Visitor Counters
Köşe YazılarıArama :    

Bulundukları yerde geberip gitsinler  -Güneş Gazetesi


İsrail'in Ortadoğu projesini hayata geçirmek için Amerika,İsrail, İngiltere, Almanya, Avusturya, Hollanda, Rusya, Çin, Japon, İsveç, Fransa, Danimarka ve Belçika'nın istihbaratları Ortadoğu'yu bölüp parçalamak üzere DEAŞ adı altında bir terör örgütü kurdular. 

Kurdukları bu terör örgütüne doğal olarak savaşacak elaman da gerekiyordu. Sosyolojiyi ve psikolojiyi çok iyi bilen şer güçlerin ajanları, İslam ülkelerinde ne kadar cahil, bir baltaya sap olamamış veya gelişi güzel arabesk hayat yaşayan aptallar varsa çoğunu kendilerine asker yaptılar. Bu aptallar sanki İslam dinini yaşıyorlarmış, takva ehli samimi Müslümanlarmış gibi şeriat devleti kurmaya kalkışıyorlar. Güya şeriat devleti kurmak için DEAŞ'a katılan bu aptalların içinde bulunanların hepsi de öyle okumamış cahiller değil.DEAŞ'a eşiyle çocuğuyla katılan okumuş ilim irfan sahibi olmuş çok sayıda aptallar da var. Bu aptallar, İslam dünyasına düşman olan ajanların telkiniyle kameraların önünde insanların başını kesti. 

Türkiye'ye dönmek istiyorlar 

Kendilerinden olmayan veya DEAŞ terör örgütüne destek vermeyen Müslümanları vahşice öldürdüler. Müslümanların içine fitne soktular. Dünya'ya islam dinini terör diniymiş gibi, Müslümanların hepsini de terörist gibi gösterdiler. Şimdi ise Ortadoğu'daki görevi yavaş yavaş son bulan DEAŞ'ın başındaki ajanlar, kendilerine verilecek bir başka görev için beklemede kalacak. DEAŞ'ın kandırdığı aptalların bir kısmı çatışmalarda geberirken bir kısmı da dazlak gibi ortada kaldı. Gazetelerde okuduğuma göre Türkiye'den DEAŞ'a katılan aptal militanlar, tekrar Türkiye'ye geri dönmek istiyorlarmış. Ben de 'hayır kesinlikle bu caniler Türkiye'ye geri dönemezler' diyorum. Çünkü onlar birer terörist oldukları için Türkiye'ye dönmemelidirler. 

Kim hangi çöplükte dolaşıyorsa 

Sevgili okuyucularım güzelim ülkemiz 40 yıldır PKK terör örgütüyle  mücadele ediyor. Son yıllarda DEAŞ denen terör örgütüyle de mücadele etmekte. Bugüne kadar ülkemiz terörden dolayı 600 milyar dolardan fazla para harcadı. Ayrıca teröristler, 40 yıl boyunca on binlerce asker, polis ve masum insanımızı kalleşçe şehit etti. Eğer hükümet, birilerinin telkinine ve basının ajitasyon haberlerine kanıp Irak'ta DEAŞ saflarında çarpışan 400 kişiyi Türkiye'ye sokarsa işte o zaman kendi ayağımıza kurşun sıkmış oluruz. Allah muhafaza o 400 kişi ülkemize gelirse biliniz daha sonra başka terör olaylarına karışır. “Peki Hocam ya ne olacak o insanlar? Bu insanlar kandırılmış olamaz mı?” diyenlere cevabım şu: Kim hangi çöplükte dolaşıyorsa o muameleyi görür. Bir insan paranın ne olduğunu ve ne işe yaradığını biliyorsa o insan saf değildir. Ayrıca Kandırıldıklarına kesinlikle inanmıyorum. DEAŞ'a katılan bu caniler, Türkiye'de Irak'ta Suriye'de, Yemen'de, Somali'de ve bir çok islam ülkesinde binlerce masumu nasıl öldürdülerse onlar da aynı şekilde oralarda gebermeli. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH BİZ KULLARINA VERDİĞİ AKIL NİMETİNİ İYİ KULLANMAYI NASİP ETSİN. ALLAH İNSAN ÖLDÜRENLERİN VATANINA MİLLETİNE HAİNLİK YAPANLARIN CEZASINI AHİRETTE VERECEĞİ GİBİ, İBRETİ ALEME NASİHAT OLSUN DİYE BU DÜNYADAN GÖÇMEDEN BİZLEREDE GÖSTERSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN. 

okumak için tıklayın.


Ne şeriatı, Avrupa'ya şeriat mı geldi?  -Güneş Gazetesi


Kadıköy'de bir alışveriş merkezinde dolaşırken kadının biri yanıma gelerek, “Hocam, sizi görmek ne güzel valla hiç yaşlanmamışsınız. Ekranda sizi izliyoruz ama doğruyu söylemek gerekirse ekrandan daha genç duruyorsunuz” dedi. Teşekkürlerimi ilettikten sonra kadıncağız tekrar, “Hocam, Allah aşkına şeriat mı geliyor?” dedi. Şaşkınlık içinde kadıncağıza, “Hayırdır ne şeriatı, nereden çıktı şimdi bu şeriat meselesi” diye sordum? Kadın, “Ne bileyim baksanıza artık evlenecek olanların nikahlarını müftüler imamlar kıyacakmış bu şeriat değil mi?” diye devam etti.

Gülerek kadıncağıza, “Ablacığım sanırım art niyetli ve hükümete muhalif olan kişilerin sosyal medyadaki yorumları sizi etkilemiş, yad a konuyu iyice araştırmadınız” dedim. Kadıncağız, “Hocam ne bileyim valla her kafadan bir ses çıkıyor, artık kime İnanacağımızı da bilemez olduk” diye karşılık verdi. Gerçekten her kafadan ses çıktığı ve bilhassa hükümete muhalif olanların konuyu saptırdığı için toplum kime inanacağını bilemez oldu.

Sosyal medya kafa karıştırıyor

Sosyal medyada da abuk sabuk, yalan yanlış iftiralarla insanların kafasını iyice karıştırıyorlar. Tabi şüpheye düştüğümüz konuları iyice anlamak için biraz okuyup araştırmakta yarar olacaktır. Sevgili okuyucularım Cenab-ı Allah yuva kurmak isteyen herkese hayırlı kısmetler nasip etsin. Allah yeni evlenen evlatlarımıza hayırlı evlatlar nasip etsin. Yanılız hükümetin çıkardığı müftülerde nikah kıyma yetkisiyle ilgili düzenleme ülkemize şeriat geleceği anlamına gelmez. Kardeşim ülkemizde yaşayan azınlıktaki Yahudi ve Hristiyanlar, kendi din adamlarına nikahlarını kıydırırken veya Avrupa'da papaz ve hahamlar nikah kıyarken bizde, yüzde 90'nı Müslüman olan bir ülkede müftüler neden nikah kıymasın? Yıllardır Avrupa'da papazlar veya Haham'lar nikah kıyarken Avrupa'ya şeriat gelmedi de bizim müftüler nikah kıydığında mı şeriat gelecek?

İsteyen belediyede kıydırsın

Avrupa'da, Amerika'da veya başka hristiyan ülkelerde papaz ve haham, kendi dini mabetlerinde nikah kıydıktan sonra evrakları hemen belediyeye gönderirler. Bizde de bugün nasıl ki evlendirme memuru nikah kıymadan önce tarafların evli olup olmadığına, evliliklerinde bir sakınca var mı yok mu diye bakıyorsa, müftüler de aynı işlemleri yaparak nikah kıyacaktır. Müftüler kıydıkları nikahın belgesini daha sonra belediyeye teslim edecek. Müftülerin kıyacağı nikah, Kur'an-ı Kerim okunarak dualar eşliğinde yapılırsa çok da güzel olur. Ha isteyen kişi istiyorsa gidip belediyede nikahını kıydırabilir. Çıkan bu yasaya ideolojik olarak bakmayı bir kenera bırakalım. Yıllardır çocuk gelin istismarının, nikahsız yaşamaların, zinanın önüne geçmek için de bu yasanın çıkması bence hayırlı olmuştur. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH HERKESE EŞİYLE, ÇOCUKLARIYLA YUVASINDA HUZURLU YAŞAMAYI NASİP ETSİN. ALLAH ANASINA, BABASINA, DİNİNE, DEVLETİNE VE MİLLETİNE HAYIRLI EVLATLAR NASİP ETSİN. ALLAH AİLE BÜTÜNLÜĞÜMÜZE ZEVAL VERMESİN. ALLAH EVLATLARIMIZI ŞERLERİN ŞERRİNDEN KORUSUN, AMİN.

okumak için tıklayın.


Kürt devletine razı etmek için saldırıyorlar  -Güneş Gazetesi


Irak Bölgesel Kürt Yönetimi Başkanı Mesut Barzani'nin 25 Eylül'de yapmak istediği bağımsızlık referandumu şimdiden bölgede krize neden oldu. Hatta uzmanlar, “Eğer Barzani, durdurulmaz ve 25 Eylül'de referanduma giderse biliniz ki referandumdan bir gün sonra büyük bir savaş kaçınılmaz olur” diyor. Barzani'nin 25 Eylül'de referanduma gidip gitmeyeceğini ve sonraki gün neler yaşanacağını hep beraber göreceğiz. Öyle sanıyorum ki Barzani'nin referanduma gitmesinin sebeplerinden biri de Kürt devletinin kurucu lideri olmak. Barzani'nin arkasında büyük Ortadoğu projesinin sahibi olan İsrail var. Barzani'nin ve referandumun arkasında olduğunu söyleyen İsrail, “Kurulacak olan Kürt devletini ilk tanıyan biz olacağız” diyor.

Bazıları da diyor ki, “Efendim Irak, Kürt devletine asla müsade etmez.” Kardeşim kim takar Irak'ı? Irak gerçekten Kürt devletine karşı çıkmış olsaydı, zamanında Kürt bölgesel yönetimine müsade etmezdi. Sevgili okuyucularım kurulmak istenen Kürt devleti meselesi aslında bir yahudi meselesidir.

İsrail Barzani'yi bugünler için yetiştirdi

Barzani'yle görüşmelerimde her defasında başlarında Kippa'ları olan Yahudileri görürdüm. Şeytan bakışlı gözleriyle o Yahudiler, sanki sarayın içinde ev sahibi gibiymiş gibi davranıyorlardı. O an içimden, “Allah fırsat vermesin ama eğer bir gün bu bölgede Kürt devleti kurulacak olursa, kesinlikle kurulucak olan devletin ismi Kürt devleti olsa bile aslında yeni bir Yahudi devleti kurulmuş olur” dedim.

Öyle gözüküyor ki şer güçler, Kürt devleti adı altında yeni yahudi devletini yakında kuracaklar gibi. İsrail 1960 yılından beri bu projeyi hayata geçirmek için uğraşıyor. İsrail istihbaratı Mossad, 1960'lı yıllardan bugüne kadar Barzani ailesini ve Mesut Barzani'yi bugünler için yetiştirdi.

Ortadoğu'da Irak ve Suriye'deki yaşanan iç savaşın sebebi kesinlikle kurulmak istenen Kürt devletinin alt yapısı. Irak'ta, Suriye'de Müslümanları zalimce öldüren DEAŞ terör örgütü de bugünler için var oldu. DEAŞ denen terör örgütü, aslında İsrail, Amerika, İngiltere, Almanya, Fransa, Hollanda, Rusya, Çin, Japon ve daha bir çok ülkenin istihbaratçılarından oluşan sözde terör örgütüdür. Amerika yıllardır sözde DEAŞ'la mücadele adı altında PKK'nın Suriye kolu olan PYD'ye ağar silahlar veriyor.

Saldırıların arkasında FETÖ var

Amerika bu silahları kurulması istenen Kürt devleti için veriyor. Devletini milletini seven bizler, aklımızı başımıza alalım ve pis oyunlara karşı çok uyanık olalım. Bakınız son yıllarda Cumhurbaşkanımız Erdoğan'a Amerika, Almanya, ve Avrupa tarafından yapılan saldırıların altında kurulması istenen Kürt devleti olayı var. Yani Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ı Kürt devletinin kurulmasına razı etmek için ellerinden gelen tüm şerefsizliği pisliği yapıyorlar.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı gözden düşürmek ve yıpratmak için her türlü pisliği yapan bu şer güçler, önümüzdeki günlerde pisliklerine devam edeceklerdir. Almanya Türkiye'ye sıkıntı vermek için ekonomik ambargo uygulayabilir.

Bu pisliklerin arkasında CIA ve Mossad olduğu gibi Amerika'da, Almanya'da ve bir çok ülkede faaliyet içinde olan FETÖ'cü hainlerin lobi çalışmaları da var. Derim ki millet olarak bizler İsrail'in büyük Ortadoğu projesini engelleyen, bizim topraklarımızın da içinde olduğu Kürt devleti kurulmasına engel olan, kimseye muhtaç olmadan kendi ayakları üzerinde durması ve ülkemizin bekası için kendi silahını,tankını, insansız hava aracını, savaş gemisini, askeri uçak gemisini, helikopterini, savaş uçağını, üreten, şer odakların oyununu bozan Cumhurbaşkanımızı yalnız bırakmayalım.

Tekrar söylüyorum Amerika'nın, Almanya'nın ve diğer Avrupa ülkelerin Erdoğan düşmanlığının altında, kurulmak istenen Kürt devletine razı edilmesi olayı var. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH DEVLETİMİZE VE MİLLETİMİZE ZEVAL VERMESİN. ALLAH ÜLKEMİZ ÜZERİNDE PİS OYUN OYNAYANLARI HELAK ETSİN. ALLAH GÜZELİM ÜLKEMİZDE CÜMLEMİZE DİN, DİL, IRK AYRIMI OLMADAN YAŞAMAYI NASİP ETSİN, AMİN.

okumak için tıklayın.


Tanrıkulu'nun sözlerine PKK ve FETÖ'cüler destek veriyor  -Güneş Gazetesi


Terör örgütü PKK'nın hamisi HDP ile ittifak arayışına giren CHP'yi rahatsız eden İnsansız Hava Aracı (İHA) ve Silahlı İnsansız Hava Aracı (SİHA) terör örgütlerini dünyaya geldiklerine pişman ediyor. SİHA ve İHA'ların desteği ile başlatılan operasyonlarda teröristler havadan kontrol edildiği için hareket etme ve yer değiştirme imkanı bulamayan, bulundukları yerden hem havadan hem de karadan kuşatma altına alınan teröristler kaçma imkanı bulamadıkları için geberiyorlar.

Başarılı operasyonlara imza atan güvenlik güçlerimiz Allah'a çok şükür SİHA ve İHA sayesinde şehit vermeden operasyonlarını tamamlıyor. Yalnız teröristlere karşı yürütülen bu başarılı operasyonlardan rahatsız olanlarda var. En başta kalleş, kanı bozuk, devlet vatan ve millet düşmanı olan şerefsiz terör örgütü PKK, PKK'nın siyasi kanadı HDP, PKK'ya destek olan ülkeler olduğu gibi CHP de PKK'ya yapılan operasyonlardan rahatsız. Hani siyasiler ve medya tarafından çok sık PKK tarafından CHP'den millet vekili yapıldığı ve PKK'nın CHP'deki temsilcisi olduğu idda edilen CHP'nin İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu var ya, işte o, PKK'ya yapılan operasyonlardan çok rahatsız olmuş.

Yargı elbette hesap sorcak

Terör örgütleriyle canı pahasına mücadele eden güvenlik güçlerimizi eleştiren ve terör örgütü PKK'ya destek verircesine açıklamada bulunan Tanrıkulu'na elbette yargı hesap soracak. Peki Sezgin Tanrıkulu'nun güvenlik güçlerimizi eleştiren sözlerine hiç mi kimse destek olmuyor? Sezgin Tanrıkulu'nun sözlerine başta kendi partisi CHP olmak üzere HDP ve FETÖ'cüler destek veriyor. Sevgili okuyucularım Amerika, İsrail, İngiltere, Avrupa, Rusya, Vatikan ve NATO tarafından ülkemizin bölünüp parçalanması için desteklediği kanı bozuk, devlet, millet, din düşmanları FETÖ, PKK, DEAŞ, PYD, YPG, içeride veya dışarıda ne kadar terör örgütü varsa inşallah hepsi de hak ettikleri cezayı mutlaka alacak. Güvenlik güçlerimiz o hainleri analarından doğduğuna bin pişman edecek.

Yeterki birbirimize sahip çıkalım

O hainler hayallerinde yenik düşerek geberip yok olacaklar. Yeterki bizler millet olarak şer güçlerin oynuna gelemeyerek tahriklere kapılmadan, din, dil, ırk ayrımı yapmayarak bir birimize sahip çıkalım. Yeterki bizler her daim devletimizin hükümetimizin yanında olalım. Yeterki bizler sosyal medya denen şer dünyasının fitne ve fesatlığına kanmayalım. Sonra gerisini Allah'ın izniyle devletimiz ve güvenlik güçlerimiz halleder. Siyasi dokunulmazlık zırhına güvenip terör örgütlerine destek veren, terör örgütlerinin ağzıyla konuşan Tanrıkulu mutlaka mahkemelere hesap verecek. Ayrıca Sezgin Tanrıkulu'na derim ki ey Sezgin Tanrıkulu şunu çok iyi bil ki, Amerika'ya, Avrupa'ya, Rusya'ya, Vatikan ve NATO'ya güvenerek, ne kadar hainlikler yaparsanız yapın, ne kadar terör örgütlerine destek olursanız olun hiç bir zaman Türkiye Cumhuriyeti'ni ve bu milleti bölemeyeceksiniz. Ne diyeyim İÇİMİZDE NE KADAR DEVLET VE MİLLET DÜŞMANI VARSA ALLAH HEPSİNİ HELAK ETSİN. ALLAH GÜZELİM ÜLKEMİZDE DİN, DİL, IRK AYRIMI OLMADAN CÜMLEMİZE HUZURLU YAŞAMAYI NASİP ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN.

okumak için tıklayın.


Bence danışıklı dönüşüklü bir oyun  -Güneş Gazetesi


Hatırlarsanız Amerikan başkanı Trump'ın Ortadoğu ziyareti sonrasında ortada hiç bir sebep yokken Suudi Arabistan'ın başını çektiği Mısır, Birleşik Arap Emirliği, Bahreyn ve bir kaç ülke Katar'a ambargo koymuşlardı. Hatta bu ülkeler Katar'a saldıracaklarını bile söylediler. Dünya şaşkınlık içinde, “Allah Allah Ortadoğu'da neler oluyor? Yoksa Ortadoğu'da yeni bir savaş mı çıkacak” diye düşünmeye başlamıştı. Bilhassa yatırımcılar ve bölge halkı Ortadoğu'da olup biteni endişe içinde takip etti. Türkiye hemen ambargodan etkilenmesin diyerek Katar'a uçaklar dolusu gıda ve ihtiyaç malzemeleri gönderdi. Sonradan anlaşıldı ki Amerikan Başkanı Trump, Ortadoğu ziyareti sırasında Suudi Arabistan'a tam 380 milyar dolarlık silah satmış. Krizin başlamasıyla Trump, Bu sefer Katar'a 50 milyar dolarlık silah sattı. Silah satışlarından sonra Amerikan Başkanı Trump, Suudi Arabistan Kralı'na, “Sakin olun, Katar'a uygulanan ambargoyu hafifletin ve krizi bitirin” çağrısında bulundu.

Krizi Cumhurbaşkanı Erdoğan bitirdi

Ancak asıl krizi bitiren kişi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'dır. Ortadoğu'daki kriz Cumhurbaşkanı Erdoğan'nın gayretiyle bitmiştir. Son aylarda dünya yine bir başka krizin şaşkınlığında. Ne hikmetse Trump göreve geldikten sonra Kuzey Kore lideri Kim Jong-un, Amerika'ya kafa tutmaya başladı. Kim Jong-un Amerika'ya göz dağı vermek için neredeyse her hafta füze denemesi yapmaya başladı. Kim Jong-un, son olarak hidrojen bombası denedi ve doğal olarak hidrojen bombasının patlamasıyla 6.3 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Belki şimdi yapacak olduğum tespit kimilerine komplo teorisi gibi gelebilir. Ancak bana öyle geliyor ki kuzey Kore ile Amerika arasındaki bu kriz, gizli danışıklı dövüş olabilir. Çünkü Amerika Ortadoğu'yu sömürdüğü gibi yıllardır Güney Kore ve Japonya'yı kuzey Kore korkusuyla sömürüyor. Ticareti çok iyi bilen Amerikan Başkanı Trump, Kuzey Kore krizinin başlamasıyla birlikte Güney Kore ve Japonya'ya da ağır silahlar ve füze satmaya başladı. Bana göre yaşanan bu krizin sonunda kuzey Kore ve Amerika arasında bir savaş söz konusu değil.

Milyonlarca insan öldü

Söz konusu olan sadece ticaret silah satmak ve Amerika'nın ekonomisini güçlendirmektir. Kardeşlerim şer güçlerin pis oyununa gelen Ortadoğu yöneticilerinden dolayı milyonlarca insan ölmüştür. Milyonlarca insanın ölümünün, milyonlarca insanın evini barkını, işini gücünü bırakıp başka ülkelerin şefkatine sığınmalarının asıl sebebi ekonomik ve siyasi çıkarlardır. Bilhassa biz Müslümanlar Allah'ın verdiği akıl nimetini çok iyi kullanalım ve ehli küfrün şer güçlerin oynuna gelmeyelim. Aksi taktirde aklımızı kullanmayıp ehli küfrün, şer güçlerin oynuna gelerek bir birimizden uzaklaşır isek bilinizki o küfür topluluğu biz Müslümanları yer yüzünden silecektir. Haçlı zihniyeti ülkeler bunun için çalışıyor. İslam ülkelerinin ayakta kalabilmesi ve şer güçlere karşı koyabilmek için birlikte hareket edip kendi ekonomisini güçlü kılmalıdır. İslam ülkeleri Kendi silahını, kendi füzesini hatta kendi atom bombasını bile yapmalıdır. İslam ülkelerinin çoğu liderinin ipi İsrail'in, Amerika'nın, İngiltere'nin elinde olduğu için mümkün değil. Bu liderlerin çoğu bir yerlerinden korktukları için yapılan zülümlere katliamlara ses çıkaramıyor. İsrail'in Amerika'nın Rusya'nın ve İngiltere'nin talimat ve fitnesiyle hareket eden o liderler, zamanı geldiğinde ehli küfür millete güvenilmeyeceğini anladıklarında yandım Allah diyecekler ama iş işten geçmiş olacak. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH TÜM MÜSLÜMANLARI HATTA TÜM İNSANLIĞI ŞERLERİN ŞERRİNDEN KORUSUN. ALLAH DÜNYADA FİTNE YAYAN, MÜSLÜMANLARI VE TOPLUMLARI BİR BİRİNE DÜŞÜREN FİTNECİLERİ HELAK ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN.

okumak için tıklayın.


FETÖ mağduru pilotlar görevlerine iade edilsinler  -Güneş Gazetesi


Ankara cumhuriyet Başsavcılığı'nca FETÖ'nün GATA'daki yapılanmasıyla ilgili hazırlanan iddianamede neler var neler. 104 FETÖ'cü hakkında hazırlanan iddianamede, hasta olmamalarına rağmen FETÖ mensubu doktorlar tarafından elenmeleri için tansiyon ilacı yazılan pilotların ifadeleri şoke etti. Müşteki sıfatıyla ifadesi alınan pilot Gürkan T, “Kardiyoloji muayenesine başlamadan önce tansiyonum 12'ye 8'di. Doktor Şevket Balta ile yaptığım görüşmede bana iki ay boyunca kullanmam için ilaç verdi. İki ay sonra tekrar kontrol için gelmemi söyleyen doktor Şevket Balta, bana tekrar yüksek tansiyon ilacı yazmış. Halbuki ben yüksek tansiyon hastası filan değilim” diyor.

Yani FETÖ'cü doktor hiç bir rahatsızlığı olmayan birini, hasta edebilmek için elinden gelen tüm hainliği yapmış. Bunun gibi çok sayıda daha vakalar var. Peki FETÖ'cü doktorlar ne için bu pisliği yaptı biliyor musunuz? Kendi elamanlarına yer açabilmek için bu pisliği yaptılar.

