusya ve Amerika, Irak'ın Suriye'nin bölünüp Kürt devleti kurulması için  çoktan anlaştılar haberiniz olsun. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH FİTNE YAYANLARI, MASUM İNSANLARI ÖLDÜRENLERİ, MÜSLÜMANLARI BİR BİRİNE DÜŞMAN EDENLERİ, AMAÇLARI İÇİN İNSANLARI EVİNDEN BARKINDAN EDİP DENİZDE YOLLARDA ÖLÜMLERİNE SEBEB OLANLARI HELAK ETSİN. ALLAH GÜZELİM ÜLKEMİZİ DEVLETİMİZİ VE MİLLETİMİZİ ŞER GÜÇLERİN ŞERRİNDEN KORUSUN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN. ALLAH GÜZELİM ÜLKEMİZDE DİN, DİL,IRK AYRIMI OLMADAN HUZURLU YAŞAMAYI CÜMLEMİZE NASİP ETSİN, AMİN. 

okumak için tıklayın.


Milli menfaatler her şeyin üzerinde olmalı  -Güneş Gazetesi


Son 10 yılda nerden nerelere geldik. Türkiye bundan 10 yıl öncesine kadar parasıyla dahi Almanya'dan, Amerika'dan, İngiltere'den, İsrail'den, Hollanda'dan silah, helikopter, tank, füze, insansız hava araçları alamazken, Allah'a çok şükür şimdi bunların hepsini kendisi üretiyor. Çok defalar Amerika ve Almanya Türkiye'ye “PKK terör örgütüne karşı kullanacaksınız” diyerek helikopter ve silah satmamışlardı. Amerika, Rusya, Almanya, Fransa, İngiltere Türkiye'ye parasıyla vermedikleri ağır silahları, “DEAŞ'la mücadele edecekleri” bahanesiyle terör örgütü PKK'nın Suriye kolu olan PYD'ye hibe ettiler. İt iti ısırır mı? Kim kiminle hangi gerekçeyle çatışacak? Neticede onlara göre olmasa da bizim için ikisi de terör örgütü. Ayrıca DEAŞ terör örgütü dediğimiz örgütü Amerika'nın, İsrail'in, İngiltere ve bazı Avrupa ülkelerinin istihbaratlarının bir araya gelerek oluşturdukları terör örgütüdür. Diyebilirsiniz ki “Ama Hocam, bu terör örgütünün içinde Müslüman olanlar var.” Evet sözde Müslüman olanlar var. O sözde Müslümanların çoğu Kur'an-ı Kerim'den ve peygamber efendimizin hadis ve sünnetinden haberdar olmayan aptal,cahil, fitne ve fesatlığa gelmiş sözde ahmak Müslümanlar. 

Türkiye düşmanı olan ülkeler 

Esas başa bakmak, kontrol kimde ona bakmak gerekir. Türkiye düşmanı olan ülkeler, PYD'ye Türk ordusunun bile elinde olmayan ağır silahlar veriyor. İnşallah Türkiye dışarıya bağlı olmadan kendi savunma silahlarını üretmeye başladığı gibi, aynı zamanda  üretmiş olduğu askeri silahları, tank, füze, insansız hava aracını, askeri araç ve gereçleri başta Amerika olmak üzere başka ülkelere satıyor. Geçtiğimiz hafta savunma sanayi fuarında Türkiye'nin savunma, havacılık, denizcilik ve uzay alanında gerçekleştirip sergilediği milli projeler Atak helikopteri, Hürkuş, Anka insansız hava araçları, BMC'nin ürettiği zırhlı araçlar, Gökdoğan ve Bozdoğan füzeleri adeta gururumuz oldu. Tabi savunma sanayimiz bu kadarla kalmayacak. Allah'ın izni ile inşallah Türkiye değişen dünyada başta savunma sanayimiz olmak üzere her alanda güçlü bir şekilde yerini alacak. Yeterki işin başında şuurlu ve milli menfaatleri herşeyin üzerinde tutan kişiler olsun. İşi bilen şuurlu ve milli duygular içerisinde olan kişiler işin başında olunca o zaman Allah'ın izni ile başaramayacağımız hiçbir şey yoktur. 

Tehdit edenler pişman olacak 

İşte milli şuura sahip kişilerden biri TUSAŞ/ TAI' nin başında olan Temel Kotil. Temel Kotil, göreve geldiği günden beri çok işlere imza atıyor. Kotil, “Eğer onay gelirse kendi imkanlarımızla bir tonluk uydu yapacağız ve hatta şu an iki müşterimiz hazır ve bekliyor” diyor. “Elde ettiğimiz gelirlerle savunma sanayisine, teknolojiye yatırım yapacağız”diyen Temel Kotil, “İnşallah yakın zamanda kendi savaş uçağımızı, askeri uçak gemimizi, uzun menzilli füzelerimizi yapacağız. Şu an yarım milyar dolar ihracat yapıyoruz, inşallah hedefimiz yakın zamanda iki milyar dolar ihracat yapmak” diyor. Sevgili okuyucularım, dedim ya nereden nereye geldik diye. İşte işin başında milli şuura sahip olan kişiler olursa biliniz ki Allah'ın izni ile başaramayacağımız hiçbir şey yok. Ülkemizi bölüp parçalamak isteyenler amaçlarına ulaşamayacakları gibi ülkemizi tehdit eden terör örgütleride analarından doğduğuna bin pişman olacak. Yeterki bizler içimize yayılmak istenen fitne ve fesatlığa gelmeyelim. Yeterki bizler din ,dil ,ırk ayrımı olmadan birbirimizi Allah için sevelim. Güçlü bir orduya, gelişmiş güçlü sanayiye sahip olduğumuzda işte o zaman Türkiye, Allah'ın izni ile dünyaya yön veren ülke olacaktır. Ayrıca millet olarak her alanda yaptığımız işlerde her zaman samimi olmak mecburiyetindeyiz. Yani işçisinden, memuruna kadar herkes işini samimi duygular içinde yapmış olursa Türkiye, hızla büyüyerek daha farklı yerlerde olacaktır. Sadece işimizde değil, dostlukta, arkadaşlıkta, sevgide, şefkatte, aile içi muhabbette de samimi olmak mecburiyetindeyiz. Ne diyeyim; KİM GÜZELİM ÜLKEMİZE FAYDALI OLUYOR İSE ALLAH HEPSİNDEN RAZI OLSUN. ALLAH HER ANLAMDA CÜMLEMİZİ SAMİMİ KULLARINDAN EYLESİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN. ALLAH ,GÜZELİM ÜLKEMİZDE FİTNE VE FESATLIĞA KANMADAN, DİN, DİL IRK AYRIMI OLMAKSIZIN CÜMLEMİZE HUZUR İÇİNDE YAŞAMAYI NASİP ETSİN, AMİN. 

okumak için tıklayın.


Tek kelimeyle ahmaklık, cahillik  -Güneş Gazetesi


Dinimiz İslam dini biz Müslümanlara dedikoduyu, iftirayı, yalanı, insan oğlu günah işlese dahi o insanın günahının konuşulmasını yasaklar. Kur'an-ı Kerim 'bir birinizin ayıbını örtmekte gece gibi olun' derken, dedikodu yapanlar için ise, 'dedikodu yapanlar ölü kardeşinin etini yemiş gibi olur' der. Yalan konuşmak münafıklık alametlerinden biri olduğu gibi, ayrıca yalan konuşmak hem haramdır hem de kul hakkına girer. Bir insan eğer sevmediği ve ideolojisine ters düştüğü veya sevmediği için insanlara iftira atıyor ise, işte o zaman o kişi fasık, iftiracı ve fitnecidir. Hele hele ölmüş, ahirete intikal etmiş birine iftira atılıp gıybeti yapılıyor ise o da büyük günahlardandır. Son günlerde birileri televizyon ekranlarında ülkemizin kurucusu olan Atatürk'ün annesiyle ilgili iğrenç iftiralar ve yakıştırmalarda bulundular. Hatta rahmetli Atatürk'e ve annesine öyle iftiralar attılar ki, izleyenlere 'yuh artık' dedirttiler. Zaten insan olan, kendisine malik olan biri böyle bir alçaklık yapmaz. İnsanlıktan nasibini alamamış olanlar ise her şeyi yapar. 

Müslüman fitneci, iftiracı olamaz 

Sevgili okuyucularım biz Müslümanlar'ın ahlakı böyle olmaz. Biz Müslümanlar fitneci, iftiracı, yalancı, olamayız. Müslüman olan biri bu pis özellikleri üzerinde barındırmamalı. Bu pis ahlaka sahip olanlar mutlaka ama mutlaka imanını kontrol etmelidir. Atatürk'e ve Atatürk'ün annesine iftiralar atan zavallılara soruyorum; Sizler Atatürk olmasaydı acaba bugün dininizi yaşıyor olacak mıydınız? İlim irfan sahibi olacak mıydınız? (Gerçi sizler ilim irfan sahibi değil, iftira fitne ve fesatlık ilimine sahip olmuşsunuz). Kardeşim sizlerde hiç mi vicdan yok? Hadi Atatürk'ün annesini bir kenara bırakalım, ya insan olan biri nasıl olur da ölmüş bir kadına veya bir insana ağır ithamlara iftiralarda bulunur? Bu ne vicdansızlık ne alçaklık. Tek kelimeyle çok çok ama çok yazıklar olsun size. Sevgili kardeşlerim Atatürk'e ve Atatürk'ün annesine hakaretlerde bulunanlar belki toplumda infial oluşturmak için bilinçli söylemlerde bulunmuş olabilirler. Bizler bu zavallılara bakmayarak, fitneye ve tahriklere gelmeyerek, milli ve manevi değerlerimizin kıymetini bilelim.  Bizler güzelim İslam dinini ve manevi değerlerimizi kendilerine sermaye etmek isteyenleri, Atatürk gibi milli değerlerimizide kendilerine sermaye etmek isteyenleri dışlamalıyız. İster siyasette, isterse ticarette kim olursa olsun hepsini elimizin tersiyle itmeliyiz. Çünkü Bu değerlerimiz her şeyin ama her şeyin üstünde olan değerlerdir. 

Ülkemizde iç savaş çıkaracaklardı 

Kalben söylüyorum eğer Atatürk ve ülkemizde cumhuriyet sistemi olmamış oysaydı, inanın güzelim ülkemiz bugün tıpkı Pakistan ve Afganistan gibi olurdu. Güzelim ülkemizde Pakistan'da Afganistan'da olduğu gibi her köşe başında beyinlerinin altında başka düşünceler, başka hesaplar olan cemaatler var olurdu. Dolaysıyla Köşe başlarını kapan cemaatlerin kavgasına çatışmalarına şahit olurduk. Çok şükür şimdilik Türkiye Cumhuriyeti'nde böyle şeyler yaşamıyoruz. Yanlız 15 temmuz darbe girişiminde münafık din düşmanı olan FETÖ'cüler amaçlarına ulaşmış olsalar idi, işte o zaman güzelim ülkemizde, tıpkı Afganistan'da, Pakistan'da olduğu gibi cemaatlerle birlikte terör örgütleri iç savaş çıkaracaklardı. Yani Irak'ta, Suriye'de olduğu gibi ülkemizi bölüp parçalamak isteyeceklerdi. Allah'a çok şükür bu pis oyunu Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve milletimiz bozdu. İşte bunlardan dolayı ülkemizde cumhuriyet sistemi olduğu için şükrediyorum. Bundan dolayı her Cuma Atatürk'e Yasin'i Şerif okuyorum. Ne olur ülkemizin milletimizin bekası için cumhuriyetimizin kıymetini bilelim. Aksi taktirde akibetimiz pek hayırlı olmaz. Şunu çok iyi bilin ki, kim islam dinine dil uzatıyor, kim Atatürk'e dil uzatıyor ise, kimler toplumun değerleriyle uğraşıyor ise bilinizki o kişiler ya piarını yapmak yada dikkat çekmek için aptalca konuşuyor. Belkide kim bilir toplumda infial yaratmak için başka ülke istihbaratları tarafından kullanılan şerefsizlerdir. Tekrar söylüyorum kim güzelim islam dinini veya milli değerlerimizi siyasette ve ticarette kendi çıkarları için kullanıyorsa hepsini elinizin tersiyle itin. Ne diyeyim, CENAB-I ALLAH CÜMLEMİZİ AHLAKLI, ŞEREFLİ KULLARINDAN EYLESİN. ALLAH CÜMLEMİZİ YALANDAN, İFTİRADAN, FİTNEDEN KORUSUN. ALLAH CUMHURİYETİMİZE, DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN. 

okumak için tıklayın.


Tilki olduğunuzu Türk milleti biliyor  -Güneş Gazetesi


Allah'a çok şükür terörle mücadele operasyonlarında son 10 yılda etkili sonuçlar almaya başladık. Türk Silahlı Kuvvetleri PKK'lı teröristlere göz açtırmıyor. Milli insansız hava araçları, helikopter ve zırhlı araçların da kullanılmasıyla birlikte son 2 yılda çok sayıda PKK'lı terörist geberdi. Dolaysıyla teröre katılımlarda azalma oldu. Her kış sonrası ayılar gibi terör eylemlerinde bulunmak için inlerinden çıkan şerefsiz PKK'lı teröristler, şimdi ise inlerinden çıkamadıkları gibi saklandıkları inlerinde geberiyorlar. Şerefsiz kanı bozuk PKK'lı teröristlerin kırsaldaki elebaşları neredeyse yok edildi. Sözde kurtarılmış bölge olarak gördükleri kızıl alan Görese Dağı'ndaki teröristlerin tamamı geberdi. PKK esas darbeyi Kato Dağı'nda yedi. Kato Dağı'nda 25 sığınak ele geçti ve bu sığınakta 237 Kaleşnikof, 23 G-3, 9 Biksi makinalı tüfek, 8 Dragunov Kanas makineli tüfek ve tonlarca mühimmat ele geçti. Evet Türk Silahlı Kuvvetleri bu kanı bozuk şerefsizlerle mücadele ediyor. Bu şerefsizleri etkisiz hale getiriyor, ancak bu şerefsizler eylemletine devam ediyor. Çünkü Amerika PKK'nın Suriye'deki uzantısı YPG'ye çok sayıda silah verdiği gibi zırhlı roketatar ve tank savar füzeler de verdi. Dolaysıyla Amerika'nın verdiği bu ağır silahlar PKK terör örgütünün eline geçiyor. 

Terörden kurtulmanın tek yolu 

Sevgili okuyucularım, öncelikle bu şerefsiz terör örgütleriyle mücadele eden asker ve polislerimize çok dua etmeliyiz. Allah'ım onları şerlerden korusun. Allah'ım tüm güvenlik güçlerimizi asker ve polislerimizi hıfzıyla muhafaza etsin. Dediğim gibi güvenlik güçlerimiz ülkemizi bölüp parçalamak isteyen ne kadar içimizde ve dışarıda kanı bozuk şerefsiz varsa hepsiyle mücadele ediyor. Yanlız dağlarda verilen bu mücadele yeterli değil. Dağlarda verilen mücadelede hem maddi kaybımız oluyor hemde şehit veriyoruz. Terörden kurtulmamızın tek yolu var oda kim terör eyleminde bulunuyor, kim teröre destek oluyor, kim insan öldürüyor, kim uyuşturucu satıyor, kim küçük çocuklara tecavüz ediyor hemen idam edilmelidir. Artık birilerinin baskılarıyla ya oturun şu PKK'yla amlaşın bir çözüm bulun telkinletine kanmamak gerekir. PKK'nın siyasi kanadı olan HDP, baktı ki sırtını dayandıkları PKK terör örgütü iyice bitiyor, şimdi “Barış görüşmelerine yeniden başlansın” diyor. 

Görüşmeleri sizler bitirdiniz 

Hadi oradan sizi gidi hainler sizi. Hükümetin iyi niyetle başlattığı barış görüşmelerini bitiren sizler değil miydiniz? Barış görüşmelerini fırsat bilerek dağa PKK kamplarına her gün küçücük çocukları terörist yapmak için kaçıran sizler değil miydiniz? Şimdi baktınız ki sırtınızı dayadıklarınız tek tek geberiyor, 'efendim barış görüşmeleri yeniden başlasın diyorsunuz' öylemi? Hayır barış filan yok. Ülkemizi tehdit eden ne kadar terör örgütü varsa hepsi de temizlenecek o kadar. HDP'lilere soruyorum; Her gün şehit haberleri geldiğinde, hendekler kazıldığında, eylemler yapıldığında neden barıştan söz etmiyordunuz? Neden sırtınızı dayandığınız PKK'ya silahları bırakın demediniz? Ah sizi gidi sizi, bu millet sizlerin tilki olduğunuzu öğrendi artık. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH ÜLKEMİZE HAİNLİK DÜŞÜNENLERİ HELAK ETSİN. ALLAH GÜVENLİK GÜÇLERİMİZE, ASKER VE POLİSİMİZE ZEVAL VERMESİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN 

okumak için tıklayın.


Milli ve manevi değerlerimiz yok olursa  -Güneş Gazetesi


Yazılarımı takip eden bir çok kişi, “Hocam, yazdınız yazdınız sonunda hükümeti harakete geçirip evlilik programlarına yasak getirttiniz” diyorlar. Ah keşke, nerede o günler... Evlilik programlarına yasak gelmedi. Yasak uydudan yayın yapan kanalların müstehcen arkadaşlık programlarına geldi. İnşallah biran önce evlilik programlarıyla birlikte milletin ahlakını bozan magazin programlarına ciddi yasaklar gelir. Çünkü evlilik ve magazin programları Türk milletinin aile yapısını, ahlakını bozduğu gibi milletin yaşam tarzına olduğu gibi inancına da zeval veriyor. Kimi zaman ilmim gereği evlilik programlarını izlediğimde şunları sormaktan kendimi alamıyorum: Allah aşkına bu insanlar ekranlarda rezil olduklarının hiç mi farkında değiller? Ekranlarda rezil olan bu insanları uyaracak hiç mi kimseleri, aileleri, dost akraba veya arkadaşları yok? Hadi bu insanlar kendilerine malik değil, cahil cühela maymuna çevrildiklerininde farkında değiller. 

İnsanları maymuna çevirenler 

Peki ya reyting uğruna ekranlarda insanları  maymuna çevirenlere ne demeli? Sanırım onlarda hiç utanma sıkılma vicdan yok! Vicdanı olan biri üç günlük dünyada çıkarları ve para kazanmak için insanları maymuna çevirmez.  Zavallı cahilleri ekranda kendilerine sermaye etmez. Evlilik için stüdyoda bulunan cahiller, evlilik gibi kutsal yapıyla dalga geçip, aile kavramına zarar veriyorlar. Her gün  birbirlerine talip olan kişiler sonraki gün bir başka kadın veya erkeğe aşık olduklarını söylüyor. Bu nasıl aşk, şip şak her gördüğüne insan nasıl olur da birine aşık olabilir? Bunlar rezillikten başka bir şey değil. Programı izleyenler bunlarda nasıl mide var? böyle rezillik olur mu? Baksana pisliğe konmuş kara sinek gibi bir birine konup duruyorlar.  Bu evlilik programları rezillikten kepazelikten başka hiç bir şey değil. Türk milletinin ahlakını bozmaktan başka hiç  bir şey değil. Peki ya Televizyonlardaki Magazin programları çok mu masum? O da ayrı bir rezillik kepazelik. Neymiş efendim sözüm ona filanca bir sanatçı filanca kişiyle bir yerlerde aşk yaşarken yakalanmış. Güya sanatçı olan o kişi bir sonraki hafta başka güzelle aşk yaşarken yakalanıyor. 