İnsanların hayatını kararttılar

Kendilerinden olmayan pilotlara muayene esnasında, “Senin kalbinde büyüme var, kalbindeki damarlar gevşemiş, yüksek tansiyon hastası olmuşsun” diyerek başarılı pilotların TSK'dan ayrılmalarına neden olmuşlar. Bu vicdansızlık ve hainlik sadece pilotlara değil, devletin diğer birimlerinde de aynı sahtekarlıkları yaptılar. Kendilerinden olmayan kişilere 'hasta' diye, 'gayrı meşru hayat yaşıyor, zina yapıyor, rüşvet alıyor, ajanlık yapıyor, sapık ilişkileri var veya alkolik' diyerek insanların hayatını karattılar. Yine Kendi uydurdukları Balyoz, Ergenekon, Oda Tv, operasyonlarıyla adeta Türk Silahlı Kuvvetleri'nin köküne dinamit koydular. Türkiye Cumhuriyeti'nde Genelkurmay başkanlığı, kuvvet komutanlığı yağmış olan komutanları hainlikle darbeyle suçlayıp hapse attılar. Yaptıkları bu sahtekarlıklarla Türk Silahlı Kuvvetleri'nde önemli yerleri tutan bu şerefsiz FETÖ'cüler, 15 Temmuz'da darbe girişiminde bulundular. Darbeye karşı çıkan yüzlerce insanımızı şehit eden ve binlerce insanımızıda yaralayan bu kanı bozuk şerefsiz FETÖ'cüler, Allah muhafaza amaçlarına ulaşmış olsalar idi İnanın bugün güzelim ülkemiz Suriye'den daha beter olurdu.

İçlerindeki kin tavan yapmış

Bugüne kadar kendilerine muhalif olan herkesi öldürürlerdi. Geçmişte olduğu gibi iş adamların malına konarlardı. “Peki Hocam, şimdi FETÖ'cüler devletin içinden temizlendi mi? Rahat olalım mı?” diye sorarsanız 'hayır temizlenmedi rahat olamayız' derim. Çünkü bu münafık ve fasıklar, kendilerini saklamayı takiye yapmayı çok iyi bildikleri için henüz temizlenmedi. Sevgili okuyucularım derim ki, pis oyunlar ve entrikalarla görevinden uzaklaştırılan FETÖ mağduru pilotlar tekrar incelenip göreve döndürülmelidir. Ayrıca çok iyi takiye yapan, çok iyi yalan konuşan, akılları şeytanlığa çok iyi çalışan, devletin içinde kendilerini saklayabilmek için alkol alan, fuhuş yapan, Bukalemun gibi her ortama ayak uyduran bu FETÖ'cülerle, devletimiz veya hükümetimiz çok iyi mücadele etmeli. Yani bu terör örgütü için tek tip mücadele yerine daha detaylı mücadele edilmeli. Yoksa Allah muhafaza tekrar palazlanırlarsa 15 Temmuz'dan daha beter günleri yaşarız. Çünkü 15 Temmuz'da amaçlarına ulaşamayan bu hainlerin içinde kin ve nefret iyice tavan yapmış olduğunu düşünüyorum, benden söylemesi. Ne diyeyim CEANAB-I ALLAH KÖTÜLERE FIRSAT VERMESİN. ALLAH MİLLET OLARAK CÜMLEMİZİ MÜNAFIKLARIN ŞERRİNDEN KORUSUN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN.

okumak için tıklayın.


Şer cephesinin sosyal medya oyunu  -Güneş Gazetesi


Bir gurup esnafla oturup çayımızı içerken doğal olarak gündeme dair konular üzerine de sohbet ettik. Sohbet esnasında birden, “Hocam, 2019 yerel ve cumhurbaşkanlığı seçimi ne olur diye” bir ses duydum. Tebessüm edip soruyu geçiştirerek “2019'a daha çok zaman var” dedim. Çayı yudumlarken esnafın biri, “Hocam, valla öyle gözüküyor ki 2019 seçimleri biraz sıkıntılı olacak gibi. Sosyal medyada gençleri etkileyebilmek için Cumhurbaşkanımız Erdoğan'a karşı müthiş karalama kampanyaları yapılıyor. Öyle yalan yanlış iftiralar, karalamalar yapıyorlar ki bilmeyen biri 'acaba mı' der” deyince, adamcağızın yüzüne baktığımda biraz endişe ve hüzün gördüm. Adamcağız tekrar hüzünlü bir ses tonuyla, “Hocam yazık olur bu ülkeye yazık” diyor.

Fitne ve fesat yuvası

Ben sosyal medyadan anlamam. Hatta sosyal medyanın bir fitne ve fesat yuvası olduğunu düşünüyorum. Tabi ki şer güçler İsrail, Amerika, Avrupa, Rusya, Vatikan ve NATO'nun ülkemizi bölüp parçalamak için kullandığı FETÖ, PKK, PYD, YPG, DEAŞ ve içimizdeki kanı bozukların pis oyunları sosyal medya üzerinde de olsa devam ediyor. Bence hükümet, “Dünya, Amerika, Avrupa ne der” endişesini bir kenara bırakıp şu Twitter, Facebook ve diğer sosyal medya ağlarını ülkemizin bekası için kapatmalı veya sıkı kontrol altına almalı. Hatırlarsanız Ortadoğu'da ve Türkiye üzerinde hesabı olan şer güçler, Arap baharı adı altındaki operasyonlarını sosyal medya üzerinden yürütmüşlerdi. Türkiye'de hükümete karşı gezi ayaklanmaları yine sosyal medya üzerinden gerçekleşmişti deyince sohbet ettiğimiz esnaflar, “Hocam, haklısınız kesinlikle sosyal medya ülkemizin bekası için kapatılmalı” dediler.

Ülkemiz için tek yürek olmalıyız

Sevgili okuyucularım Cumhurbaşkanı Erdoğan, ülkemiz üzerinde şerefsizce oynanan pis oyunları bildiği için, sık sık, “Tek vatan, tek millet, tek devlet, tek bayrak” diyor. Kefenini giyip Ülkemizin bekası için mücadele eden Cumhurbaşkanı'na sosyal medya üzerinden yalan yanlış iftiraları CHP'liler, FETÖ'cüler, PKK'lılar, PKK'nın siyasi kolu olan HDP ve yabancı ülke ajanları atıyor. Kardeşlerim ülkemizin bekası için ideolojilerimizi bir kenara bırakarak tek yürek olmalıyız. Amaçları Türkiye Cumhuriyeti'ni bölüp parçalamak olan kanı bozuklara, ahlaksız, şerefsizlere sakın inanmayın. Kalben söylüyorum eğer bugün devletin başında Cumhurbaşkanı Erdoğan olmasın inanın, Türkiye Cumhuriyeti devleti, kanı bozuk satılmış hainler tarafından çoktan bölünüp parçalanırdı. Sonra bu kanı bozuk şerefsiz vatan, devlet, millet, din düşmanlarına gün doğar. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH HİÇ BİRİNE FIRSAT VERMESİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN. ALLAH GÜZELİM ÜLKEMİZDE, DİN, DİL, IRK AYRIMI OLMADAN, FİTNE VE FESATLIĞA GELMEDEN CÜMLEMİZE HUZURLU YAŞAMAYI NASİP ETSİN, AMİN.

okumak için tıklayın.


Katliamların arkasında Avrupa ülkeleri var  -Güneş Gazetesi


Dünyanın birçok yerinde olduğu gibi bizim ülkemizde de Budizme ve Budist rahiplere karşı sempatisi olanlar var. “Müslüman olup da Budizme ve Budist rahiplere sempati duyanlara bu ilgi nereden geliyor? Budizm bir din olmadığı halde neden bir dinmiş gibi kabul ediyorsunuz? Bir Müslüman olarak camiye gidip bir hoca efendiyle sohbet ettiniz mi? Veya Müslüman olarak İslam dinini araştırıp okudunuz mu? Veya hakkıyla İslam dinini yaşamayı hiç denediniz mi?” diye soruyorum.

Aldığım cevaplar hep aynı şımarılıklık içinde “Hocam, Budizmde hümanist düşünceler var, Budizm inancına göre bir insana zarar verilmek yok, Budizmde hep iyi düşünceler, insana saygı ve yardım etmek var” diyorlar.

Be ahmaklar, Müslüman olmanıza rağmen İslam dininden hiç haberdar değilsiniz ki. İslam dinini öğrenmiş ve yaşamış oysaydınız kesinlikle Budizm diye bir felsefeye kapılmayacaktınız veya pis iğrenç Budist rahiplerin peşinden koşmayacaktınız.

Kardeşim, asıl insana kıymet veren, insanlara ve tüm canlılara iyiliği emreden İslam dinidir. Diyorsunuz ki “Budizmde insana saygı var, hümanistlik var, hep iyilik var” öyle mi?

Be ahmaklar, Arakan'da son bir hafta içinde beş bin Müslümanı öldürenler kim? Üç yaşındaki Arakanlı Müslüman çocuğa eziyet edip yakan kim? Arakan'da insanların üzerine benzin döküp yakan, evlerini ateşe verenler kim? Kim biliyor musunuz? O hayran olduğunuz Myanmar'ın pis iğrenç tebessümlerinin hümanistliklerinin altında şeytanlık yatan Budist rahipler.

Sevgili okuyucularım, Myanmar'ın Arakan eyaletinde Müslümanlar, ordu ve Budist rahipler tarafından acımasızca katledilip öldürülüyor. Budist rahiplerin Arakanlı Müslümanlara şerefsizce, adice yaptığı katliamlara,Türkiye'den başka ses çıkaran yok. Amerika, Birleşmiş Milletler, Batı ve İslam dünyasından da ses yok. Zaten bu katliamların arkasında Avrupa ülkeleri var.

Avrupa ülkelerine sırtını dayamış olan Myanmar'ın sözde Nobel Barış Ödülü sahibi Devlet Başkanı Suu Kyi, Arakanlı Müslümanların ölüm emrini verdi. Dünya kamuoyunda artan tepkiler üzerine toplanan Birleşmiş Milletler, Myanmar'daki vahşeti sadece kınadı. Çünkü ölen, zulme uğrayan, evi barkı yakılan, zorla topraklarından göç ettirilenler Müslüman olduğu için cılız bir ses tonuyla kınadılar.

Ey Birleşmiş Milletler, Arakan'da öldürülenler Müslüman olduğu için mi cılız ses tonuyla zulmü kınıyorsunuz? Ya öldürülenler Hristiyan olsalardı, nasıl bir tepki gösterecektiniz? Yazıklar olsun size yazıklar. Hadi diyelim ki Hristiyan alemi Arakanlı Müslümanların katliamlarına ve öldürülmelerine seyirci kalıyor. Peki ya İslam dünyası? Ne yazık ki Türkiye haricinde hiçbir İslam ülkesinden ses çıkmıyor. Onlara da yazıklar olsun.

İslam ülkelerinin kral, emir ve sultanları saltanattan şaşalı hayattan kopup başka ülkelerde Müslümanların durumu nedir diye ne sorarlar ne de görürler. Dediğim gibi şaşalı hayat onların ayaklarını yerden kesmiş gözlerini kör etmiş. Bakalım Arakan'da ve dünyanın diğer yerlerinde Müslümanlara karşı yapılan katliamlara, ölümlere seyirci kalmanın hesabını ahirette nasıl verecekler.

Allah aşkına ne olur biz Müslümanlar Allah için birbirimizi koruyalım artık. Biz Müslümanlar, birbirimize karşı katranlaşmış kalplerimizi yumuşatalım artık. Biz Müslümanların ehli küfür tarafından çile, sıkıntı, ölüm ve katliamlar artık kaderimiz olmamalı.

Ne diyeyim CANABI ALLAH MÜSLÜMANLARA KATLİAM YAPAN, ÖLDÜREN MYANMARLI KATİLLERİ HELAK ETSİN. ALLAH DÜNYADA YAŞAYAN TÜM MÜSLÜMANLARI ŞER GÜÇLERİN PİS OYNUNDAN KORUSUN. ALLAH MÜSLÜMANLARI BİRLİK İÇİNDE TUTSUN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN. AMİN.

okumak için tıklayın.


İşte toplum böyle bozuluyor  -Güneş Gazetesi


Daha önceki bir yazımda televizyon ve gazete haberlerinin insanların psikolojisini nasıl bozduğunu yazmıştım. Henüz değişen bir şey olmadığı gibi yine kim kimi öldürmüş, kim kimi kaçırmış, kim kimi taciz etmiş gibi insan psikolojisini bozacak yayınlar yapılmakta.

Kan dondurucu haberler yetmiyormuş gibi, şimdi televizyon programlarında başka facialar yaşanıyor. Evlilik programları yaz tatiline girince yerine başka yeni programlar başladı. Yayınlanan yeni programlarda, geçmişte birbiriyle husumeti olan insanların, kapanmış bitmiş meselelerini yıllar sonra tekrar reyting için canlı yayına taşıyorlar. Televizyonda yayınlanan bu programlar adeta kin, nefret ve düşmanlığını tazeliyor. Yayına çıkıp mağduru oynayan kadın veya erkeklerin tehdit, hakaret, küfürlü sözleri 'yeter be artık ne oluyoruz' dedirtiyor. Zaten Özellikle programcılar, reyting için mağduru çok iyi oynayabilecek kadınları yayına çıkarıyor. Hatta yayına çıkardıkları kişiler daha önce pek çok defalar bir başka televizyon programlarında boy göstermiş olan kişiler.

Yıllarca arayıp sormamış

Bakın Sahte göz yaşlarıyla mağduru oynayan kadının biri, yıllardır çocuğunu aramamış sormamış nasıl aklına geldiyse birden çocuğunu görmek istemiş! Ayrıca çocuğunu görmek için çocuğunun yaşadığı yere değil, televizyon programını tercih etmiş. Sunucunun tahrikleri ve ısrarları sonucu canlı yayına bağlanan eski kocaya kadın öyle ağır sözler sarf etti ki içimden 'Allah kimseye böyle kadın nasip etmesin' dedim. Yayına bağlanan koca suçlamalar karşısında ne konuşacağını bilemez halde, “Ya kardeşim, bu kadınla yıllar önce ayrıldığımızda çocuğunu özellikle bakmak istemediği için mahkeme bana verdi. Yıllar sonra çocuğunu görmek istiyorsa gelsin görsün. Ben çocuğunu görmek istedi de ona göstermemezlik yapmadım ki” diyor. Yıllar önce kapanmış meselelerin tekrar ekranlarda konuşulması fitneliğin, fesatlığın, düşmanlığın pekiştirilmesinden başka bir işe yaramaz.

Rtük bunları görmüyor mu?

Sevgili okuyucularım soruyorum RTÜK ne işe yarar? Toplumun güvenini sarsan, insanları birbirine düşman eden, iftiraların havada uçtuğu bu rezil programları RTÜK görmüyor mu? Kardeşim bu programlar ve diziler sayesinde uyuşturucu kullanımı, alkol tüketimi arttı, zinalar arttı, birbirimimize güvensizliğimiz, kin ve nefret duyguları arttı. Herhangi sıkıntılı bir durumda, hemen, “Aman Allah'ım ne oldu bu insanlara, neden böyle olduk, acaba kıyamet mi kopacak” gibi sözler sarf ediyoruz. Kardeşim tekrar söylüyorum insanların bozulmasının, kötülüğe bulaşmasının tek sebebi televizyon programları, televizyon dizileri ve medyadır. Ne yazık ki bizler de toplum olarak kötü olan her şeyi eleştiriyoruz eleştirmesine de, maalesef eleştirdiğimiz tüm pisliklere ne yazık ki yine toplum olarak bizler pirim veriyoruz. Allah aşkına samimi olalım samimi. Eğer böyle gidersek bilinizki aile kavramı diye bir şey kalmayacak. Sokakta sıkıştığımızda, 'yardım edin' diyebileceğimiz insan bulamayacağız. Hükümete ve RTÜK'e sesleniyorum, hemen derhal televizyonlarda toplumun ahlakını bozan, insanların arasına fitne sokan, insanların birbirine olan güvenini sarsan, kendilerini hakim savcı yerine koyan tüm programları yayından kaldırın. Aksi taktirde büyük vebal içinde olursunuz benden söylemesi. Ne diyeyim, CENAB-I ALLAH TOPLUM OLARAK CÜMLEMİZİ FİTNE VE FESATLIKLARDAN KORUSUN. ALLAH TOPLUMDA FİTNE YAYMAK İSTEYEN ART NİYETLİ KİŞİLERE HİDAYET NASİP ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN.

okumak için tıklayın.


Bayramı bayram gibi yaşayalım  -Güneş Gazetesi


İki gün sonra Kurban Bayramı'na kavuşacağız. İnşallah millet olarak bayramı kazasız belasız huzur içinde geçiririz. İçimizdeki kin ve nefreti bir kenara bırakıp bayrama yakışır şekilde küs olduklarımızla dahi herkesle bayramlaşmalıyız. Hayatta olmayan yakınlarımızın kabirlerini de ziyaret edip onlarla da bayramlaşmalıyız. Biliyorsunuz İslam dininde Ramazan ve Kurban Bayramı olmak üzere iki dini bayramımız var. Mübarek Ramazan ayında 30 gün orucumuzu tuttuktan sonra Ramazan Bayramı'na kavuşmuş oluruz.

Ardından Kurban Bayramı gelir. Kurban kesmenin tarihi Hz. Adem (as) dönemine kadar uzanmaktadır. Allah'ın kelamı Kur'an-ı Kerim'de, Yahudilik ve Hıristiyanlıkta da kurban kesmeye dair işaretler vardır. Kurban kesmenin önem ve faziletlerini iki kelimeyle anlatmak elbette yeterli değil. Ancak maddi durumu iyi olan her Müslüman ibadet maksadıyla Allah rızası için niyet edip kurbanını keserse biliniz ki kurban kesen kişi, bu ibadetinden dolayı hem Allah'ın rızasını kazanmış hemde Allah'a yakın olur. Allah rızası için kurban kesenler bir yıl boyunca kaza bela ve şer olan her şeyden korunur.

Kurbanı fakir fukara için kesin

Kurban kesenin maddi olarak bereketi de artar. Sevgili okuyucularım kurbanda sakın kestiğiniz kurban etlerini kendiniz için buzdolabında saklamayın. Kurbanı kendiniz için değil, hiç et yiyemeyen, evine et girmeyen fakir ve fukaralar için kesin etlerini fakir ve fukaraya dağıtın. İşte o zaman gerçekten Allah'ın rızasını kazanmış ve Allah'a yakın olmuş oluruz. Bu arada kurbanlarınızı vakıf ve derneklere bağışlamak yerine kendiniz kesin. Makbul olan kişinin kurbanını kendisinin kesmesidir. Eğer kişi kurban kesmesini bilmiyor ise o zaman kurban olacak hayvanın başında durarak uzman birine dini kurallara uygun olarak hayvana eziyet etmeden kurbanlarınızı kestirin. Tekrar söylüyorum kurbanınızı keserken hayvana sakın eziyet etmeyin. Hayvan Allah rızası için, ibadet maksadıyla kurban edildiğini hissetmelidir.

İbadete engel olmak istiyorlar

Bazıları, “Efendim benim borcum var şimdi kurban kesemem” diyor. Borçlu olan bir insan borcunu zorlanmadan ödeyebiliyor ise o kişi kesinlikle kurban kesmelidir. Dediğim gibi tüm ibadetlerde olduğu gibi kurban kesmekte samimiyetin ifadesidir. Bizi Allah'a yakın tutacak olan kurbanın eti veya akıttığımız kan değil, bizi Allah'a niyetimiz yakın tutacaktır. Bazı art niyetli olan şapşallar, “Efendim hangi çağda yaşıyoruz, hayvanlara yazık oluyor” diyerek Kurban Bayramı' nın vahşet olduğunu söylerler ama yılbaşı gecesi milyonlarca hindiyi kurban etmekten geri kalmazlar. Müslümanların kurban ibadetlerine engel olmaya çalışırlar. Halbuki o şapşallar eti gördüklerinde akbabalar gibi saldırırlar. Kebapçılardan çıkmazlar. O ruhunu şeytana teslim etmiş olan şapşalların asıl maksadı Müslümanların ibadetine engel olmak. Ne diyeyim şu mübarek bayram arifesinde Allah onlarada hidayet nasip etsin. ALLAH, HERKESİN İBADETİNİ, KURBANINI KABUL ETSİN. ALLAH, SAĞLIKLI, HUZURLU BÜYÜK AİLE OLARAK SEVDİKLERİMİZLE BİRARADA NİCE BAYRAMLARA KAVUŞMAYI NASİP ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN. ALLAH ÜLKEMİZ ÜZERİNDE PİS OYUNLAR OYNAYAN HAİNLERİ HELAK ETSİN, AMİN.

okumak için tıklayın.


Şansı yok, çünkü millet gerçeği görüyor  -Güneş Gazetesi


Hafta sonu toplanıp sohbet ettiğim arkadaşlar, “Hocam, Meral Akşener yakında parti kuracağını açıkladı ve 2019 Cumhurbaşkanlığı seçiminde aday olacakmış? Hocam, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın karşısına aday olarak çıkacağını söyleyen Meral Akşener, CHP, HDP ve FETÖ'cülerden destek alır mı? Eğer bu partilerden destek alırsa sizce Meral Akşener 2019 Cumhurbaşkanlığı seçimini kazanır mı” Gibi sorularla karşılaşırken yan masadan gayet şık görünümlü bir bayan, “Hocam Allah aşkına devlete millete bu kadar hainlik, pislik yapmış olan FETÖ'cülerden halen medet mi umuyorlar?” deyince Kadıncağıza tebessümle baktım.

Kadıncağız, “Ah Hocam ah bu ülke ne badireler ne sıkıntılar atlattı” dedi. Arkadaş, “Hocam valla bu hanımefendi den böyle cümleler çıkacağını hiç aklımdan geçilemezdim. Bravo valla” dedi.

Kimse boşuna heveslenmesin

Arkadaşa dönerek evladım, kadıncağız çok doğru söylüyor. Milletimiz eski Türkiye'nin milleti değil, milletimiz gerçekleri artık görüyor, güzelim ülkemiz içimizdeki kanı bozuk satılmışlar sayesinde neler yaşamadı ki. Ülkemiz neredeyse 40 yıldır şerefsiz PKK terör örgütüyle mücadele ediyor. Bu yetmiyormuş gibi ülkemizin başına FETÖ ve DEAŞ belasını musallat ettiler.

İsrail'in büyük Ortadoğu projesini hayata geçirmek için Başta Siyonizm olmak üzere İsrail, Amerika,Vatikan, İngiltere ve bazı Avrupa ülkelerinin kullandığı bu kanı bozuk terör örgütleri FETÖ ve PKK'lı hainlerin tek amacı Türkiye Cumhuriyeti'ni bölüp parçalamaktır. Sevgili okuyucularım ülkemizde demokrasi gereği herkesin seçme ve seçilme hakkı var. Elbette yıllardır siyasetin içinde olan Meral Akşener parti kurabilir. Ancak Meral Akşener'in kuracağı parti toplumdan teveccüh görmez. Sanıyorlar ki AK Parti'den kopacak, CHP'ye ilgi göstermeyen, HDP'nin ise yüzüne hiç bakmayacak olan seçmen Meral Akşener'in kuracağı partiye teveccüh gösterecek. Kimse boşuna heveslenmesin. Meral Akşener'in kuracağı parti ne iktidar olur ne de Meral Akşener Cumhurbaşkanı olur.