Danışıklı, dönüşüklü haberler 

Bu tür haberler genellikle sözde sanatçı ile bazı magazinciler arasında gizli ticari, danışıklı dönüşüklü haberler. Yani sözde sanatçıyı para karşılığı gündeme getirmek için yapılan haberler. Genellikle İnsanların dedikodusunun ve gıybetinin yapıldığı, yalanların iftiraların bol olduğu magazin programları, evlilik programlarıyla birlikte topluma kötü örnek olmaktan dolayı yasaklanmalıdır. Sevgili okuyucularım yıllardır Toplumdan gelen yoğun şikayetlerden dolayı Başbakan Yardımcımız Numan Kurtulmuş,“Kanun hükmünde kararnameyle bu programlara yasak getirebiliriz” demişti. Ne yazık ki evlilik programlarına yasak gelmedi. Yasak hiç alakasız uyduda yayın yapan arkadaşlık yayını yapan programlara geldi.Milletimizin ahlakını, aile yapısını bozan, milli ve manevi değerlerimizi yok eden bu programlar hemen derhal yasaklanmalı. Şunu çok iyi bilmeliyiz ki bir milletin öz güveni ve milli duyguları sarsılırsa o millet yok olur. Bir millet kültüründen inancından uzaklaşırsa o millet yok olur. Bir milletin aile hayatı yok olursa biliniz ki o millet de yok olur. İşte evlilik ve magazin programları milletimizin bu değerlerini yok ediyor. Sonra, “Ah ne oldu bize, nedir bu başımıza gelenler, evlatlarımız anasından babasından ailesinden uzaklaştı, toplum olarak duygusuz, maddeci, çıkarcı olduk” diye hayıflanıp dururuz. Zaten toplum olarak yalnızlaştığımız şu günlerde Allah aşkına ne olur kendimize çeki düzen verelim. Evlatlarımızı hep maddeci olarak değil, biraz da milli ve manevi duygularla yetiştirelim. Büyük aile olarak anne baba çocuklar ve torunlarımızla tek çatı altında yaşayalım. Yoksa Allah korusun akibetimiz hiç iyi olmaz. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH TOPLUM OLARAK BİZLERİ AHLAKSIZLARIN ŞERRİNDEN KORUSUN. ALLAH ANA BABA VE EVLATLAR OLARAK CÜMLEMİZİ FİTNECİLERİN YAYDIĞI FİTNEDEN KORUSUN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN. ALLAH GÜZELİM ÜLKEMİZDE DİN, DİL, IRK AYRIMI OLMADAN CÜMLEMİZE HUZURLU YAŞAMAYI NASİP ETSİN, AMİN. 

okumak için tıklayın.


Aday olmaktan bile korkuyor  -Güneş Gazetesi


Tam 8 seçim kaybetmiş olan  Kılıçdaroğlu sıkıntılı günler yaşıyor. Referandumda yaşanan başarısızlığı, YSK'yı suçlayarak ve hukuki süreç başlatarak kapatmaya çalışan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun çabası parti içi muhalefetin hareketlenmesini engelleyemedi. Telaş içinde olan Kılıçdaroğlu, kendisini kurtarmak için parti meclisi üyeleri ve il başkanlarıyla yaptığı toplantıda olağanüstü kurultay talepleri gelince iyice sıkıntıya girdi. Parti içi muhalefetin temsilcisi olarak görülen Deniz Baykal ile millet vekilleri Muharrem İnce ve Fikri Sağlar yüksek sesle olağanüstü kurultay çağrısı yapınca, Kılıçdaroğlu Fikri Sağlar'ı partiden ihraç etmek için parti disiplinine havale etti. CHP tabanında sevilen Muharrem İnce yakın çevresine, “Normal şartlarda olsa ben CHP Genel Başkanı olurum, ancak Kılıçdaroğlu neredeyse delegelerin tamamını kendi tarafından seçti. Şimdi bu durumda ben nasıl Genel Başkan olurum? Kılıçdaroğlu'nun kendi tarafından olan delegeler beni seçmez. Bir gerçek var ki o da Kılıçdaroğlu ile CHP kan kaybediyor” demiş. 

FETÖ'nün tavsiye ettiği bir isim 

Deniz Baykal ise katıldığı televizyon programında bakın neler söyledi: “Genel Başkan Kılıçdaroğlu 'ben 2019 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde adayım diyorsa', doğal olarak o adaydır. Eğer Kılıçdaroğlu 'ben aday değilim' diye bir karar alırsa o zaman ne yapacağız? CHP, Cumhurbaşkanı adayı olmayı kabul eden veya ikna edilen ne kadar insan varsa tümünü derhal kurultayı olağanüstü toplayıp adayı belirlemelidir.” Acaba Deniz Baykal, Kılıçdaroğlu'nun CHP Genel Başkanlığı koltuğunu kaybetmemek için 2019 Cumhurbaşkanlığı seçimine aday olmayacağını düşünüyor olabilir mi? Bence olabilir. Aklımdan şu da geçmiyor değil. Kılıçdaroğlu daha önce iddia edildiği gibi, FETÖ'nün tavsiye ettiği bir ismi, cumhurbaşkanlığına ortak aday gösterebilir mi? Vatan Partisi, Meral Akşener ve Saadet partisiyle görüşmek istediğine göre ortak aday gösterecekler gibi. '80 yaşına gelmeden belki Cumhurbaşkanı olurum' hayali kuran Deniz Baykal, “Yunanistan'da PASOK, Fransa'da da Sosyalist Parti'nin uyguladığı gibi CHP'den aday olacak kişinin tüm parti üyeleriyle hatta başka parti üyelerinin katılımıyla seçilmelidir” diyor. Baykal başka partinin üyeleri derken PKK'nın siyasi kanadı HDP'de siyaset yapan Ahmet Türk ve MHP'den ihraç edilen  Meral Akşener ile birlikte FETÖ'ye yakın ülkücülerden bahsediyor. 

Bu millet CHP'nin adayını seçmez 

Baykal Sol tarafına HDP'li Ahmet Türk'ü sağ tarafına ise MHP'den ihraç edilen Meral Akşener'i alarak Cumhurbaşkanı olmak istiyor. Sevgili okuyucularım görüyorsunuz değil mi? CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu koltuğunu kaybetmemek için 'cumhurbaşkanlığına aday olacağım' diyemiyor. Hatta CHP'den Cumhurbaşkanı adayı göstermeyeceğini söylüyor. Yalnız bu millet ülkemizi bölüp parçalamak isteyen, asker-polis ve vatandaşımızı kalleşçe şehit eden terör örgütünün siyasi kanadı HDP ve FETÖ ile birlik CHP'nin çıkaracağı ortak adayı Cumhurbaşkanı yapmaz. Vah Kılıçdaroğlu vah, Atatürk'ün partisi CHP'yi ne hallere düşürdün. Atatürk'ün partisi CHP Kendi içlerinden Cumhurbaşkanı adayı çıkaramıyor. CHP, hint fukaraları gibi PKK ve FETÖ terör örgütlerinden medet ummakta. Kılıçdaroğlu, Gerçekten bir koltuk uğruna CHP'ye çok yazık ettin. Demek ki referandumda hayır diye feryadı figan etmenin asıl nedeni Cumhurbaşkanlığına aday olduğunda kazanamayacağını bildiğin ve doğal olarak CHP Genel Başkanlığı koltuğunuda kaybedeceğin korkusuymuş. Bende derim ki korkunun bir faydası yok. Kılıçdaroğlu gel yiğitçe korkmadan milletin önüne çık ve cumhurbaşkanlığına aday ol. Millet seni mi, yoksa Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ı mı? tercih edecek bir görelim. Kılıçdaroğlu, millet kimin ülkesinin, devletinin ve milletinin bekası için çalıştığını çok iyi biliyor. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH ÜLKEMİZ İÇİN HAYIRLI OLANLARI NASİP ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN.

okumak için tıklayın.


Böyle müttefiklik olmaz olsun  -Güneş Gazetesi


Son bir yıldır Amerikan'ın PKK terör örgütünün Suriye kolu olan PYD'ye açıkça destek olması ve PYD'li teröristlere askeri araç, ağır silahlar, askeri eğitim vermesi dost ve  müttefikliğe hiç sığmıyor. Türkiye'nin 40 yıldır mücadele ettiği bir terör örgütüyle Amerika'nın yakın dostluk kurması kelimenin tam anlamıyla dostluğa ve müttefikliğe ihanettir. Türkiye asker, polis ve vatandaşımızı kalleşçe şehit eden terör örgütü PKK'yla PYD'yle FETÖ'yle mücadele ederken, çarpışırken Amerikan askerlerinin zırhlı araçlarıyla sınırımızda PKK'nın Suriye kolu olan PYD'li teröristlere korumalık yapması, PYD'li teröristlerin cesetlerini taşıması ve Amerikalı komutanların, Türk askerlerine kurşun sıkan şerefsiz PYD'li teröristlerin cenazesine katılması dostluğa ihanetten başka bir şey değildir. Ayrıca Amerika'nın PKK'nın Suriye kolu olan PYD'ye askeri yardımda bulunması, NATO anlaşmasının 3'cü madesine aykırıdır. NATO anlaşmasının 3'cü madesinde, “Taraflar tek tek ve ortaklaşa olarak sürekli ve etkin öz yardım ve karşılıklı yardımlarla, silahlı bir saldırıya karşı bireysel ve toplu direnme kapasitelerini koruyacaklar ve geliştireceklerdir” ifadesi yer almakta.  “NATO üyelerden birine ya da daha çoğuna yöneltilecek silahlı bir saldırı tüm NATO üyelerine saldırı sayılır” denilmekte. 

ABD Türkiye'ye ihanet ediyor 

Peki Amerika ne yapıyor? Tam tersi terör örgütlerine destek vererek hem NATO üyesi olan Türkiye'ye ihanet ediyor hem de NATO'nun 3'cü maddesini ihlal etmiş oluyor. Halbuki Amerika ve tüm NATO üyeleri anlaşmasının 3'cü maddesine göre teröre karşı Türkiye'nin yanında olmaları gerekir. Rusya da PYD terör örgütünü korumaya alarak aynı şerefsizliği yapıyor. Sevgili okuyucularım NATO, Birleşmiş Milletler, dostluk, müttefiklik hepsi hikaye. Bu ehli küfür Haçlı dünyası, kendilerinden olmayanlara duyarsızdır. Onlar için anlaşma yapılmış yapılmamış hiç önemli değil. Onlar için Türkiye NATO üyesi olsa ne olacak ki? Onlar ancak işleri düştüğünde NATO üyesi olan Türkiye'nin Türk askerine kritik yerlerde güvenlik önlemleri almasını isterler. Lafı eveleyip gevelemeye hiç gerek yok. Ben öyle sanıyorum ki, İsrail'in projesi olan büyük Ortadoğu projesini hayata geçirmek için, Irak'ı, Suriye'yi, Türkiye'yi bölüp parçalamak ve bu üç ülkenin sınırları içinde Kürt devletinin kurulması için Rusya, Amerika, İngiltere, Avrupa yani Haçlı zihniyetine sahip ülkeler anlaştı. 

Amerika ile Rusya anlaştı 

Bilhassa Amerika ile Rusya anlaşmış gözüküyor. Zaten Geçtiğimiz haftalarda İngiltere'nin  üst düzey diplomatları, müsteşarları kuzey Irak bölgesel yönetimi başkanı Mesut Barzani'yle bir araya gelerek kurulacak olan Kürt devleti için harita üzerinde çalışmışlardı. Kardeşlerim işte son yıllarda ülkemiz üzerinde oynanan pis oyunların, PKK terörünün gezi olaylarının, 15 temmuz darbe girişiminin arkasında hep bu oyunlar var. Yani ülkemizdeki bazı guruplar ve dış güçler Cumhurbaşkanımızı devre dışı bırakıp Türkiye'de iç savaş çıkartıp Türkiye'nin bölünmesini İstiyorlar.  Bizler şer güçlere karşı çok uyanık olmalıyız. Ülkemizin birlik ve beraberliği için çalışmalıyız. Ülkemizin topraklarında gözü olanları analarında doğduğuna pişman edecek güce sahip olmalıyız. Dış güçlerin, ajanların, içimizdeki devlet ve millet düşmanlarının sosyal medyada yaymaya çalıştıkları algıya ve fitneye kanmayalım. Bizler şer güçlere ve ülkemizin bekası için mücadele eden Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın yanında olmalıyız. Bizlerin bizden başka hiç ama hiç dostu olmadığını kesinlikle bilmeliyiz. Amerika, Avrupa, İngiltere, Rusya ve İslam ülkeleri hepsi yalan hepsini geçin. Bunların hiç biri bizim dostumuz olmamışlardır. Hele hele islam ülkelerine kesinlikle güvenilmez islam ülkelerinin liderlerinin ipi başkalarının elinde olduğu için onlar güç neredeyse orada olurlar. Yıllardır dost dediğimiz ülkeler görüyorsunuz ülkemizi bölüp parçalamak için terör örgütlerine her türlü desteği veriyorlar.Tekrar söylüyorum bizim bizden başka dostumuz yok. Bizler milli ve manevi şuura sahip olarak, din, dil, ırk ayrımı yapmadan, içimize yayılmak istenen fitnelere kanmadan bir birimize sıkı sarılmalıyız. Allah korusun aksi taktirde gök kubbenin altında hepimiz yok olup gideriz. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH DOSTU DOST BİLENLERDEN EYLESİN. ALLAH DEVLETİMİZİ VE CÜMLEMİZİ SÖZDE DOST BİLDİĞİMİZ, MÜNAFIKLARIN ŞERRİNDEN KORUSUN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN. 

okumak için tıklayın.


Şimdi kıvırdıkça kıvırıyorlar  -Güneş Gazetesi


Hükümet 18 maddelik yeni anayasayı oylamak için 16 Nisan'da referandum kararı almıştı. 18 maddelik yeni anayasa Avrupa ülkelerinin hoşuna gitmemişti. En çok İsrail'in, Amerika'nın, NATO'nun,Vatikan'ın ve Avrupa'nın arkasında olduğu PKK ve FETÖ terör örgütünün hoşuna gitmedi. Dolaysıyla millet yeni anayasaya evet demesin diye PKK VE FETÖ terör örgütüyle birlikte Amerika, Almanya, Hollanda, Avusturya İsveç ve İsviçre olmak üzere bir çok Avrupa ülkesi, 'yeni anayasaya hayır kampanyaları' yaptılar. Avrupa ülkeleri FETÖ ve PKK'nın hayır kampanyalarına izin verirlerken yurt dışında yaşayan Türk kardeşlerimize 'yeni anayasaya evet' kampanyası yaptırmadılar. Türkiye Cumhuriyeti'nin bakanlarına toplantı yapma izni vermedikleri gibi toplantı için bir araya gelen  Türk kardeşlerimizi Hollanda'nın köpekten aşağı polisleri, itlerine köpeklerine ısırtırken diğer yandan aşağılık Hollanda polisi copla tekmeyle Türk kardeşlerimize vurdular. 

Neden daha önce söylemediniz? 

Tüm bunların asıl nedeni Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a olan düşmanlık. Başta Almanya olmak üzere bazı Avrupa ülkeleri,“Türkiye'de 16 Nisan'da yeni anayasaya evet çıkarsa Türkiye'nin Avrupa Birliği'ne üyeliğini iptal ederiz, yaptırımlar yaparız” diyerek tehtitler savuruyorlardı. Çok şükür referandumda evet çıktı ve  şimdi o ülkeler tam tersi kıvırmaya başladılar. Sevgili okuyucularım referandum öncesi demediklerini bırakmayan bu iki yüzlü Avrupa bakın şimdi ne diyor; Avrupa Birliği Dış İlişkiler Yüksek Temsilcisi Federica Mogherini, “Türkiye'de 16 Nisan'da yapılan referandumun sonucuna saygı duymalıyız. Biz Türkiye dahil olmak üzere tüm ülkelerin bağamsız olarak kendi yönetim sistemine karar verme hakkını tanıyoruz ve saygı duyuyoruz” dedi. Dedim ya bunlar iki yüzlü diye. Be alçaklar bu sözleri neden 16 Nisan öncesi söylemediniz? 

Darbe girişiminde neredeydiniz? 

Almanya'nın dışişleri sözcüsü Martin Schaefer, “Efendim Türkiye bizim için fazlasıyla önemli büyük bir ülke, Türkiye'nin Avrupa'dan kopmasını istemeyiz. Geçmişi unutalım Türkiye'yle müzakerelere hız verilmelidir” diyor. Sizi gidi iki yüzlü alçaklar, münafıklar, fasıklar sizi. Baktınızki türlü türlü pis oyunlara, tehditlere, darbe girişimine rağmen Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı siyaset sahnesinden indiremiyorsunuz şimdi kıvırdıkça kıvırıyorsunuz. Kıvırın, kıvırmak dansözlük size yakışıyor. NATO genel sekreteri ise Türkiye'nin NATO'dan ayrılması NATO'yu zayıflatır diyor. Bu iki yüzlü NATO genel Sekreteri'ne de sormak gerekir. Sizin için bu kadar önemli olan Türkiye'de 15 temmuz darbe girişiminde bulunulduğunda neden Türkiye'nin yanı da olmadınız? Olamazsınız çünkü o darbe girişiminin arkadında NATO'da vardı da ondan. Dürüst olun dürüst. Kıvırmayın, adam gibi kıvırmadan dürüst siyaset yapın. Şunu çok iyi bilin ki Türkiye artık sizin bildiğiniz 15 yıl öncesinin Türkiyesi değil. Artık Türkiye'yi istediğiniz gibi kullanamazsınız. Allah'a çok şükür Türkiye kimseye muhtaç olmadan kendi ayakları üzerinde duran bir ülke.  Bugünden itibaren Avrupa Birliği'nin kapısında bekleyen Türkiye yok. Türkiye'nin Avrupa'ya değil. Avrupa'nın Türkiye'ye ihtiyacı var bunu bilesiniz. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN. ALLAH ÜLKEMİZİ HAİNLERİN ŞERTİNDEN PİS OYUNLARINDAN KORUSUN, AMİN. 

okumak için tıklayın.


Amaçları Türkiye'yi bôlüp parçalamak  -Güneş Gazetesi


PKK, FETÖ, DEAŞ gibi terör örgütlerine kol kanat geren Avrupa, 16 Nisan referandum öncesinde atlarıyla, itleriyle Türkiye'ye saldırdı. Referanduma gözlemci olarak gelen ve PKK'lılara desteği ile bilinen sicili bozuk AGİT, “Seçimler şeffaf yapılmadı” diyerek Türkiye düşmanlığı üzerine rapor hazırladı. Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi de mal bulmuş mağribi gibi teröristlerin istediği raporu onaylayarak Türkiye'yi yeniden siyasi denetim sürecine alarak yeni bir skandala imza attı. PKK terör örgütünün siyasi kanadı olan HDP'li iki milletvekili Filiz Kerestecioğlu Demir ve Ertuğrul Kürkçü de Türkiye'nin yeniden denetime alınması için evet oyu verdi. Tek kelimeyle bu iki vekile 'yazıklar olsun' derim. Ben bunlara yazıklar olsun diyorum demesine de, adamlar kendi açısından haklı. Çünkü bölücü terör örgütünün siyasi kanadı oldukları için elbette Türkiye'yi bölüp parçalamak ve Türkiye'yi zayıflatmak için çalışacaklar. 

Ohal kararı sizin yüzünüzden alındı 

Sevgili okuyucularım peki Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi, 13 yıl sonra Türkiye'yi neden yeniden denetime aldı? Bahaneleri Türkiye'de OHAL varmış, yeniden idam cezasının tartışılıyormuş, basın özgürlüğü yokmuş. Be şerefsizler Türkiye güllük gülistanlık içinde de o yüzden mi OHAL kararı alındı? Sizin yüzünüzden OHAL kararı alındı. Sizler FETÖ'cü hainlere destek olmadaydınız bugün Türkiye'de OHAL olurmuydu? Siz kafanızı Fransa'ya çevirip bakın. Fransa'da iki yıldır OHAL var. İçimizdeki hainler temizleninceye kadar OHAL Türkiye'de devam etmelidir. Neymiş efendim Türkiyede yeniden idam tartışması varmış? Tabiki yıllardır Türkiye'yi bölüp parçalamak için sizin her türlü silah para ve siyasi destek verdiğiniz teröristler idam edilmeli. Kardeşlerim Avrupa Konseyi Parlamenterler Mecilisi'nde bulunan FETÖ, PKK ve DEAŞ terör örgütlerine yakın olan Avrupalı milletvekillerinin lobi çalışmaları sonucunda Türkiye 13 yıl sonra siyasi denetime alınsın kararı çıktı. Ülkemizin kendi ayakları üzerinde durmasını istemeyen Amerika, İsrail, Rusya ve bazı Avrupa ülkeleri Türkiye'yi bölüp parçalamak için düşmanlıklarını sürdürecekler. 