Akşener FETÖ'cülerle birlikte

“Ama Hocam, Meral Akşener CHP'nin, HDP'nin ve FETÖ'cülerin desteğine rağmen yine de Cumhurbaşkanı olamaz mı diyorsunuz?” Evet olamaz diyorum. Çünkü yıllardır milliyetçi olarak tanıdığımız Meral Akşener, basından takip ettiğim kadarıyla görüyorum ki devletine, milletine, dinine ihanet etmiş olan FETÖ'cülerle birlikte hareket ediyor. Hatta FETÖ'cü olduğu söylenen Meral Akşener'in FETÖ'cü olmadığına dair henüz net bir bilgide yok. Türk Milleti ülkemiz üzerinde pis oyunlar oynayan, devletin içine fitne sokan, pis oyunlarıyla ve kompaslarla binlerce insanın hayatını karartan, devletine, milletine ve dinine ihanet eden münafık FETÖ'cülerin desteklediği Kişiyi Cumhurbaşkanı yapmaz. Hele hele Erdoğan'ın karşısında hiç şansı yok. CHP destekleyecekmiş? Ya kardeşim CHP'nin o kadar gücü olsa Kemal Kılıçdaroğlu kendisi cumhurbaşkanlığına aday olur. Şunu unutmayın ki Türk milleti 20 sene öncesi her şeye kanan millet değil. Türk milleti ülkemiz üzerinde oynan pis oyunları, fitne ve fesatlığı net görüyor. Türk milleti son 15 yılda Türkiye'nin sanayide, tarımda, tıpta ve savunma sanayiinde nereden nereye geldiğini de görüyor. O yüzden ne Meral Akşener'in ne de bir başkasının Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın karşısında şansı var. Ne diyeyim CEANAB-I ALLAH ÜLKEMİZ İÇİN HAYIRLISI KİMSE ONA HİZMET ETMEYİ NASİP ETSİN. ALLAH ÜLKEMİZİ ŞER GÜÇLERİN ŞERRİNDEN, FİTNE VE FESATLIĞINDAN KORUSUN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN.

okumak için tıklayın.


Yandım Hans, Şimon, George diyecekler  -Güneş Gazetesi


Güneydoğu'da hendek olaylarında halktan destek bulamayan, güvenlik güçlerinden ağır darbeler yiyen terör örgütü PKK, it yavruları gibi darma duman oluyor. Türk Silahlı Kuvvetleri'nce terör örgütü PKK'ya yönelik yürütülen operasyonlarda Hakkari-Yüksekova, Mardin-Midyat, Nusaybin kırsalı ile Şırnak-Beytüşşebap, İncebel/Kato dağında yüzlerce terörist geberdi. Hatta terör örgütü elebaşısı Murat Karayılan denen şerefsiz hain, teröristlerini suçlayan telsiz konuşmasında ses tonu adeta 9+30 vuruyor. Türk Silahlı Kuvvetleri'nin operasyonları karşısında çaresiz kalan Karayılan, teröristlere “Neredesiniz? Ne iş yaparsınız? Bakın asker bizi tavşan gibi avlıyor, mühimmat depolarımız yok edildi, çok sayıda adamımız öldü” diyerek feryadı figan ediyor. Ey kanı bozuk vatan ve millet düşmanı olan PKK köpekleri, bu günler çok iyi günleriniz. Allah'ın izni ile Türk Silahlı Kuvvetleri ve güvenlik güçlerimiz sizi ananızdan doğduğunuza iyice pişman edecek. Saklandığınız girdiğiniz inlerde gebereceksiniz.

Hainliğin hesabını ödeyeceksiniz

30 yıldır devlete millete kalleşliğin, güneydoğu halkına yaptığınız zülümün hainliğin hesabını çok ama çok ağır ödeyeceksiniz. Bakalım bugüne kadar arkanızda olan size her türlü siyasi, maddi ve silah desteğinde bulunan İsrail, Amerika, İngiltere, Rusya, Almanya, Fransa, Hollanda, İsveç, NATO ve Vatikan bundan sonra imdadınıza yetişebilecek mi? Sevgili okuyucularım evet bundan sonra bu dost görünümlü iki yüzlü münafık NATO üyesi ülkeler, bakalım kanı bozuk hainlerin imdadına yetişebilecekler mi? 15 Temmuz öncesinin eski Türkiyesi olmuş olsaydı bir şey diyemezdim. 15 Temmuz öncesi devletin ve Türk Silahlı Huvvetleri'nin içine sinsice sızmış olan FETÖ'cü hainler, ne yazık ki el altından terör örgütüyle birlikte çalışıyormuş. Sadece terör örgütleriyle değil. İsrail'e Amerika'ya NATO ve Vatikan'a çalışıyorlarmış. FETÖ'cü hainler, Terör örgütü PKK'nın daha güçlü olması için çalışmışlar. Sanıyorum ki şehit olan askerlerimizin çoğunun katili, askeriyenin içine sızmış olan kanı bozuk FETÖ'cüler. Öyle sanıyorum dediğime bakmayın, zaten bu iddialar resmî tutanaklarda var.

Allah'a inanan develetine hainlik yapmaz

Artık Allah'a çok şükür Türk Silahlı Kuvvetleri'mizin içinde kanı bozuk olan hain FETÖ'cüler temizlenince PKK ve diğer terör örgütleriyle gerçek mücadele başladı. Kahraman askerlerimiz ve güvenlik güçlerimiz teröristleri inlerinde darma duman edince, “Yandım Şimon, yandım Alex, yandım Hans, yandım İvan, yandım Michael, yandım George” diyorlar. 'Peki Hocam neden yandım Allah demeyipte yandım, Şimon, Alex, İvan, Hans veya değer isimleri söylüyorlar' diyebilirsiniz? Yandım Allah diyemezler çünkü, Allah'a İnanan biri devletine hainlik yapmaz. Allah'a iman etmiş biri bırakın insanı bir kenara hayvan bile öldüremez. Allah'a iman etmiş biri kesinlikle ülkesine düşman olan, Türkiye Cumhuriyeti'ni bölüp parçalamak arzusundaki ülkelerle bir olup vatanını bölüp parçalamak istemez. Derim ki evlatlarımızın annesine, babasına, dinine, devletine, milletine ve insanlığa hayırlı olmaları için, terör örgütlerinin eline düşmemeleri için, uyuşturucu gibi kötü yollara düşmemeleri için mutlaka dini,milli ve manevi duygulara göre yetiştirelim. Ülkemizin bekası için dağda bayırda terör örgütleriyle çarpışan kahraman asker ve güvenlik güçlerimize dua etmeyi sakın unutmayın. Ne diyeyim CEANAB-I ALLAH CÜMLEMİZE HAYIRLI EVLATLAR NASİP ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN. ALLAH ÜLKESİNE HAİNLİK YAPANLARI TÜMÜYLE HELAK ETSİN, AMİN.

okumak için tıklayın.


Kesinlikle barış huzur gelmez!  -Güneş Gazetesi


Diyorlar ki, “Efendim yakın zamanda Suriye'ye barış gelecek. Suriye halkının yıllardır yaşadığı sıkıntılar bitecek. Suriye'de artık insanlar ölüm endişesiyle yaşamayacak. Eskisi gibi Suriye'de insanlar huzur içinde yaşayacak.” Bu iddiaların hepsi yalan yalan yalan. Kesinlikle yakın zamanda Suriye'ye barış gelmez, eskisi gibi Suriye'de ne huzur olur ne de insanların ölüm korkusu biter. Çünkü Suriye'ninde içinde olduğu Ortadoğu topraklarında şer güçlerin planları var. İsrail'in Büyük Ortadoğu projesini hayata geçirmek için başta Amerika, İsrail, İngiltere, Fransa, Almanya, Rusya, Vatikan ve NATO, Irak'ı, Suriye'yi, Yemen'i hatta Türkiye'yi bölüp parçalamanın peşinde. Artık Suriye'nin ve Irak'ın toprak bütünlüğü söz konusu değil. Bu ülkeler şer güçlerin arzuladığı şekilde harita üzerinde olmasa bile fiilen bölünmüş durumda. Irak Kürt Bölgesel yönetimi başkanı Barzani, Irak'tan kopup bağımsız Kürt devletini ilan etmek için 25 Eylül'de referanduma gideceğini ilan etti.

ABD ağır silahları niye veriyor?

Sevgili okuyucularım, başta güzelim ülkemiz Türkiye'de olmak üzere Suriye'de, Irak'ta, Libya'da, Yemen'de, Mısır'da Amerikalı, Rus, İngiliz, Alman, Fransız, İspanyol, Japon ve İsrail ajanları cirit atıyor. Ne için cirit atıyorlar? Amerika son üç ayda terör örgütü PKK'ya ve PKK'nın suriye kolu olan PYD'ye 1300 TIR dolusu ağır silahlar verdi. Peki Amerika terör örgütlerine ağır silahları ne için veriyor? Dediğim gibi başta ülkemiz olmak üzere Ortadoğu'yu önce fitneleriyle iç karışıklık çıkartıp sonra bölüp parçalamak için veriyor. Ülkemizde gazeteci veya insan hakları savunucusu adı altında fitne yaymak ve terör örgütleriyle faaliyet içinde olan ajanlar, yakalanıp hapse konduklarında Merkel ve Trump feryadı figan edercesine “Efendim, o çocuklar iyi çocuklar onları hemen serbest bırakın” dediler. İyi çocuklar dedikleri terör örgütleriyle birlikte çalışan ülkemizi bölüp parçalamak isteyen birer ajan.

Onlar ahirette azap görecekler

“Peki Hocam ya Arap liderler ne işe yarar” derseniz ? Valla ben Arap liderlerine ve yöneticilerine kesinlikle güvenmem. Çünkü o Arap liderlerin çoğu İsrail ve Amerika'nın kontrolündeki birer hain ahmaklar. Onlar için din, devlet, millet hiç önemli değil. Onlar için önemli olan makam saltanat lüks hayat. Elbette bu saltanatlarının bir sonu olacak. Allah huzur-u mahşerde devletine, milletine, dinine ihanet edenlere mutlaka hesap soracaktır. Hemde kendi milletine ve Müslümanlara karşı Hristiyan ehli küfür milletlerle, zalimlerle birlikte hareket ettiği için ahirette azap görecekler. Neyse millet olarak biz iyi ki Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyız. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN. ALLAH MÜSLÜMANLARA ÖNCE HAKİKİ ANLAMDA UYANIP ŞUURLU OLMAYI, SONRA GERÇEK ANLAMDA MÜSLÜMAN GİBİ YAŞAMAYI, OYUNA FİTNEYE GELMEDEN BİRLİK İÇİNDE OLMAYI NASİP ETSİN. ALLAH ŞER GÜÇLERİN PİS OYNUNU BAŞLARINA ÇEVİRSİN, AMİN.

okumak için tıklayın.


Elbette suikast yapmak isterler  -Güneş Gazetesi


Devlet millet din düşmanı olan münafık Fetullah Gülen, geçen hafta yayınladığı videosunda önemli kişilere suikast mesajı vermişti. Türkiye'de neo-kargaşa döneminin başlayacağını söyleyen münafık FETO, “Acaba şimdi ne yapsak? Öyle ise, daha ciddisini yapmamız lazım. Çok önemli bazı kişileri öldürmemiz lazım” demişti. Peki bu münafık Fetullah Gülen, Kim veya kimler için suikast emrini verdi? Tabi ki başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere devlet büyüklerimize suikast emrini verdi. Sadece hükümet üyelerine, AK Partili yöneticilere değil, belki CHP'nin oylarını artırmak için Kılıçdaroğlu'na, bir başka CHP'liye, kürt kökenli olan siyasetçilere, sol görüşlü olan veya toplumda bilinen kişilere infial oluşturmak için suikast yapabilirler.

Türkiye'yi bölüp, parçalamak için

Münafık hain FETÖ emir verir de FETÖ'cü hainler harekete geçmez mi? Tabi ki talimatı hemen alır almaz FETÖ'cü teröristler harekete geçti. Balıkesir'de bir otomobile düzenlenen operasyonda, FETÖ'nün 3 kişilik suikast timi yakalandı. Operasyonda gece görüşlü silahlar, kar maskesi, elektroşok cihazı, askeri kamuflaj, çelik yelek, bolca mermi ele geçirildi. İstihbarat birimleri, “yakalanan bu hain FETÖ'cüler, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile diğer devlet büyüklerine suikast yapacaklardı” dedi. Sevgili okuyucularım başta Amerika olmak üzere Almanya, Hollanda, İsrail, İsveç, Danimarka, Rusya, Vatikan ve NATO sizce Cumhurbaşkanı Erdoğan'a neden düşmanlar? Bu ülkeler sizce FETÖ'yü, PKK, PYD, YPG, CHP ve HDPYİ Cumhurbaşkanı Erdoğan'a karşı neden destekliyorlar? Bilhassa son 15 yılda bu ülkeler neden Türk devletine düşmanlar? Söylüyorum İsrail'in büyük Ortadoğu projesini hayata geçirmek ve Türkiye'yi bölüp parçalamak için. Çünkü onlara göre Türkiye'nin kendi ayakları üzerinde kalmasını sağlayan, Türkiye'nin bölünmemesindeki tek etken Cumhurbaşkanı Erdoğan.

Milletimiz bu oyuna gelmeyecek

Cumhurbaşkanı Erdoğan'la birlikte Son 15 yılda Türkiye kendi askeri silahını, tankını, gemisini, helikopterini, insansız hava aracını, füzesini, askeri zırhlı araçlarını yaptığı için düşmanlar. İnşallah yakın zamanda kendi savaş uçağımızı ve uçak gemimizi de yapacağız. Türkiye ürettiği bu askeri silahları başta Amerika olmak üzere başka ülkelerede satıyor. Genç kardeşlerim belki hatırlamaz, Türkiye bundan 15 sene öncesine kadar parasıyla Amerika'dan, İsrail'den, Almanya ve bazı Avrupa ülkelerinden silah alamazdı. Bu ülkeler Türkiye'ye silah sattıklarında çok yüksek paralar isterlerdi. Şimdi bundan dolayı da Cumhurbaşkanı Erdoğan'a düşmanlar. Elbette hem siyasi hem de ekonomik olarak diş geçiremedikleri Erdoğan'ı yok etmek isterler. Bu dost görünümlü sözde iki yüzlü müttefiklerimiz terör örgütlerini istedikleri kadar desteklemeye devam etsinler. Millet ülkemiz üzerinde oynanan oyunların farkında olduğu için, iki yüzlü münafıkların oynuna gelmeyecek. Millet son 15 yılda Türkiye'nin nereden nereye geldiğini görüyor. Biz millet olarak şer odaklarına, münafıklara, Türkiye düşmanlarına Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı yem ettirmeyiz. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH CÜMLEMİZİ MÜNAFIKLARIN ŞERRİNDEN KORUSUN. ALLAH İÇİMİZE SOKULMAK İSTENEN FİTNELERDEN BİZLERİ KORUSUN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN. ALLAH GÜZELİM ÜLKEMİZDE CÜMLEMİZE DİN, DİL, IRK AYRIMI OLMADAN HUZUR İÇİNDE YAŞAMAYI NASİP ETSİN, AMİN.

okumak için tıklayın.


"Ey Kılıçdaroğlu sen ne yapıyorsun" diye sorun  -Güneş Gazetesi


Son günlerle toplumun her kesiminden, “Hocam, Allah aşkına söyleyin ne olacak şu Kılıçdaroğlu'nun durumu?”, CHP'ye sempatisi olan kişiler, “Hocam, dua edin de bir an önce CHP'nin başından Kılıçdaroğlu def olup gitsin? Hocam, vallahi inanamıyoruz Atatürk'ün kurduğu parti nasıl oldu da FETÖ'cülerin eline geçti? Hocam, CHP biz laikçilerin partisi idi, şimdi CHP'nin laiklikle hiç alakası kalmadı, zaten Kılıçdaroğlu CHP'den laikçileri dışlayıp temizledi, şimdi sizce CHP ne olur?” gibi sorularla karşılaşıyorum.. Hepsine şunu söylüyorum: Kardeşim ben CHP'ye ve Kılıçdaroğlu'na oy vermiyorum. Madem ki sizler CHP'ye oy veriyorsunuz o zaman en doğru olanı yapın. Oy verdiğiniz Kılıçdaroğlu'na deyin ki, “Ey Kılıçdaroğlu, biz sana ve CHP'ye devlet, millet, din düşmanı olan Fetullah Gülen denen münafığı, FETÖ terör örgütünü savunasın diye oy vermedik. Biz sana PKK terör örgütünün siyasi kanadı olan HDP'yle birlikte siyaset yap diye oy vermedik, biz sana git Türkiye düşmanlarına Türkiye'yi şikayet et diye oy vermedik, biz sana Türkiye'nin büyümesine engel olman için oy vermedik, biz sana CHP'yi FETÖ'cülere teslim et demedik” deyin dediğimde, “Hocam valla çok haklısınız” diyorlar. 

FETÖ'cülerin sözcüsü haline geldi 

Haklıyım çünkü bugünkü CHP, Atatürk'ün partisi olmaktan çıkıp FETÖ'cülerin sözcüsü haline geldi. Sevgili okuyucularım tamam anlıyorum FETÖ'cülerin CHP'nin önceki genel başkanı olan Deniz Baykal'a çirkin ve ahlaksızca yaptıkları kaset kumpasından sonra Kılıçdaroğlu'nu CHP'nin başına getirdiler. Kılıçdaroğlu vefa gereği belki FETÖ'cüleri çaktırmadan savunma ihtiyacı duyuyor olabilir. Ama insanın ülkesine bu kadar kötülük yapması da hoş değil. Şer güçlere, siyonizme ve emperyalizme karşı mücadele vererek Türkiye Cumhuriyeti devletini kuran Atatürk bugün hayatta olsaydı öyle sanıyorum ki Kılıçdaroğlu'na, “Sen hem benim kurduğum partinin koltuğunda oturacaksın hem de benim kurduğum Türkiye Cumhuriyeti'ni hain düşmanlara (Avrupaya) şikayet edeceksin öylemi?” deyip her halde sopayla döverdi. Evet Kılıçdaroğlu ve CHP yönetimi “kontrollü darbe, tiyatro, bir milyon mağdur var” söylemleriyle, 15 Temmuz'daki FETÖ'nün hain darbe girişimini unutturarak OHAL'in ilan edildiği 20 Temmuz'u 'sivil darbe' olarak kamuoyunun hafızasına yerleştirmeye çalışıyor. 

Atatürk'ün partisi falan değil 

15 Temmuz'daki darbe girişimine rağmen  münafık Fetullah Gülen'in dillendirdiği söylemleri kullanan, Yenikapı ruhunu bir kenara bırakarak darbe girişiminden bir kaç ay sonra FETÖ'yle aynı dili kullanmaya başlayan ve son günlerde en çok da, “1 milyon mağdur var” ifadesiyle Kılıçdaroğlu, bana kalırsa FETÖ'ye vefasından dolayı bunları yapıyor. CHP'ye oy veren kardeşlerime derim ki, CHP artık laikte bir parti olmadığı gibi Atatürk'ün partisi falan da değil. Atatürk'ün çizgisinden çıkan CHP, FETÖ'nün yoluna girdi. Rahmetli Atatürk son 16 yılda Türkiye'nin kendi silahını, tankını, helikopterini, insansız hava aracını, askeri savaş gemisini, füzesini, roketini yaptığını, yakın zamanda savaş uçağını ve askeri uçak gemisini üreteceğini görmüş olsa idi inanıyorum ki, tüm bu başarılara imza atan AK Parti'ye oy verirdi. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN. ALLAH ÜLKEMİZ ÜZERİNDE  KİM PİS OYUNLAR OYNUYORSA HEPSİNİ HELAK ETSİN. ALLAH GÜZELİM ÜLKEMİZDE DİN, DİL, IRK AYRIMI OLMADAN CÜMLEMİZE HUZUR İÇİNDE YAŞAMAYI NASİP ETSİN, AMİN. 

okumak için tıklayın.


Şeytan her halde ruhumuzu ele geçirdi!  -Güneş Gazetesi


Bu haberleri izleyip okuduğumuzda 'Allah akibetimizi hayırlı eylesin' demeye başladık. Toplum olarak birbirimize ne güven ne de saygımız kaldı. Ruhumuzu sanki şeytana iyice teslim etmişiz gibi her gün dehşet içinde akla hayale gelmeyecek olaylar yaşıyoruz. Eşinden ayrılan cani bir babanın, uyudukları esnada çekiç ve bıçakla evlatlarını öldürmesi, “hepimize hay senin gibi babaya” dedirtti. Sözde adamın biri, “Sözde adam diyorum çünkü adam olan bu caniliği yapmaz” cani vicdansız adam, karısına yıllardır işkence ederek tüm parmaklarını kesmiş. Bu işkenceyi ancak insanlıktan nasibini alamamış olanlar yapar. Kız kardeşini rızası olmadan para karşılığı zorla başkasıyla evlendirmek isteyen vicdansız ağabey, evlenmek istemeyen kız kardeşini balkondan aşağı attı. Yani para karşılığı kız kardeşini satıyor. Kız kardeşinin ölmediğini anlayan zalim ağabey, aşağıya inerek kızı saçından tuttuğu gibi tekrar eve götürdü. Peki aylarca veya yıllarca sevgili hayatı yaşayann, aynı evi paylaşan ve sonra yolları ayrılan kadınların terk edildikten sonraki intikamlarına ne dersiniz? Terk edilmenin verdiği eziklikle, erkek arkadaşlarından intikam almak için 'filanca kişi bana tecavüz etti veya tacizde bulundu' iftiralarıyla hayatı kararan erkeklerin haberleri 'pes doğrusu' dedirtiyor. 

Kadın yasasını fırsata çeviriyorlar 

Avrupa uyum yasalarına uygun olarak çıkarılan son kadın yasası tek kelimeyle bazı art niyetli kadınlar tarafından istismar ediyor. Art niyetli bu kadınlar, mazlumu oynayarak yeni kadın yasasını fırsat ve intikama çevirerek ayrılmak isteyen kocalarını veya eski sevgililerini dünyaya geldiklerine bin pişman ediyorlar. Yıllardır aynı evi sevgilileriyle paylaşanlara soruyorum. Be kardeşim sen aylardır, yıllardır ortada söz, nişan yokken neden elin adamıyla aynı evi paylaşırsın? Neden kadınlık onurunu bir kenara bırakıp kendinizi kullandırıyorsunuz? Sonra yollar ayrılınca efendim filanca kişi bana şunu yaptı bunu yaptı dersiniz. Elbetteki ateşle barutun bir arada olmayacağı gibi, bir kadın'ın nikahsız başka bir erkekle sevgili adı altında aynı evi paylaştığında tabiki bir şeyler olur. 

Çok büyük azap görecekler 

Yolun kenarında yatan köpeği ezen caninin haberini izlerken, toplum olarak o caniye 'Allah seni bildiği gibi yapsın' dedik. Kardeşlerim Kedi köpek veya başka hayvanlar hiç fark etmez. Tüm hayvanlar biz kullara emanettir. Biz insanlar, tüm hayvanlara merhamet etmek ve bakmak mecburiyetindeyiz. Hayvanlara eziyet eden, öldüren kişiler bilsinler ki huzuru mahşerde çok büyük azap göreceklerdir. O konuşmayan hayvanlar biliniz ki huzuru mahşerde dile gelip kendine eziyet eden zalimlerden tek tek hesap soracaktır. Bu haberleri okuduğumuzda izlediğimizde, “Allah aşkına ne oluyoruz toplum olarak biz kafayı mı yedik ? Nedir bu aptallıklar, nedir bu canilikler, nedir bu intikam duygusu” diyoruz. Birbirimize güven duygusunuda işte böyle kaybettik. Son zamanlarda insanların yalnızlaşması ve yalnız başına ölmesinin arkasında tüm bu güvensizlikler yatıyor. Bu moral bozucu haberler yetmiyormuş gibi, kadının biri insanların güneşlendiği sahilde bikinisiyle namaz kılarak gündeme geldi. Gazetedeki haberi okuduğumda bu kadın şov mu yapıyor?  yoksa namazla alay mı ediyor dedim? Be kadın Allah'a karşı kulluk vazifeni yerine getirmek, Allah'ın emri olan namazı kılmak istiyorsan yeri orası değil. Eğer gerçekten samimi duygular içinde Namaz kılmak istiyorsan o zaman odana gidip önce bir güzel abdestini alır sonra tesettüre girip namazını öyle kılarsın. Yalnız başına da olsan Allah'ın emri olan namazı öyle çırılçıplak kızamazsın. Allah'ın huzuruna öyle durulmaz. Ya gündeme gelmeye çalışan abuk sabuk insanların sosyal medyadaki görüntüleri? O da ayrı bir aptallık. İnanın tüm bu olayların arkasında sadece milli ve manevi duyguların yok oluşu yatıyor. Milli ve manevi duyguları olan, Kur'an-ı Kerim'den, Peygamber efendimizin hadis ve sünnetinden haberdar olan biri insan öldürmez, hırsızlık yapmaz, devletine milletine hainlik yapmaz, uyuşturucu bataklığına düşüp hayatını mahvetmez, gündeme gelebilmek için aptalca, salakça işler yapmaz. Ne diyeyim CEANAB-I ALLAH VERDİĞİ AKIL NİMETİNİ İYİ KULLANAN KULLARINDAN EYLESİN. ALLAH BİZLERİ KENDİNE MALİK OLAN KULLARINDAN EYLESİN. ALLAH ŞUURUNU KAYBETMİŞ, ŞEYTANA TESLİM OLMUŞ OLANLARA AKIL FİKİR VERSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN. 

okumak için tıklayın.