Sınır kapıları hemen açılsın 

Amaçlarına ulaşmak için gezi olaylarında olduğu gibi içimizdeki kanı bozuk şerefsizleri kullanarak Türkiye'de tıpkı Suriye'de olduğu gibi iç savaş çıkarmanın peşindeler. Bizler Türk milleti olarak ülkemiz üzerinde oynanan oyunların farkında olarak şer güçlere ve içimizdeki kanı bozuk hainlere karşı çok uyanık olmalıyız. Bizler Türkiye düşmanları ve kanı bozuk şerefsizlerin pis oynuna gelmeyerek devletimizin, hükümetimizin yanında olmalıyız. Aksi taktirde çok ama çok acılar çekeriz. Derim ki Türkiye artık iyi niyetli siyaseti bir kenara  bırakıp Avrupa'nın anladığı dilde konuşmalıdır. Avrupa'nın Türkiye ilgili olumsuz kararlarına anında cevap verilmelidir. Örneğin en basiti sınır kapılarını hemen açarak mültecilerin Avrupa'ya geçmelerine izin verilmelidir. Ticari ilişkiler gözden geçirilmeli ve Avrupa'da yaşayan kardeşlerimizin  Avrupa bankalarında bulunan paralarını çekip Türkiye'ye getirebilmeleri için çalışma yapılmalıdır. Yani elimizde var olan güçler neyse hepsini kullanmalıyız. Bu arada Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi'nde Türkiye'yi siyasi deneyime tabi tutulması için oy kullanan HDP'li milletvekillerinin milletvekilliği düşürülmeli. O milletvekilleri milletin ödediği vergilerden maaş alması hak değildir. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN. ALLAH ÜLKEMİZDE HAİN OLANLARI HELAK ETSİN. ALLAH GÜZELİM ÜLKEMİZDE DİN, DİL, IRK AYRIMI OLMADAN CÜMLEMİZE HUZURLU YAŞAMAYI NASİP ETSİN, AMİN.

okumak için tıklayın.


Düşmanlıkları milli oluşundan dolayı  -Güneş Gazetesi


Efendim Fransa'da faşist bir Profesör, Türkiye ile ilgili siyasi gündemi değerlendirmek için çıktığı Fransız televizyonunda kelimenin tam anlamıyla bunak, faşist ve şerefsiz olduğunu gösterdi. Sözde siyaset bilimcisi olan ırkçı Prof. Defarges, Türkiye'de bir tıkanıklığın olduğunu iddia ederek, bu tıkanıklılığın giderilmesi için mutlaka Türkiye'de ya iç savaşın çıkması gerektiğini veya Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın öldürülmesi gerektiğini söyledi. Bu alçağa, şerefsize, faşist, kandan beslenen köpeğe, inanın ne diyeceğimi bilemiyorum. Ben bu ırkçı faşist Defarges'in sözde bilim adamlığına insanlığına ve profesörlüğüne tüküreyim. Sürekli Demokrasiden insan haklarından ve özgürlükten bahseden Avrupa'nın bilim adamları, akademisyenleri ve siyasileri, tam 15 yıldır her seçimde zafer elde eden Cumhurbaşkanımız Erdoğan'dan dolayı iyice ruh hastası oldular. Son umutları 16 Nisan referandumuydu o da olmadı. Bazı Avrupa ülkeleri ülkemizde kendi besledikleri kanı bozuk terör örgütleri FETÖ, PKK ile birlikte PKK'nın siyasi kanadı HDP ve ana muhalefet partisi CHP ile birlikte 'Hayır' kampanyası yürütüp yine amaçlarına ulaşamadılar. 

Türkiye parçalansın istiyorlar 

Çünkü milletimiz yine Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın yanında yer aldı ve dolayısıyla Türkiye düşmanı bu şerefsizler kafayı iyice yediler. Defarges denen şerefsiz kansızlar İstiyorlar ki Cumhurbaşkanı Erdoğan bir şekilde ölsün. Sonra Suriye'de olduğu gibi Türkiye iç savaşın içinde bölüp parçalansın. Daha öncede aynı sözleri eski Pentagon baş danışmanlarından FETÖ destekçisi Amerikalı analist Micheal Rubin'de, 15 temmuz darbe girişiminden sonra Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın öldürülmesi gerektiğini söylemişti. Hatta bu alçak Pentagon sözcüsü referandum öncesi Cumhurbaşkanımızın sonunun geldiğini bile söylemişti. Sevgili okuyucularım İsrail, Amerika, Rusya ve bazı Avrupa ülkeleri Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ı neden istemiyorlar, neden ölsün istiyorlar biliyormusunuz? Tek kelimeyle Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın milli oluşundan dolayıdır. 15 sene öncesinde olduğu gibi Türkiye'nin  iç işlerine karışamadıklarından, yönetemediklerinden, sömüremediklerinden dolayı. 

Türk milleti oyunlara kanmaz 

10 öncesine kadar Avrupa ve Amerika paramızla bile bize silah tank ve helikopter vermiyordu. Allah'a çok şükür şimdi Türkiye 10 yıldır kendi askeri silahını, tankını, insansız hava aracını, helikopterini üretiyor. İnşallah yakın zamanda Türkiye kendi savaş uçağını ve savaş gemilerini üretmeye başlayacak. Türkiye bugün ürettiği askeri silahları başta Amerika olmak üzere bir çok ülkeye de satıyor. İşte Avrupa'nın Cumhurbaşkanımız'a düşman olmalarının baş nedeni budur ve milli oluşundan dolayıdır. Ey Avrupa, ey Amerika 15 Temmuz'da Türkiye'de iç savaş çıkarmak ve Cumhurbaşkanımızı öldürmek istediğinizde amaçlarınıza ulaşamadınız. Türk Milleti 15 Temmuz'da sizin ve halen arkasında durduğunuz FETÖ'cüleri dünyaya geldiğinize pişman ettiğinde hala aklınız başınıza gelmedimi? Türk milletinin artık sizlerin pis oyunlarına kanmayacağını anlamadınız mı? Eğer Cumhurbaşkanımızın kılına bir zarar gelirse bilinizki Türk milleti sizin ananızı ağlatır benden söylemesi. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH ÜLKEMİZİ ŞER GÜÇLERİN ŞERRİNDEN KORUSUN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN. ALLAH CUMHURBAŞKANIMIZ ERDOĞAN'I ŞEREFSİZLERİN ŞERRİNDEN KORUSUN, AMİN.

okumak için tıklayın.


60 senedir aynı huy  -Güneş Gazetesi


Huylu huyundan hiç vazgeçmiyor. 60 yıldır aldığı seçim mağlubiyetlerini kabul etmeyen CHP, 60 yıldır aynı söylemleri kullanmakta. Tek partili, yani İsmet İnönü döneminde millete zulum edildiği yıllarından sonra çok partili sisteme geçilmesiyle yenilgi üzerine yenilgi yaşayan CHP, 16 Nisan referandumu sonrasında olduğu gibi 60 yıldır halkın iradesini yok sayarak seçimlere itirazda bulunuyor. Mesela CHP'nin çok partili sistem hayata geçtikten hemen sonra aldığı ilk yenilgilerden birisi 1954 genel seçimlerinde ahmetli Adnan Menderes'in partisi Demokrat Parti 503 millet vekili kazandığında olmuştu.  Demokrat parti 503 millet vekili kazanırken İnönü'nün CHP'si 31 millet vekili çıkarabildi. Arada büyük fark olmasına rağmen İnönü'nün CHP'si ilk iş olarak seçim kanunun aksaklığına itiraz etmek oldu. Halbuki CHP'nin itiraz ettiği liste usulü çoğunluk sistemi 1946 seçimlerinden beri kullanılan ve CHP'nin Meclis'te çoğunluğu bulundurduğu dönemde itiraz etmediği bir sistem. Yine demokrat parti 1957 yılında genel seçimlerde ezici bir çoğunlukla 424 millet vekili  CHP ise 178 millet vekili çıkarmıştı. Bu sonuçlar karşısında moral bozukluğu yaşayan İnönü'nün CHP'si radyo yayınlarını gerekçe göstererek bir çok büyük ilde seçimlerin tekrarını istedi. Yani CHP yenilgiyi kabullenmeyip her seçim sonrasında olduğu gibi 16 Nisan referandumunun iptalini istiyor. 

Millete tepeden bakan chp  

Sevgili okuyucularım bence 60 yıldır her seçimde yenilgi üzerine yenilgi alan CHP, bahaneler yerine, “Biz neden milletten teveccüh görmüyoruz? Millet bize neden oy vermiyor? Bizim ne eksikliğimiz var? Yoksa sıkıntı eksiklik bizde mi?” diye düşünse daha iyi olmaz mı? Bence çok iyi olur. Ancak CHP ve CHP'liler millete tepeden bakmayı, kendilerini her zaman milletten uzak tutmayı bir kenara bırakmadığı müddetçe, milletin dini ve milli duygularına hakaret etmekten vazgeç geçmediği müddetçe iki yakası bir araya gelmez. Merak ediyorum acaba CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun CHP'yi iktidara taşımak gibi bir niyeti var mı? 'Hocam tabiki Kılıçdaroğlu CHP'yi iktidara taşımak istiyor' diyebilirsiniz. Peki O zaman şunu sormak istiyorum. İktidara gelmek isteyen Kılıçdaroğlu, neden ülkemizi bölüp parçalamak isteyen PKK'nın siyasi kanadı HDP ve terör örgütü FETÖ'cülerle birlikte hareket ediyor? Bu terör örgütleriyle birlikte hareket eden CHP'ye kim oy verip iktidara getirir? 

Kimse kılıçdaroğlu'na oy vermez 

Devletinin milletinin bekasını düşünen, din, dil, ırk ayrımı olmadan ülkemizde huzur içinde yaşamak isteyen kimse CHP'ye ve Kılıçdaroğlu'na oy vermez. CHP ancak birlikte hareket ettiği guruplardan oy alır. Şimdi bazı CHP'li milletvekilleri, referandum sonuçlarını protesto edin bahanesiyle gezide olduğu gibi yandaşlarına  tencereyi tavayı elinize alın sokağa çıkın çağrısı yapıyor. İşte bu millet kargaşadan, darbelerden medet uman CHP'ye oy verip 'sen beni yönet' demez. 60 senedir olduğu gibi her seçim sonrası yenilgiyi kabullenmeyip mahkemelere itirazda bulunmaya devam edip durur. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN. ALLAH ÜLKEMİZ İÇİN HAYIRLI, UFKU AÇIK BİRİKİMLİ, DEVLETİMİZE MİLLETİMİZE FAYDALI OLACAK MİLLİ VE MANEVİ ŞUURA SAHİP KİŞİLERİ BAŞIMIZA GETİRSİN. ALLAH ÜLKEMİZDE FİTNE YAYAN, MİLLETİMİZİ  KUTUPLAŞTIRAN, AYRIMCILIK YAPAN, ÜLKEMİZ ÜZERİNDE PİS OYUNLAR OYNAYANLARIN HİMAYESİNDE HAREKET EDECEK OLAN SİYASİLERİ BAŞIMIZA GETİRMESİN, AMİN. 

okumak için tıklayın.


Yenilmişlik sendromu  -Güneş Gazetesi


Arkadaşlarla referandum sonrası bir araya gelerek sohbet ettik. Doğal olarak seçim sonuçlarını konuştuk. Arkadaşların kimi, “Hocam, keşke evet oyu bir kaç puan daha yüksek çıksaydı daha iyi olurdu” derken, kimi arkadaşlar da, “Hocam, CHP sonuca itiraz etti, yurt dışı basın da  evet oyu veren halkımıza  ve Cumhurbaşkanımıza hakaret ederek yerden yere vuruyor. AGİT gözlemcileride seçimin iptalini istiyor ne olacak şimdi?” diyerek soruları peş peşe sıraladı. Arkadaşların yüzüne bakarak tebessüm ettim ve, “Hiç tedirgin olmayın” dedim. Referandumun galibi şu veya bu siyasi parti değil millettir. Millet hantallaşmış sistemden kurtulmak için, içerideki muhalefete ve dışarıdaki yedi düvelin verdiği desteğe rağmen yeni anayasaya evet dedi. Elbette yenilmişlik sendrumu yaşayan başta CHP, HDP ve FETÖ'cüler olmak üzere Türkiye düşmanı olan Avrupa tabiki halkımıza, Cumhurbaşkanımıza hakaretler eder. Elbette yenilmişliği kabul etmeyip itirazda bulunacaklar. Tek kelimeyle bunlar yenilmişlik duygusuyla ezilmenin verdiği acıyla ne yaptıklarını bilemeyen zavallılar. 

AGIT temsilcileri PKK sempatizanı 

AGİT seçime itiraz ediyor diyorsunuz? Kardeşim AGİT denen örgüt temsilcilerinin bazılarının PKK sempatizanı olduğunu basından takip ediyoruz. AGİT gözlemcileri arasında bulunan Alman millet vekili Andrej Hunko denen alçak, PKK terör örgütünün Almanya'da yeni anayasaya hayır mitinginde eline PKK'nın paçavrasını alarak poz vermiş. AGİT üyesi Danimarka'lı gözlemci milletvekili Nikolaj Villumsen, PKK'nın Suriye kolu olan PYD'nin başındaki köpek Salih Müslim ile  bir arada hainlik peşinde olduğunu gösteren görüntülerini yine basından takip ediyoruz. Bu şerefsiz Danimarka'lı AGİT gözlemcisi mille vekili Villumsen, PYD'ye yardım topladığı gibi ülkesinde hayır kampanyası yürütmüş. AGİT'in ülkemize gönderdiği bazı Gözlemciler ise FETÖ'cüler tarafından kullanılan Türkiye düşmanı şerefsizler. Soruyorum bunlar mı AGİT'in bağamsız temsilcileri? 

Bizler çok uyanık olmalıyız 

Bu şerefsizler elbette “Seçimlerde hile var” diyerek taraflı rapor hazırlar. Arkadaşın biri, “Peki Hocam, bundan sonra ne olur?” deyince şunları söyledim: Kardeşim bizler millet olarak bundan sonra şer güçlere karşı dik duracağız. Referandumda milli iradenin verdiği kararla çileden çıkan ve şimdiden şantaj ve tehditler yağdıran Almanya, Hollanda, Danimarka, Belçika'ya aldırmadan hükümet icraatlarına devam edecek. Hükümet meydanlarda millete verdiği vaadleri yerine getirebilmek için çalışacak. Zaten şimdiden hükümet kolları sıvadı bile. Meclis yeni kanunlar çıkaracak. Mesela Meclis İç Tüzüğü değişecek, özgürlükler ve demokrasi alanında yeni kanunlar çıkacak. Ancak bizler şu günlerde çok ama çok uyanık olmalıyız. Sevgili okuyucularım bizler gerçekten çok uyanık olmalıyız. Çünkü ipi dışarıda olan içimizdeki kanı bozuklar, şerefsizler referandumda umduklarını bulamayan PKK, FETÖ'cüler ve dış ülke istihbaratları ülkemizi karıştırmak isteyebilirler. Bilhassa büyük şehirlerde eylemlerde bulunabilirler. Şimdiden ufak ufak tahrik eylemlerinde bulunanlar oluyor. Bunlara karşı uyanık olalım. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN. ALLAH ÜLKEMİZ ÜZERİNDE KİM HAİN DÜŞÜNCEYE SAHİPSE HEPSİNİ HELAK ETSİN. ALLAH ÜLKEMİZE DÜŞMAN OLAN VE ÜLKEMİZİ BÖLÜP PARÇALAMANIN PEŞİNDE OLAN DIŞ GÜÇLERİN OYNUNA GELENLERE UYANMAYI NASİP ETSİN, AMİN.

okumak için tıklayın.


Daha güçlü olacağız  -Güneş Gazetesi


Terör örgütleri PKK, FETÖ ve DEAŞ'a rağmen, Haçlı ittifakı, HDP, MHP'li muhalif kanat ve CHP'nin yanısıra dahili ve harici işbirlikçilere rağmen, millet yeni sisteme 'Evet' dedi. Yani 1923'ten bu yana uygulanan parlamenter sistemden, başkanlık sistemiyle donatılmış cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine geçiş için millet 'Evet' dedi. Millet 'Evet' dedi demesine ancak hayırcı guruplar bazı köşe yazarları kafayı yiyor. Bazı köşe yazarları Bugüne kadar 8 maç kaybetmiş olan Kemal Kılıçdaroğlu'nu kurtarmanın derdine düştü.Halbuki 2 maç kaybetmiş olan takım antrenörü 'işe yaramıyor' diyerek hemen takımdan kovulur. CHP ise tam tersi, 8 maç seçim kaybetmiş olan Kılıçdaroğlu'nu halen baş tacı yapmakta. Sevgili okuyucularım referandumda 18 maddelik anayasa değişikliğine evet çıkması o kadar çok kolay olmadı. Hepimiz Amerika'nın, Almanya'nın, Hollanda'nın, Avusturya'nın, İsviçre'nin, Yunanistan'nın ve Türkiye'nin bölünmesini parçalanmasını isteyen şer güçlerin neler yaptıklarını gördük. 

Şer güçlerin oyunu bozuldu 

Şer güçler, Sosyal medyada yalan yanlış propagandayla bilhassa gençlerimizi kandırıp Erdoğan düşmanlığı yapmalarına rağmen milletimiz anayasa değişikliğine 'Evet' dedi. Çok şükür sandıktan 'Evet' çıkmasıyla şer güçlerin pis oyunları şimdilik bozulmuş oldu. 'Şimdilik' diyorum, çünkü içimizdeki kanı bozuk şerefsizler ve dışımızdaki şer güçler hedeflerine ulaşmak için şimdilik sinsice beklemekte. Kim bilir bu fitne odakları, şer güçler ülkemizi karıştırmak için nasıl bir plan hazırlığı içindedirler? Peki değişen bu anayasayla ne olacak? Milletin 'Evet' demesiyle ilk olarak Meclis kolları sıvayarak hemen iç tüzük ve mevzuat değişikliğine gidecek. Hantallaşmış sistemden ilk defa sivil siyaset eliyle kurtulmuş olacağız. Sonra Cumhurbaşkanımızın söylediği gibi ülkemiz dışa bağlı olmadan kendi ayakları üzerinde dik duran ülke olabilmek için sanayide, askeri ve turizm alanında  atak içinde olacak. Sadece bunlar değil, demokrasi ve özgürlük alanlarında reform denecek şekilde çalışmalar olacak. 

İdam yasasını hemen çıkarın  

Yani insanlar infialden,fitneden ve fesatlıktan uzak kalarak, insanlara hakaret edilmediği, ayrımcılık yapılmadığı, yasalara aykırı söylemlerde bulunulmadığı müddetçe özgürce fikrini söyleyebilecek. Yanlız fikir özgürlüğü var diye kelime oyunları yaparak eyaletten bahseden, terör propagandası yapan, teröre destek olan kişilere kesinlikle sessiz kalınmamalı. Bu zihniyette olanlar bilinizki terör örgütü temsilcileridir. Bunlar mutlaka hak ettikleri cezayı almalıdırlar. Bu arada Hükümete şunu söylemek isterim. Meydanlarda millet sizden yüksek sesle ne istediğini herhalde unutmadınız? İsterseniz milletin yüksek sesle ne istediğini ben yine de hatırlatayım. Millet meydanlarda dedi ki, “Devletimizin milletimizin bekası için ülkemizde ne kadar terör örgütü varsa, tüm terör örgütlerinin  eli ayağa başı kimler ise hepsi de idam edilsin” dedi. Bence 2019 seçimine kadar bu kanunu idam yasasını hemen çıkarın. Yoksa  bu millet sandıkta sizden hesap sorar benden söylemesi. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN. ALLAH GÜZELİM ÜLKEMİZİ İÇİMİZDEKİ VE DIŞIMIZDAKİ ŞER GÜÇLERİN ŞERRİNDEN KORUSUN. ALLAH DEVLETİMİZİ VE MİLLETİMİZİ HER DAİM GÜÇLÜ KILSIN. ALLAH DEVLETİMİZİ VE MİLLETİMİZİ MÜNAFIKLARIN ŞERRİNDEN PİS OYUNLARINDAN KORUSUN, AMİN.

okumak için tıklayın.