BM'nin araştırması beni haklı çıkardı  -Güneş Gazetesi


Yıllardır yazılarımda, televizyon ve sohbetlerimde DEAŞ terör örgütüyle ilgili şunları söylemiştim: DEAŞ denen terör örgütü aslında Ortadoğu'da gizli hesapları olan İsrail projesidir. Başta İsrail, Amerika, İngiltere, Almanya, Fransa, Hollanda olmak üzere bir çok ülke istihbaratları tarafından kurulmuş sözde terör örgütüdür. Sözde diyorum çünkü bu örgütün başındakiler tamamen İsrail ve Amerika'nın talimatlarıyla hareket ediyor. Şimdi, “Peki ya Hocam, canlı canlı tekbir getirerek insanların başını kesenler kim” diyebilirsiniz? Her zaman söylediğim gibi İslam dininden hiç haberdar olmayan, Allah'ın kelamı Kur'an-ı Kerim'den, Peygamber efendimizin hadis ve sünnetinden hiç haberi olmayan, iş güç sahibi olmayan ve sokaklarda avam avam gezen, arabesk hayat yaşayan, çoğu uyuşturucu müptelası olan aptal geri zekalı sözde Müslümanlar. İslam inancına sahip olan biri değil insan öldürmeyi hayvan dahi öldüremez. 

Kendi adamlarını öldürecek değiller 

Çünkü Kur'an-ı Kerim öldürmeyi değil yaşatmayı emrediyor. Şer ülkelerin istihbaratçıları öyle bizimkiler gibi sadece bilgi toplamaz. İsrail, Amerika, İngiltere, Almanya ve Fransa'nın insan psikolojisini iyi bilen ve telkin yöntemiyle aptal insanları istedikleri gibi yönlendirebilecek istihbaratçıları var.İşte bu istihbaratçılar, kendi medyalarında bu aptal geri zekalı, uyuşturucu müptelası olmuş sözde Müslümanları kullanarak dünyaya, “Bakın işte Müslümanlar böyle kafa kesiyor” dediler. Amerika, Rusya, İsrail ve bazı Avrupa ülkeleri, Suriye'de DEAŞ'ı temizlemek için güya operasyonlar yapıyor. Peki temizleyebildiler mi? Hayır temizlemediler. Kendi adamlarını öldürecek değiller ya. Öldürdükleri belki üç beş tane DEAŞ' ın kandırıp kullandığı aptallardır. Sevgili okuyucularım, Birleşmiş Milletler Terörle Mücadele Merkezi, yabancı savaşçı olmak için Suriye'ye giden 12 ülkeden 42 erkek ve 1 kadınla yapılan detaylı görüşmelerini rapor haline getirerek açıklamada bulundu. Birleşmiş Milletler'in raporu yıllardır benim söylediklerimi doğruluyor. Raporda DEAŞ'lı teröristlerin eğitim durumu, sosyal konumları ve ruh halleri hakkında çarpıcı tespitler ortaya koyulmuş. 

Hiçbiri dua etmeyi bile bilmiyor 

Bu kişiler Müslümanları savunduklarını söylüyorlar. Ancak hiç bir şey göründüğü gibi değil. DEAŞ'lı tekbir getirerek kafa kesenler din konusunda bilgisizler. Hiç biri dua etmeyi bile bilmiyor. Hiç biri eğitim almamış. Saygın meslekleri yok. Ben de diyorum ki, biz Müslümanların ölçüsü Kur'an-i Kerim ve Peygamber efendimizin hadis ve sünneti olmalı. Biz Müslümanlar Allah'ın verdiği akıl nimetini çok iyi kullanalım. Müslüman ülkeler ve Müslümanların üzerinde oynan pis oyunların farkında olalım. Evlatlarımızın şer güçlerin sermayesi olmaması için başta büyük aile kavramıyla bir arada yaşamaya özen gösterin. Evlatlarımızı iyi ahlaklı, milli ve manevi duygular üzerine yetiştirelim. Bu duygular içinde yetişen evlatlarımız inanın ne terörist olur, ne insan öldürür, ne hırsız eşkiya olur, ne uyuşturucu batağına düşer, ne de devletine, milletine, anne ve babasına karşı asi olur. “Ama Hocam, benim evladım haylaz, evladıma söz geçiremiyorum” diyorsanız... İşte o zaman başınızı elinizin arasına alın ve düşünün. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH EVLATLARIMIZI ŞER GÜÇLERİN PİS OYUNLARINDAN KORUSUN. ALLAH DEVLETİNE, MİLLETİNE, ANASINA VE BABASINA VE CÜMLEMİZE HAYIRLI EVLATLAR NASİP ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN. 

okumak için tıklayın.


CHP diye bir parti kalmayacak  -Güneş Gazetesi


FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişiminin ardından elebaşı Fetullah Gülen denen hain, 31 Temmuz 2016'da 'Bu darbe değil tiyatro'demişti. Aradan bir yıl geçtikten sonra CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Yenikapı mitinginde söylediklerinin tam tersi FETÖ'cülerin ağızıyla, “Efendim 15 Temmuz darbe girişimi aslında kontrollü darbe girişimidir” dedi. CHP'nin başındaki şahıs 'kontrollü darbe' derse, kendi milletvekilleri neler demez ki? CHP Antalya Milletvekili Mustafa Akaydın, Fetullah Gülen gibi 15 Temmuz kanlı darbe girişimine 'tiyatro', devlete de 'katil' dedi. 15 Temmuz hain kanlı darbe girişimine tiyatro devlete ise katil diyen CHP'li Akaydın kim biliyor musunuz? Hani 28 Şubat döneminde Akdeniz Üniversitesi rektörüyken rahmetli Necmettin Erbakan'ın başında olduğu seçilmiş hükümetin yıkılması için çalışan, inancından dolayı başını bağlayan kızlarımızın üniversitelere sokulmaması için mücadele eden, sonra birileri tarafından sanki ödüllendirilircesine CHP'den Antalya Belediye Başkanı yapılan, belediye başkanlığı döneminde körpecik gençleri alkole alıştırmak için bira festivalleri düzenleyen, Antalya halkı için hayırlı hiçbir icraatı olmayan, sık sık Fetullah Gülen'in adamlarıyla bir araya geldiği söylenen CHP'nin Antalya milletvekilidir. 

Atatürk'e ihanet değil mi? 

Sevgili okuyucularım şimdi, “Hocam, Allah aşkına bu ne menem bir iştir, bunlar nasıl bir örgütmüş” diyebilirsiniz? Evet zaman zaman ben de kendi kendime, Allah aşkına bu ne menem iştir ki, FETÖ terör örgütü solcusundan, ateistine, bazı camii imamlarından ilahiyatçılara, futbolcusundan sanatçısına, siyasetçisinden iş adamlarına, esnaftan ev kadınına kadar hiçbirinin bir birinden haberi olmadan kendisine bağlamayı başarmış? Nasıl bir teşkilat ki ahtapot gibi her yere, herkese sinsice nüfus edebilmişler diye soruyorum. Düşünebiliyor musunuz Atatürk'e her fırsatta deccal, münafık diyen ve ağıza alınmayacak hakaretlerde bulunan  Fetullah Gülen'le, Atatürk'ün kurduğu parti CHP'nin bugünkü lideri Kılıçdaroğlu aynı ağızdan konuşup birlikte hareket edebiliyor.Kimi zaman PKK, PKK'nın siyasi kanadı olan HDP, FETÖ ve CHP anlaşma yapmışcasına birlikte politika yürütebiliyor. Soruyorum CHP'nin yürüttüğü bugünkü politika Atatürk'e ihanet değil mi? Bunların yürüttükleri  günübirlik yönlendirici politikalar ülkemizin bölünüp parçalanması anlamına gelmez mi? 

İki yüzlü politika izliyor 

CHP'ye oy veren kardeşlerime soruyorum, sizce Atatürk'e iftira ve hakaretlerde bulunan vatan, millet ve din düşmanı olan Fetullah Gülen denen hainin Kılıçdaroğlu ve bazı CHP'li milletvekilleri ile ortak hareket etmesi ne derece doğru ? Mustafa Akaydın denen CHP'li milletvekilinin PKK'lı teröristler gibi devlete iftira ve hakaret edercesine 'katil' demesine ne diyorsunuz? Kardeşlerim uyanık olun uyanık. Bugünkü CHP Atatürk'ün kurduğu CHP filan değil. Kaset sıkandalıyla CHP genel başkanlığı koltuğuna oturan Kemal Kılıçdaroğlu'nun Atatürkçü olduğunu düşünmüyorum. Atatürkçü olan biri ülkesini Atatürk'ün düşmanlarına şikayet etmez. Kılıçdaroğlu'nun yürüttüğü iki yüzlü politika ülkemizin hayrına olmadığı gibi Atatürk'ün milli politikasınada terstir. Atatürk'ün partisiyiz diye övünen Kılıçdaroğlu, FETÖ, PKK terör örgütünün siyasi kanadı olan HDP ile yürüttüğü politika ancak Atatürk'ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti'nin bölünüp parçalanmasınına yarar. Öyle sanıyorum ki bu gidişle CHP diye bir parti kalmayacak. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH ÜLKEMİZİ SİNSİ PİS OYUNLARDAN KORUSUN. ALLAH BAŞKALARININ DESTEĞİ İLE ÜLKEMİZİ BÖLÜP PARÇALAMAK İSTEYEN, ÜLKEMİZ ÜZERİNDE PİS OYUNLAR OYNAYAN HAİNLERİ HELAK ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZİ, MİLLETİMİZİ BİRLİK VE BEREBERLİĞİMİZİ BOZMASIN, AMİN.

okumak için tıklayın.


Oyunlar hep aynı  -Güneş Gazetesi


Yakın çevremdeki arkadaşlarla zaman zaman bir araya gelip sohbet ederim. Geçtiğimiz Pazar günü yine aynı arkadaşlarımla buluşup sohbet ettik. Arkadaşlardan biri içinde uhde kalmışcasına, “Hocam, yaşanan son olaylarla ilgili ne düşünüyorsunuz? Sizce Urfa'da Atatürk'ün heykeline saldıran kişi gerçekten meczup mu? İstanbul Maçka parkında özel güvenlikçinin, açık giyindiği için bir kadını parktan atması doğru mu? Veya bir polis memurunun sarıklı, şalvarlı, sakallı resmî polis aracıyla görev yapması doğru mu?” Gibi çok sayıda soruları sıraladı. Arkadaşa gülerek, “Kardeşim sen akıllı adamsın, yaşanan bu olaylar sence doğal mı? Sen 28 Şubat postmodern askeri darbe dönemini  unuttun mu? 28 Şubat döneminde aynı benzer olayları  yaşamadık mı? Hele o günleri hatırla” deyince, “Hocam, yine aynı senaryo mu dedi?” diye karşılık verdi. 

İnsanlarımız büyük eziyetler çekti 

Sevgili okuyucularım, hatırlarsanız yakın tarihte 28 Şubat postmodern darbe öncesi ve sonrasında inancından dolayı İnsanlarımız ne büyük eziyet çekmişti. Başörtüsünden dolayı kızlarımız Üniversitelere sokulmuyordu. Devlette ve Özel sektörde çalışan İnsanlarımız bırakın vakit namazını Cuma namazına bile gidemezlerdi. Devlet dairesinde çalışan birinin ailesinde başörtülü veya namaz kılan biri varsa o kişi memuriyetinden atılıyordu. İş adamları baskı altındaydı. İş adamları kendi ülkesinde yatırım yapamıyordu.Kendi ülkesinde yatırım yapıp istihdam sağlaması gereken iş adamları, Bulgaristan'a ve Romanya'ya yatırımlar yapıp fabrikalar kurdu. Allah'a çok şükür Cumhurbaşkanımız Erdoğan sayesinde tüm bu pisliklerden hainliklerden kurtulduk. Allah'a çok şükür Bügün Türkiye Cumhuriyeti'nde herkes inancını rahatça inandığı gibi yaşıyor. Yalnız genel olarak bir birimize tahammülümüz hiç kalmadığı gibi gittikçe şer güçler tarafından da kutuplaştırılıyoruz. 

Maçka Parkı'nda yaşanan olayı, Atatürk'ün heykeline yapılan saldırıyı, resmî polis aracında sakallı, sarıklı, şalvarlı görev yapan birini doğru bulmuyorum. Parkta görevli güvenlikçi, kamuya açık olan parkın içinde uygunsuz bir manzarayla karşılaştığında elbette müdehale edecektir. Ama kadın sadece açık geziyor diye güvenlikçi o kadını parktan kovamaz. Diyorlar ki Atatürk'ün heykeline saldıran kişi meczup. Sonra duydum k  meczup denilen o kişi PKK'nın siyasi kolu olan HDP'ye üyeymiş. Kardeşim bence o adam meczup filan değil. Meczup olan kişinin kıyafeti beyaz ütülü şık olmaz. O salağın kıyafetine, sarığına, şalvarlına, gömleğine baktığımızda gayet ütülü tertemizdi. 

Pis oyunlar devam edecek 

Sivil polis memurları kimliklerini gizlemek için her türlü şekle şemale girebilirler. Kimliklerini gizlemek için sakal uzatır, sarık takar, cübbe, şalvar da giyer, saçını uzatır, küpe takar. Ancak resmî polis aracında sakallı, şalvarlı ve sarıklı bir polis o şekilde görev yapamaz. O  polis, illaki Allah'ın Resul'ü Peygamber efendimizin sünnetini yaşamak istiyorsa, o zaman memuriyetten istifa eder veya emekliye ayrılıp sonra istediği gibi ibadetini yapar. Kardeşlerim biz bu manzaraları 28 Şubat döneminde Ali Kalkancı'lar, Müslüm Gündüz'ler, sokaklarda yaşanan sarıklı cübbeli avını, otobüslerde kadına taciz haberi yalanlarını, toplumu tahrik etmek için Atatürk heykeline saldırıları haberlerini çok gördük. Kim bilir belki o kişiler birileri tarafından hükümeti yıpratmak  için piyasaya sürülmüş olan kişiler olabilir. Öyle gözüküyor ki 2019 seçimine kadar biz bu tür haberleri daha çok göreceğiz. Şer odaklar bu tür haberlerle akıllarınca sosyal medyada bilhassa gençlerimizi kandırıp 2019 seçiminde AK Parti'ye oy vermemelerini sağlamak İstiyorlar. Olsun, onlar pis oyunlarına devam etsin. Bu millet gerçeği, ülkemizde yapılan hizmetleri ve Türkiye'nin nereden nereye geldiğini görüyor. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN. ALLAH ART NİYETLİ OLANLARI, ÜLKEMİZİ BÖLÜP PARÇALAMAK İSTEYENLERİ HELAK ETSİN. ALLAH ÜLKEMİZİ VE MİLLETİMİZİ FİTNEDEN FESATLIKTAN KORUSUN, AMİN.

okumak için tıklayın.


Milletin idam isteğini fantezi sanmayın  -Güneş Gazetesi


15 temmuz darbe girişimiyle ilgili tüm gerçekler gün gibi ortada. İddianamelerdeki belgeler, deliller, ifadeler FETÖ ihanetini her şekilde kanıtlıyor. Yüz binlerce görüntü darbeci hainlerin kanlı rolünü apaçık gözler önüne seriyor. Ama FETÖ sanıkları, çok iyi bilinen sinsi taktiklerini davalarda da ortaya koyuyor. Yargılanan tüm FETÖ'cüler, robot gibi hep bir ağızdan yalana sarılarak kıvırdıkça kıvırıyorlar. Bakın darbe girişiminin merkezi olan Akıncı üssü davasında FETÖ'nün Akıncı üssünden sorumlu olan imansız imamı Kemal Batmaz, hakim ve savcıların gözünün içine bakarak pes dedirtecek şekilde yalanlar söylüyor. (İmansız diyorum çünkü imanı olan biri, devletine milletine ihanet etmez. İmanlı biri devletini bölüp parçalamaya kalkışmaz ve milletini öldürmez.) Batmaz, Akıncı üssündeki kamera kayıtlarını ve resimlerini tümüyle inkar ediyor. Yine Kurmay subaylardan sorumlu FETÖ'nün imansız imamı Hakan Çiçek de yalanlara sığındı.

Beyinleri hainliğe çalışıyor

Hakim, “Senin Akıncı üssünde ne işin vardı” Diye sorduğunda FETÖ'nün imamı Hakan Çiçek, “Efendim ben Akıncı üssüne okul tanıtımı için gitmiştim.” ( Askeri alan olan Akıncı üssü sanki yol geçen hanıda, hain oraya okul tanıtımına gitmiş.) Hakim, “Peki FETÖ'nün doktoruyla nereden tanışıyorsun” diye sorduğunda, “Efendim gözlük sattığı için görüşüyorduk” cevabını vermiş.

Adam olun be adam. Artık her şey görüntüleriyle belgeleriyle ortadayken yalan konuşup kıvırmakta ısrarcı olmayın. 15 temmuz darbe girişimi öncesi Akıncı üs komutanı olan Hakan Evrim denen hain ise, “Efendim yanımdaki kişiyi tanımadım, Kemal Batmaz'ı tanımıyorum, görüntüdeki kişi ben olup olmadığımdan da emin değilim” demiş. İşte iradelerini Fetullah Gülen denen münafığa teslim etmiş, beyinleri hainliğe pis işlere ve kumpasa çalışan bu din,vatan, millet ve devlet düşmanı olan FETÖ'cülerin yalancılığını münafıklığını görün.

Her şey ortadayken, “Bilmiyorum, hatırlamıyorum, tanımıyorum, görmedim” diyerek adeta üç maymunu oynuyorlar. Sevgili okuyucularım bu FETÖ'cülerin hepsi tek kalıptan çıkmış gibidirler. Abileri ne talimat veriyorsa o talimatı sorgusuz sualsiz aynen yerine getirirler. İşte o hainlerin dışarıda kalan abileri sanırım 'mahkemede size yönetilen tüm soruları inkar edin' demiş.

Dünyayla irtibatları kesilsin

Ben de yetkililere derim ki, bu din,vatan, millet düşmanlarının davaları bitene kadar kesinlikle avukatları, eşi, anası, babası dahil olmak üzere kimseyle görüştürmeyin. Bu hainlere gazete vermeyin, televizyon izletmeyin. Yani dava bitene kadar bu hainlerin dünyayla irtibatları kesilsin. Haber kaynakları kesilince iş o zaman inanıyorum ki gerçekleri anlatacaklardır. Ayrıca Hükümete seslemiyorum; Milletin meydanlarda bu hainler için idam isteklerini sakın fantezi sanmayın. İdam yasasını bir an önce çıkarın. “Efendim idam yasasını çıkarırsak zaten bunlara uygulanmaz” demeyin. Bu hainlere geçmişi kapsayacak şekilde kanunu hazırlayın. “Ama olmaz sonra Amerika Avrupa, dünya ne der?” demeyin. O ülkeler başkalarının değil, kendi iç işleriyle meşgul olsun. Zaten ülkemizin bölünüp parçalamak isteyen bu hainlerin arkasında Amerika, İsrail, bazı Avrupa ülkeleri, Vatikan ve NATO yok mu? Türk devleti olarak ülkemizin bekasını, milletimizin huzur ve Saadet'ini düşünerek başta FETÖ, PKK ve değer terör örgütü mensupları olmak üzere, uyuşturucu satanları, devlete ve millete ihanet edenleri, başka ülkelere ajanlık yapanları İran'da olduğu gibi milletin huzurunda idam edilmeli. Tekrar söylüyorum milletin idam isteği fantezi filan değil bunu bilesiniz. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH ÜLKEMİZE HAİNLİK YAPANLARI HELAK ETSİN. ALLAH ÜLKEMİZİ MÜNAFIKLARIN ŞERRİNDEN KORUSUN. ALLAH GÜZELİM ÜLKEMİZDE DİN, DİL, IRK AYRIMI OLMADAN CÜMLEMİZE HUZURLU YAŞAMAYI NASİP ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BETABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN.

okumak için tıklayın.


O terör örgütlerini siz kurmadınız mı?  -Güneş Gazetesi


Hain bölücü terör örgütü PKK ve PKK'nın Suriye kolu olan PYD'ye ,Türkiye'nin tepkisine rağmen uluslararası destek halen devam ediyor. Amerika, Rusya, İsrail, bazı Avrupa ülkeleri ve Vatikan'ın yıllardır PKK'ya ve PKK'nın Suriye kolu olan PYD'ye el altından silah ve siyasi destek verdiğini tüm dünya biliyor. Üstelik Amerikan yönetimi PKK'yı terörist örgüt olarak kabul etmesine ve Türkiye'nin şiddetle karşı çıkmasına rağmen PKK'nın Suriye kolu olan terör örgütü PYD'ye en ağır silahlar veriyor. Daha geçtiğimiz hafta Amerika, 900 tır dolusu ağır silahları, yani 10 adet tank, füze, tank savar, 12 bin 500 kalaşnikof ve 9 bin otomatik silahı terör örgütü PYD'ye teslim etti. Amerika o silahları terör örgütü PYD'ye gözümüzün içine batırırcasına verdi. Rusya'da iki yüzlülük yapıyor. PKK ve PYD'ye destek veren sadece Amerika değil. Rusya'da terör örgütleri PKK ve PYD'ye gizliden gizliye her türlü desteği veriyor. Amerika'nın tırlar dolusu silah verdiği PKK ve PYD, Moskova ile işbirliğini genişletiyor. Türkiye'nin 120 km uzağı Afrin'de Rusya'ya üst veren terör örgütü, Rakka' nın Güneyinde yine Ruslarla koordinasyon merkezi kurdu. Sevgili okuyucularım ,sizce hain kanı bozuk terör örgütü PKK ve PYD'ye Amerika, İsrail, Rusya, Vatikan ve bazı Avrupa ülkeleri neden destek veriyor? Tek kelimeyle söylemek gerekirse İsrail'in büyük Ortadoğu projelerinden biri olan Kürt devletinin kurulması için destek veriyorlar. Amerika diyor ki efendim biz DEAŞ terör örgütüyle mücadele eden guruplara silah desteği veriyoruz. Be münafıklar, be adiler, be iki yüzlüler, DEAŞ denen terör örgütü sizin eseriniz değil mi? DEAŞ terör örgütü İsrail'in, Amerika'nın, bazı Avrupa ülkeleri ve İngiltere'nin ajanlarıyla birlikte kurulmadı mı? Hatta Kürt devletini kurmak için PKK, YPG VE PYD'yi siz kurmadınız mı? Türk milleti ,siz iki yüzlü ,münafık kalleşlerin asıl amacının ne olduğunu çok iyi biliyor. Sizin asıl amacınız Suriye, Irak ve Türkiye'nin sınırları içinde bir Kürt devleti kurmak. Çok heveslenmeyin ancak Avucunuzu yalarsınız. Siz Türkiye düşmanlarının unuttukları bir şey var. Şunu çok iyi biliniz ki bölüp parçalamak istediğiniz Türk milleti, Türkiye Cumhuriyeti'ni akıttığı kanlarıyla kurdu. Kardeşlerim Türkiye düşmanlarına karşı çok ama çok uyanık olalım. Ülkemizde 40 yıldır yaşanan terör olaylarının, Gezi olaylarının, 15 Temmuz darbe girişiminin ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a saldırıların arkasında işte bu sözde dost ve müttefik iki yüzlü münafık ülkeler var. Bu kalleş ülkeler, istiyorlar ki Suriye'de olduğu gibi Türkiye'de de iç çatışmalar olsun, İstiyorlarki Türkiye'de kardeş kardeşi öldürsün. Bunun için de ellerinden gelen tüm şerefsizliği ,kalleşliği ve pisliği yapan Amerika, İsrail, Almanya, Rusya ve Vatikan, bilhassa içimizdeki kanı bozuk olan FETÖ'cüleri, PKK'yı, bazı siyasi partileri ve ülkemizde faaliyet gösteren yabancı ajanları kullanıyor. Kanı bozuk hain ve ajanlar ise sosyal medyada gençlerimizi yalan, iftira haberlerle tahrik edip sokağa dökmenin peşinde. Hükümete derim ki, derhal hemen ülkemizin bekası için, şer güçlerin oyununu bozmak ve toplumda fitneye engel olmak için, Türkiye Cumhuriyeti'nin ilelebet var olması için sosyal medyayı iyice kontrol altına alın. Hatırlarsanız Tunus, Libya, Yemen, Mısır sosyal medya Twitter sayesinde darmadağın olmuştu. Gezi Parkı'nda iki ağacı bahane eden içimizdeki hainlerin ,hükümeti yıkmak için Twitter üzerinden bir kısım insanımızı kandırarak sokağa döktüklerinide unutmayalım. Şunu çok iyi biliniz ki Amerika,Rusya ve diğer ülkeler terör örgütleri PKK ve PYD'ye ağır silahlar vermeye devam edecek. O silahların Türkiye'ye yani bize karşı kullanılacağını sakın unutmayalım. Türkiye güçlü ve büyük devlet olduğunu ortaya koymalı. Hükümet kimseden çekinmeden bizi tehdit eden ne kadar terör örgütleri varsa hepsinin kökünü kazımalıdır. Ayrıca biz Türk milleti olarak din ,dil ,ırk ayrımı olmaksızın fitne ve fesatlığın farkında olarak beraberliğimizi koruyalım, toprak bütünlüğümüze sahip çıkalım. Şer güçler Amerika, İsrail, Rusya, Avrupa, Vatikan ve NATO'nun pis oyunlarına ,içimizdeki hainlere karşı da uyanık olalım. Ne diyeyim CENAB- I ALLAH TÜRKİYE DÜŞMANLARINI HELAK ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN. ALLAH ,TOPRAK BÜTÜNLÜĞÜMÜZE ZEVAL VERMESİN. ALLAH HAİNLERİN HEVESİNİ KURSAKLARINDA BIRAKSIN ,AMİN.

okumak için tıklayın.