Gençler bırakın artık şu zıkkımı  -Güneş Gazetesi


20'nci Türk Toraks Derneği Kongresi'nde konuşan Prof. Dr. Ali Fuat Kalyoncu, “Nargileye tütünle birlikte uyuşturucu özelliği olan bazı bitkilerin ( Afyon, Maraş otu vb) karıştırılıyor. Yaptığımız ankette ise kullanıcılar nargilenin zararsız olduğunu düşünüyor. Halbuki Aromalı, meyveli, şekerli diyerek pazarlanan bu ürünlere zararsız ya da sigaradan daha az zararlı imajı veriyorlar. Ancak gerçek çok farklı. Nargile dumanındaki zehirli maddeler korkutucu boyutta, sigaradan 50 kat daha zararlı. Nargiledeki arsenik, nikel, kobalt, krom ve kurşun miktarı sigara dumanındaki miktardan çok daha fazla.Aromatik tütünlerde bulunan şekerin yansımasıyla ortaya çıkan toksik maddeler ve bunların nikotinle etkileşimi nargilenin bağamlılık yapıcı etkisini artırıyor. Tütün endüstrisinin özellikle gençleri hedef alarak nargile tütünlerinde şekerli ve aromalı katkı maddeleri kullandığı biliniyor. Amaçları tütün içimini kolaylaştırarak gençlerin damak zevkine göre hazırlıyorlar” diyerek gençleri ve tüm insanları uyarıyor. 

Çocuklarınızı, ailenizi düşünün 

Sevgili okuyucularım sevgili gençler, Prof. Dr. Ali Fuat Kalyoncu'nun uyarılarını çok ama çok dikkate alın. Ben de yakın çevremde nargile için çok sayıda kişiyi uyardığımda bana, “Hocam, biz nargileyi arada bir keyif olsun diye içiyoruz, sigara kadar zararlı değil”diyerek kendilerince cahilce cevap veriyorlar. İşte zararlı olup olmadığını bilim adamı açıkça anlatıyor. Allah aşkına ne olur bırakın şu sigarayı, alkol ve nargile denen zıkkımı. Kendinizi düşünmüyor iseniz bari yakınlarınızı, evlatlarınızı, Allah korusun yatağa düştüğünüzde sizinle uğraşacak olan ailenizin çekeceği çileyi düşünün. Kendimize zarar vermeyi ne kadar çok seviyoruz? Ne kadar pis zararlı yiyecekler içecekler varsa hepsi de büyük bir özentiyle kullanılıyor. Acıyın kardeşim kendinize acıyın. Nargile içenlerin çoğunun özentiyle bu illete başlayıp daha sonra ise bağamlılık sonucu kullanılıyor. Son yıllarda hükümetimiz ve Yeşilay derneği, gazete, televizyon ve sosyal medyada insanların sigarayı, nargile, alkolü gibi kötü alışkanlıkları bırakmaları için ellerinden geleni yapıp uyarılarda bulunuyor. Bu uyarılar Zındıkların umrunda bile değil. Çünkü içeriğinde uyuşturucu olan tütün insanlarımızı esir almış. Dolaysıyla insanlar uyuşturucu batağına saptanmış oluyor. 

Milletin içinde kullanmaya başladılar 

Uyuşturucu demişken son haftalarda İstanbul'un bazı semtlerinde alışmamış olaylar yaşanıyormuş. Bonzai ve değer uyuşturucu kullanan kişiler ilçe meydanlarında uyuşturucu alıp sonra krizine giriyorlarmış. İlçe sakinleri,“Uyuşturucu kullananlar, kimsenin bilmediği yerlerde kıyda köşede uyuşturucu kullanırlardı. Şimdi ise milletin içinde meydanlarda bunlar yaşanıyor. Acaba birileri toplumu galeyana getirmek için bu zavallıları toplumun önüne mi atıyorlar?” diyor. Toplum olarak, “Aman Allah'ım son yıllarda kanser ne kadar yaygınlaştı” diyoruz. Elbette yaygınlaşır. Kendini bilmezler fosur, fosur sigarayı içerse alkolü kafaya dikerse elbette kanser denen illet hastalık artar. Görüyorumki nargileyi en çok Araplar'dan sonra ülkemizdeki muhafazakar kesim içiyor. Halbuki muhafazakar dediğimiz kesim, sigaranın, nargilenin ve insanı uyuşturan, insan sağlığına zararlı olan tüm maddelerin haram olduğunu bilmeleri gerekir. Demekki nefislerine hakim olamıyorlar. Demekki iyice uyuşmuşlar. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH CÜMLEMİZE NEFİS HAKİMİYETİ VERSİN. ALLAH TOPLUM OLARAK CÜMLEMİZİ KÖTÜ ALIŞKANLIKLARDAN KORUSUN. ALLAH VERDİĞİ AKIL NİMETİNİ BİZ KULLARIN İYİ KULLANMASINI VE ZARARLI OLAN HER ŞEYDEN UZAK KALMAYI NASİP ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN.

okumak için tıklayın.


İki yüzlüler münafıklar  -Güneş Gazetesi


Bir milyona yakın ölü ve milyonlarca mülteciden sonra Amerika, “Suriye'de iç savaşı bitirmenin zamanı geldi” dedi. Yani 6 yıl boyunca taş üstünde taş kalmayan Suriye'de, bir milyona yakın Suriyeli öldü, milyonlarca insan sakat kaldı ve milyonlarca Suriyeli evini barkını, işini gücünü, anasını, babasını, evladını kaybettikten sonra Suriye'de iç savaşı bitirmenin zamanı geldi diyorlar. ABD Başkanı Donald Trump, “Esad bir kasap ve Esad Suriye yönetiminde olmamalı, Esad kimyasal bombalarla halkını öldürüyor”dedi. İtalya'da toplanan G7 ülkeleri, toplantı sonrası aldıkları kararda, “Rusya tarafını belirlesin. Rusya Esad'a destek vermeyi bıraksın” dedi. Rusya, ise “Biz Esad'a kimyasal silah vermiyoruz, halkın üzerine kimyasal bombaları atan Esad değil muhalifler” dedi. 

İnsanlıktan nasibini almamış olanlar

  Vah vicdansız Rusya vah, vah yalancı Rusya vah, vah güvenilmez, yola çıkılmaz ipiyle kuyuya inilmez Rusya vah. Vah iki yüzlü Amerika vah, vah timsah göz yaşları akıtan sahtekar Amerika vah. Vah her tarafı oynayan Avrupa vah, vah insanlıktan nasibini alamamış olanlar vah.Allah hepinizide bildiği gibi yapsın.  Sevgili okuyucularım aslında bu iki yüzlü  münafıklara söyleyecek çok şeyim var. Edebim bu kadar müsade etiği için ancak bunları söyleyebiliyorum. Soruyorum Esad denen alçak katile kimyasal silahları kim verdi? Elbette Rusya, Çin, İran ve bazı Avrupa ülkeleri verdi.Peki Esad denen katil alçağın arkasında kim var? Milyonlarca Suriyeliyi öldürmesi için Esad'a kim destek oldu? Elbette Rusya, İran, Çin ve arka planda Amerika destek oldu. Bu iki yüzlü ülkeler, Ortadoğu ve Suriye'deki sinsi pis oyunlarının sonuna geldiler, alacaklarını aldılar, amaçlarına ulaştılar, şimdi ise Suriye'de barış olsun diyorlar. Ben sözde bu insanların vicdanına tükürürüm. Bunlar gerçekten münafık ve iki yüzlü, sahtekar. 

Türkiye'yi suriye gibi yapmak isitediler 

Soruyorum; Mdemki insandınız vicdanınız vardı, peki bugüne kadar milyonlarca Suriyeli ölürken neredeydiniz? Neden bir milyona yakın Suriyeli ölürken Esad denen alçağa git demediniz? Tabi  o zaman henüz sinsi pis oyunlarınız devredeydi. O zaman Suriye'de iç savaş bitsin barış olsun demek işinize gelmiyordu. Kardeşlerim bu şer güçlere karşı çok ama çok uyanık olalım. Bu iki yüzlü sözde dost, ama aslında münafık şer güçler, önce gezi olayları ile başlayıp sonra 15 Temmuz darbe girişimiyle Türkiye'yi Suriye gibi yapmak istediler. Allah'a çok şükür mili ve manevi şuura sahip olan milletimiz, şer güçlerin oyunlarının farkında olduklarından dolayı Türkiye üzerindeki pis oyunları şimdilik bozdu. Şimdilik diyorum çünkü ülkemizde bazı şerefsiz kanı bozuklar halen şer güçler destekliyor. Devletin içine sızmış olan FETÖ'cüler, PKK'lılar henüz temizlenmiş değil. Bizler ülkemizin devletimizin ve milletimizin bekası için Cumhurbaşkanımızın yanında olmalıyız. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN. ALLAH GÜZELİM ÜLKEMİZİ ÖNCE İÇİMİZDEKİ KANI BOZUK OLAN MÜNAFIKLARIN, SONRA DIŞ GÜÇLERİN ŞERRİNDEN KORUSUN. ALLAH GÜZELİM ÜLKEMİZDE DİN, DİL, IRK AYRIMI OLMADAN CÜMLEMİZE HUZURLU YAŞAMAYI NASİP ETSİN, AMİN.

okumak için tıklayın.


Şimdi birlik içinde olmanın tam zamanı  -Güneş Gazetesi


Efendim Avrupa güvenlik ve işbirliği teşkilatı kısa adı AGİT olan kuruluş varya, iş o kuruluş Türkiye'yle ilgili bir rapor hazırlamış. AGİT hazırladığı raporda referandum sürecinde Türkiye'de ifade özgürlüğünün olmadığı ve bir çok gazetecinin tutuklandığı anlatılıyor. Tek kelimeyle aptal, geri zekalı, Türkiye düşmanı AGİT, FETÖ'cüler tarafından kullanılıyor. AGİT, Sadece FETÖ'cülerle değil. başta İsrail olmak üzere Amerika, Vatikan ve Avrupa ülkeleri ve Haçlı ordusuyla  birlikte hareket ediyor. Bu şer güçler kendi aralarında görev taksimi yaparak bulundukları konumda üzerlerine düşen görev neyse hepsini de Türkiye'yi bölüp parçalamak için kullanıyorlar. Görüyorsunuz bu şer güçler, Türkiye'yi ileri demokrasiye taşıyacak anayasa ve sistem değişikliğine engel olmak için her pisliği yapmakta. Avrupa'da lider konumunda, ne kadar faşist ruhlu şeytanlar varsa hepsi de bir araya gelerek Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı bitirmek istiyorlar. Ne için cumhurbaşkanımız erdoğanı  bitirmek istiyorlar? Türkiye Cumhuriyeti'nin  bölünüp parçalamanın önündeki tek engel olduğu için. 

Bakanlara neden yasak getirdiniz? 

Neymiş efendim referandum sürecinde ifade özgürlüğü yokmuş ve gazeteciler tutuklanmış. Hadi oradan şerefsiz oğlu şerefsizler. Her gün Cumhurbaşkanımıza meydanlarda, sosyal medyada ve sizin destek olduğunuz bazı medya organlarında küfür ve hakaretler edildiğini görmüyormusunuz? İfade özgürlüğünden bahsediyordunuz? Peki Avrupa ülkelerinde Türkiye Cumhuriyeti'nin bakanlarının konuşmalarına neden yasak getirdiniz?Neden Hollandalı alçak polisler, orada yaşayan Türkleri köpeklere ısırttığında ses çıkarmadınız? Neden Türkiye Cumhuriyeti devletinin bakanlarına konuşma yasağı getirilirken konuşmadınız? Avrupa ülkelerinde Türkiye Cumhuriyeti'nin bakanlarına konuşma yasağı konurken, PKK'lı alçak şerefsiz teröristlerle birlikte değer terör örgütlerinin miting yapmasına müsade edildiğinde neden ses çıkarmadınız? Neden Avrupa'nın göbeği olan İsviçre'de Cumhurbaşkanımızın şakağına silah dayamış posterler açan terör örgütlerine ses çıkarmadınız? 

PKK'ya hizmet eden alman casusu 

Sizler varya neyse şimdi ağzımı bozmayayım. Diyorsunuzki 'Gazeteciler tutuklandı?' Sizin gazeteci dediğiniz kişi PKK'ya hizmet eden ve Almanya'nın casusu. Suçu olmayan biri neden aylardır Almanya baş konsolosluğunun rezidansında saklanır? Neden aylardır bu sözde gazeteci Almanya tarafında Türk adaletine teslim edilmedi? Tek kelimeyle Almanya'nın casusu olduğu için. Belki bildiklerini anlatır korkusuyla aylardır teslim etmediler. Sevgili okuyucularım görün ülkemiz üzerine oynan pis oyunları, görün Cumhurbaşkanımıza karşı olan düşmanlığı. Görün ülkemizde ne kadar kanı bozuk şerefsiz, terör örgütleri FETÖ, PKK ve değer terör örgütleri varsa hepsinin de arkadında kimlerin hangi şer güçlerin olduğunu. Türkiye Cumhuriyeti'ni bölüp parçalamak isteyen bu şer güçlere, Haçlı ordusuna karşı birlik içinde olmamız gerekir. İçimize sokulmak istenen fitne ve fesatlıklara kanmadan din, dil, ırk ayrımı yapmadan, ülkemize, devletimize, birlik ve beraberliğimize sahip çıkmanın şimdi tam zamanı. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH ŞER GÜÇLERİN ŞERRİNDEN ÜLKEMİZİ KORUSUN. ALLAH BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN. ALLAH ÜLKEMİZDE NE KADAR HAİN VARSA HEPSİNİ HELAK ETSİN, AMİN.

okumak için tıklayın.


Dünya işlerini dini kullanarak halletmek  -Güneş Gazetesi


Cumartesi günkü biz Müslümanları ve İslam dünyasını uyaran yazıma çok sayıda e-mailler geldi. Okuyucularımın gönderdiği e-maillerin hemen hemen hepsi, “Hocam, bugüne kadar İslam dünyasında yaşanan olayları, Müslümanlar'ın bir birine olan kin ve nefretini açıkça eleştiren olmamıştı elinize yüreğinize sağlık” diyorlar. Okuyucularım ayrıca şu sorularıda sordu; “Hocam bizim dinimiz İslam dini kavgadan ve savaştan yana bir din mi? Ortadoğu'da neden mezhep savaşları yaşanıyor? Günümüzde cemaatler neden bir birine düşman? Neden Müslümanlar arasında birlik yok?” gibi sorular geldi. Ah sevgili okuyucularım ah, insanların kavgasıyla, savaşıyla, sahtekarlığı, vicdansızlığı ve çıkar ilişkilerinin İslam diniyle ne ilgisi olabilir? Bizim güzelim İslam dini, savaşı, kavgayı, hırsızlığı, nefreti, kim olursa olsun insan öldürmeyi emretmiyor ki? 

Bazılarının ipi başkalarının elinde 

İslam dinini tam anlamıyla bilmeyen cahil cühela insanlar, güzelim İslam dinini ticarette ve siyasette hatta savaşta kullanıyor. Ülkeler insanlar iç dünyalarındaki sorunları halletmek için savaşta bile islam dinini kullanıyorlar. Halbuki Ülkeler veya guruplar kendi iç sorunlarını  çözmek için hiç bir dini savaşta bile olsa kullanmamaları gerekir. Bazı çevreler bilhassa cemaatler dünya çıkarları için islam dinini ticaretin içe sokup Müslümanlar arasında fitneye neden oluyor. İşin içine çıkar girince doğal olarak Müslümanlar bu cemaatlerden dolayı birlik içinde olamıyor. Cemaatler beyinlerinin altında yatan niyetlerden vaz geçip, nefislerine hakim olup samimi duygularla insanlığa hizmet etseler çok güzel olacak.  Ancak bazı cemaatlerin ipi kontrolü başka güçlerin ve istihbaratların elinde olduğu için islam dininde samimi olamıyorlar.Mezhep bir din olmamasına rağmen mezhep safsatasıyla akıtıla kana ne demeli? Ortadoğu'da, Amerika'nın, İsrail'in ve Vatikan'ın fitneliği ile bir birine düşen ve İslam dininden doğru dürüst haberdar bile olmayan cahil, sözde Müslümanlar, sözde mezhep çatısı altında bir birini öldürüyor. 

Dini duygular her şeyin üstünde 

Nasıl olur da bir Müslüman fitneye oyuna gelip bir başka Müslüman'ı öldürebilir? Bir insanın imanı zayıf olursa o insan her şeyi yapar. Sadede gelirsek derim ki; Biz Müslümanlar Kur'an-ı Kerim'i ve Peygamber efendimizin hadis ve sünnetini çok iyi anlayalım. İslam dinini ticarette ve siyasette kullanmayalım. İslam dini kişilerin emrinde değil, kişiler islam dininin emrinde olması gerekir. Dini ve milli duygular her şeyin ama her şeyin üstünde olması gerekir. Eğer dünya çıkar ve menfaatleri için İslam dinini kendimize sermaye edersek, iç dünyamızdaki sıkıntıları kendi içimizde halletmek yerine dini kullanarak halletmeye çalışır isek bilinizki dünyada ve Ortadoğu'da sıkıntılar savaşlar hiç bitmeyecek. Yani dünyalık işleri sıkıntıları Allah'ın verdiği akıl nimetini ile çözmek gerekir. Allah'ın verdiği akıl nimeti kullanılmadığından dolayı art niyetliler dini, milli ve manevi değerleri kullanıyor. Ne diyeyim; CENAB-I ALLAH İSLAM DİNİNİ KULLANANLARI, İSLAM DİNİ ADI ALTINDA İNSANLARA ZARAR VERENLERİ HELAK ETSİN. ALLAH GÜZELİM ÜLKEMİZİ, DEVLETİMİZİ, MİLLETİMİZİ ŞERLERİN ŞERRİNDEN KORUSUN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN. 

okumak için tıklayın.


Eğer kendimize gelmezsek ayvayı yeriz  -Güneş Gazetesi


Ehli küfür ve Haçlı zihniyetine sahip güç odakları dünyanın neresinde olursa olsun islam dünyasını bölüp parçalamaya ve Müslümanlar'ı tamamen öldürüp yok etmekte kararlı. Ne yazık ki Haçlı zihniyetine sahip güçler Müslümanlar'ın içine yaydığı sinsi fitne ve fesatlıklarla Müslüman'ı Müslüman'a öldürtüyor.  Şuursuz, aptal, İslam dininin ruhuna ermemiş, Kur'an-ı Kerim ve Peygamber efendimizin hadisinden sünnetinden bile haberdar olmayan sözde Müslümanlar, israil, Amerika, Vatikan, Rusya, İngiltere ve Avrupa'nın fitne ve fesatlığına gelerek birbirini öldürmekte. Tek kelimeyle şer güçlerin oynuna, fitne ve fesatlığına gelenlere yazıklar olsun. Peygamber efendimizin ümmeti bugün bir birinin varlığından rahatsız. Peygamberin sözde ümmeti olan Müslümanlar şer güçlerin  fitne ve fesatlığına gelerek ülkelerini kan gölüne çevirdi. Bu ahmak sözde Müslümanlar İsrail'in Ortadoğu projesi gereği ülkelerini bölüp parçalamanın çabasında. Görüyoruz yıllardır ümmeti Muhammed'in durumunu. Soruyorum “İslam tek millettir” diyen peygamber efendimizin ümmetine ne oldu da bir birini öldürüyor? 

Amerika göstermelik olarak vurdu 

Ne oldu biliyormusunuz? Tek kelimeyle inancımızda samimiyetsizlikten Kur'an-ı Kerim'den uzak kalışımızdan ve fazla maddeci dünya menfaatlerine kendimizi kaptırmamızdan dolayı. Bakın Suriye'nin başında bulunan Esad denen cani, babası Hafız Esad'ı aratmayacak şekilde kendi vatandaşlarını kimyasal silahlarla nasıl öldürüyor. Beşar Esad denen alçak katil, İdlib'in Han Şeyhun beldesinde Sarin Gazı bombalarıyla kadın çocuk yüzlerce insanı öldürdü. Bu caniliği yapan bırakın Müslüman olmayı insan bile olamaz. Esad denen alçak bu katliamları yaparken Birleşmiş Milletler acilen toplandı ve dünyanın jandarması olduğunu söyleyen Amerika, göstermelik olarak Suriye'yi vurdu. Peki 6 yıldır milyonun üzerinde insanı öldüren Esad'a neden bugüne kadar bir şey yapılmadı? Ne yapabilirlerdiki, zaten Esad alçağına kimyasal silahları veren Birleşmiş Milletlerin daimi temsilcisi beş ülke değil miydi?  

Müslüman liderlere ne demeli 

Sevgili okuyucularım katil cani Beşar Esad, kadın ve çocuk yüzlerce insanı Sarin Gazı bombasıyla öldürmesi beni çileden çıkardı. Hadi diyelimki ehli küfür, Haçlı dünya bu katliamlara  ses çıkarmıyor? Zaten Irak'ı, Suriye'yi, yemen'i, bu hale getirenler onlar olduğu için ses çıkarmalarını bekliyemeyiz. Peki ya bunca katliamlara ses çıkarmayan Müslüman ülke liderlerine ne demeli?  Çoğu İslam ülke liderlerinin ipi ise Haçlı zihniyetine sahip ülkelerin elinde olduğu için ses çıkaramıyorlar. Açıkça bazı Müslüman ülkelerinin Kral ve Emirler'i, postu deldirmemek için korktuklarından dolayı, saltanatlarını kaybetmemek için  Amerika'ya, İsrail'e, Avrupa'ya, Vatikan'a ve Haçlı dünyaya ses çıkaramıyorlar. Bügün dünyada Müslümanlar'ın tek sesi olan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'dır. Bugün Müslümanlar'ın derdiyle sıkıntısıyla ilgilenen kişi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'dır. İşte bundan dolayıda  haçlı zihniyet Cumhurbaşkanımız Erdoğan'a düşmanlar. Derim ki biz Müslümanlar, kendi sorunlarımızı kendimiz halledemez isek, başka ülke istihbaratlarının fitne ve fesatlığına gelir isek, cahilce, aptalca işler yapar isek, Kur'an-ı Kerim'den, Peygamber efendimizin hadis ve sünnetinden uzak kalıp mezhep safsatasına kendimizi kaptırırsak ayvayı yedik derim. 

Allah rızası için birbirimizi sevmezsek 

Müslüman olarak bir birimizi Allah için sevmediğimiz müddetçe, içimizdeki fitne ve fesatçıları temizlemediğimiz müddetçe, insanlar arasında ayrımı yaptığımız müddetçe ayvayı yedik. Terör eylemlerinde bulunanları içimizden atmadığımız müddetçe ayvayı yedik. Yani Müslüman olarak her konuda samimi olmadığımız müddetçe, şekilcilikten, ön yargıdan, dedikodudan uzak kalmadığımız müddetçe ayvayı yedik. Din, dil, ırk ayrımı yapıldığı müddetçe, Müslümanlar arasında kutuplaşmalar devam edildiği müddetçe gerçekten ayvayı yidik demektir. Bir an önce kendimize çekidüzen vermezsek, samimi duygularla Allah rızası için bir birimizi sevmezsek, Peygamber efendimize gerçekten ümmet olmazsak, ehli küfür yani Haçlı dünya  bizi anamızdan doğduğuna pişman edecektir. Haçlı dünya Bizi bir birimize öldürtmeye ve İslam dünyasını bölüp parçalamaya devam edecektir. İnşallah bu kadar açık ve net konuşmam uyanmamıza vesile olur. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH CÜMLEMİZE UYANMAYI, SAMİMİ OLMAYI NASİP ETSİN. ALLAH BİZ MÜSLÜMANLAR'I GERÇEKTEN KUR'AN-I KERİM'E İMAN ETMİŞ KULLARINDAN EYLESİN. ALLAH BİZ MÜSLÜMANLAR'I FİTNE VE FESATLIKTAN KORUSUN. ALLAH TÜRKİYE CUMHURİYETİ'NE, DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN. 

okumak için tıklayın.


Ne biliyorsan anlat kardeşim  -Güneş Gazetesi


Millet CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu anlamakta gerçekten zorlanıyor. Neden zorlanıyor biliyor musunuz? Tutarsız ve sonu gelmeyen fitne içerikli konuşmalarından dolayı. Çoğu insan, “Ya bu Kılıçdaroğlu CHP için mi yoksa FETÖ'cüler için mi çalışıyor anlamış değiliz” diyorlar. Kılıçdaroğlu'nun son aylarda yaptığı konuşmalara bakarsak gerçekten anlaşılır gibi değil. Kılıçdaroğlu'nun söylemlerine bakılırsa sanki  FETÖ'cülerin ağzıyla konuşup onlara hizmet ediyor gibi. Sanki FETÖ'cülere minnet duygusu var da öyle konuşuyor gibi.  Aylardır her toplantıda, “Elimde deliller var,  hükümetin içinde byLock kullanan kişileri açıklayacağım” diyen Kılıçdaroğlu, aylardır elindeki belgeleri açıklamadı. Sadece fitne yayarcasına konuşuyor. Kardeşim elinde ne belge bilgi varsa delilleriyle açıklasana. Şimdi de televizyon yöneticileriyle yaptığı toplantıda 15 Temmuz darbe girişiminin düzmece olduğunu söyledi. Yani hükümetin 15 Temmuz darbesinden haberdar olduğunu ima ediyor. Tek kelimeyle yazıklar olsun. 

CHP'nin başında olması felaket 

Tek kelimeyle CHP gibi bir partinin başında Kemal Kılıçdaroğlu'nun olması bir felaket. Tekrar soruyorum Kılıçdaroğlu sen şantajcı mısın?Senin elinde belge ve bilgi varsa neden hemen millete açıklamıyorsun? Her seçim öncesi fitne yayarcasına böyle açıklama yapmak bir genel başkana yakışıyor mu? Ey Kılıçdaroğlu bir şekilde seni CHP'nin koltuğuna oturtan devlet ve millet düşmanı olan İsrail, Amerika, Avrupa ve Vatikan'ın kontrolündeki münafık FETÖ'cülere sakın inanma. Haberin olsun FETÖ'cüler seni yanlış yönlendiriyor.Kılıçdaroğlu daha önceki yazımda size sorular sormuştum. Şimdi tekrar sana aynı soruları soruyorum; Ey Kılıçdaroğlu, Deniz Baykal'a kurulan kaset komplosuyla sizin CHP Genel Başkanı olmanız arasında bir bağlantı var mı? Kılıçdaroğlu, sizin iradeniz FETÖ'cüler tarafından teslim alındığı söyleniyor bu iddia doğru mu?  Kılıçdaroğlu, asıl sizin 15 Temmuz darbe girişiminden haberdar olduğunuz konuşuluyor bu doğru mu? Kılıçdaroğlu, FETÖ'cü münafık hainler bombalarla milleti öldürürken, Atatürk Havalimanı FETÖ'cüler tarafından işgal edilirken siz neden havaalanının dışına çıkıp milletle birlikte darbeye karşı durmadınız? 

CHP terör örgütüyle omuz omuza 

Ha unutmadan don sorumu sorayım, diyorlar ki Kılıçdaroğlu CHP'yi bitirmek için bir projedir diyorlar. Allah aşkına bu soruları samimi, kısa ve öz olarak cevaplarsanız inanın çok mutlu olacağım. Ey Kılıçdaroğlu bugünkü CHP sayende Atatürk'ün kurduğu milli CHP değil. Ne yazık ki bugünkü CHP, terör örgütü PKK'nın siyasi kanadı HDP ile yine terör örgütü FETÖ'yle omuz omuza. Bu durum sizin içinizi acıtmıyor mu? İnanıyorumki bugünkü CHP'nin politikası gerçek CHP'ye gönül vermiş olan seçmeni çok rahatsız ediyor ve içini acıtıyordur. Kılıçdaroğlu size nasihatım şu olsun. O güvendiğin FETÖ'cüler varya İnanın bana öyle geliyor ki o FETÖ'cüler size bir oyun oynayacak. Bir an önce bedeli ne olursa olsun FETÖ'cüler den uzak kalmanı tavsiye ederim. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH DEVLETİMİZİ, MİLLETİMİZİ FİTNE VE FESATLIKTAN KORUSUN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN. ALLAH KİM ÜLKEMİZ ÜZERİNDE HAİN PLANLAR İÇİNDE İSE HEPSİNİ HELAK ETSİN, AMİN. 

okumak için tıklayın.


Sizin dost dedikleriniz bunlar mı?  -Güneş Gazetesi


Efendim son haftalarda CHP ve bazı köşe yazarları, “Hükümetin dış politikası o kadar kötü, ki etrafımızda bir tane dostumuz kalmadı” diyerek hükümeti eleştiriyorlar. Etrafımızda derken İran, Suriye, Irak, Yunanistan ve Avrupa ülkeleriyle birlikte Amerika'nın da Türkiye'ye düşman olduklarını söylüyorlar. Hadi CHP'yi ana muhalefet partisi olarak hükümeti eleştirmesini anlarım. Ya bazı köşe yazarlarına ne demeli? Dışişleri bakanlığı döneminde Ahmet Davutoğlu'nu Suriye politikasını eleştiren bazı köşe yazarları, Davutoğlu Başbakan olunca hemen yanında yer aldılar. Davutoğlu'nun Başbakan olarak kalıcı olacağını düşünen bazı köşe yazarları Cumhurbaşkanımız Erdoğan'a sırtlarını dönüp başkalarının ağzından eleştirmeye başladılar. Halbuki bu köşe yazarları Cumhurbaşkanımız Erdoğan sayesinde itibar görüp bir yerlere geldiler. 

Terör örgütünü donatıyorlar 

Cumhurbaşkanımız  Erdoğan'ın sayesinde semt değiştirip kendilerince elit oldular, Cumhurbaşkanımız  Erdoğan'ın sayesinde hiç bir zaman çıkamayacakları televizyon kanallarına çıktılar. Şimdi bu köşe yazarları Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın dış politikasını eleştirerek el altında kelime oyunlarıyla hayır kampanyasına  destek oluyorlar. Neymiş efendim Türkiye'nin çevresinde hiç dostu kalmamış. Soruyorum sizlere Türkiye'nin NATO üyeliği çerçevesinde müttefiklik ilişkisi içinde olduğu Amerika ve Almanya, Suriye'de Türkiye'nin ulusal güvenliğini yok sayarak Suriye'de YPG'yi taktik zırhlı araçların yanı sıra lazer güdümlü anti tank füzesi Javelin ve yerden hava atış yapan Stinger füzesi ile donatmasına ne diyorsunuz? Soruyorum sizlerin dost dediğiz bunlar mı? Amerika'nın PKK'nın Suriye kolu olan PYD'ye verdiği Javelin'leri Türkiye'ye paramızla satmadığını biliyor muydunuz? Sizin dost dediğiniz Almanya, Türkiye cumhuriyetinin bölüp parçalanması için PKK'ya her türlü siyasi, maddi ve silah desteğini verdiğini biliyor musunuz? Hollanda'nın, Avusturya'nın, Yunanistan'ın Almanya'nın kontrolünde Türkiye'ye  düşmanlık yaptıklarını görmüyor musunuz? Rusya'nın nasıl iki yüzlülük yaparak PYD'ye destek olduğunu görmüyor musunuz? 

Dostumuz olmasınlar daha iyi 

Neymiş efendim Türkiye'nin hiç dostu kalmamış. Böyle fitneci, fesatçı, iki yüzlü, ülkemizi bölüp parçalamanın peşinde olan sözde dost olunacaksa bu şerefsizler hiç dostumuz olmasın daha iyi. Kardeşlerim malesef içimizdeki FETÖ'cüler, PKK'lılar ve değer kanı bozuk hainlerle birlikte, İsrail'in Ortadoğu projesini hayata geçirmek için Amerika, Rusya ve Avrupa ülkeleri güzelim ülkemizi bölüp parçalamanın peşindeler. İşte bundan dolayı bu şer odakları Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a düşmanlar. Bizler biraraya gelmiş Türkiye düşmanlarının yanında değil, ülkesi için mücadele eden Cumhurbaşkanımızın yanında yer almalıyız. Malesef dünya menfaatini ve kendi çıkarlarını ön planda tutan bazı köşe yazarları farkında olmadan Türkiye düşmanlarının yanında yer alıp devleti, hükümeti yazılarıyla yıpratmanın peşindeler. Onlara tavsiyem şudur: Din, dil, ırk ayrımı yapmadan ülkemizin bekası, milli ve manevi değerlerimizin korunması için gayret gösterin. Sakın dünya menfaatiniz için vefasız ve nankör olmayın, geldiğiniz yeri unutmayın. Bugün sırtınızı sıvazlayanlar yarın tekmeyi poponuza vururlar benden söylemesi. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN. ALLAH ÜLKEMİZE HAİNLİK YAPANLARI HEALAK ETSİN. ALLAH GÜZELİM ÜLKEMİZDE DİN, DİL, IRK AYRIMI OLMADAN CÜMLEMİZE HUZURLU YAŞAMAYI NASİP ETSİN, AMİN. 

okumak için tıklayın.


Bugün zamanı değil  -Güneş Gazetesi


16 Nisan referandumu sonrası öyle gözüküyor ki siyaset çok hareketli geçecek. Mesela eğer 16 Nisan referandum sonrası Avrupa Birliği ile ilişkiler düzelir ise (bana göre referandumdan evet oyları çıkınca Avrupa her zamanki pişkinliği ile yaptıklarını unutup Türkiye'yle ilişkileri düzeltmeye çalışacak) Meclis İçtüzüğü değişecek ve Meclis, Avrupa uyum yasaları için yeni yasalar çıkarmak için uğraşacak, parlamenter yapıya göre dizayn edilen sistem başkanlık sistemine göre şekillenecek. Dolaysıyla Avrupa'ya uyum için seçim yasası ve siyasi partiler yasası'nın değiştirilmesi de  gündeme gelecek.  Gündeme Başbakan Binali Yıldırım'ın açıklaması da damgasını vurdu. Başbakan Yıldırım Çankaya Köşkü'nde televizyon genel yayın yönetmenlerini kabulünde 'yüzde 10 barajını esnetebiliriz' demişti. 

Dış güçler yönlendiriyor 

Haber kanallarında flaş haber olarak gördüğüm bu haber, beni biraz rahatsız etti. Yani demokrat, özgürlükçü, din, dil, ırk ayrımı yapmayan biri olarak saygı duymasam da her görüş ve düşünceye tahammül ederim. Demokrasi dediğimizde budur.  Ancak yüzde 10 seçim barajının esnetilmek istenmesi beni çok rahatsız etti. Sevgili okuyucularım şimdi diyebilirsiniz ki, “Hocam hem demokrat ve özgürlükten yana olduğunuzu söylüyorsunuz? Diğer taraftan yüzde 10 seçim barajının esnetilmesinden rahatsızsınız böyle olur mu?” Ben bugün ülkemizin bulunduğu sıkıntılı günlerinden dolayı seçim barajının esnetilmek istenmesine karşıyım. Ülkemizde yüzde 10 baraj altında kalan bazı partilere bakın. Çoğu terör eylemleriyle tanınan partiler. Kardeşim bu partiler, ülkemizi bölüp parçalamak isteyen ve terör eylemlerinde bulunmaları için başka ülke istihbaratları tarafından kontrol edilip yönlendiriliyor. 

Ülkemizi parçalamanın peşindeler 

Toplum olarak biz sözde bu partileri gezi olayları sırasında nasıl parti olduklarını görmedik mi? İpi başkaların elinde olan bu partiler Meclis'te yer alacak öylemi? Hayır arkadaş ülkemiz dört bir yanda iç ve dış şer güçlerle uğraşırken, ülkemizin bekası söz konusu iken, başta İsrail, Amerika, Vatikan ve Haçlı zihniyetiyle hareket eden Avrupa, ülkemizi bölüp parçalamanın peşinde iken yüzde 10 seçim barajını indiremezsiniz. Türkiye ne zaman gerçekten şer güçlerin pisliğinden kurtulur, gerçekten demokrasiyi, demokrat olmayı ve özgürlüğün ne olduğunu çok iyi anlarız işte o zaman baraj sisteminde değişiklik olur. Yani toplum olarak iyice şuurlanmadan ülkemiz üzerindeki pisliklerden kurtulup temizlenmeden bu yasayı çıkaramazsınız. Neymiş Avrupa uyum yasaları, boynu devrilsin Avrupa'nın. Yıllardır Ülkemizde yaşadığımız terör eylemlerinin arkadında Avrupa ülkelerinin var olduğunu bilmiyor musunuz? Efendiler uyanık olun uyanık... Bu devlet, bu millet çok kolay var olmadı. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN. ALLAH GÜZELİM ÜLKEMİZDE DİN, DİL, IRK AYRIMI OLMADAN CÜMLEMİZE HUZURLU YAŞAMAYI NASİP ETSİN. KİM TÜRKİYE CUMHURİYETİ'NE HAİNLİK YAPARSA, TOPLUMU BİR BİRİNE DÜŞÜRMEK İÇİN FİTNE VE FESATLIK YAPARSA ALLAH HEPSİNİ HELAK ETSİN, AMİN

okumak için tıklayın.


Bütün şer güçlerin hepsi bir aradaysa..  -Güneş Gazetesi


Dün arkadaşlarla 16 Nisan referandumu üzerine uzunca sohbet ettik. Kendimce ülkemiz üzerinde oynanan pis oyunları anlatırken arkadaş , “Hocam, bakın NATO, Vatikan, Avrupa ülkeleri, İsrail, Rusya ve Amerika'yla birlikte terör örgütleri FETÖ, PYD, PKK ve PKK'nın siyasi kanadı HDP ile ana muhalefet partisi CHP, 16 Nisan'da referandumda hayır çıksın diye ortak hareket ediyor. Hocam acaba referandumda bir sıkıntı olur mu?” diye söze girdi.  Arkadaşın bu endişesini içindeki tedirginliği çoğu insandan duydum. Çoğu insanlarımız ne yazıkk ki fitne, yalan, yanlış, iftiralar dolu sosyal medyadan etkilendikleri için tedirginler. Şu çok iyi bilinmelidir ki sosyal medyada yalan yanlış iftiralarla insanların kafasını karıştıranlar FETÖ'cüler, PKK'lılar. HDP'liler ve bazı CHP'lilerdir. Bunların tek amacı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı, siyaset sahnesinden yok etmek. Ben de tek kelimeyle avuçlarını yalarlar derim. Çünkü İnsanlarımız kimin nasıl niyette ve düşüncede olduğunu, kimin hangi ülke istihbaratları tarafından yönlendirildiğini çok iyi biliyor. 

Cumhurbaşkanımıza karşı düşmanlık 

Sevgili okuyucularım, dediğim gibi partilerine, fikir ve ideolojilerine bakmaksızın hayır kampanyası sürdürenlerin ortak özelliği Cumhurbaşkanımız Erdoğan'a olan düşmanlıktır. Cumhurbaşkanımız Erdoğan'a ortak düşmanlar kim? Söylediğim gibi 15 temmuz darbesine destek olan Haçlı zihniyetine sahip Avrupa ülkeleri, Nazi ruhuna sahip olan Almanya, Hollanda, Belçika, İsviçre, Yunanistan, İsrail, Amerika, NATO ve Vatikan ülkemizin bölüp parçalamak için ellerinden geleni yapıyorlar. Bu şer odakların desteklediği terör örgütleri FETÖ, PYD, PKK, PKK'nın siyasi kanadı HDP, bunlarla birlikte ne yazık ki ana muhalefet partisi CHP de Cumhurbaşkanımıza düşmandır. 