Toplumun psikolojisini böyle bozuyorlar  -Güneş Gazetesi


Neler oluyor bu insanlara, her geçen gün neden değişiyorlar? Neden gün geçtikçe bozuluyoruz? Bugünlere nasıl geldik? diyerek hep hayıflanıyoruz. Kimi zaman toplumun psikolojik bu durumu televizyon ve gazetelerde tartışılıyor. Halbuki toplumun psikolojisini bozan zaten gazete ve televizyonların ta kendisi. Bilhassa haber bültenleri toplumun psikolojisini çok bozuyor. Haberleri izlemek için televizyonun başına geçtiğimde tek kelimeyle feryadı figan ediyorum. Neymiş efendim 'filanca kişi cinayet işleyip şu kadar insan öldürdü, kadın yeğenini öldürmüş, filanca kişi birini bıçaklamış, kız sevgilisiyle bir olup parasını almak için annesini öldürmüş, evlat annesini dövüp sokağa atmış, bir kadın internette tanıştığı erkekle küçük oğlu tarafından evde basılınca kadın sevgilisi ile bir olup küçük oğlunu öldürmüş,' trafik kazasında şu kadar kişi öldü haberleri.

Sanki hiç güzel şeyler olmuyor

İşyeri güvenlik kamerasından elde edilmiş hırsızların görüntüleri, bazı polis amirlerinin kendi piarını yapmak için habercilere verdiği polisiye görüntüler. Belediyelerin veya karayollarının verdiği mobese kayıtlarında trafik kazalarının görüntüleri yetmiyormuş gibi, bir de izleyicilerin çektiği görüntüleri yayınlamayı seven haberciler tek kelimeyle toplumun ruh sağlığını bozuyor. Sanki dünyada veya Türkiye'de hiç güzel bir şey olmuyormuş gibi her gün siyasi kavgalar, cinayet,gasp, hırsızlık gibi olumsuz haberler veriyorlar. Ayrıca süre dolsun diyerek bülten içinde defalarca aynı haberler yayınlanıyor. Bunu ne için yapıyorlar biliyor musunuz? Sadece reyting için yapıyorlar. Sevgili okuyucularım, toplum olarak bizler, toplumun ruh sağlığını bozan haberlere dur demeliyiz. Bu tür haberleri izlememeliyiz. Canlı yayında cinayet haberlerini yayınlayanlar aslında cinayet işliyorlar. Bir kaç saniyelik cinayet haberini en az 30 defa gösteren, izleyicilerine adeta bakın cinayet böyle işlenir, hırsızlık, gasp böyle yapılır diyen bu kanallara RTÜK neden durun siz ne yapıyorsunuz demiyor?

İnsanlar huzur içinde yaşasın

Allah aşkına milletin ruh sağlığıyla oynamayın, millete kötülük yapmayın. Kardeşim haberciliğin, gazeteciliğin mesuliyetini bilerek haber yapın. Bir gazeteci yazısından ve haberlerinden dolayı okuyucusundan, bir televizyoncu ise yayınladığı yayınlarından dolayı izleyicisinden mesuldür. Bu mesuliyeti bilerek yayın yapın. Şunu bilinki bu toplumun içinde yayınladığınız haberlerden dolayı ruh sağlığını kaybeden en yakınınızda insanlar bile vardır. Siz televizyoncular ve gazeteciler öyle güzel haberler yapmalısınız ki, sizin haberlerinizden dolayı insanlar gök kubbenin altında din, dil, ırk ayrımı yapmadan güven içinde bir biriyle huzurlu yaşasın. Maalesef bügün televizyon ve gazetelerin yayın politikasından dolayı toplumumuzun bir çoğu huzur içinde yaşamamakta. Tam tersi medyanın fitneliğinden dolayı toplum iyice bir birinden uzaklaştı ve kutuplaştı. Derim ki, RTÜK toplumun ruh sağlığını bozan haber programlara kimseden çekinmeden korkmadan müdehale etsin. Sakın birilerinin ağzıyla efendim basın özgürlüğü var, televizyon kumandası izliyicilerin elinde isteyen istediği kanalı izlesin deyip görevden kaçmaya çalışmayın tekrar söylüyorum görevinizi yapın. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH TOPLUM OLARAK CÜMLEMİZİ SAĞLIKLI KILSIN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN.

okumak için tıklayın.


Sen ahiretteki yerin neresi biliyor musun?  -Güneş Gazetesi


15 Temmuz hain darbe girişimi sonrası Diyanet İşleri Başkanlığı münafık Fetullah Gülen'in vaaz ve kitaplarını incelemeye almıştı. Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu'nca FETÖ elebaşısı Fetullah Gülen denen münafığın İslam dinine verdiği zararları gözler önüne sermek için hazırlanan, “Kendi dilinden FETÖ örgütlü bir din istismarı” raporunu Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez açıkladı.  Görmez, vatan millet düşmanı Fetullah Gülen denen münafığın, 1980-1990'lı yıllar arasındaki faaliyetlerini anlatırken “O yıllarda İslam'ın en masum çalışmaları “irtica” diye damgalanıyordu.  İslam'da aşırılık eğilimlerini tesbit etmeye karşı Kur'an kurslarındaki çocuklar düzeyine inecek derecede açık olan gözler, FETÖ'ye karşı tuhaf bir körlükte buğulanıyordu. Bugün ise FETÖ terör örgütüne karşı gözlerimiz açıldı fakat feraseti elden bırakmamalıyız” demişti. Görmez, Fetullah Gülen denen münafığın Kur'an-ı Kerim'in ayetlerini kendi çıkarı için araç olarak kullandığını da söyledi.  Fetullah Gülen denen münafık, vaaz ve kitaplarında çaktırmadan bakın kendisinden nasıl bahsediyor. Haşa Peygamber, Mehdi hatta tövbe haşa Allah'la konuştuğunu söyleyen bu zavallı münafık Fetullah Gülen, ölmüş anneannesinin çok defa dirildiğini, camilerde vaaz verirken Peygamberimizin gelip kendi vaazını dinlediğini de anlatıyor.  Sevgili okuyucularım, peki Fetullah Gülen denen münafık bu vaazları kimlere anlattı biliyormuşsunuz? Daha önce İslam dininden haberdar olmayan ve kendi yetiştirip iradelerini kendisine teslim etmiş olan ahmak militanlarına anlattı. Zaten FETÖ denen bu terör örgütü, kolayca kandıramayacaklarından dolayı İslam dininden haberdar olan kişileri içlerine pek sokmazlardı.   Gerçekten Kur'an-ı Kerim'den ve Peygamber efendimizin hadis ve sünnetinden yani İslam dininden haberdar olan kişi, hiçbir zaman iradesini bir başkasına teslim etmez. Dinine, devletine ve milletine ihanet etmez. İsrail, Amerika, Vatikan, NATO ve bazı Avrupa ülkeleri istedi diye darbeye teşebbüs edip kendi vatandaşını öldürmez. Kendisini haşa Peygamber, Mehdi olduğunu, Allah'la konuştuğunu, Peygamber efendimizin gelip vaazını dinlediğini yani Peygamberimize vaaz ettiğini söyleyen Fetullah Gülen, tek kelimeyle fasık bir münafıktır. İsrail, Amerika, Rusya, Vatikan, NATO ve bazı Avrupa ülkelerinin kullandığı hain münafığın biridir.  Biliniz ki münafıklar, geberdikten sonra cehennemin 7 kat altında azap göreceklerdir. Be sahtekar, be fasık, be münafık sen kim oluyorsun da kainatın efendisi olan Hz. Peygamberimize vaaz ediyorsun? Sen kim oluyorsun da, ahirete intikal etmiş olan birinin cennette olduğunu söylüyorsun. Be münafık, sen gerçekten iman etmiş olsaydın devletine, milletine, dinine ihanet etmezdin. Soruyorum peki sen geberdiğinde ahiretteki yerini şimdiden görebiliyor musun? Ben söyleyeyim senin ve senin gibilerin ahiretteki yeri cehennemin en dibidir.   Kardeşlerim, biz Müslümanların ölçüsü Kur'an-ı Kerim ve Peygamberimizin hadis ve sünneti olmalıdır. Biz Müslümanları bu ölçülerin dışına çıkaran hoca veya şıh her kim olursa olsun hemen onlardan uzaklaşmalıyız. Güzelim İslam dinini Fetullah Gülen ve onun gibilerine sermaye etmemeliyiz. Aksi taktirde şunu biliniz ki huzuru mahşerde Allah bize de hesap soracak.  Ne diyeyim CENABI ALLAH DEVLETİMİZİ, MİLLETİMİZİ VE İSLAM ALEMİNİ MÜNAFIKLARIN, FASIKLARIN ŞERRİNDEN KORUSUN. ALLAH GÜZELİM İSLAM DİNİNİ HAKKIYLA YAŞAMAYI CÜMLEMİZE NASİP ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN. AMİN. 

okumak için tıklayın.


Ajan krizi  -Güneş Gazetesi


Almanya, FETÖ ve PKK mensubu teröristleri koruma altına almasıyla Türkiye'yle uzun zamandır gerginlik yaşıyor. Almanya-Türkiye arasındaki son gerginlik, İstanbul Büyükada'da Uluslararası Af Örgütü tarafından düzenlenen toplantıda gözaltına alınan sözde insan hakları aktivisti Peter Steudtner'in terör örgütü üyeliliği suçundan tutuklanması oldu. Yani Alman vatandaşı sözde insan hakları aktivisti Peter Steudtner'in tutuklanması Almanya'yı çileden çıkardı.

Almanya Başbakanı Merkel ve Dışişleri Bakanı Gabriel, “Hayır olamaz. Türkiye bizim vatandaşımızı tutuklayamaz. Türkiye hemen Alman vatandaşı Peter Steudtner'i serbest bırakmalıdır, yoksa Türkiye'yle ilişkilerimizi gözden geçiririz” diyerek ambargo tehditinde bulundular. Elbette başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Almanya'nın ağzının payını verdi.

Sevgili okuyucularım, peki Büyükada'da af örgütü tarafından düzenlenen toplantıda ne oldu, neler konuşuldu da toplantı halindeki bu kişiler gözaltına alınıp tutuklandı? Tek kelimeyle Gezi olayları sırasında olduğu gibi Türkiye'de tekrar kaos ortamı oluşturmak, Gezi olaylarında olduğu gibi insanları tekrar sokağa dökmek maksatıyla plan yaptıkları için tutuklandılar.

DEVLETİMİZİ, MİLLETİMİZİ, bölüp parçalamak ve hükümeti yıkmak için toplanan bu ajanlar 24 Temmuz'da, Türkiye'yi kaosa götürecek fitili ateşleyip sonra HDP ve CHP'den destek alarak sokakları karıştırmak için plan yapıyorlarmış.

Ülkemizi karıştırmak isteyen ajanların üzerinde bakın neler çıktı? Toplantıya katılan İsveç uyruklu Ali Ghravi'nin üzerinde bulunan dijital verilerde, Doğusu ve Güneydoğusu bölünmüş Türkiye haritası çıktı. Haritada Doğu ve Güneydoğu bölgeleri, Kuzey Irak ve Suriye'de Kürtlerin yaşadığı alanlar ile birleştirilmiş. Türkiye'deki yerlere Kürtçe isimler verilmiş.

Uluslararası Af Örgütü'nün Türkiye Direktörü İdil Eser'in telefon ve bilgisayarında yapılan incelemelerde ise örgüte üye olmak isteyen PKK doktorunun mesajı bulundu.

İşte Amerika, Avrupa ve Almanya, ajanlarının tutuklanmasıyla planlarının çöktüğü için feryadı figan ediyor. Gezi olayları sırasında, 17-25 Aralık ve 15 Temmuz'da amaçlarına ulaşamayan bu şer güçler, halen ajanlarıyla Türkiye'yi bölüp parçalamaktan vazgeçmiyor ve vazgeçmeyecekler de.

Türkiye'yi bölüp parçalamak isteyen başta İsrail olmak üzere Amerika, Rusya, Almanya ve Avrupa'ya derim ki, avucunuzu yalarsınız. Her ne pis oyunlar yaparsanız yapın, bu milletin içine ne fitne sokarsanız sokun Türk milletini bölüp parçalayamayacaksınız. Tabii içimizde kanı bozuklara karşı tedbirli olursak, milli ve manevi şuura sahip olursak, din, dil, ırk ayrımı yapmadan bir birimizi sevdiğimiz müddetçe bizi kimse bölüp parçalayamaz. Devletin içine sızmış olan FETÖ'cüler, PKK'lı teröristler iyice temizlendiğinde bizi şer güçler, Allah'ın izniyle bölüp parçalayamayacak.Yeter ki bizler Allah'ın verdiği akıl nimetini iyi kullanalım, ülkemiz üzerinde oynanan pis oyunların farkında olalım, tahriklere kapılmayalım gerisini güvenlik güçlerimiz halleder.

Ne diyeyim, CANABI ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN. ALLAH ÜLKEMİZ ÜZERİNDE PİS OYUNLAR OYNAYAN BAŞTA İÇİMİZDEKİ HAİNLER OLMAK ÜZERE ŞER GÜÇLERİ HELAK ETSİN. ALLAH ŞER GÜÇLERE KARŞI DEVLETİMİZİ GÜÇLÜ KILSIN. ALLAH GÜZELİM ÜLKEMİZDE DİN, DİL, IRK AYRIMI OLMADAN CÜMLEMİZE HUZURLU YAŞAMAYI NASİP ETSİN. AMİN.

okumak için tıklayın.


Bir olmadığımız müddetçe kıblemizi kaybederiz!  -Güneş Gazetesi


Siyonist İsrail'e “Dur” denilmediği müddetçe sadece Ortadoğu'da değil, dünyanın hiçbir yerinde huzur ve saadet olmayacak. Bugün dünya genelinde yaşanan siyasi ve terör olaylarının arkasında hep İsrail'in fitneliği vardır. Kendi hazırladıkları sinsi pis oyunları kendileri veya başkaları aracılığı ile sahneye koyarlar. Ancak sahneye koydukları pis oyunların hepsini geriden takip ederler. Yıllardır Filistinli Müslümanlara aynı tarzda pis oyun ve fitneliklerle zulüm eden İsrail, ürettiği bahanelerle acımasızca dünyanın gözü önünde Filistinli Müslümanları öldürerek sınırlarını her geçen gün genişletmekte. İsrail, yine kendi ürettiği bahanelerle Müslümanların ilk kıblesi olan Mescid-i Aksa'yı iki hafta önce basıp 3 Müslümanı şehit etti. Müslümanların Mescid-i Aksa'ya girişini yasakladı ve Müslümanların ilk kıblesi olan Mescid-i Aksa'ya kameralar ve dedektörler yerleştirdi. Bunlar yetmiyormuş gibi İsrail'in yöneticileri, isterlerse Mescid-i Aksa'yı yıkabileceklerini söylüyor. Sevgili okuyucularım, dünyanın fitnesi olan İsrail, çeşitli bahanelerle Müslümanları öldürüyor, Filistinli Müslümanların topraklarını elinden alıyor, Müslümanların ilk kıblesi olan Mescidi Aksa'yı Müslümanlara kapatıyor ve Mescid-i Aksa'yı yıkmakla tehdit ediyor. Peki İsrail'in yaptıklarına Müslüman ülkeler ne cevap veriyor? Tek kelimeyle cevap veremiyorlar hiç birinden ses çıkmıyor. Çünkü çoğu İslam ülkelerinin liderleri postu deldirmekten ve koltuğu kaptırmaktan korkuyor. Mesela Arap Birliği'nden İsrail'e karşı adam gibi bir ses çıkmadı. Amerika, Avrupa ve İsrail'in uşaklığını yapan Mısır'ın başındaki darbeci katil Sisi İsrail'i eleştirmedi, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirliği, Bahreyn ve Kuveyt İsrail'e ses çıkarmadı. İsrail'e sadece sen ne yapıyorsun? “Derhal katliamları durdur, Mescid-i Aksa'nın etrafından çekil” diyen Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan oldu. Cumhurbaşkanımız Erdoğan, İsrail'e karşı dünya Müslümanlarının birlik içinde olmasını istedi ve Birleşmiş Milletler'i göreve çağırdı. Ah Cumhurbaşkanım ah, siz bir yandan ülkemiz üzerinde oynanan oyunları bozmaya ve ülkemizin bekası için çalışıyorsunuz, değer yandan Müslümanların (Katar, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirliği, Mısır, Kuveyt) içine yayılan fitne ve fesatlığa temizlemek için mücadele ediyorsunuz. Siz de çok iyi biliyorsunuz ki o sözde Müslüman ülke liderlerinin çoğunun ipi şer güçlerin elinde. Yek kelimeyle biz Müslümanlar, hakiki anlamda şuurlu Müslüman olmazsak Kur'an-ı Kerim'i ve Peygamberimizin hadis ve sünnetini samimi olarak yaşamazsak Allah için birbirimizi sevmezsek, mezhep safsatasıyla birbirimizden uzaklaşıp ve fitneye gelip birbirimizi öldürmekten vazgeçmezsek zulüm altındaki Müslüman kardeşlerimize karşı sessiz kaldığımız müddetçe de bilinizki bizler çok çile çekeriz. Müslümanlar olarak kendimize çeki düzen verip, kendimize gelmediğimiz müddetçe başta Mescid-i Aksa olmak üzere tüm kıblelerimizi kaybederiz. Siyonist İsrail'in yaptığı katliamlara sessiz kalan, Müslümanları Mescid-i Aksa'ya sokmayan ve Mescid-i Aksa'yı yıkmakla tehdit eden İsrail'e sessiz kalan sözde İslam ülkelerinin liderlerine lanet olsun. Ne diyeyim CANABI ALLAH, BİZ MÜSLÜMANLARA UYANMAYI NASİP ETSİN. ALLAH, BİZ MÜSLÜMANLARA BİRLİK İÇİNDE OLMAYI NASİP ETSİN. ALLAH, MÜSLÜMANLARA ZULÜM EDENLERİ HELAK ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN. AMİN.

okumak için tıklayın.


Sonradan pişman olmamak için  -Güneş Gazetesi


Bundan 20 yıl öncesine kadar milletimiz, dedelerimizle, babaanne veya anneanne ile birlikte büyük aile olarak yaşardık. Doğal olarak çocuklarımız büyük aile içinde gayet sağlıklı, milli ve manevi değerlerimize göre yetişirdi. Büyük aile içinde yetişen çocuklarımız ve aile fertleri birbirinden sorumlu olduklarından dolayı yanlış yola düşmez ve hata yapamazlardı.
Günümüzden ise çoğu insanda bu hassasiyeti görmemiz mümkün değil. Son 20 yıldır çeşitli sebeplerden dolayı büyük aile kültürümüzü ve aile yaşantımızı bilhassa televizyon dizilerinin etkisiyle kaybettik. Anne ve babasıyla huzur içinde yaşaması gereken çoğu gençlerimiz, kendi ruh haline göre rastgele birini bulup birlikte ev tutup yaşamaya başladı. Ya sonra yaşlanan, elden ayaktan düşen anne ve babanın durumu? Eskiden yaşlılarımız yaşlılar bakım evine konduğunda toplum tepki gösterir, anne ve babasına bakmayan evlat için “Lanet olsun”, “Olmaz olsun böyle evlat” denirdi. Ülkemizde son 20 yıldır yaşlılar için muhtaç bakım evleri mantar gibi çoğaldı. Neden çoğaldı? Çünkü çoğu evlatlar anasına ve babasına bakmadığı için çoğaldı.
Ana ve babasını bir başkasının şefkatine teslim eden, bakım evine yerleştiren evlatların akibeti hiç iyi olmaz. Bazı evlatlar kendileri bakması gerekirken yabancı uyruklu bakıcı tutuyorlar. Yabancı uyruklu bakıcıların çoğunun hırsızlık yaptığını, yaşlılara eziyet ettiğini de yakın çevremde duymaktayım.
Sevgili okuyucularım, Peygamber efendimiz “Kim anne ve babası hayattayken onların duasını almamış evlatlar için üç kez o evladın burunu sürtsün” demiştir. Bizler her ne olursa olsun, dünyada ve ahirette huzurlu olmak istiyorsak, cennette yer edinmek istiyorsak mutlaka ama mutlaka anne ve babamıza sahip çıkıp onları duasını alalım. Anne ve babamızı bir başkasının şefkatine terk etme yerine kendimiz bakıp dünya ve ahiret hayatımızı kurtarmış olalım.
Şimdi bazıları diyebilir ki “Ama hocam, benim annem, babam çok huysuz, ayrıca evlatlar arasında ayrımcılık yapıyor, parasını, malını mülkünü değer evladına verdi. Parasını, malını mülkünü kime verdiyse o baksın” diyebilirsiniz.
Sevgili kardeşlerim, sakın ama sakın böyle düşünmeyin. Şeytanın kalbinize yerleştirdiği bu tarz düşünceleri hemen atın. Bizler anne ve babamıza dünya menfaati için değil, Allah rızası için bakmalıyız. Bizler kendimizi dünya nimetlerine kaptırırsak Allah korusun sonra ahiret hayatımızı mahveder ve cenneti kaybederiz.
Derim ki anne ve babalar olarak bizler evlatlarımızla birlikte aynı çatı altında yaşayalım, evlatlarımızı milli, manevi değerler ve güzel ahlak üzerine yetiştirelim. Evlatlarımıza helal ve haram kavramlarını öğretelim. Evlatlarımızı başıboş bırakıp yanlış kişilerle arkadaşlık yapmasına fırsat vermeyin.
Sevgili gençler, sizler de ne olur anne ve babanızın kıymetini bilin. Anne ve babanız hayattayken onların duasını almaya çalışın. Sakın anne ve babanızı bir başkasının şefkatine, bir başkasının merhametine muhtaç etmeyin. Allah korusun sonra hak baki olduğunda çok ama çok pişman olursunuz.
Şimdi sizler de “Hocam, hanımım veya kocam aileme yakın olmamı, onlara gidip gelmemi istemiyor” diyebilirsiniz.
Sevgili gençler, karı koca bulunur ama ana ve baba öldükten sonra bir daha bulunmaz benden söylemesi.
Ne diyeyim, CANABI ALLAH ANANIN DA BABANIN DA EVLADIN DA HAYIRLISINI VERSİN. ALLAH CÜMLEMİZE DEVLETİNE, MİLLETİNE, ANA VE BABASINA HAYIRLI EVLATLAR YETİŞTİRMEYİ NASİP ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN. AMİN.

okumak için tıklayın.


Keşke vekili kadar cesaretli olsa  -Güneş Gazetesi


Kalleş PKK terör örgütü Tunceli'de görev yapan 23 yaşındaki Necmettin Yılmaz öğretmeni, karne dağıtımı sonrası memleketine dönerken yolda önünü kesip vahşice şehit etti. Tüm Türkiye PKK'nın yaptığı bu vahşeti lanetledi. Esas lanet ve isyan CHP Tunceli Milletvekili olan Gürsel Erol'dan geldi. Erol, Meclis kürsüsünden adeta isyan edercesine, “O topraklarda, 23 yaşında geleceğe umutla bakan ve geleceğe umutla bakan çocuklarımızı yetiştiren, eğiten bir öğretmenin kanının dökülmesi bizim için son derece üzüntü vericidir. Ve o evladımıza sahip çıkamadığımız için ailesinden özür diliyorum. Asker, polisimiz, sivil vatandaşımız ve son olarak Necmettin Yılmaz öğretmeniz PKK terör örgütü tarafından şehit edildi. PKK terör örgütü Necmettin Yılmaz öğretmenimizle birlikte bu güne kadar 30 öğretmeni şehit etti. Neden bunu yapıyor? Çünkü kendisine eleman ve taraftar kazandırmak için cahil bir toplum peşinde. Biz buna müsade etmeyeceğiz, inadına barış, inadına teröre hayır diyeceyiz” diyerek haykırdı. 

PKK, okumuş, aydın insan istemez 

Sevgili okuyucularım bu sözleri televizyonda izlerken tek kelimeyle göz yaşı içinde 'bravo sana' dedim. Sadece ben değil toplumun çoğu 'bravo' dediği gibi Cumhurbaşkanımız Erdoğan'da Milletvekili Erol'u arayarak Meclis'teki konuşmasından dolayı tebrik etti. Tunceli Milletvekili Erol'un sözleri çok doğru. Şerefsiz kanı bozuk PKK, Güneydoğu'da okumuş ilim irfan sahibi olan bir topluluk istemez. Güneydoğu'da huzur saadet istemez. Halkın refah seviyesinin yüksek olmasını istemez. Çünkü aklı başında huzuru yerinde olan insanları kandırıp dağa çıkarması zor olur. Kanı bozuk şerefsiz PKK terör örgütü ancak cahil cühela insanların kanına girip kardeşi kardeşe öldürtmesini bilir. Evet CHP Milletvekili Gürsel Erol, cesurca ne kadar terör örgütü varsa hepsini de Meclis kürsüsünde isyan edercesine lanet etmesini alkışladık. 

FETÖ'cülerden yakanı kurtar 

Peki ya CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu vekili kadar cesaretli mi? Hayır, bence cesaretli değil. Eğer Kılıçdaroğlu terör konusunda kendi vekili kadar cesaretli olmuş olsa idi, FETÖ terör örgütü konusunda net tavır ortaya koyarak FETÖ'ye karşı çıkardı. FETÖ'cülerin ağzıyla konuşmayı bırakıp, darbe girişimine karşı dik duruş sergilerdi. Aslında Kılıçdaroğlu'na fazla kızamıyorum çünkü, FETÖ'cülerin  sayesinde kaset sıkandalıyla  CHP genel başkanlığı koltuğuna oturdu. “Atatürk'ün koltuğunda oturuyorum” diyen Kılıçdaroğlu'na derim ki bir an önce Atatürk'e 40 yıldır “deccal, firavun, dinsiz, şeytan” diyen FETÖ'cülerden yakanı kurtar. FETÖ'cülerin çizdiği yoldan değil, Atatürk'ün gösterdiği yoldan git. Aksi taktirde koltuğunda oturduğun Atatürk'e ihanet etmiş olursun. İnşallah sen de CHP Tunceli Milletvekiliniz  Gürsel Erol gibi terör konusunda cesur olursun. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH GÜZELİM ÜLKEMİZDE CÜMLEMİZE DİN, DİL, IRK AYRIMI OLMADAN YAŞAMAYI NASİP ETSİN. ALLAH ÜLKEMİZE HAİNLİK EDENLERİ VE TERÖR ÖRGÜTLERİNİN TÜMÜNÜ HELAK EYLESİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN. 

okumak için tıklayın.


Sakın rehavete kapılmayın  -Güneş Gazetesi


Bundan bir yıl önce 15 temmuz gecesi din, devlet ve millet düşmanı münafık Fetullah Gülen'in teröristleri darbe girişiminde bulunduğunda, 250 insanımızı şehit edip binlerce insanımız da kurşun yağmuruna tutarak yaralamıştı. Allah'a çok şükür 250 şehidimiz, binlerce yaralılarımız olmuş olsa da kalbinde iman ve vatan sevgisi olan milletimiz ülkesini, bölüp parçalamak isteyen Amerika'ya, Vatikan'a, İsrail'e, Rusya'ya, NATO ve bazı Avrupa ülkelerine teslim etmedi. Milli birlik ruhuyla din, dil, ırk ayrımı olmaksızın milletimiz ülkesine, demokrasiye, özgürlüğe ve seçilmiş olan hükümetine sahip çıktı. Eğer milletimiz FETÖ'cü, teröristlerin ülkemizi bölüp parçalanmasına engel olamamış olsaydı, işte o zaman kelimenin tam anlamıyla ayvayı yemiştik. Neden ayvayı yemiştik biliyor musunuz? Kanı bozuk hain FETÖ'cüler, amaçlarına ulaştıklarında Suriye'de olduğu gibi ülkemizde de iç savaş çıkaracaklardı. İsrail'in büyük Ortadoğu projesini hayata geçirmek için Türkiye'yi iç savaş sonrası böleceklerdi. 

Gerekirse yine bedel öderiz 

Hatta Şerefsiz kanı bozuk FETÖ'cüler, Türkiye'yi bölmek için PYD ve PKK terör örgütleriyle daha önceden anlaşmışlar. Onlar anlaşmış anlaşmasına da, yalnız Türk milletinin onları analarından doğduğuna pişman edecekleri hiç akıllarına gelmemiş. Sevgili okuyucularım Türkiye Cumhuriyeti ve Türk milleti çok kolay var olmadı. Türkiye Cumhuriyeti büyük bedeller ödeyerek var olmuştur. Sakarya'da, Çanakkale'de, Dumlupınar ve 15 Temmuz'da olduğu gibi yine bedeller öderiz, aç, açık kalırız ama asla vatansız kalamayız. Evet Cumhurbaşkanımızın önderliğinde 15 temmuz hain darbe girişiminin yıl dönümünde bütün yurtta dış temsilciliklerinde ve kardeş ülkelerde hain FETÖ'cülerin yaptığı şerefsizliği unutmamak için törenler düzenledi. 

Dışarıyla irtibatları kesilsin 

İç ve dış düşmanlara karşı tek yürek olduk. Yalnız henüz bana göre FETÖ tehdidi bitmiş değil. Derim ki takiyyeci, sinsi, bukalemun gibi bulunduğu ortama göre renk değiştiren kanı bozuk münafık FETÖ'cülere karşı uyanık olunmalı. Yetkililerimiz, 'tamam bu iş artık bitti, hainleri temizlendik' diyerek sakın rehavete kapılmasın. Tıpkı kanser virüsü gibi, virüsün ne zaman nerede çıkacağı hiç belli olmaz. O yüzden devletin içine sinsice yerleşmiş olan virüsü bulup hemen temizleyin. 15 temmuz darbe girişimi sonrası olduğu gibi, PKK ve FETÖ  Terör örgütleriyle hız kesmeden devam edilsin. Hapisteki FETÖ'cü, teröristlerin beyinlerini yıkamaya devam eden cemaat imamı veya abileriyle irtibatlarının kesilmesi için televizyon izletilmesin, gazete okutulmasın, ailesi dışında kimseyle görüştürülmesin. Ayrıca 15 temmuz hain darbe girişimini ve FETÖ'cülerin şerefsizliliğini unutturmamak için Türkiyenin her yerinde aynı çoşkuyla programlar yapılmaya devam edilsin. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH GÜZELİM ÜLKEMİZİ KANI BOZUK OLAN HAİNLERİN, MÜNAFIKLARIN ŞERRİNDEN KORUSUN. ALLAH ÜLKEMİZİ BÖLÜP PARÇALAMAK İSTEYEN KANSIZLARI HELAK ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN. 

okumak için tıklayın.


İdam, idam, idam!  -Güneş Gazetesi


Her fırsatta Türkiye aleyhtarı yayınlar yapan Haçlı zihniyetine sahip Avrupa medyası, 15 temmuz akşamı devlet, millet ve din düşmanı olan münafık FETÖ tarafından girişilen hain darbe teşebbüsünü görmezden gelmesini bırakın bir kenera, tam tersi ülkemizi suçlayan yayınlar yapmaya devam ediyor. INDEPENDENT gazetesi FETÖ elebaşı Fetullah Gülen için, “Amerika'da yaşayan ılımlı Müslüman din adamı”, takipçileri için de, “Diyaloğu savunan ılımlı islam savunucuları” derken, BBC kanalı, Cumhurbaşkanımız Erdoğan hakkında, “Türkiye'nin acımasız Cumhurbaşkanı” ifadesini kullandı. CNN de FETÖ ile mücadeleyi çarpıtarak, “Türkiye'de demokrasi baskı altında binlerce tutuklama var” dedi. Yani Türkiye ve Erdoğan düşmanı olan şerefsizler, destek verdikleri FETÖ'cülerin 15 Temmuz darbe girişimi başarıya ulaşamayınca çılgına döndükleri için bu şekilde alçakça yayın yapıyorlar. 

Onlar yetiştirdiğiniz vatan hainleri 

Be şerefsizler o binlerce tutuklu olanlar vatan, devlet ve millet düşmanları,Türkiye'yi bölüp parçalamak için yetiştirdiğiniz, desteklediğiniz, koruduğunuz, yüzlerce insanımızı şehit eden binlerce insanımızı sakat bırakan hainler. O hainler Türk mahkemelerinde yargılanırken bırakın pişmanlık duymalarını dalgalarını geçiyorlar. Sevgili okuyucularım, pişkinliğe bakın; kahraman şehidimiz Ömer Halisdemir'le ilgili devada sanıkların avukatı mahkemede tutuklu FETÖ'cü hainlerden kahraman diye söz edip beraatlerini istiyebiliyor. Yine bir başka FETÖ'cü hain Gökhan Güçlü, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a suikast girişimi davası duruşmasında üzerine 'hero' yani 'kahraman' yazan tişörtle gelmiş. Vay hain vay ne zamandan beri ülkesine hainlik yapanlar kahraman oldu? Soruyorum bu hain o tişörtü nereden buldu? Cezaevi yetkilileri bu hainin üzerindeki tişörte neden müdehale etmedi? Yoksa o tişört o haine bilerek mi giydirildi? Yaptıkları hainlikten pişmanlık duymayan FETÖ'cü hainler mahkemede nasıl bu kadar rahat olabiliyorlar? 

Ülkemizin huzuru ve bekası için 

Derhal bu konu araştırılsın ve kasıt varsa gerekenler yapılsın. Lafı eveleyip gevelemeye hiç gerek yok. Daha önce çok defalar yazdığım gibi ülkemizi bölüp parçalamak isteyen, asker, polis ve masum insanlarımızı kalleşçe şehit eden teröristler, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ni,Türkiye Büyük Millet Meclisi'ni, emniyet ve özel harekat binasını savaş uçaklarıyla bombalayan, darbeye karşı çıkan 250 kahraman insanımızı öldürüp şehit eden, binlerce insanımızı da yaralayan FETÖ'cü, PKK'lı ve değer teröristleri ülkemizin bekası, huzuru için derhal idam edilmelidirler. İran'ın yaptığı gibi hepsi dar ağcında sallandırılmalıdır. Amerika, NATO, Vatikan ve Avrupa'nın arkalarında olduğunu bilen bu FETÖ'cü ve PKK'lı hainler, yaptıklarından pişman bile değiller. Utanmadan kahraman olduklarını iddia ediyorlar. Çünkü iradelerini teslim ettikleri Amerika'da yaşayan Fetullah Gülen denen münafık, köpeklerini medya veya sosyal medyada aracılığı ile yönlendirmeye devam ediyor. CHP ve terör örgütü PKK'nın siyasi kanadı HDP diyor ki, “efendim OHAL kalksın”. Hadi oradan. Sizin niyetinizin ne olduğunu bu millet biliyor. Türkiye Cumhuriyeti'nde ne kadar kanı bozuk hain, ne kadar terörist varsa hepsinin kökü katılıncaya kadar OHAL devam etmelidir. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH ÜLKEMİZDE NE KADAR KANI BOZUK HAİN VARSA HEPSİNİ HELAK ETSİN. ALLAH GÜZELİM ÜLKEMİZDE DİN, DİL, IRK AYRIMI OLMADAN CÜMLEMİZE HUZURLU YAŞAMAYI NASİP ETSİN. ALLAH DEVLATİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN. 

okumak için tıklayın.


Ülkemizin bekası için göreve!  -Güneş Gazetesi


2013 Mayıs ayında ülkemizde ne kadar bir birine zıt marjinal grup varsa hepsi sözde ağaç kesimini protesto etmek için bir araya gelmişlerdi. Tabi sözde doğa sevdalılarının asıl amaçlan Gezi Parkı'nda iki ağacı korumak değildi. Amaçları hükümeti yıkmak ve Recep Tayyip Erdoğan'ı siyasetten silmekti. Gezi olaylarında amaçlanna ulaşamayan FETÖ'cüler, 17-25 Aralık'ta pis oyunlarla hükümeti tekrar yıkamayınca bu sefer başka planı devreye soktular. Vatan, millet, din düşmanı olan münafık FETÖ'cüler, darbe yapmaya karar vermişler. Devletin tüm birimlerine sinsice sızan ve neredeyse Türk Silahlı Kuvvetleri'nin tamamını ele geçirmek üzere olan münafık FETÖ'cüler, 15 Temmuz'da yani bir yıl önce bugün darbe teşebbüsünde bulundular. Darbeci münafık FETÖ'cüler, darbeye karşı çıkan 250 vatandaşımızı şehit ettiler, binlerce kardeşimiz ise Gazi oldu. Türkiye Büyük Millet Meclisi'ni, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ni, Emniyet binalarını, özel Harekat binasını bombaladılar.

Bu hainliği tek başına mı yaptılar?

Başta TRT olmak üzere özel televizyonlara el koymaya çalıştılar. Peki bu kansızlığı, hainliği FETÖ'cüler tek başına mı yaptı? Hayır bu kalleşliğin arkasında NATO, Vatikan, Amerika, İsrail ve bazı Avrupa ülkeleri vardı. Sevgili okuyucularım sizce Amerika, NATO, Vatikan, İsrail ve bazı Avrupa ülkeleri Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı neden darbeyle yok etmek ister? Eğer net cevap vermek gerekirse milli oluşundan dolayı rahatsızlar. Hatırlar mısınız bundan 10 yıl öncesine kadar Amerika'dan Avrupa'dan paramızla bile silah satın alamazdık? Allah'a çok şükür son 10 yıldır Türkiye kendi silahını, tankını, insansız hava aracını, helikopterini, kendi füzesini ve roketini üretiyor. İnşallah yakın zamanda kendi uçak gemimizi ve savaş uçağımızı üreteceğiz. Şimdi bu atılımlan yapan, ülkesi için gece gündüz çalışan birini şer güçler Türkiye'nin başında görmek ister mi? Allah korusun eğer 15 Temmuz darbe girişimi başarılı olmuş olsaydı Türkiye çoktan bölünmüştü. Vatan, millet, din düşmanı olan FETÖ'nün arkasındaki şer güçler Türkiye'nin bölünmesini istiyordu.

Şer güçlerine karşı nöbet tutalım

İsrail'in projesi olan Büyük Ortadoğu projesini hayata geçmesinin önündeki tek engel olarak görülen Recep Tayyip Erdoğan'ı şer güçler ister mi? "Hocam FETÖ tehlikesi bitti mi" diye sorarsanız, "Hayır bitmedi" derim. Amerika'nın, Almanya'nın, Avusturya'nın, Hollanda'nın, İsveç ve bir çok ülkenin halen Recep Tayyip Erdoğan düşmanlığı devam ediyor. Ülkemizde bazı muhalefet partilerini, bazı vakıf ve dernekleri Gezi olaylarında olduğu gibi destekleyip sokağa dökmek istiyorlar. Tabi arkasında FETÖ'cüler olan Kemal Kılıçdaroğlu da insanlan sokağa çağırıyor. Derim ki Türkiye Cumhuriyeti'nin bekası, demokrasi ve özgürlüğümüz için 15 Temmuz darbe girişiminin yıl dönümünde bugün meydanlarda olalım. Din, dil, ırk ayrımı olmadan huzurlu yaşamamız ve şer güçlerin oyununu bozmak için bu gece demokrasi nöbeti tutalım. Ne diyeyim CENAB-I ALL^H ÜLKEMİZ ÖZERİNDE HAİN EMELLERİ OL4NU\RI HELAK ETSİN. ALLAH ÜLKEMİZİN NİMETLERİNDE FAYDALANIP DA, SONRA KALLEŞLİK HAİNLİK YAPAN ŞEREFSİZ KANI BOZUK TERÖRİSTLERİN KÖKÜNÜ YOK ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE. BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN. AMİN.

okumak için tıklayın.


İşte bu hocalar gibi olunmalı  -Güneş Gazetesi


Kimi zaman bazı cami imamlarını aslına ve sünnete uygun olarak görevlerini yapmadıklarından dolayı eleştirdiğimi biliyorsunuz. Peki ben hangi imam ve hocaları eleştiriyorum? Hakkıyla Kur'an-ı Kerim'i, Peygamber efendimizin hadis ve sünnetini yaşamayan, İnsanlara samimi duygular içinde Kur'an-ı Kerim'i, hak ve hakikatları anlatmaları gerekirken, cemaatin nabzına göre konuşan, Kur'an-ı Kerim'in biz insanların yaşarken okumamız gereken kitap olduğunu anlatmaları gerekirken, Kur'an-i Kerim'i ölülerin arkasında okunması gereken kitapmış gibi gösteren, ölü okuyucusu olan assolistleri eleştiriyorum. Yani ben istiyorum ki camide görevli hocalarımız, Peygamber efendimizin sünnetini hakıyla yerine getirsin. İslam dinini İnsanların nefsine göre değil, hak ve hakikat doğru neyse onu anlatsınlar istiyorum. “Hocam, Peygamberimizin sünnetini hakkıyla yaşayan, islam dini için mücadele eden hiç mi hoca yok” derseniz, elbette tertemiz Kur'an-ı Kerim'i hakkıyla yaşayan ve cemaatine hakikatları anlatan, islam dinine hizmet eden hocalarımız var. 

Manevi duyguları güçlü olanlar 

Bugün o hocalarımız olmamış olsaydı Allah muhafaza belki toplum olarak çoktan çökmüştük. Antalya'da yaşayan 28 yaşındaki imam Bayram Tekin, onlarca gencin madde bağamlığından kurtulmalarına vesile olmuş. Gençleri spora ve ibadete yönlendiren Bayram Tekin hoca, inanç ve ibadetin bütün kötülükleri yeneceğini söylemiş. Elbette Milli ve manevi duyguları güçlü olan biri hiç bir zaman kötü yola düşmez. İnançlı dinini yaşayan biri dünya ve ahiretini yok edecek tüm pisliklerden uzak kalır. Aydın'da görev imam Gazanfer Arslan, ise tam 5 yıldır Kur'an-I Kerim'i öğretmek için kapı kapı esnafları dolaşıyormuş. Sevgili okuyucularım ben assolistler gibi gözü cemaatin cebinde olan ölü okuyucuları değil, yaptığı işin farkında olup mücadele eden Bayram Tekin ve Gazanfer Arslan gibi hoca efendiler görmek istiyorum. Böylesi hoca efendilerimiz olduğu müddetçe Allah'ın izni ile gençlerimiz ne devletine milletine karşı terörist olur, ne de kötü yola düşer. 

Evlatlarınız manevi boşluğa düşmesin 

Allah temiz şuurlu hoca efendilerimizin sayısını artırsın. Tabi bu hizmetten rahatsız olan şeytanın yamaklarıda yok değil. Şeytanın yamağı olan bazıları anket adı altında yayınlar yaparak, neymiş efendim insanlar dinden uzaklaşmış. Eskiden toplumun yüzde 90'ı dindarken şimdi bu sayı azalmış gibi anket yayınlıyorlar. Ey şeytanın yamağı olan münafıklar. İnsanlar dininden örf ve anelerinden uzak kalsın, manevi olarak boşluğa düşsünler diye televizyon ve gazete yayınlarıyla mücadele eden siz değilmisiniz? Anne ve babalara sesleniyorum. Ne olur çocuklarınızı milli ve manevi değerlerimize göre yetiştirelim. Çocuklarınıza mutlaka çocukluğundan itibaren Kur'an-ı Kerim'i, Peygamber efendimizin hadis ve sünnetini, namaz kılmayı güzel ahlakı öğretin. Çocuklarınızla birlikte evinizde zaman zaman cemaat olup namaz kılın. Aksi taktirde evlatlarımız manevi boşluğa düşer. Allah muhafaza sonra art niyetli kişiler, evlatlarımızın kötü yola düşmesine vesile olurlar benden söylemesi. Ne diyeyim  CENAB-I ALLAH EVLATLARIMIZI TÜM KÖTÜLÜKLERDEN KORUSUN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, ANA VE BABAYA HAYIRLI EVLATLAR NASİP ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN.

okumak için tıklayın.


İşi bilirsen kapını çalan çok olur  -Güneş Gazetesi


Mart ayında bazı ülkelerden Amerika'ya uçakla seyahat edecek yolcuların uçağın içine dizüstü bilgisayarlarını almaları Amerika tarafından yasaklanmıştı. Amerika, aralarında Türk Hava Yolları'nın da bulunduğu bazı ülkelerin havayolu şirketlerine konan bu yasağı güvenlik nedeniyle aldıklarını açıkladı. Amerika'nın bu açıklamaları kimseye inandırıcı gelmemişti. Sonradan işin içinde ticaret olduğu anlaşıldı. Amerikan L3 güvenlik sistemleri şirketi dünyanın bir çok havalimanına ClearScan isiminli tomografi cihazı satınca 'tamam şimdi oldu' dediler. Aslında Türk Hava Yolları yönetimi bu üç kağıtçılığı anladığı için, “Eyvah, mahvolduk, şimdi ne yapacağız” demedi. Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, hemen ekibiyle birlikte formül arayışına girdi ve Türk Hava Yolları'yla Amerika'ya, İngiltere'ye uçacak olan yolculara ücretsiz kullanmaları için 500 adet Laptop satın alındı.

Sonunda laptop yasağı kalktı

Böylece Türk Hava Yollarıyla Amerika'ya, İngiltere'ye giden yolcular mağdur olmadı. Bu arada THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı boş durmadı. Uğraştı mücadele etti ve sonunda Amerika'ya uçuşlarda Laptop yasağını kaldırtı. Peki bu süre içinde Türk Hava Yolları zarar mı etti ? Hayır, zarar etmedi, tam tersi kâr elde etti. Sevgili okuyucularım kriz, sıkıntı, kara günün ne zaman geleceği belli olmaz. O yüzden her türlü olabilecek olumsuzluğa karşı tedbirli olmak lazım. Sadece tedbir değil, işin başında ehil insanların olmasıda gerekir. Bakın THY sadece geçen yılın son çeyreğinde 386 milyon dolar kâr elde etti. THY 4 ayrı kategoride ödül aldı. Yani Avrupa'nın en iyi havayolu şirketi seçildi. Geçmişte Türkiye denilince yüzünü ekşitenler kapımızı çalıyor. Bir çok dünya havayolu şirketi Türk Hava Yolları'na, “Bizim şirketi size devredelim, veya bizi eğitin, ortak havayolu şirketi kuralım” diyor. Dedim ya işin başında ehil kişiler olursa kapıyı çalan çok olur.