Terör örgtü PKK'yı korku sardı 

Türkiye'nin kaderini oylanacağı referandum yaklaştıkça şimdiden şerefsiz kanı bozuk terör örgütü PKK'yı korku sardı. PKK'nın elebaşları halka tehdit ve şantajla 'hayır oyu kullanın' diyor. Hatta PKK yöneticileri “Referandumda evet çıkarsa biteriz” diyor. Korkunun ecele faydası yok. Öyle pis biteceksiniz ki feryadı figanınız cehennemin en derin yerinden duyulacaktır. Derim ki eğer Türkiye düşmanları, ülkemizin bölünmesini parçalanmasını isteyen Amerika, Rusya, İsrail, Almanya, Hollanda,Yunanistan, Belçika, İsviçre ve Vatikan'la birlikte terör örgütleri PKK, PYD, FETÖ hayır kampanyasında bir araya gelmişler ise, ülkesini devletini milletini seven biz Türk milleti hep birlikte Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın yanında olmalıyız. Yani ülkemizin bekası ve bölünüp parçalanmamız, ülkemizi PKK ve FETÖ  gibi terör örgütlerine teslim etmemek için 16 Nisan'da EVET demek mecburiyetindeyiz. Mecburiyetindeyiz diyorum çünkü ülkemizin bekası söz konusu. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH ÜLKEMİZ İÇİN HAYIRLISI NE İSE ONU NASİP ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZİ, MİLLETİMİZİ ŞER GÜÇLERİN ŞERRİNDEN KORUSUN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN.

okumak için tıklayın.


Terör neden değil, kıskançlık  -Güneş Gazetesi


Bir kaç gün önce bir davet üzerine Amerika'ya gittim. Manhattan'da dolaşırken bir mağazaya girdik ve  arkadaşla kendi aramızda konuşurken Mağaza müdürü, “Nerelisiniz nece konuşuyorsunuz?” dedi. Türkiyeliyiz cevabını verdik. Mağaza müdürü, “Çok memnun oldum daha önce iki kez İstanbul'a gittim, Türk Yemekleri ve tatlıları harikaydı. Yakında evlenecek olan kızım, balayı için Bodrum'a gidecek. Yanlız uçuşlarımızı Türk hava yollarıyla yapıyoruz, THY'nin uçaktaki hizmeti ve yemekleri çok güzel” dedi. Tam paketi alıp çıkacaktık ki adamcağız elinde telefonla tekrar yanıma geldi. Twitter'da Türk Hava Yolları'yla ilgili yazılar gösterdi. İngilizcem zayıf olduğu için Arkadaşa 'hayırdır Twitter'da  ne yazıyor' diye sordum. Arkadaş “Hocam, Somali'ye yardım için sosyal medyada ünlüler tarafından 'sevgimizi taşıyın' adı altında başlatılan ve Türk Hava Yolları'nın da desteklediği yardım kampanyası var, o kampanya Twitter'da çok konuşuluyormuş onu gösteriyor” dedi. Bu sefer ben adamcağıza, “Where are you from (Yani siz nerelisiniz)” dedim. Adamcağız, “İrlanda kökenli Amerikalıyım” cevabını verdi. 

İyi yapılan iş taktir görür 

Sevgili okuyucularım hangi iş olursa olsun, eğer bir iş iyi yapılıyorsa ve iyi yönetiliyorsa işte o zaman yapılan her iş herkes tarafından taktir görür. Amerikalı Türkiye'ye gelirken kendi havayolu şirketlerini değil, Türk Hava Yollarını tercih ediyor. Neden tercih ediyor? Profesyonel yönetim ve içten hizmet kalitesi olduğu için. Başka ülkelerden davet aldığımda ben de mutlaka milli kuruluşumuz olan Türk Hava Yolları ile uçarım. Bu arada THY'nin Amerika'nın New York şehrine her gün üç seferi var. Eğer yurtdışına çıkacaksanız sizlere tavsiyem ucuz bilet almak için önceden rezervasyon yapmanızda yarar var. 

ABD ve ingiltere'nin yasağı 

Gelelik bir başka konuya; Amerika ve İngiltere'ye bazı ülkelerden uçacak olan hava yolu şirketlerinin yolcuları yanlarına, yani kabine'güya terör' nedeniyle iPad, diz üstü bilgisayar ve akıllı telefonlardan büyük elektronik cihazları alamayacak. Amerika ve İngiltere Bu kararı güya terör nedeniyle almış. Tek kelimeyle yalan, yalan, yalan. Terör nedeniyle değil rekabetten kıskançlıktan dolayı bu karar alınmıştır. Kendi hava yolu şirketlerini kurtarmak için bu karar alınmıştır. Çünkü dünyanın bir ucundan bir ucuna uçakla seyahat etmek isteyenler Türk Hava Yolları'nı tercih ettikleri için kıskandılar. Ah be aptallar, madem içinizde böyle kıskançlık var, o zaman kalleşliğe bahanelere ne gerek var? Sizler de adam gibi  işinizi yapın ve sizlerin de hava yolu şirketleri Türk Hava Yolları gibi tercih edilen havayolu şirketleri arasında yerini alsın. Mertçe rekabet etseniz daha iyi olmaz mı? Nerede sizde o beyin. Ancak aklınız mikropluğa çalışır. Güya aklınız sıra aldığınız bu yasakla diğer havayolu şirketleriyle birlikte Türk Hava Yolları'nı zayıflatacaksınız öyle mi? İnsanlar bunu yemez benden söylemesi. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH DÜNYAYI FİTNELERDEN KORUSUN. ALLAH İYİ OLANLARI ŞERLERDEN KORUSUN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN.

okumak için tıklayın.


Allah aşkına kendimize gelelim  -Güneş Gazetesi


Televizyon ve gazetelerde, sık sık erkeklerin hep kadınlara kötü davrandığı, katliam yaptığı, erkeklerin kadınlara düşman olduğu yönünde algı oluşturulması, erkekleri karalama ve ön yargılı yayınların bakın nelere sebep olduğunu görün. Türkiye İstatistik Kurumu verilerine göre ülkede son 10 yılda 1 milyon 151 bin 591 çift boşanmış. Bu haberi gazetede okuduğumda, 'çok yazık, sonunda aile birliğimizi de yıktılar mahvettiler'dedim. Her gün erkek düşmanlığı yapılırsa, her gün televizyon kanallarında  evlilik programı adı altında aile kavramları yok edilmeye çalışılırsa elbette boşanmalarda artış olur. Elbetteki kendini bilmezler bir şey konuştuğunu sanarak 'işte erkek milleti böyledir, şöyledir' deyip ayrımcılık yaparsa olacağı budur. Başta  sözde feministler ve kendini bilmez bazı guruplar her fırsatta erkek düşmanlığını körüklediklerini basından takip ediyoruz. Maalesef muhafazakar bazı kadınlarımız bile şu feminizm denen fitneden, televizyonların olumsuz yayınlarından etkileniyor.  

Kimsenin kimseden üstünlüğü yok 

Sevgili okuyucularım insan olarak kadın erkek ayrımı yapmamalıyız. İnsanlar arasında cinsiyet, din, dil, ırk ayrımı yapmak tek kelimeyle ahmaklıktır. Allah katında kimsenin kimseden üstünlüğü yoktur. Allah kadını erkeğe, erkeği de kadına emanet etmiştir. Bizler bir birimizi Allah'ın birer emanetleri olarak görmeliyiz. Elbette aile içinde ve karı koca arasında sıkıntılar olur. Sıkıntı olduğunda sorunlarımızı aile büyükleriyle paylaşıp çözüme kavuşturabiliriz. Maalesef görüyorum ki bazı cahiller, aile mahremiyetini büyükleriyle paylaşması gerekirken televizyon programlarına çıkıp milyonların önünde aile mahremiyetini konuşup paylaşıyorlar.Bu doğru bir davranış değil. Televizyon kanalı ve programcılar 'aaaa vah vah' deyip ekrana çıkardıkları cahilleri, reyting olarak kullanıp sonra hadi herkes yoluna derler. Ya sonra bir şey değişir mi? Sorunlar giderilir mi? Hayır bir şey değişmediği gibi sıkıntılar daha da büyüyerek devem eder. Söylediğim gibi sorunların çözümü aile büyüklerimiz olmalıdır. En ufak sıkıntıda hadı boşanalım demeyin. 

Çocukların hesabını kim vercek? 

Karı kocanın boşanması mesele değil. Asıl mesele sadece kendilerini düşünen bencil, inatçı karı kocanın çocukları. Yuvası dağılan çocuklar acı çekiyor, manevi boşluğa düşüyor. Dolayısıyla manevi boşluğa düşen evlatlarımızı Allah korusun art niyetli hainler her türlü kötü yola düşürür. Sonra bataklığa düşen, art niyetli kişilerin elinde ziyan olan çocuklarımızın hesabını kim verecek? Derim ki Allah aşkına insanların hayatını karartan ve insanları etkileyen televizyon programlarından uzak kalın. Fitne yayan kişilere itibar etmeyin. 'Ben ilişki uzmanıyım' diyen ucubelere kanmayın. İlişki uzmanıymış? Demek ki bunlar öyle gelişi güzel ilişkiler yaşamışlar ki sonunda ilişki uzmanı olmuşlar. Milli ve manevi değerlerimizi koruyarak büyük aile olarak yaşayalım. Kardeşlerim kendinizi düşünmüyorsanız bile, boynu bükük kalacak ve art niyetli kişilerin elinde ziyan olma ihtimali olan evlatlarınızı düşünün, ona göre karalar alın. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH KİMSENİN YUVASINI VE AĞAZININ TADINI BOZMASIN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN. ALLAH DEVLETİMİZİN, MİLLETİMİZİN VE AİLE BİRLİĞİMİZİN İÇİNE FİTNE SOKANLARI HEALAK ETSİN, AMİN. 

okumak için tıklayın.


Bunların düşmanlığı bitmez  -Güneş Gazetesi


Efendim Almanya'nın dış istihbarat teşkilatı federal haber alma servisinin başkanı olan Bruno Kahl diyor ki, 15 temmuz darbe girişiminin arkasında Gülen yapılanması olduğu konusunda bizi çeşitli yollardan ikna etmeye çalışıyorlar, Ancak biz şu ana kadar ikna olmuş değiliz diyor. Yani Alman istihbaratı 15 Temmuz'da darbe girişiminde bulunanların, yüzlerce kişiyi öldürenlerin, binlerce kişiyi yaralayanların, meclisi ve Cumhurbaşkanlığı külliyesini  bombalayanların  FETÖ'cü şerefsizlerin olduğuna ikna olmamışlar. Hay Ben sizin ... Be şerefsizler elbette  ikna olmazsınız. Çünkü 15 Tammuz darbe girişiminin arkasında NATO'yla birlikte Amerika,İsrail, bazı Avrupa ülkeleriyle birlikte siz vardınız. 15 temmuz darbe girişiminde amaçlarınıza ulaşamayınca şimdi, efendim biz halen darbe girişimini kimin yaptığını bilmiyoruz diyerek salağa yatıyorsunuz öylemi? Ulan siz ne şerefsiz kanı bozuklarsınız. Utanmadan pişkince 15 temmuz darbesini FETÖ'cülerin yaptığına dair bizi ikna etmeye çalışıyorlar diyorsunuz. Güya Bilmiyoruz numarasıyla kullandığınız FETÖ'cüleri aklamaya çalışıyorsunuz öylemi?

Kendi iç sıkıntılarını gizlemek için

Sevgili okuyucularım Almanya ve bazı Avrupa ülkeleri kendi iç sıkıntılarını gizlemek için islam dinini ve Türkiye'yi kendilerine düşman seçtiler. Bundan dolayı Referandum çalışmaları için  bulunmak için Almanya'ya ve değer Avrupa ülkelerine gitmek isteyen bakanlarımızı ülkelerine sokmadılar. Türkiye cumhuriyetinin bakanlarını ülkelerine sokmayan Avrupa, PKK terör örgütünün  miting yapmasına müsade etti. Hatta Almanya PKK'nın mitingini Kendi televizyonlarında canlı yayınladılar. Soruyorum bu düpedüz şerefsizlik değilde nedir? Amerika, İsrail, Almanya, Hollanda, Rusya, Danimarka, İran, ve başka ülkeler Türkiye'ye karşı düşmanlıktan ne zaman vazgeçer. Hiç umudum yok vazgeçmezler. PYD'yi ağar silahlarla donatan eğiten Amerika, şimdi PYD'ye helikopter verdi. Peki Amerika,Rusya ve Avrupa ülkeleri PKK'ya,PYD'ye ve FETÖ'cülere neden destek ve yardımda bulunuyorlar? Tek kelimeyle Türkiye'yi bölüp parçalamak için. Peki neden Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a düşmanlar? Tek kelimeyle Türkiye cumhuriyetini bölüp parçalatmadığı için.

Bu millet onları pişman eder

Sadece bunun için mi düşmanlar? Hayır sadece bunun için değil, Türkiye'yi büyütüp geliştirdiği için, Türkiye'nin kendi ayakları üzerinde durmasını sağladığı için, Türk ordusunu daha güçlü kıldığı ve kendi silahımızı, tankımızı, helikopterimizi, kendi insansız hava aracını yaptığımız için düşmanlar. İstedikleri kadar düşman olsunlar. Allah'ın izni ile bu millet onları analarından doğuduna pişman eder. Peki ya Avrupa'da yaşayan Türk kardeşlerimize yapılanlar. Almanya'da ve Hollanda'da yaşayan Türk ailelerin çocuklarına el koymalarına ne dersiniz? Aile içinde sıkıntı ve geçimsizlik var bahanesiyle Türk ailelerin çocuklarına el koyan ve 18 yaşına kadar bir daha aileleriyle görüştürülmeyen çocuklar, Almanya ve Hollanda devleti tarafından lezbiyen sapık ailelere veriliyor. Bu Sapık ailelerin elinde büyüyen çocukların ismi Muhammed iken bir bakmışsınız Marcus olmuş. Türk ve Müslüman olan çocuklar sapık lezbiyen aileler tarafından hristiyan olarak yetiştiriliyor. Diyorum ki Avrupa'nın, Amerika'nın Rusya'nın ve İsrail'in Türkiye ve islam aleminin üzerinde oynadığı oyunların hepsi Haçlı zihniyetine dayalı pis oyunlardır. İsrail'in büyük Ortadoğu projesi ve Vatikan'ın Haçlı zihniyeti bir olup Suriye'de,Irak'ta, Yemen'de olduğu gibi islam dünyasını tümüyle bölüp parçalamak istiyor. Tekrar söylüyorum bu şerefsizlerin hain pis oyunları Türkiye üzerinde hiç bitmeyecek. Amerika, İsrail, NATO ve Avrupa ülkeleri Her ne kadar FETÖ'cülere, PKK'ya,PYD'ye ve YPG'ye destek olurlarda olsunlar Allah'ın izni ile amaçlarına ulaşamayacaklar. Ne diyeyim CANABI ALLAH ÜLKEMİZİ PİS OYUNLARDAN KORUSUN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN AMİN.

okumak için tıklayın.


Olmaz, olmaz, olmaz  -Güneş Gazetesi


Kuzey Kıbrıs ile Güney Kıbrıs liderleri tek çatı altında tek devlet olabilmek için İsviçre'nin Cenevre kentinde tekrar bir araya geldikleri günkü yazımda, “Rumlar'la Kuzey Kıbrıslı Türk kardeşlerimizin birlikte yaşamaları mümkün değil” demiştim. Dediğim gibi her iki tarafın bir arada yaşamalarının mümkün olmadığı yavaş yavaş anlaşılmaya başlandı. Çünkü Rum tarafı Avrupa Birliği'ni arkasına almanın öz güveniyle ödün vermeden, Türk tarafından toprak koparmanın peşinde olduğu gibi Türk kesimine hak verme taraftarı da değil. Neticede Rum lider Nikos Anastasiadis, Cenevre'de umduğunu bulamayacağını anlayınca toplantıyı terk edip gitti. Kuzey Kıbrıs'ı ziyaret eden Başbakan Binali Yıldırım, “Rum tarafı baştan beri çözüm konusunda samimi değildi. Eğer bir çözüm olacaksa mutlaka adil, eşit iki toplumlu federal bir yönetim şekli olması lazım. Bütün kesimin güvenliğinin garanti altına alınması gerekir” dedi.

Bir arada yaşamaları mümkün değil

Sevgili okuyucularım, olmaz olmaz, kan tutmaz. Rum tarafıyla Kuzey Kıbrıs'ın bir arada yaşamaları kesinlikle mümkün değil. Ada'da barış projesi kelimenin tam anlamıyla bir oyundur. Rumlar istiyorki, Kıbrıs'ın tamamı bizim olsun. İstiyorlarki, Kıbrıslı Türk'ler azınlığa düşsün. Ya sonra? “Nasıl olsa Avrupa Birliği arkamızda, Türkiye'de 1974'te olduğu gibi müdahalede edemez” deyip, eski Yugoslavya'da Sırp'ların yaptığı gibi Müslüman kıyımına başlansın. Daha önce, dönemin Rum lideri sözde din adamı olan papaz Makarios, 1974 yılında Türkler'e katliam yapmadı mı? Katil Makarios, 1974'te 126 Kıbrıs'lı Türk'ü öldürmedi mi?

Barış harekatı olmasaydı...

Rum askerleri küçücük çocuğu küvette öldürmedi mi? Türkiye Kıbrıs'a çıkartma yapıp katliamlara müdahale etmeseydi belki Kıbrıs adasında Türk olan hiç kimse kalmayacaktı. Amerika ve Avrupa Birliği, istiyor ki illaki her iki taraf birleşsin. İstiyorlar ki Kıbrıs'ta tek devlet olsun ve adayı Türk askerleri terk etsin. İstiyorlar ki Kıbrıslı Türk'ler kendi kaderleriyle baş başa kalsın. Onlar istiyor ama biz istemiyoruz. Türkiye hem stratejik, hem de Kıbrıslı kardeşlerimizin garantörü olarak Kıbrıs adasında kalmalıdır. Kuzey Kıbrıs yönetimine ve Kıbrıs Türk halkına derim ki, sakın gevşemeyin, birlik ve beraberlik içinde olun, bir birinize kenetlenin, milli ve manevi şuurla yaşayın, oynanan oyunların farkında olun ve toprağınıza sahip çıkın. Sonra eyvah dersiniz benden söylemesi. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH KIBRISLI TÜRK KARDEŞLERİMİZE SABIR VE SELAMET VERSİN. ALLAH MÜSLÜMANLAR'IN ÜZERİNDE PİS OYUNLAR OYNAYAN MÜNAFIKLARIN OYUNLARINI BAŞLARINA ÇEVİRSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN. ALLAH DÜNYA'DA BÜTÜN TÜRKLER'E GÜÇ VERSİN, AMİN.

okumak için tıklayın.


Menderes'e rahmet okunuyor, ya İnönü'ye?  -Güneş Gazetesi


Kanal A televizyonunda yayınlanan Büyük Komplolar adlı televizyon programını izlerken göz yaşlarıma hakim olamadım. Zaten devletini, milletini seven, insani vasıf  ve duygularına sahip olan herkes o programı izlediğinde inanıyorum ki göz yaşlarını tutamazdı. Büyük Komplolar adlı programda Said Alpsoy, Adnan Menderes'in idam öncesi neler yaşadığını ve idam edilmesine saatler kala rahmetli Menderes'in nasıl tacizlere, hakaretlere ve nasıl işkencelere maruz kaldığını belgeleriyle anlatıyordu. Rahmetli Menderes'in vücudunda sigara söndürmüşler, prostatı olmamasına rağmen elle prostat kontrolü yapmışlar, eski jandarma komutanı ve MİT müsteşarı olan Teoman Koman olmak üzere görevli komutanların, infaz savcısı'nın yaptığı pislikler hakaretler anlatmakla bitmez. O işkenceleri yapanlar eğer bugün hayatta iseler Allah onların yüzlerini güldürmesin. Ölmüşler ise Allah o şerefsizlere merhamet etmesin. İnşallah Cehennem'in dibinde en büyük azabı tatsınlar. 