Thy ile Amerika'ya keyifli uçuş

Bir davet üzerine Amerika'ya gideceğimi öğrenen arkadaşlar, “Hocam gitmeyin sıkılırsınız zaten laptop ve tablet bilgisayarı yanınıza alırken sıkıntı çekiliyormuş” dediler. Hayır hiç bir sıkıntı yok. Elbette yaşadığımız sıkıntılı dünyada, terörün var olduğu coğrafyada güvenlik önlemleri alınacak. Valla tedirgin olmadan milli gururumuz olan Türk Hava Yolları ile Amerika'ya keyifli uçuş yaptım. Bilgisayarım yanımda uçakta internete bağlandım, yazımı yazdım, e-maillerime baktım, kulaklığı takıp haberleri izledim, sanat müziği dinledim ve tabiki Kur'an-ı Kerim de dinledim. İkramlar, uçaktaki ekip tek kelimeyle süperdi. Sizlere tavsiyem eğer Amerika'ya gitmek isterseniz önceden rezervasyonunuzu yaptırırsanız biletinizi daha ucuza almış olursunuz benden söylemesi. Ne diyeyim Allah kabiliyetli, becerikli, işini bilen yöneticilerimizi her daim var etsin. ALLAH DEVLETİMİZİ KİMSEYE MUHTAÇ ETMEDEN SÜPER DEVLET OLMAYI NASİP ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN. ALLAH ÜLKEMİZ ÜZERİNDE PİS EMELLERİ OLAN, KALLEŞ, HAİN, KANI BOZUK OLANLARI HELAK ETSİN. ALLAH GÜZELİM ÜLKEMİZDE DİN, DİL, IRK AYRIMI OLMADAN CÜMLEMİZE HUZURLU YAŞAMAYI NASİP ETSİN, AMİN.

okumak için tıklayın.


Türk ordusu güçlü olmalı  -Güneş Gazetesi


Haberlerde yapımı tamamlanan savaş gemisinin denize indiriliş törenini izlerken “Vay be nereden nereye geldik?” dedim. Allah'a şükürler olsun ki içimizdeki kanı bozuk olan hainlere, Türkiye'yi bölüp parçalamak isteyen dış güçlere rağmen ülkemizde yatırımlara hızla devam ediliyor. Enerjiden, bilime sanayiden eğitme kadar her alanda yatırımlar devam etmekte. En önemlisi de bu yatırımların kritik önemi olan projelere öncelik verilmesi. Yani yeni kurulan dünya düzeninde Türk Silahlı Kuvvetlerimizin daha güçlü olaması için yapılan yatırımlar çok önemli.  15 temmuz darbe girişimine kadar Türk Silahlı Kuvvetleri'nde görev yapan komutanların çoğu ne yazık ki asli görevi olan askerlikten başka her şeyle uğraşmışlar. Geçmişte bazı Genelkurmay başkanları ve kuvvet komutanları, milli şuurdan uzak asli görevleri olan askerlik yerine siyasetle milletin yaşam tarzıyla uğraşır, sevmedikleri hükümete ise darbe yaparlardı. Milleti kendilerine göre dizayn etmeye çalışırlardı.  Halbuki o komutanlar, siyasetle, milletin yaşam tarzıyla uğraşmak yerine ülkemizi düşmana karşı nasıl korumaları gerektiğine kafa yorsalardı, savaş teknikleriyle, bilim, teknoloji ve askeri sanayi projeleriyle uğraşmış olsalardı çok daha iyi olurdu. Yıllardır başımıza bela olan terör örgütleriyle samimiyetle, milli şuurla mücadele etselerdi inanın Türkiye bugün tehdit altında olmazdı. Bugün olduğu gibi ülkemizi bölüp parçalamak isteyen şer güçler bizimle uğraşmaktan vazgeçerlerdi.  Görevini yapmayan sadece geçmişteki bazı komutanlar değildi. Tabii üniversite rektörleri ve öğretim görevlileri de aynı kafadaydı. 10 yıl öncesine kadar bazı rektörler ve öğretim görevlileri, gençlerimizi ilim irfan sahibi yapma yerine hadlerini aşarak siyasetle uğraşıyorlardı. Birilerinin talimatına uyup sokaklarda protesto gösterileri yaparlardı. Halbuki üniversitelerde siyaset yerine samimi olarak ilim irfan sahibi gençler yetiştirilmiş olsaydı bugün güzelim Türkiyemiz çok daha farklı yerlerde olurdu.  15 Temmuz darbe girişimi sonrası tam olmasa da Türk Silahlı Kuvvetleri'nin ve üniversitelerinin içine sızmış vatan millet düşmanlarının çoğu temizlendi. Çoğu diyorum çünkü medyada takip ettiğim kadarıyla Türk Silahlı Kuvvetlerimizin ve üniversitelerde kendisini saklayan FETÖ'cü hainlerin var olduğu yazılmakta. Neyse kim güzelim Türkiye Cumhuriyeti'ne hainlik yapıyorsa Allah hepsini de helak etsin.   Sevgili okuyucularım, farkında mısınız 15 Temmuz darbe girişimi sonrası Türk Silahlı Kuvvetlerimizin içinde FETÖ'cü hainler temizlendikten sonra terör neredeyse bitme noktasına geldi. Demek ki bugüne kadar PKK terör örgütünün sonu FETÖ'cü hainlerin yüzünden gelmiyormuş. Bugün ise  Genelkurmay başkanımız ve kuvvet komutanlarımız ülkemizin bekası için gece gündüz dağ tepe demeden terörün kökünü kurutmak için çalışıyorlar.  Allah'a şükürler olsun ki her alanda olduğu gibi Türk Silahlı Kuvvetleri 10 yıl öncesine göre daha güçlü oldu. Çünkü Türkiye, son 10 yıldır kendi silahını, tankını, insansız hava aracını, helikopterini, savaş gemisini ve füzesini üretiyor. Ürettiğimiz bu silahları askeri araç ve gereçleri aynı zamanda başta Amerika olmak üzere başka ülkelere satıyoruz. İnşallah yakın zamanda kendi savaş uçağımızı ve askeri uçak gemimizi de üretmeye başlayacağız. Tabii bu yatırımlar milli şuurla vatan aşkıyla ve samimi duygularla yapılır. Zaten toplum olarak yaptığımız her işi samimi ve milli duyguları önde tutarsak işte o zaman bizi kimse tutamaz. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı içimizdeki hain kansızlar ve dışarıdaki şer güçler, Türk Silahlı Kuvvetleri'ni güçlendirdiği, kimseye muhtaç olmadan kendi ayakları üzerinde duran güçlü Türkiye var ettiği için sevmiyorlar. İşte 15 Temmuz darbe girişiminin asıl nedenlerinden biri de budur.  Artık oyunlara gelmeden demokrasiyi içine sindirmiş, milli şuur ve samimi duygularla görevini yapan Türk Silahlı Kuvvetlerimiz, kurulmak istenen yeni dünya düzeninde yerimizi almamız için şer güçlere karşı güçlü olması gerekir.  Ne diyeyim CANABI ALLAH ASKERLERİMİZİ HER DAİM MUZAFFER KILSIN. ALLAH, GÜZELİM ÜLKEMİZE KİMLER HAİNİLİK YAPIYORSA CÜMLESİNİ YOK ETSİN. ALLAH, DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN. AMİN. 

okumak için tıklayın.


Sakın kaos çıkarayım deme  -Güneş Gazetesi


Hafta sonu bir grup arkadaşla sohbet ettik. Sohbetimizin büyük bölümü sosyal medyada konuşulan konular üzerineydi. Sosyal medyada şahsıma ait bir hesabım olmadığı için takip de etmem. Yalnız sosyal medyayı yakından takip eden arkadaşlarla bir araya geldiğimizde sanal dünyada olup biten konuşulan ne varsa her şeyi bana anlatırlar. Son haftalarda en çok konuşulan konu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun sözde adalet için Ankara'dan İstanbul'a yaptığı yürüyüşmüş. Ayrıca Kılıçdaroğlu'nun yürüyüşü İstanbul'da son bulmayacağı gibi Gezi eylemleri sırasında yaşanan olaylardan daha büyük olaylar yaşanması için plan yapılıyormuş. Yani dış istihbaratların kontrolündeki sol görüşlü marjinal guruplar, PKK terör örgütü yandaşları, PKK'nın siyasi kanadı HDP ve FETÖ'cüler ile birlikte bazı CHP'liler ülkemizde iç karışıklığa kaosa neden olacaklarmış.

Borsanın yüz bin puanın üstünde olduğu, ekonomimizin dünyayı kıskandırdığı, ülkemizde yatırımların hızla devam ettiği, ülkemizi bölüp parçalama gayreti içersinde olan içimizdeki kanı bozuklar ve dış güçlerle mücadele edildiği, yeni dünya düzeninin kurulduğu ve Türkiye'nin de bu yeni dünya düzeninde söz sahibi olmak ve yerini almak için çaba gösterdiği bugün de Gezi olaylarında olduğu gibi bir olaya kalkışılırsa bilsinler ki bu millet o hainlerin topunu dünyaya geldiğine pişman eder. Bu millet hem CHP'den hem de PKK terör örgütünün siyasi kanadı olan HDP'den çok kötü hesap sorar benden söylemesi.

Sevgili okuyucularım hatırlarsanız daha önceki yazımda Kılıçdaroğlu'nun Ankara'dan İstanbul'a adalet arama yürüyüşü samimi değil demiştim. Tekrar söylüyorum bana göre Kılıçdaroğlu'nun Ankara'dan İstanbul'a yaptığı yürüyüş, adalet yürüyüşü filan değil. Öyle sanıyorum ki Kılıçdaroğlu, üst aklın kendisine verdiği talimatları yerine getiriyor.

Televizyonda haberleri izlediğimde Kılıçdaroğlu'nun CHP milletvekilleri ile birlikte yürüyüş esnasında terör örgütünün marşını söylüyor olması beni şok etti. CHP'li milletvekilleri, adalet adamı olan Savcı Mehmet Selim Kiraz'ı Çağlayan Adliyesi'nde şehit eden ve toplumda infial oluşturmak için onlarca masum insanı öldüren terör örgütünün marşını söylemeleri ikiyüzlü olduklarını ortaya koyuyordu. Ah Kılıçdaroğlu ah sana ne diyeyim bilmiyorum ki. Yanlış yoldasın, CHP'nin başına seni oturtanlar CHP'yle birlikte seni de bitirecekler desem anlamazsın ki. Öyle sanıyorum ki her halde sen de FETÖ'cülere iradeni fena kaptırdın.

Derim ki ey Kılıçdaroğlu, gittiğin bu yol bir iyi yol değil. Belki farkındasın belki değilsin bilemem, ancak gittiğin bu yol terör örgütleri PKK ve FETÖ'nün yoluna çıkıyor. Ey Kılıçdaroğlu, yürüdüğün bu yolda sakın toplumun içine fitne sokacak, toplumun kutuplaştıracak kaos eylemlerin içinde olma.

Yapacağın mitingde konuşma esnasında sakın galeyana gelip yakın yıkın deme. CHP genel başkanlığı koltuğuna oturduğun günden beri HDP'ye omuz omuza verip yürüttüğün siyasetten vazgeç. Eğer bu tutumundan vazgeçmezsen şunu bil ki başta CHP'liler olmak üzere millet seni siyaset sahnesinden silip atacak. Belki millete gerek kalmadan kimler hangi dalavereyle seni CHP genel başkanlığı koltuğuna oturttuysa bil ki onlar seni siyasetten silecek. Kılıçdaroğlu, tekrar söylüyorum gittiğin bu yol iyi yol değil benden söylemesi.

Ne diyeyim CANABI ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN. ALLAH GÜZELİM ÜLKEMİZDE CÜMLEMİZE DİN, DİL, IRK AYRIMI OLMADAN HUZURLU YAŞAMAYI NASİP ETSİN. ALLAH KİM MİLLETİMİZİN İÇİNE FİTNE SOKUP KUTUPLAŞTIRIYORSA ALLAH HEPSİNİ HELAK ETSİN. AMİN.

okumak için tıklayın.


Kısmen sorumlularmış!  -Güneş Gazetesi


Temmuz 1995'de Yugoslavya iç savaş sırasında Sırp ordusu, Srebrenitsa'yı işgal etmişti. Sırp ordusu, işgal ettiği Bosna Hersek'in Srebrenitsa'da kentinde yaptığı soykırımda en az 8 bin 372 Boşnak Müslümanı katletmişti. Sırpların Srebrenitsa'da yaptığı bu katliam, ikinci dünya savaşından sonra Avrupa'daki en büyük katliam olarak tarihe geçti.  Srebrenitsa'nın işgali sırasında canlarını kurtarmak için Birleşmiş Milletler bünyesinde görev yapan Hollanda askerlerine sığınan 300 sivil Boşnak Müslüman, ne yazık ki sığındıkları Hollanda askerleri tarafından Sırp askerlerine teslim edilmiş ve şerefsiz katil Sırp askerleri 300 sivil Boşnak Müslümanı kuşuna dizmişti. Hollandalı şerefsiz komutan Thom Karremans, Müslümanlara yapılan katliam sonrası Sırp kasap Mladiç ile katliamı kutularcasına kadeh tutuşturmuştu. 2007'de Lahey'deki uluslararası adalet divanı yaşanan bu olayı soykırım olarak tanımıştı.  Sevgili okuyucularım, asıl şerefsizliği şimdi görün. Sırp katliamından kaçarak kendilerine sığınan Boşnak Müslümanları, Birleşmiş Milletler kararına uymayarak katil şerefsiz Sırp askerlerine teslim eden ve ölümlerine neden olan Hollandalı askerler, mahkeme tarafından kısmen suçlu bulundu. Yani Hollanda'nın Lahey kentindeki uluslararası adalet divanı, Hollanda'yı ve şerefiz Hollandalı komutan Thom Karremans ve askerleri için “Kısmen sorumludur” dedi. Mahkeme ayrıca Hollanda'yı Müslümanların talep ettiği tazminatın yüzde 30'unu ödemesine de mahkum etti.  Ah kardeşlerim ah hiç it iti ısırır mı? Kim kimi yargılıyor sanıyorsunuz ? Ölen ve katliama uğrayan Müslümanlar. Öldüren ve katliam yapan ise Hrıstiyan Sırp askerleri. Ya yargılayanlar,  onlar da Lahey'deki Hrıstiyan yargıçlar. İşte görün ehli küfür, Haçlı zihniyetinde olan topluluğun birbirini nasıl koruduğunu?  Katliamlara şahit olan ve geceleri yataklarında uyuyamayıp kabuslar gören Hollandalı askerlerin çoğu ülkelerine döndükten sonra psikolojik tedavi görmeye başladı. Canilerin bile uykusunu kaçıran Bosna Hersek Srebrenitsa'daki katliamı hafife alınacak bir katliam değil. Açık konuşmak gerekirse ben mahkemenin verdiği bu karara çok da üzülmedim. Çünkü Peygamber efendimiz “Küfür tek millettir” diyor. Yani Hrıstiyan topluluğu tek millet oldukları için birbirini koruyor. Yine peygamber efendimiz, “İslam da tek bir millettir” der. Peki biz Müslümanların bugün tek millet olduğunu söylemek mümkün mü? Hayır mümkün değil. Biz Müslümanlar tam tersi Haçlı topluluğun içimize yaydığı etnik ve mezhep fitneliğinden dolayı birbirimizi vahşice öldürüyoruz öyle değil mi? Ortadoğu'da, Irak'ta, Suriye'de, Yemen'de, Libya'da güya sözde Müslüman aptalların birbirini nasıl öldürdüklerini hepimiz medyadan takip edip görüyoruz.   Bugün Müslüman Müslümanı katledip öldürüyorsa elin gavuruna kızmaya hakkımız olabilir mi? Eğer biz Müslümanlar samimi duygularla birbirimizi sevmez ve birbirimize sahip çıkmazsak biliniz ki biz Müslümanların akibeti Srebrenitsa'ta yaşanan katliamdan farksız olacak. Ehli küfür topluluğu Ortadoğu'da yeni savaşın peşinde. Müslümanın Müslümanı öldürmesi için gayret içindeler. Suudi Arabistan'ın başını çektiği Mısır, Birleşik Arap Emirlikleri, Kuveyt ve birkaç ülke ortada hiçbir sebep yokken ehli küfür topluluğu istedi diye Katar'a savaş ilan ettiler. Hay böyle şuursuz, ahmak, aptal, ruhunu başkalarına satmış sözde Arap liderlerinin akılsızlığına tüküreyim. Böyle Müslümanlık olmaz. İslam dini, ruhunu satmış böylesi Arap liderlerini ancak münafık olarak görür. Onlar bu dünyada yaptıkları zulmün ve hainliğin hesabını huzuru mahşerde zalim, dinine ve milletine ihanet etmiş münafık olarak verecekler.  Ne diyeyim CANABI ALLAH BİZ MÜSLÜMANLARA UYANMAYI NASİP ETSİN. ALLAH, MASUM MÜSLÜMANLARI ŞERLERİN ŞERRİNDEN KORUSUN. ALLAH, GÜZELİM ÜLKEMİZDE DİN, DİL, IRK AYRIMI OLMADAN CÜMLEMİZE HUZURLU YAŞAMAYI NASİP ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN. AMİN. 

okumak için tıklayın.


Almanya iki yüzlülük yapıyor  -Güneş Gazetesi


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, 7-8 Temmuz'da Hamburg'da düzenlenecek G20 zirvesine katılım öncesinde Almanya'da yaşayan Türk kardeşlerimizle buluşması, Alman hükümetini korkuttu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Hamburg programı Alman basınında sıkça yer alınca Alman Dışişleri Bakanı Sigmar Gabriel, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Hamburg'a yapacağı ziyaret sırasında Türk vatandaşlarıyla toplanması veya miting düzenlemesinin uygun olmayacağını açıkladı.   Doğru, Alman derin devletinin siyasi görüşüne ve sinsi Türkiye politikasına göre Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Almanya'da yaşayan Türklerle bir araya gelmesi hiç doğru olmaz. Çünkü Alman derin devleti, eskiden beri kendi vakıfları, dernekleri aracılığıyla ülkemizde etnik köken ve mezhep fitneliği yaymakta.   Almanya Başbakanı Merkel, “Türkiye bölünüp  parçalansın, hükümet düşsün, Türkiyenin ekonomisi tamamen çöksün” diyerek Gezi olayları sırasında gösterilere katılan marjinal gruplara, FETÖ'cülere, PKK'ya, PKK'nın siyasi kanadı olan HDP'ye ve CHP'ye müthiş destek vermişti. Gezi olaylarında amacına ulaşamayan Merkel, 16 Nisan anayasa referandumunda hayır kampanyası yürüten PKK ve FETÖ'cülere açıkça destek olmuştu. Hatta Hollanda, Belçika, İsveç, Avusturya ve Almanya Avrupa'da yaşayan Türk kardeşlerimize “Anayasaya evet demeyin” diyerek tehditlerde bile bulunmuşlardı.  Sevgili okuyucularım, bunlar gerçekten ikiyüzlü. Bu ikiyüzlüler, Türkiye'ye karşı her fırsatta çifte standart uygulamaya devam edecektir. Bunların Türkiye düşmanlığıda hiç bitmeyecek. Bugün Almanya'da Türklerle toplantı veya miting yapmak isteyen Cumhurbaşkanı Erdoğan değil de CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu olsaydı inanın Merkel o mitinge katılırdı.  Kardeşlerim bizim bizden başka dostumuz yok. Türkiye'nin gelişmesini, kendi ayakları üzerinde durmasını, askeri güce sahip olmasını istemeyen ikiyüzlü sözde müttefiklerimiz Amerika ve Avrupa, istiyorlar ki Türkiye daima dışa bağamlı olsun. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan düşmanlığı da buradan geliyor. Bu ikiyüzlüler, Erdoğan'ı siyaset sahnesinden indirmeyi başaramayınca, içimizde ne kadar kanı bozuk olan hain varsa onları kullanarak Türkiye Cumhuriyeti'ni bölüp parçalamak istiyor.  Sözde dost ve müttefik ülkeler, ülkemiz üzerinde pis oyunlarına devam edecek. Bizler ise her zaman söylediğim gibi şer güçlerin pis oyunlarına fitneliğine gelmeden güzelim ülkemizin büyümesi ve güçlü olması için çalışalım. Türkiye Cumhuriyeti'nin gök kubbesi altında din, dil, ırk ayrımı yapmadan huzur içinde yaşamaya çalışalım. Allah'ın verdiği akıl nimetini iyi kullanalım ve Türkiye düşmanlarının sosyal medyada Twitter üzerinde  algı operasyonlarına kanmayalım.   Ne diyeyim CANABI ALLAH GÜZELİM TÜRKİYE CUMHURİYETİ'Nİ ŞERLERİN ŞERRİNDEN KORUSUN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN. AMİN.  

okumak için tıklayın.


Eyvah dememek için gerekeni yapın  -Güneş Gazetesi


Son günlerde kiminle karşılaşsam, “Hocam, ortalık yine karışacakmış, FETÖ'cüler 15 Temmuz'da olduğu gibi tekrar darbe girişiminde bulunacaklarmış” gibi sözlerle karşılaşıyorum. Hayırdır nereden çıktı, kim söylüyor bunları diye sorduğumda, “Hocam, valla sosyal medya çalkalanıyor herkes sosyal medyada  Twitter'da bunları konuşuyor” cevabını veriyor. Her zaman olduğu gibi yine sosyal medya fitneliği devam ediyor. Demek ki şer odaklar pis oyunlarını yine sosyal medyadan, Twitter aracılığıyla insanların kafasını karıştırarak gerçekleştirmenin peşinde. Fitneciler, ülkemizi karıştırmak için algı operasyonlarını nasıl da sürdürüyorlar görüyorsunuz değil mi? Yıllardır şeytanı bol olan sosyal medya Twitter fitnesine bir türlü çözüm bulunamadı gitti.Özgürlük adı altında art niyetli kişiler sosyal medyada istedikleri gibi toplumu yönlendirebiliyorlar. Sevmedikleri insanlara istedikleri gibi hakaret, küfür edebiliyorlar. Toplumun içine fitne tohumlarını ekmek için istedikleri algıyı yayabiliyorlar.  İstedikleri gibi Türk milletine, Cumhurbaşkanımıza ve hükümete Twitter üzerinden küfür ve hakaret edebiliyorlar. 'Bu ne rezillik' denildiğinde efendim, adı üzerinde sosyal medyada işte İsteyen özgürce fikrini beyan eder, 'isteyen sevmediği veya fikrini kabul etmediği insanlara Twitter üzerinden kızgınlığını dile getirme (hakaret ve küfür etme) hakkına sahip' cevabını alıyoruz. 

Takipçilerin aklını çeliyorlar 

Ülkemizde sosyal medya ve Twitter'ı en çok FETÖ'cüler, PKK terör örgütü ve sempatizanları, tabiki CHP'liler kullanıyor. Kılıçdaroğlu ile yaptığımız bir sohbette sosyal medyayı çok iyi aktif olarak kullandıklarını ve bu yolla herkese rahatlıkla ulaştıklarını, insanlara vermek istedikleri mesajları bu yolla verdiklerini söylemişti. İşte bu üç grup sosyal medya ve Twitter'ı öyle güzel kullanıp mesajlar veriyorlar ki, hükümeti yıpratmak için çok güzel algı oluşturup insanları kutuplaştırıyorlar. İnsanlar üzerinde oluşturdukları algıyı daha tesirli kılmak için kimi zaman hükümetin destekçisiymiş, kimi zaman milli ve manevi duyguları çok güçlü biriymiş, kimi zaman ise aşırı sol görüşlüymüş gibi gündemdeki konulara göre takipçilerin aklını çelmeye çalışıyorlar. Sevgili okuyucularım ülkemizin bölünüp parçalanması arzusu içinde olanlar yaşanan her siyasi olayı fırsat bilip Twitter üzerinden algı oluşturuyorlar. Tabi buna Kılıçdaroğlu'nun güya adalet arıyorum diyerek Ankara' dan İstanbul'a yürüyüşünü de katabiliriz. 