İnönü onlarca fabrikayı kapattı 

Peki rahmetli Adnan Menderes'i ne için astılar? Belki genç kardeşlerim bilmeye bilir, ancak yaşı müsait olanlar İnönü döneminin zülümlerini çok iyi bilirler. Bir kaç kelamla rahmetli Adnan Menderes'i idama götüren süreci anlatayım. Atatürk rahmetli olunca yerine Cumhurbaşkanı olarak İsmet İnönü geldi. İnönü'nün ilk icraatı başta Atatürk'e ihanet etmek oldu. Rahmetli Atatürk ölür ölmez İsmet İnönü, hemen paraların üzerinden Atatürk'ün resimini kaldırıp kendi resimini koydu. Sonra Cumhuriyetin ilk dönemlerinde Atatürk'ün kurduğu ağır  sanayileri kapattı. Mesela başta Hollanda olmak üzere çok sayıdaki ülkelerin uçak siparişi verdiği uçak fabrikasını, demir çelik fabrikalarını ve Atatürk'ün kurduğu onlarca fabrikayı İsmet İnönü kapattı. O fabrikalar kapanmayıp faliyetlerine devam etmiş olsaydı bugün Türkiye dünyaya ayar veren bir ülke olurdu. Millet aç ve sefildi, tarım köylüsü bile karnını doyuramıyordu. 

Mason localarını tekrar açtı 

Atatürk ülkemiz için tehlikeli gördüğü mason localarını kapatmıştı. Ancak İnönü mason localarını tekrar  faliyetlerine devam etmesi için açtı. ( her halde Mason localarının kime hizmet ettiğini biliyorsunuzdur) Ya milletin dini yaşamına koyduğu yasaklar. İsmet İnönü Kur'an-ı Kerim'in okunmasını ve öğretilmesini  yasaklattı. İnönü camilerde ezan okunmasını yasaklattı. Camiler kapanıp ahır veya meyhane yapıldı. Çok partili sisteme geçer geçmez CHP'den ve İnönü'den bıkan Millet, rahmetli Adnan Menderesi büyük coşkuyla iktidara getirdi. Menderes iktidara geldiğinde zülüm altındaki halk rahat nefes almaya başladı ve İnönü'nün yaptığı tüm pislikleri ve yasakları kaldırdı.Menderes İnönü'nün resmini paraların üstünden kaldırılıp yerine tekrar Atatürk'ün resmi koydu. Yenilgiyi ve milletin huzura ermesini hazmedemeyen İsmet İnönü, kışkırtmalarıyla ve o dönem CHP'nin yetiştirdiği vesayetçi  bürokratlar ile birlikte Menderes'in idam edilmesi için her türlü entrika, iftira ve pis oyunları yaptılar.  Sonunda Türkiye'nin sevilen Başbakan'ı Adnan Menderes şerefsizler tarafından alçakça idam edildi. İdamın üzerinden seneler geçmesine rağmen Türk milleti Menderes'i ve arkadaşlarını unutmayarak her zaman rahmetle anıp dua ediyor. Sizce Menderes'i kalleşçe, şerefsizce asanları ve İnönü'yü hatırlayan var mı? Hatırlayanlar İsmet İnönü'ye, vesayetçilerine acaba rahmet mi, yoksa başka şeyler mi okuyor? Başka şeyler hem de çok ağır sözlerle başka şeyler okuyorlar. Peki Menderes'in suçu neydi de astılar? Tek kelimeyle hiç bir suçu yoktu. Eğer varsa tek suçu milleti inim inim inleten tek partili İnönü dönemini sonlandırmak olduğu gibi, yasaklanan ezanı ve Kur'an-ı Kerim'i, dini yaşamı serbest bırakmasıdır. Sevgili okuyucularım münafık kanı bozuk FETÖ'cüler ve o günün devamı olan vesayetçiler, 15 Temmuz'da amaçlarına ulaşmış olsalardı inanın zulmün daha beterini daha aşalığını şerefsizce, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a yapacaklardı. Sonra ülkemizi iç savaş içine sokup bölünmesini sağlayacaklardı. Allah'a çok şükür verilmiş sadakamız varmış da Allah'ım bu münafıklara fırsat vermedi. Ne olur çok ama çok uyanık olalım. Ülkemiz üzerinde öyle şerifsizce pis oyunlar oynanıyor ki, insan oğlunun aklına bile gelemez. Görüyorsunuz FETÖ'cüler, PKK, PYD, PKK'nın siyasi kanadı HDP ve CHP nasıl omuz omuza verdi? Bunların birlikteliği omuz omuza vermeleri sizce ülkemizin hayrına mı? Tabiki bu beraberlik ülkemizin hayrına değil şerrinedir. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH ÜLKEMİZDEKİ TÜM HAİNLERİ HELAK ETSİN. ALLAH ÜLKEMİZİ, DEVLETİMİZİ VE MİLLETİMİZİ MÜNAFIKLARIN ŞERRİNDEN KORUSUN. ALLAH RAHMETLİ ATATÜRK'E, ADNAN MENDERES'E, TURGUT ÖZAL'A, NECMETTİN ERBAKAN'A RAHMET EYLESİN. MEKANLARI CENNET OLSUN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN.

okumak için tıklayın.


Alçak ülkenin alçakları  -Güneş Gazetesi


Uzun zamandır ne diyordum? “Yıllardır ülkemizi kan gölüne çeviren PKK'ya, FETÖ'ye ve diğer terör örgütlerine destek olan Avrupa, Türkiye'yi bölüp parçalamanın peşinde” diyordum değil mi? Dost görünümlü münafık Avrupa ülkelerinin, Türkiye'ye açıkça nasıl düşman olduklarını görüyorsunuz. Nasıl düşman olmasınlar ki? Bu münafık topluluğu açıkça Türkiye'nin büyümesinden, Türkiye'nin kendi ayakları üzerinde durmasından ve birlik içinde huzurlu yaşamamızdan rahatsızlar. Tabi eskiden olduğu gibi Türkiye'yi yönetemedikleri içinde rahatsızlar. Esas rahatsızlıkları son 14 yılda Türkiye'nin kendi ayakları üzerinde durmasını sağlayan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan. Şimdi bu münafık Avrupa ülkeleri, referandumdan 'ya evet çıkarsa, ya Cumhurbaşkanı  Erdoğan daha güçlü olursa' korku ve endişesiyle FETÖ, PKK, PKK'nın siyasi kanadı HDP ve Anamuhalefet partisi CHP ile birlikte referandumda hayır kampanyası başlattılar. 

Nazi zihniyetinden başka birşey değil 

Birçok Avrupa ülkesi referanduma engel olmak için ellerinden gelen şerefsizliği, her türlü alçaklığı yapıyor. Esas Hollanda'nın yaptığı alçaklığa bakın? Alçak ülke Hollanda'nın alçakları, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nu Hollanda'ya girişine engel oldular. Yine alçak ülke Hollanda'nın alçakları, Aile Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'yı, Roterdam'da Türk vatandaşlarıyla buluşmasını engelledi. Hatta bu alçak ülke Hollanda'nın alçak polisleri Bakan Kaya'yı Türk Konsolusluğu'na girişini engelledikleri gibi Bakan Kaya'yı önce karakola götürüp sonra sınır dışı ettiler. Sevgili okuyucularım tek kelimeyle Hollanda'nın yani alçak ülkenin alçak yetkililerinin yaptığı Türkiye düşmanlığı, barbarlık, rezillik ve nazi zihniyetinden başka birşey değil. Hollandalı şerefsiz polisler, ülkede yaşayan Türk kardeşlerimizi köpeklerine ısırttı, Türk kardeşlerimizin üzerine atla ve TOMA'larla yürüdüler. Ey Hollanda, ey alçak ülkenin alçakları, dünya sizin ne kadar alçak olduğunuzu, ne kadar kalleş olduğunuzu biliyor, hatta sizlerin kalleşliğini, şerefsizliğini Endonezya ve Bosnalı müslümanlar çok daha iyi biliyor. 

Bosna'da sırplar'a katlıam yaptırdınız 

Be alçaklar siz değil miydiniz 1995 yılında Bosnalı Müslümanlar'ı Sırp askerlerine teslim edip katliam yaptıran? Ey alçak ülke Hollanda, siz değil miydiniz Sırp katillerin katlettiği 8 bin 372 kişinin ölümüne sebeb olan? Soruyorum sizlere yaptığınız adiliklerden şerefsizliklerden hiç utanmıyor musunuz? Ülkenizde yaşayan benim Türk kardeşlerimi, köpekleriniz köpeklere ısırtıyor öyle mi? Bunun hesabı mutlaka size Türkiye Cumhuriyeti devleti tarafından sorulacaktır. Son haftalarda yazdığım yazıların ne kadar isabetli olduğu şimdi ortaya çıkıyor. Bunlara karşı bizde diyoruz ki, ülkemizin bekası için, Türkiye Cumhuriyeti'nin kimseye muhtaç olmadan kendi ayakları üzerinde kalması ve yatırımların devam etmesi için, güçlü bir silahlı kuvvetlerine sahip olmak  için, ülkemizdeki kanı bozuk şerefsiz ne kadar PKK, FETÖ, ve diğer terör örgütleri varsa hepsinin temizlenmesi için EVET, EVET, EVET diyoruz. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH ÜLKEMİZE DÜŞMAN OLANLARI TÜMÜYLE HELAK ETSİN. DÜNYADA BARIŞA, HUZURA KİM FİTNE SOKUYOR İSE ALLAH CÜMLESİNİ HELAK ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZİ DAİMA GÜÇLÜ KILSIN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN.

okumak için tıklayın.


Yapmış olabilirler  -Güneş Gazetesi


Hatırlarsanız ASELSAN'da yerli savunma sistemleri üzerine çalışan 7 mühendis şüpheli bir şekilde hayatlarını kaybetmişti. Ölen mühendislerin kimi için 'intihar etmiş', kimileri için ise 'trafik kazası sonucu ölmüş' dediler. Belirli aralıklarla yaşanan ölüm haberleri Türkiye gündeminden hiç düşmedi. Millet olarak, “Allah Allah ASELSAN'da neler oluyor, aklı başında olan bu çocukları intihara götürecek sebep ne olabilir ki” dedik. Çocukların ailesi ise, “Bizim çocuklarımız aklı başında olan çocuklardı, Çocuklarımızı intihara götürecek hiç bir sıkıntıları, hiç bir sebeb yoktu. Biz bu ölümlerin arkasında başka bir şeylerin var olduğuna inanıyoruz” dediler. Zaten millet olarak bu ölümlerin arkasında bir şeylerin, yani bir hainlik olduğu şüphesi içimizde oluşmuştu. Peki bu ölen gençler ASELSAN'da ne iş yapıyorlardı? Hemen söyleyeyim. ASELSAN'da F-16 ve milli tank projesinde çalışan Hüseyin Başbilen,projesinin sunumuna bir gün kala boğazı ve bileği kesilmiş olarak ölü bulundu. 

Hepsinin ölümünde şüphe var 

F-16 savaş uçaklarının modernizasyonu, komuta kontrol ve şifreleme üzerine çalışan Ali Ünsem Ünal, kafasına sıkılan tek kurşunla ölü bulundu. Askeri projelerde çalışan Evrim Yançeken, oturduğu binanın 6'ncı katından düşerek ölmüş! Uçak komuta kontrol konusunda uzman olan Burhanettin Volkan, Ankara Bando Okulları Komutanlığı'nda ölü bulunmuş! Kayıtlara silahla intihar ettiği yazılmış. Önemli bir savunma projesi hazırlığı içinde olan Zafer Oluk, ASELSAN'da elektrik mühendisi olarak çalışıyordu ve o da elektirik çarpması sonucu ölmüş! Mikroelektronik güdüm ve elektro-optik projesinde çalışan Hakan Öksüz, Eskişehir yolu üzerinde geçirdiği şüpheli bir trafik kazası sonrası hayatını kaybetti. F-16, insansız hava aracı, tank, milli savaş silahları üzerine çalışan ve manyetik alan konusunda uzman olan Erdem Uğur, evinde gazla zehirlenerek ölü bulundu. 

Hiçbir neticiye ulaşılamadı 

Bu şüpheli ölümlerle ilgili davalar açıldı, ancak hiç bir neticeye ulaşılmadı. Çünkü davalara bakan 8 savcı her seferinde değişmiş. Sevgili okuyucularım basında bu ölümlerle ilgili çıkan haberlerde sıkça  FETÖ terör örgütüne işaret ediliyordu. Bu ölümler gerçekten tutanaklarda geçtiği gibi yaşanan ölümler mi? Yoksa bu çocuklar bir hainliğe kurban mı gitti? Bunu ASELSAN'da FETÖ üyesi oldukları gerekçesiyle gözaltına alınan 84 kişinin ifadelerinden Sonra öğreneceğiz. ASELSAN'da gözaltına alınan 84 kişiye savcı, mühendislerin şüpheli ölümleriyle ilgili sorular sorulacakmış. 'Hocam bu ölümleri FETÖ'cüler gerçekleştirmiş olabilir mi' Diye sorabilirsiniz, ben de 'Neden olmasın?' Derim. Ben 15 Temmuz'da kendi milletine bombalar yağdırıp öldüren, devletin sır belgelerini başka ülkelere veren, insanlara iftiralar atıp ölümlerine neden olan, kumpaslarla, pis oyunlarla, Balyoz ve Ergenekon gibi isimlerle Türk ordusuna hainlik yapan bu hain FETÖ'cülerden herşeyi beklerim. Eğer bu şüpheli ölümleri FETÖ'cüler gerçekleştirmiş ise biliniz ki bunu ülkemizin gelişmesini, büyümesini, Türkiye'nin güçlü orduya sahip olmasını istemeyen başka ülkelerin siparişi üzerine yapmışlardır. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH ÜLKEMİZE HAİNLİK DÜŞÜNENLERİ HELAK ETSİN. ALLAH ÜLKEMİZİ HER DAİM GÜÇLÜ KILSIN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN.

okumak için tıklayın.


Terör örgütleri ve Avrupa birliği  -Güneş Gazetesi


15 Temmuz'da amaçlarına ulaşamayan Avrupa, görüyoruz ki amaçlarından vazgeçmiş değiller. Dünya'ya demokrasi, insan hakları, özgürlük dersi vermeye kalkışan Avrupa, aslında tam tersi bir karaktere sahip. Karakteri bozuk olan Avrupa, 15 Temmuz'da darbe girişimini birlikte organize ettikleri NATO, Amerika ve İsrail, halen Türkiye'yi nasıl böleriz, Türkiye'yi nasıl kutuplaştırırız, Türkiye'nin ekonomisini nasıl çökertiriz, Türkiye'nin askeri yatırımını nasıl durdururuz, Türkiye'deki etnik gurupları nasıl içlerine fitne tohumu ekerek kışkırtıp sokağa dökerizin peşindeler. Dolayısıyla bu dost görünümlü münafık ülkeler, Türkiye'nin bekası için mücadele eden Cumhurbaşkanımız, Recep Tayyip Erdoğan'ıda, nasıl bitiririz de amacımıza ulaşırızın peşindeler. Çünkü onlara göre gerçekleştirmek istedikleri hain Pis oyunların önünündeki tek engelin cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan. Almanya, Hollanda ve Avusturya kendi ülkelerinde Türk bakanların referandum çalışmalarını engelliyor. Neden engelliyorlar? Çünkü Avrupa'da yaşayan Türkler ya referandumda evet derse o zaman Cumhurbaşkanı Erdoğan, gücüne güç katar. Bizim de planımız suya düşer diye korkuyorlar. Eee Ne yapalım korkunun ecele faydası yok. Ancak biliyorum ki Avrupa'da yaşayan Türk kardeşlerimiz, ülkesinin bekasını, gelişmesini ve büyümesini istiyor. Bakın Hollanda'nın islam ve Türk düşmanı olan Geert Wilders denen fitneci münafık, evet çıkar korkusuyla Hollanda'da yapılacak referandum çalışmalarını ve Türk bayrağının yasaklanmasını istiyor. FETÖ sevdalısı olan Avusturya başbakanı Christian Kern denen zavallı geçmişten gelen acıdan olsa gerek Türk bakanların Avrupa'da referandum çalışmalarına yasak getirilmesini istiyor. Din, devlet ve millet düşmanı olan münafık FETÖ'cülere her türlü desteği veren Avusturya başbakanı Kern,Türkiye'ye ne kadar hainlik yapan başta PKK ve FETÖ olmak üzere değer terör örgütlerine yıllardır destek oluyorlar. Sevgili okuyucularım bakın, ülkemizin toprak bütünlüğünü istemeyen, ülkemizin bölünmesini arzulayan ve Türkiye'yi Suriye gibi olması için terör örgütleri FETÖ, PKK, DHKP-C, PYD, YPG'ye destek olan avrupa, terör örgütleriyle birlikte referandumda hayır çıkması için irlikte çalışıyor olmaları sizce ne anlama geliyor? Ne anlama geliyor biliyor musunuz? Söylediğim gibi Türkiye'nin Suriye gibi olması, ekonomi ve askeri yatırımların durması, Türkiye'nin bölünüp parçalanması anlamına geliyor. Bizler bu hainlikleri bilerek ülkemizin bekası, birlik ve beraberliğimiz için referandumda evet demeliyiz. Peki Hocam, Allah muhafaza ya hayır çıkarsa, hayır çıkarsa işte o zaman pusuda bekleyen Türkiye düşmanları ülkemiz üzerindeki sinsi planlarını hemen devreye sokar. Ne diyeyim CANABI ALLAH ÜLKEMİZ İÇİN HAYIRLISINI NASİP ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN. ALLAH MİLLET OLARAK CÜMLEMİZİ DÜNYADA BAHTİYAR EYLESİN. ALLAH GÜZELİM ÜLKEMİZDE DİN, DİL, IRK AYRIMI OLMADAN CÜMLEMİZE HUZURLU YAŞAMAYI NASİP ETSİN.

okumak için tıklayın.


Dost olan pislik yapar mı?  -Güneş Gazetesi


Üç arkadaş sohbet ederken yanıma bir şahıs geldi, “Hocam bugün Güneş Gazetesi'nde yazınızı okudum. Valla bravo size, konuları sizin gibi millete açıkça anlatan pek kimse yok. Yazınızla Avrupa'nın ve Almanya'nın gerçek yüzünü ortaya koymuşsunuz. Hocam, Almanya ve diğer Avrupa ülkeleri Türkiye'ye neden bu kadar düşmanlar? Biz Almanya ile dost değil miyiz? Hocam Avrupa, İsrail ve Amerika Türkiye'den ne istiyor?” diye sordu. Adamcağızı dinledikten sonra, “Af buyurun siz ne iş yaparsınız?” dedim. “Hocam, ben Merter'de tekstil işi yapıyorum, ayrıca başka ülkelere tekstil ürünleri satıyorum” dedi. 'Allah işini rast getirsin, Allah bereketini artırsın' dedikten sonra şunları anlattım:  “Bak güzel kardeşim, diyorsun ki Almanya Türkiye'ye dost değil mi? Almanya ve Avrupa Türkiye'ye hiç bir zaman dost olmadı ki.Almanya, Türkiye'deki kendi vakıfları aracılığı ile ajanlık yapmakta. Bu vakıflar başta PKK, FETÖ  olmak üzere terör örgütlerine yıllardır lojistik destek vermekte. Almanya islam dinini kötülemek için elinden gelenide yapmaktadır. 

Alman vakıflarının sinsi oyunları 

Almanya, kendi vakıfları aracılığı ile Ülkemizde bazı kanı bozuk bazı vakıf ve derneklere maddi destekte bulunuyor. Almanya'nın bu pis oyunları zaten zaman zaman medyada yer alıyor. Peki Alman vakıfları bu desteği marjinal gruplara, bazı vakıf ve derneklere ne için veriyor? Tabi ki hükümeti yıpratmak için mitingler gösteriler yapmaları için veriyor. Gezi Parkı olayları sırasında Merkel'in göstericilerin arasındaki terör örgütlerine nasıl destek verdiğini hepimiz gördük değil mi? PKK'lı ve FETÖ'cü teröristlere nasıl sahip çıktığınıda görmekteyiz öyle değil mi? Şimdi Türkiye'ye dost olan bir ülke bu şerefsizliği, adiliği yapar mı? Elbette gerçek dost olan bir ülke bu adilliği pisliği yapmaz. Ancak Almanya gibi domuz ve faşist ruha sahip olan sinsi sözde dostlar her pisliği yapar. Almanya ve Avrupa istiyor ki, referandumda hayır çıksın ve sonra Türkiye eski günlerine dönsün.  

Büyüyen Türkiye'yi istemiyorlar  

Yok Türkiye eski günlerinde olduğu gibi IMF kapılarında dilenen, Avrupa'ya 'bize silah ve mühimmat verin' diyen ülke olmayacak. Allah'a çok şükür bugün Türkiye IMF'ye borç verecek durumda, Allah'a çok şükür bugün Türkiye kendi askeri silahlarını, tankını, helikopterini, insansız hava aracını üretmekte. İnşallah yakın zamanda Türkiye savaş uçağını üretmeye başlıyacak. Diyorsunuz ki Amerika, İsrail, İngiltere ve Avrupa ülkeleri, neden Türkiye düşman? Kardeşim her anlamda büyüyen kendi ayakları üzerinde duran, birlik ve beraberlik içinde huzurlu yaşayan Türkiye'yi isterler mi? Bu şerefsizler İstiyorlar ki Türkiye yeni dünya düzeninde yerini almasın, İstiyorlar ki Türkiye bir an önce Irak ve Suriye gibi olsun bölünüp parçalansın. Peki Türkiye'nin bölünmesine engel olan, devletimizin ve milletimizin bekası için  mücadele eden kim?Elbette Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan. Bundan dolayı bu kansız şerefsizler cumhurbaşkanımıza düşmanlar. İstiyorlar ki referandumda 'hayır' çıksın. Allah'a çok şükür milletimiz kimin ne yaptığını, ne düşündüğünü çok iyi biliyor. Allah'ın izni ile bu millet ülkemizin bekası için, Türkiye'nin daha güçlü ve huzurlu olması için EVET diyecektir. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN. ALLAH GÜZELİM ÜLKEMİZİ ŞERLERİN ŞERRİNDEN KORUSUN. ALLAH DEVLETİMİZİ VE MİLLETİMİZİ DAHA GÜÇLÜ KILSIN, AMİN.

okumak için tıklayın.


Hayallerinize yenik düşeceksiniz  -Güneş Gazetesi


Efendim Rusya, Amerika, muhalifler ve Rejim güçleri Suriye'de ateşkese imza attı. 'Artık bundan Sonra Suriye'ye barış ve huzur gelecek, masum insanlar ölmeyecek, insanlar perişan olmayacak' demek, kelimenin tam anlamıyla saflık olur. Çünkü Suriye çoktan leş yiyici akbabalar tarafından pay edilmiş bile. Rusya, Amerika, İsrail, İngiltere ve Avrupa ülkeleri Suriye'nin çoktan yeni sınırını çizmişler. Yani Suriye topraklarına Kürt devletini neredeyse kurmak üzereler. Suriye'de YPG'yi silahlandıran Obama yönetimi döneminde Amerika, Irak Sincar'da özerk bölge ve düzenli ordu kurmak isteyen PKK'ya 38 milyon dolarlık ağır silahlar verdi. Sakın bu silahları Amerika PKK'ya parayla verdiğini sanmayın. Parayla değil amaçları ve projeleri için PKK'ya hibe edildi. Türk Silahlı Kuvvetleri'nin envanterinde bile olmayan ağar silahlar, 4+4 Cougar zırhlı personel taşıyıcı ile Mılan anti tank füzelerinin PKK'nın Suriye kolu olan YPG'ye verilmesi müttefikliğe sığar mı? Bizim ahlak yapımıza göre sığmaz. 

Pkk'ya açıkça destek veriyorlar 

Ancak İsrail'in büyük Ortadoğu projesini hayata geçirmek için Amerika her şeyi mübah sayar ve terör örgütlerine verdiği desteği ahlaksızlık olarak görmez. Türkiye'nin başına 40 yıldır musallat ettikleri terör örgütü PKK'ya şimdi Irak ve Suriye topraklarında devlet kurması için açıkça her türlü desteği veriyorlar. İşte Ortadoğu'da Irak'ta, Suriye'de yaşanan vahşetin asıl nedeni bu. İşte son yıllarda terör eylemlerinin artması ve Cumhurbaşkanımıza düşman olmalarının asıl nedenide bu. Sevgili okuyucularım her zaman çok uyanık ve ülkemiz üzerinde oynan pis oyunların farkında olmamız gerektiğini söylüyorum. Bu leş yiyicileri ülkemizi bölüp parçalamak için FETÖ, PKK, DEAŞ gibi ülkemizde ne kadar kanı bozuk olan marjinal gruplar varsa hepsine destek veriyorlar. İstiyorlar ki Türkiye'de Irak ve Suriye'de olduğu gibi bir an önce iç karışıklılık çıksın. İstiyorlar ki bir an önce Türkiye'den toprak koparıp Türkiye, Irak, Suriye arasında Kürt devleti kurulsun. Ey ahmaklar, ey leş yiyicileri, ey kanı bozuk vatan ve millet düşmanları, size sesleniyorum fazla hayal kurmayın, niyet ve hayalleriniz gerçekleşmeyeceği gibi sizi ananızdan doğduğunuza pişman ederim. 

16 Nisan'da 'evet' diyeceğim 

İşte bu leş yiyici ülkeler FETÖ'cüler, PKK, PYD, YPG ve PKK'nın siyasi kolu HDP, hain planlarına engel olduğu için cumhurbaşkanımıza düşmanlık yapıyorlar. Dünya kamuoyunda cumhurbaşkanımızı karalamaya çalışıyorlar. İşte bundan dolayı ben 16 Nisa'nda ülkemizin bekası, toprak bütünlüğü, birlik ve beraberliği, yatırımların devam etmesi, ülkemizde başta münafık FETÖ terör örgütü olmak üzere, PKK denen kansız şerefsiz terör örgütüyle birlikte değer terör örgütlerinin temizlenmesi için EVET diyeceğim. Sanmayın ki hoca sadece Cumhurbaşkanı'nı sevdiği için bunları söylüyor... Hayır ben Allah'ın verdiği akıl nimetini kullanarak, devletimizin ve milletimizin bekası için evet diyeceğim. Devletimizin içine sızmış münafık FETÖ'cüleri, kanı bozuk PKK ve değer terör örgütlerini temizlemek, leş yiyici akbabaların ülkemizi üzerindeki pis oyunlarını ancak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan temizler ve bozar. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN. ALLAH ÜLKEMİZ ÜZERİNDE KİM PİS OYUNLAR OYNUYOR İSE CÜMLESİNİ HELAK ETSİN. ALLAH GÜZELİM ÜLKEMİZDE DİN, DİL, IRK AYRIMI OLMADAN CÜMLEMİZE HUZURLU YAŞAMAYI NASİP ETSİN AMİN.

okumak için tıklayın.


Domuzluk yapıyorlar  -Güneş Gazetesi


Merkel hükümeti mi? Yoksa Almanya'nın derin devleti mi? Onu bilmem, ancak bildiğim tek şey Almanya'nın yaptığı domuzluklar... Almanya yıllardır Türkiye'ye karşı içeride ve dışarıda terör eylemlerinde bulunan ne kadar terör örgütleri varsa hepsinede maddi, siyasi ve silah desteğinde bulunuyor. Almanya'nın, açıktan şerefsiz, kanı bozuk, vatan haini PKK'ya verdiği desteği zaten bilmeyen yok. FETÖ terör örgütüne verdiği desteği de bilmeyen yok. Almanya PKK'lı teröristlerin neredeyse her gün çeşitli eyaletlerde yaptığı gösterilerde terör örgütü elebaşlarının Kandil'den Almanya ve diğer Avrupa ülkelerinde toplanan PKK'lılara video konferansıyla konuşma yapmalarına  izin verilirken; Türkiye Cumhuriyeti'nin Cumhurbaşkanı'na ve Bakanlarına izin vermiyor. 

Son 10 yıldır tezgah peşindeler 

Son olarak Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ile Bakan Nihat Zeybekci'nin, Türk vatandaşlarına hitaben yapacakları konuşmaya Almanya izin vermedi. Bozdağ, Almanya'da Türk vatandaşlarına bir etkinlikte tam konuşma yapacakken, Alman makamları 'yoğunluk!' gerekçesiyle toplantıyı iptal etti. Dolaysıyla Bakan Bozdağ, yapılan bu siyasi pisliğe ve domuzluğa kızarak Alman mevkidaşıyla görüşmeden Türkiye'ye döndü. Almanya aynı pisliği ve domuzluğu Köln'de referandumla ilgili konuşma yapacak olan Bakan Zeybekci'ye de yaptı. Peki ya son 10 yıldır Alman basınının yaptığı domuzluk?.. Alman basını son 10 yılda Cumhurbaşkanımıza ve Türkiye Cumhuriyeti hükümetine ağır hakaretler ediyor. Alman basını, bu alçakça hakaretleri ne için yapıyor? Almanya Gezi olayları sırasında sol terör örgütlere, marjınal gruplara ve FETÖ'cülere neden destek oluyor? Dillerinden özgürlük, demokrasi, insan hakları gibi sözleri düşürmeyen Almanya ve Avrupa ,15 Temmuz'da neden darbe girişimine karşı çıkmadı? 15 Temmuz sonrası Almanya'ya sığınan FETÖ'cülere neden sahip çıktı? 

Türkiye'yi parçalamak istiyorlar 

Bu soruların cevabı tek kelimeyle Türkiye Cumhuriyeti'ni bölüp parçalamaktır. Bu domuzlar akıllarınca Türkiye Cumhuriyeti'nin bölünmesine engel olarak gördükleri Cumhurbaşkanımızı yıpratıp dünya siyasetinden silmek istiyorlar. Ben de tek kelimeyle avuçlarınızı yalarsınız derim. Sevgili okuyucularım, bu domuzlar istiyorlar ki Türkiye askeri açıdan güçlenmesin, İstiyorlar ki Türkiye kendi silahını, kendi askeri uçağını, helikopterini, savaş gemisini, tankını, insansız hava aracını üretmesin. İstiyorlar ki, Türkiye ekonomide, bilimde, teknolojide büyümesin. İstiyorlar ki, Türkiye bir an önce İsrail'in büyük Ortadoğu projesi gereği bölünsün parçalansın. Ey domuzlar ne yaparsanız yapın, ne pis oyunların içinde olursanız olun, ne kadar terör örgütlerine destek oluşanız olun, milli ve manevi şuura sahip, kalbinde toprak sevgisi olan bu Türk milleti sizleri hayal kırıklığına uğrattığı gibi ananızdan doğduğunuza da pişman eder. Yoksa siz bu milletin nasıl var olduğunu bilmiyor musunuz? Siz bu toprakların hangi şuurla korunduğunu bilmiyormu sunuz? Tekrar söylüyorum terör örgütlerine ne kadar destek olursanız olun, Türk milleti sizi ananızdan doğduğunuza pişman eder. Sizlere tavsiyem bir an önce domuzluk yapmayı bırakmanızdır. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN. TÜRKİYE CUMHURİYETİ'NE KİMLER HAİNLİK DÜŞÜNÜYOR İSE ALLAH HEPSİNİ HELAK ETSİN, AMİN.

okumak için tıklayın.


Hocalı katliamı  -Güneş Gazetesi


Vahşet, pis oyunlar, terör, ihanet ve kalleşlik denince akla ilk gelen ülkelerden biri Ermenistan'dır. İşte bu karekterlere sahip olan Ermenistan, 25 yıl önce Azerbaycan'ın Dağlık Karabağ bölgesi Hocalı'da gerçekleştirdiği katliamın üzerinden tam 25 yıl geçti. Katliamın üzerinden 25 yıl geçmesine rağmen Azeri kardeşlerimizin acısı hiç dinmedi. Haçlı zihniyetine sahip ahlaksız Ermeniler, 25 yıl önce çoluk çocuk genç yaşlı demeden, hamile kadınların bile karınlarını deşerek toplam 613 Azeri kardeşimizi öldürmüştü. Haçlı zihniyetine sahip olan alçak Ermeniler  halen  kardeş ülke Azerbeycan askerlerine saldırıyor. Alçak katliamcı Ermenilerin 25 yıl önce Azeriler'e yaptığı katliama dünya ülkelerinden bugüne kadar hiç tepki gelmedi. Zaten tepki gelmesini beklemek de doğru değil. Çünkü, zulmeden Haçlı zihniyetine sahip olan hristiyan, zulme uğrayan ise Müslüman. Dolaysıyla  dünya bu katliamlara seyirci kalıyor. 

Ermenistan bu gücü nereden buluyor 

Ya Müslüman ülkeleri neden tepki göstermiyor? O sözde Müslüman ülkelerin ipi yine Haçlılar'ın elinde olduğu için tepki gösteremiyorlar. Gerçi ip kendi ellerinde olsa da bir şey ifade etmez. Çünkü sözde Müslüman ülkelerin liderleri, İslami şuura sahip değiller. Birlik ve beraberliği bilmezler. Onların bildiği tek şey, para saltanat ve postu deldirmemek. Sevgili okuyucularım şimdi diyebilirsiniz ki, Ermeniler Azeri kardeşlerimizden ne istiyor? Tek kelimeyle toprağını genişletmek için Azerbeycan'ın toprağını istiyor. Azeri kardeşlerimizi topraklarında yok etmek istiyor. Bir avuç Ermenistan bu kadar gücü kendisinde nasıl buluyor diyebilirsiniz? Bir avuç dediğimiz Ermenistan'ın arkasında Rusya, Amerika, İsrail, Fransa ve çok sayıda Avrupa ülkeleri var. Bir avuç dediğimiz Ermeniler'in, başta Amerika'da olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerinde müthiş lobileri var. Belki dünyada yahudilerden sonra en büyük lobiye sahip olan Ermenilerdir. İşte bu lobi sayesinde Ermeniler çoğu ülkelerde sözde Ermeni soykırımının tanınmasını sağladılar. Dünyada ne kadar sözde Ermeni soykırımını tanıyan ülkeler varsa hepsi de bu Ermeni lobisinin sayesinde tanıdılar. 

PKK, terör örgütü asala'nın devamıdır 

Doğal olarak bu ülkeler Haçlı zihniyetine sahip olan katliamcı Ermenistan'ın arkasındadır. Ayrıca başta Amerika'dan olmak üzere Avrupa ülkelerinde yaşayan Ermeni lobileri her yıl yüklü miktarda Ermenistan'a maddi destekte bulunuyor. Ahlaksız, zalim insanlıktan nasibini alamamış olan Ermeniler, işte bu güç sayesinde Azeri kardeşlerimize saldırıyor. Şerefsiz hain PKK, Ermenistan'ın resmî terör örgütü olan Aslan'ın devamıdır. PKK'nın sadece Türkiye'yi bölüp parçalamak veya Kürt devleti kurmak gibi bir görevi yok. PKK denen şerefsiz hain bölücü terör örgütü, Ermenilerin Türkiye'den toprak koparma hayalinede hizmet etmekte. Allah'ın izni ile inşallah bu şerefsizler hayallerine yenik düşecek ve akıttıkları kanda boğulacaklar. Biz İki kardeş ülke Azerbeycan ve Türkiye eğer fitne ve fesatlığa gelmeyerek omuz omuza verirsek Haçlı zihniyetine sahip olan Türk düşmanlarının oyunlarını bozar ve Azerbeycan ile Türkiye dimdik ayakta kalır. Sadede gelirsem; Zülüm yapanlar Hristiyan ve Haçlı zihniyetine sahip ise, zülüm gören de Müslüman'sa elbette dünya üç maymunu oynar ve Müslümanlar'a yapılan katliamlara ses çıkarmazlar. Eğer biz Türk Cumhuriyetleri ve Müslümanlar üzerimizde oynanan pis oyunların hainliklerin farkında olup samimi milli ve manevi duygularla bir birimize sarılır isek, Yahudiler ve Ermeniler gibi başka ülkelerde kendi çıkarlarımızı korumak ve savunmak için dünya genelinde lobi çalışmaları yaparsak İnanın çok ama çok büyük başarılara imza atarız. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH BAŞTA KENDİ ÜLKEMİZ TÜRKİYE VE AZEBEYCAN OLMAK ÜZERE TÜM MÜSLÜMANLARI HAÇLI ZİHNİYETİN FİTNELİĞİNDEN, ZULMÜNDEN KORUSUN. ALLAH MÜSLÜMANLAR'A ÖNCE SAMİMİ ŞUUR SONRA BİRLİK VE BERABERLİK VERSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN.

okumak için tıklayın.


Cumhurbaşkanımıza neden düşmanlar?  -Güneş Gazetesi


Almanya'nın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a düşmanlığı bitmek bilmiyor. Yıllardır PKK'ya, gezi olaylarına ve 15 temmuz darbe girişimine destek olan Almanya, Cumhurbaşkanımıza olan düşmanlığını bakın nasıl sürdürüyor; Dünyaya her fırsatta demokrasi, fikir ve gösteri özgürlüğü dersi vermeye kalkışan Almanya'nın aslında demokrasi ve özgürlük konusunda ne kadar iki yüzlü olduğunu bir kez daha gösterdi. Yıllardır PKK terör örgütüne her türlü desteği veren, gösteri ve mitingine izin veren Almanya, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın gelecek ay Kuzey Ren-Vestfalya Eyaleti'nde yapmak istediği referandum mitingini engellemeye çalışıyor. Kuzey Ren-Vestfalya Eyaleti'nin bakanları Cumhurbaşkanımızın gurbetçilerle buluşmasını engellemek için şimdiden kampanya ya  başladılar. 

Avrupa daima iki yüzlü davaranıyor 

Sevgili okuyucularım Almanya, Fransa fark etmiyor. Avrupa'nın iki yüzlü olduğunu her daima söylüyorum. Özellikle bu iki yüzlü Almanya Cumhurbaşkanımıza düşman. Yıllardır Türkiye'yi her türlü sömüren Amerika ve Avrupa Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın milli olduğunu gördüklerinde, “Allah Allah neler oluyor bizim bugüne kadar Türkiye'de gördüğümüz cumhurbaşkanından farklı biri” dediler. Evet Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'nın önceki cumhurbaşkanlarından farklı. Çünkü Cumhurbaşkanımız Erdoğan'nın döneminde Türkiye'nin son 15 yılda kendi tankını, helikopterini, insansız hava aracını, askeri gemisini, askeri uçağını ve kendi silahını yapmaya başladı. Türkiye son yıllarda hem askeri, sanayi, teknoloji hem de ekonomide dünyaya parmak ısırtıyor. Peki 10 yıl öncesine kadar Türkiye askeri silahını araç ve gereçlerini nereden sağlıyordu. Elbette Amerika'dan, Almanya'dan, Fransa'dan , Rusya'dan ve dünyanın gelişmiş ülkelerinden sağlıyordu. İşte bu dost görünümlü iki yüzlü ülkeler bundan dolayı Cumhurbaşkanımıza düşmanlar. 

Artık Türkiye eskisi gibi olmayacak 

Bu iki yüzlüler istiyor ki Türkiye eskisi gibi askeri ve ekonomik olarak tekrar kendilerine muhtaç olsun. Yok yok Türkiye artık eski Türkiye olmayacak. Türkiye eskisi gibi başka ülkeler tarafından sömürülen kullanılan ülke olmayacak. Allah'ın izni ile Türkiye, yeni dünya düzeninde yerini güçlü şekilde alacak. Hele hele referandum sonrası 'Evet' çıkarsa işte o zaman kimse Türkiye'nin önünü kesemeyecek. İnanıyorum ki Almanya'nın tüm engellemelerine rağmen gurbetteki kardeşlerimiz Türkiye'nin geleceği için referandumda 'Evet' diyecektir. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Referandumda halkımız çok iyi düşünsün, çok iyi anlasın ve referandumda öyle oyunu kullansın” diyor. Kılıçdaroğlu çok doğru söylüyor. İnsanlarımız ülkemizin bekası için, Türkiye'nin yeni dünya düzeninde güçlü bir şekilde yerini alması için, ülkemizin içinde var olan virüsü kanseri yani terör örgütlerini temizlemesi için referandumda hepimiz 'Evet' demeliyiz. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH GÜZELİM TÜRKİYEMİZİ HER DAİM GÜÇLÜ KILSIN. ALLAH ÜLKEMİZİ KISKANANLARI VE ÜLKEMİZE HAİNLİK YAPANLARI HELAK ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN.

okumak için tıklayın.