Amacı adalet aramak değil 

Zaten Kılıçdaroğlu Enis Berberoğlu'nu düşündüğü için yollara düşmedi. Kılıçdaroğlu'nun derdi 2019 seçimlerine kadar kendisine verilen görevi hakkıyla yerine getirmek. Diyelim ki Kılıçdaroğlu'nun gerçekten adaletin işleyişiyle ilgili sıkıntısı var. Peki yollara düşmeden önce bu sıkıntısını şikayetlerini neden önce gidip neden Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a söylemedi de direk yollara düştü? Çünkü amacı adalet aramak filan değil, amacı ülkeyi karıştırmak. Çevremde FETÖ'cüler, HDP ve CHP'liler bayram sonrası insanları sokağa dökmek için sosyal medya ve Twitter üzerinden iç karışıklığına neden olacak her türlü propagandayı yapacaklarını duyuyorum. Bizler Türkiye Cumhuriyeti'nin bekası, huzuru, selameti ve toprak bütünlüğümüz için sosyal medyada şerefsizlerin yaydığı fitneye gelmemeliyiz. Çünkü gezide olduğu gibi insanları sokağa çağıran şer odaklar, tek kelimeyle ülkemizin bölünüp parçalanmasını istiyor.  İstiyorlar ki bir çok ülkede olduğu gibi Türkiye'de iç savaş başlasın, sonra Almanya, Fransa, Yunanistan, Hollanda, İngiltere ve Amerikan askerleri Türkiye'yi işgal etsin. Allah bu şerefsizlerin hiç birine fırsat vermesin. Allah ülkemizi hainlerin pis oynundan korusun.  Ne diyeyim CENAB-I ALLAH ART NİYETLİ OLAN, ÜLKEMİZ ÜZERİNDE PİS OYUN PEŞİNDE OLAN FİTNE ODAKLARINA FIRSAT VERMESİN. ALLAH İNSANLARIMIZI SANAL ALEMDEN, FİTNE YAYIP İNSANLARI BİR BİRİNDEN UZAKLAŞTIRAN SOSYAL MEDYA'NIN ŞERRİNDEN KORUSUN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN. 

okumak için tıklayın.


Türk askerinden rahatsız olmuşlar  -Güneş Gazetesi


Hatırlarsanız Amerikan başkanı Trump, Ortadoğu ziyaretinde Suudi Arabistan'a 380 milyar dolarlık savaş uçağı ve ağır silahlar satmıştı. Sonra ortada hiç bir sebep yokken başını Suudi Arabistan'ın çektiği 5 Arap ülkes , Katar'a diplomatik abluka uygulamaya başladı. Daha sonra ablukacı ülke sayisı 10'a çıktı.Hatta Suudi Arabistan, Katar'a saldıracağını bile duyurdu. Dünya, 'hayırdır durup dururken yine ne oldu? Her halde Ortadoğu'da yeni bir savaş çıkacak' demeye başladı. Tabiki Ortadoğu'da yeni savaşlar çıkacak. Trump, her halde Suudi Arabistan'a 380 milyar dolarlık silahı müzede sergilensin diye satmadı. Tabi ki fitneye kapılan geri zekalı, aptal Arap yöneticileri savaş ilan edip birbirini öldürür. Amerika, Katar'a üretimi durmuş olan 12 milyar dolarlık F-15 savaş uçağını satana kadar Suudi Arabistan'ın Katar'a 'gider' yapmasına destek veriyordu. Sonra her iki ülkenin paralarını cebe indiren Amerika, “Ya çocuklar yapmayın aranızda anlaşın” demeye başladı. 

Dünya huzur içinde olacak 

Ah iki yüzlü münafıklar ah. Şu dünyada siz iki yüzlü münafıklar, kan emiciler olmasa varya inanın dünya huzur içinde olacak. Türkiye, Ortadoğu'da yeni bir kriz, savaş çıkmasın, fitneye gelerek Müslüman Müslümanı öldürmesin diye çaba harcarken; Amerikan uşağı olan Suudi Arabistan, Katar'a “Şunları yaparsan aramız düzelir” dedi. Suudi Arabistan'ın ortaya koyduğu şartları Katar'daki Türk üssünün kapatılması, Katar'ın İran'la ilişkilerinin kesilmesi ve Müslüman Kardeşler'in terör örgütü ilan edilmesi. Sevgili okuyucularım kendi ülkesinde Amerikan üstü olan ve Ortadoğu'da yıkımlar yapan, stratejilerini hayata geçirmek için yapmadığı pislik kalmayan Amerika'dan rahatsızlık duymayan Suudi Arabistan, güvenlik ve istikrar için Katar'da bulunan Müslüman Türk askerinden rahatsız olmuş. Aslında rahatsız olan Suudi Arabistan'ın kendisi değil, esas rahatsız olan sırtını dayadığı arkasındaki İsrail ve Amerika. 

Oynan pis oyunları görün 

Ey Suudi Arabistan ve ruhunu satmış olan değer Arap liderleri. Bilinizki bugün sırtınızı dayadığınız, kanınızı emen İsrail ve Amerika sizi öyle bir kazığa oturtacak ki yandım Allah diyeceksiniz. Ancak Allah hiç bir zaman  münafıklara, zülüm eden zalimlere, fitneye gelip Müslümanları öldürenlere yardım etmez. Kim hangi çöplükte dolaşıyor ise o muameleyi görür. Kardeşlerim işte görün dünyada Müslümanların üzerinde oynanan pis oyunları, güzelim ülkemiz Türkiye'nin üzerinde oynan pis oyunları görün. Ehli küfür, Ortadoğu'yu bölüp parçalandıktan sonra biliniz ki Türkiye'de aynı pis oyunlara başlayacak. Gezi olayları, 14-25 Aralık olayları, 15 Temmuz darbe girişimi ve bana göre CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun güya adalet arıyorum yürüyüşü pis bir oyunun parçasıdır. Görüyorsunuz sözde müslüman ülkelerin halini. Bizler sözde İslam ülkelerindeki olup bitenleri görüp güzelim ülkemizde din, dil, ırk ayrımı yapmadan huzurlu yaşamaya çalışalım ve ülkemize sahip çıkalım.  Aksi taktirde fitneye kapılırsak işte o zaman tek kelimeyle hapı yuttuk demektir. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH MÜSLÜMANLARA UYANMAYI NASİP ETSİN. ALLAH BİZ MÜSLÜMANLARIN İÇİNE YAYILMIŞ OLAN FİTNEYİ YOK ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN. 

okumak için tıklayın.


Ramazan Bayramınız mübarek olsun  -Güneş Gazetesi


Çok şükür mübarek Ramazan ayının sonuna geldik ve yarın Ramazan bayramı. Kim mübarek Ramazan ayını Rabbimizin istediği gibi bol ibadet edip, Kur'an-ı Kerim'i okuyarak geçirip Ramazan Bayramı'na kavuşmuş ise biliniz ki Allah o kula gelecek Ramazan ayına kadar her daim bereket İhsan eyleyecektir. Allah bugüne kadar yaptığımız ve bundan sonra da yapacağımız ibadetlerimizi şimdiden kabul etsin. Evet, yarın Ramazan Bayramı. Ramazan ayının ruhuna uygun olarak Ramazan Bayramı'nı da aynı ruhla yaşamalıyız. Bayram Namazı'ndan hemen sonra önce anne ve babamız olmak üzere, uzak yakın tüm yakınlarımızı bayram münasebetiyle ziyaret etmeliyiz. Eğer, “Hocam benim hayatta hiç kimsem yok” derseniz, 'o zaman yakınlarınızın kabirlerini ziyaret edip bayramlaşın' derim. 

Ziyaretlerle sevap kazanırsınız 

Sizler ahirete intikal etmiş olan yakınlarınızın kabri başında dua ettiğinizde biliniz ki kabirde yatan kişinin ruhu azap görüyor ise sizin yaptığınız dua ve okuduğunuz Kur'an-ı Kerim sayesinde o kişinin ruhu rahatlamaya başlar. Ayrıca anne ve babamızın dostlarını, arkadaşlarını ziyaret etmeyi de unutmayın. Nasıl anne ve babanızı ziyaret ettiğinizde sevap kazanıyorsanız biliniz ki bu ziyarettede sevap kazanacaksınız.  “Aman ya  benim bayram ziyaretleriyle işim olmaz, fırsat bu fırsat” diyerek bayram ziyareti yerine tatili tercih ederseniz, işte o zaman Allah'ın rahmetinden, mağfiretinden nasiplenmemiş olursunuz. Çünkü anne, baba ve akraba ziyaretleri ibadet sayıldığı gibi bu ziyaretlerde bulunan kişi berekete ve huzura erer. Sevgili okuyucularım, elbette tatil hepimizin hakkıdır ancak senede iki dini bayramımız Ramazan ve Kurban Bayramları olduğunu unutmayalım. 

Milli değerlerden uzaklaştık 

Bu her iki bayramı da aslına uygun olarak yaşayalım. Gün geçtikçe 'ah nerede o eski bayramlar o eski komşuluklar' deriz değil mi? Eskiden insana saygı, sevgi, hürmet vardı. Eskiden toplum olarak din, dil, ırk ayrımı nedir bilmezdik. 'Komşu komşusundan sorumluydu' diyerek bugünkü yaşantımızdan hep şikayetçi oluyoruz değil mi? Çünkü toplum olarak bugün maalesef kültürümüzden, milli ve manevi tüm değerlerimizden uzaklaştık. Ne yazık ki, çoğu anneler ve babalar, gelecek kaygısıyla evlatlarını özgüvenimize ve inancımıza göre değil, tamamen madde üzerine dünyalık olarak yetiştiriyor. Şimdi, “Hocam, Tabiki çocuklarımızı madde ve dünyalık üzerine yetiştireceğiz” diyebilirsiniz. Derim ki elbette hayat devam ediyor, kimseye muhtaç olmamak, insanlığa faydalı olmak için ilim irfan sahibi olmak gerekir. Yalnız bunların yanı sıra evlatlarımıza güzel ahlakı, kültürümüzü, milli ve manevi değerlerimizi öğretirsek işte o zaman devletimize, milletimize, anaya, babaya, hayırlı evlatlar yetiştirmiş oluruz. Aksi taktirde  bugünkü hayatımızdan şikayetçi olmaya devam ederiz. Tekrar söylüyorum ailece çocuklarımızla, torunlarımızla birlikte bayramı bayram gibi yaşayalım. Şimdiden mübarek Ramazan Bayramınızı kutlarım. Allah cümlemizi sağlıklı sıhatlı, huzurlu mutluluk içinde nice bayramlara kavuştursun. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE VERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN. ALLAH CÜMLEMİZE HAYIRLI EVLATLAR NASİP ETSİN. ALLAH ÜLKEMİZİ ŞER GÜÇLERİN VE MÜNAFIKLARIN ŞERRİNDEN KORUSUN, AMİN. 

okumak için tıklayın.


Eylem yapan, öldüren Hristiyan ise ona terörist denmez!  -Güneş Gazetesi


Londra'da, 'Müslümanları öldüreceğim' diye bağıran biri, teravih namazından çıkan kalabalık Müslüman cemaatin üzerine araç sürerek 1 kişiyi öldürdü, 2'si ağır 10 kişiyi de yaraladı. İngiliz polisi ve Londra'nın seçilmiş Müslüman belediye başkanı Sadık Han olayı terör saldırısı olarak niteledi. Amerika'da da Virginia Eyaleti'nde sahur sonrası camiden çıkan cemaatle tartışan birisi, Müslüman bir genç kızı öldürdü. Amerikan polisi bu saldırıyı'nefret suçu' olarak açıkladı. Bana göre bu saldırılar İslamofobik duyguların ne tür cinayetlere, terör saldırılarına yol açabileceğini gösteren alarm niteliğinde.Dünyanın çeşitli ülkelerinde Müslümanlara yapılan saldırıların arkasında eğer bir tezgah yok ise, o zaman bu saldırıların surumlusu islam dinini terör dini gibi gösteren ve Müslümanları da teröristmiş gibi gösteren medyadır. 

Haçlı zihniyetine hizmet ediyorlar 

Bakın İngiliz Başbakanı Theresa May, İngiliz polisi ve Londra belediye başkanı Sadık Han Londra'daki saldırıyı terör saldırısı olarak değerlendirirken, dünya ve İngiliz basını her saldırı sonrası rahatlıkla 'İslamcı terörist'ifadesi kullanırken, 'Müslümanları öldüreceğim' diyen saldırgana 'terörist' diyemedi.  Diyemezler çünkü İslamofobiyi körükleyen ve dinler arası savaş çıkarmak isteyen aynı basın ve aynı zihniyettir. Biliyoruz ki çoğu basın Haçlı zihniyetine hizmet ediyor. Yanlız dünya veya Avrupa basını İslamofobiyi körükleyip islam düşmanlığı yapıyorsa, o zaman  biz Müslümanlar da çok uyanık olacağız ve İslam düşmanlarına malzeme vermeyeceğiz. Sevgili okuyucularım Peygamber efendimiz küfür topluluğunu tek millet, İslam topluluğunu da tek millet saymıştır. Küfür topluluğu Haçlı zihniyetine sahip olanlar birlik içinde olup dünyanın her bölgesinde Müslümanlara zülüm ediyor. Kendi yaydıkları fitneyle ve pis oyunlarla Müslümanı Müslümana öldürtüyorlar. 

İslam dinini hakkıyla yaşamıyoruz 

Peki ya biz Müslümanlarda hiç mi suç yok? Aslında suçun en büyüğü biz Müslümanlarda. Güzelim mensubu olduğumuz İslam dinini hakkıyla samimi duygularla yaşamıyoruz. İslam ahlakını üzerimize yansıtamıyoruz. İslam dininin merhamet ve şefkat dini olduğunu dünyaya anlatamıyoruz. Müslümanlar olarak içimize yayılan kanser virüsünü temizlemedik. Yani terör örgütlerine bulaşmış olan, Haçlı zihniyetin oynuna gelmiş olan, canlı canlı masum insanları öldürenleri, kelle kesenleri içimizden temizleyip atamadık. Dolaysıyla Haçlı zihniyetine hizmet eden dünya ve Avrupa medyası, sözde İslam adına terör eylemlerinde bulunan terör örgütlerinin eylemleriyle İslamofobiyi yaymakta. Elbette Müslümanları öldüren Hrıstiyanları da terörist ilan etmez. Derim ki biz Müslümanlar kendimize gelmediğimiz müddetçe, bir birimize karşı samimi olmadığımız müddetçe, güzel ahlaka sahip olmadığımız müddetçe, şiddetten bahsettiğimiz müddetçe biliniz ki dünyada bize huzur yok. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH DÜNYADA DİN, DİL, IRK AYRIMI OLMADAN TÜM İNSANLIĞA FİTNEDEN UZAK HUZURLU YAŞAMAYI NASİP ETSİN. ALLAH BİZ MÜSLÜMANLARI, UYANIP BİR BİRİNE SAMİMİ OLANLARDAN EYLESİN. ALLAH MÜSLÜMANLAR ÜZERİNDE PİS OYUN OYNAYANLARI, BİR BİRİNE KIRDIRANLARI TÜMÜYLE HELAK ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN

okumak için tıklayın.


Hem kendini hem CHP'yi bitiriyorsun  -Güneş Gazetesi


Efendim CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MİT tırları davasında 25 yıla mahkum olan CHP Milletvekili Enis Berberoğlu için güya 'adalet aramak' maksatıyla Ankara'dan İstanbul'a doğru Gandi yollara düştü. Yalnız Gandi, İngiliz sömürgesine karşı bağamsızlık mücadelesi vermek maksatıyla yollara düşmüştü. Kılıçdaroğlu ise, 'devlet sırlarını ifşa eittiği' için mahkeme tarafından mahkum edilen kendi milletvekili için yürüyüş yapıyor. Açık konuşmak gerekirse ben Kılıçdaroğlu'nun Enis Berberoğlu'nu düşündüğü için yollara düştüğünü sanmıyorum. “Peki ya Hocam bu adam ne için Ankara'dan İstanbul'a yürüyor” derseniz bana göre Berberoğlu'nun tutuklanmasını fırsat bilip üst aklın ürettiği hain projeyi oynuyor. Öyle sanıyorum ki FETÖ'cü hainlerin 15 Temmuz'da yarım kalan darbe girişiminin sonunu getirmek için yollara düştü. İnanıyorum ki Kılıçdaroğlu'nu yollara düşüren üst akıl her kim ise, sonunda Kılıçdaroğlu'nu yolda yalın ayak bırakacak. Tam da Türkiye ekonomisi  iyi durumda iken, Türkiye yüzde 5 büyümeyi yakalamışken, Türkiye yıllardır mücadele ettiği PKK terör örgütünün belini kırmışken bizim çakma Gandi Kılıçdaroğlu, Enis Berberoğlu'nun tutuklanmasını bahane ederek yollara düştü. 

Üst aklın ürettiği kaos projesi 

Sevgili okuyucularım her anlamda ülkemize zarar getirecek olan bu yürüyüş, Tıpkı Gezi olaylarında olduğu gibi Kılıçdaroğlu'nun destekçileri yine FETÖ, terör örgütü PKK, PKK'nın siyasi kanadı olan HDP ve değer marjinal guruplar. Üst aklın ürettiği kaos projesini hep birlikte oynuyor. Oynasınlar bakalım nasıl olsa bu millet çıplak gözle olup biteni izliyor. Bir araya gelen bu guruplar ülkemizde ekonomi çöksün, iç karışıklık çıksın ve sonra millet bir birini öldürsün istiyor. Diğer taraftan bir türlü sandıkta yenemedikleri Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı siyaset sahnesinden silmek. Halbuki bu gidişle millet CHP'yi siyasetten tamamen silecek haberleri yok. Sözde adalet arayan Kılıçdaroğlu'na soruyorum? Ey Kılıçdaroğlu maden bu kadar adaletsizliğe karşıydın da neden FETÖ'cüler Türk silahlı Kuvvetleri'nin komutanlarına kumpas kurup hapse attıklarında yollara düşmedin? Tekrar soruyorum neden FETÖ'cü savcı ve hakimler tarafından suçsuz yere hapse atılan komutanlar için yürüyüş yapmadın? 

Sana bu yoldan ekmek çıkmaz 

Neden kendinize sermaye ettiğiniz ülkemizin kurucusu olan Atatürk'e yıllardır deccal, alkolik diyerek küfürler eden Fetullah Gülen denen hainin haddini bildirmek için yollara düşmedin? Ama Onlar seni yoldan çıkardı değil mi Kılıçdaroğlu? Neden 28 şubat döneminde içeri atılan millet vekilleri için yürüyüş yapmadınız? Derim ki ey Kılıçdaroğlu sana bu yoldan ekmek çıkmaz. Bu millet artık ülkemiz üzerinde oynanan pis oyunları ve gerçekleri  görüyor. Gerçekten samimiysen, Atatürk'ün yolundan gidiyorsan, ülkeni seviyorsan gel o zaman seni yanlış yönlendiren FETÖ'cülerden ve üst akıl denen şer odaklarından uzak kal. Bugün Sana akıl verenler Türkiye Cumhuriyeti'nin iyiliğini isteyenler değil, ülkemizi yıkıp parçalamak isteyenlerdir. Kılıçdaroğlu şunu çok iyi bil ki sana akıl verenler hem seni hem de CHP'yi bitirecek benden söylemesi. Ne diyeyim Allah herkese akıl nimeti vermiş. İnşallah Kılıçdaroğlu da Allah'ın verdiği aklı kullanıp kendine gelir. CENAB-I ALLAH DEVLETİMİZİ MİLLETİMİZİ ŞER GÜÇLERİN ŞERRİNDEN KORUSUN. ALLAH GÜZELİM ÜLKEMİZDE DİN, DİL, IRK AYRIMI OLMADAN CÜMLEMİZE HUZURLU YAŞAMAYI NASİP ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN.

okumak için tıklayın.


İsrail Haaretz Gazetesi itiraf etti  -Güneş Gazetesi


Ortadoğu'yu yeniden şekillendirmek isteyen Siyonist güçler, Arap baharı adı altında Irak'ı, Tunus'u, Suriye'yi Yemen'i ve Mısır'ı, karıştırdı. Bu ülkelerde önce iç savaş çıkartıp sonra bölüp parçalamak arzusunda olan Siyonist güçler maalesef sinsi oyunlarında başarılı oldular. Bugün neredeyse Irak, Suriye ve Yemen 3'e bölünmek üzere. Mısır'ı sormaya gerek bile yok. Mısır'da demokratik yollarla seçilen Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi'yi kanlı darbe ile deviren, 5 bine yakın darbe karşıtı sivili de öldürten Sisi denen katil, İsrail ve Amerika'nın yani Siyonistlerin kendisine çizdiği yoldan gidiyor. Gitmek mecburiyetinde çünkü Mursi'nin başında olduğu 93 milyonluk Mısır İsrail'i korkutuyordu. İsrail'in güvenliği söz konusu olunca Amerika, İsrail, Suudi Arabistan, Birleşik Arap emirlikleri, İngiltere, Almanya, Fransa ve çok sayıdaki Avrupa ülkesi Muhammed Mursi'yi devirmesi için Sisi denen katile darbe yaptırdılar. Mısır'da kanlı darbeyi gerçekleştiren katil Sisi, başta Amerika  olmak üzere Suudi Arabistan'da ve Almanya'da büyük lider endamıyla karşılanıyor. 

Katar ablukası siyonist oyunu 

Terör örgütü PKK ve FETÖ'cülere kucak açan Almanya Başbakanı Merkel, daha bir kaç gün önce Sisi'yi Almanya ziyaretinde öve öve bitiremedi. Bunlar var ya bunlar tek kelimeyle kan emici şerefsizler bunlar. Bu şerefsizlerin  şimdiki yeni oyunu Körfez ülkelerini karıştırmak oldu. Bügün Katar'a uygulan yaptırımlar ve ambargolar yine Siyonistlerin bir oyunudur. İsrail'in Haaretz gazetesinde çıkan haberde, Ortadoğu'da yeni bir sürecin başlatılması için İsrail Başbakanı Netanyahu'nun, geçen sene Şubat ayında Ürdün'ün Akabe şehrinde eski ABD Dışişleri Bakanı John Kerry, Ürdün kralı 2. Abdullah ve Mısır Cumhurbaşkanı Sisi ile gizli bir görüşme gerçekleştirdiği duyurulmuştu. İşte bu gizli görüşmenin ve Trump'ın Suudi Arabistan'a, İsrail'e yaptığı Ortadoğu  ziyareti sonrasında Katar'a pis oyunlar başladı. Elbette Amerika Suudi Arabistan'a 380 milyarlık dolarlık silah satınca Ortadoğu ve Körfez ülkelerinde bir şeyler olacak öyle değil mi? Sevgili okuyucularım Suudi Arabistan'ın başını çektiği 10 ülkenin Katar'a yaptırımlar uygulamasından sonra acaba sırada Türkiye'mi var deniliyor? 

Amaçları Türkiye'yi parçalamak 

Kardeşlerim  Türkiye hiç bir zaman Siyonistlerin radarından çıkmadı ki. Türkiye'nin bugüne kadar yaşadığı darbelerin, terör olaylarının arkasında zaten hep bu şer güçler Siyonistler var. Bunların asıl amacı tıpkı Irak'ta Suriye'de olduğu gibi ülkemizde iç savaş çıkartıp sonra bölüp parçalamak. İşte 15 Temmuz darbe girişimin asıl amacı tam da buydu. Görmediniz mi FETÖ'cü hainlerin 15 Temmuz darbe girişimi sonrası NATO, Amerika, Vatikan ve Almanya'nın iki yüzlülüğünü? Güya sözde dost bu iki yüzlüler, destekledikleri ve arkasında durdukları FETÖ'cü hainlerin darbe girişimi başarısız olunca adeta çılgına dönmüşlerdi. Allah'a çok şükür verilmiş sadakamız varmış da 15 Temmuz darbe girişimini Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan sayesinde ucuz atlattık. Derim ki biz millet olarak bırakalım sağı solu, şucu bucu olmayı, bırakalım din, dil, ırk ayrımını, bırakalım sosyal medyada bizi bir birimize düşürecek fitneyi, algı operasyonlarını. Bizler ülkemiz üzerinde oynanan pis oyunların farkında olalım. Birlik ve beraberliğimizi düşünelim. Allah korusun konuşulduğu gibi Katar'dan sonra sıra Türkiye'demi söylemleri gerçek olur benden söylemesi. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH ÜLKEMİZ ÜZERİNDE KİMLER PİS OYUN OYNUYORSA HEPSİNİ HELAK ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN.

okumak için tıklayın.


Bırakın assolistliği kendinize gelin  -Güneş Gazetesi


Hafızlık yaptığım dönemde çok sayıda Gönenli Mehmet Efendi, Ali Ulvi Hoca Efendi, Sami Ramazanoğlu ve Mehmet Zahit Kotku gibi çok sayıda hoca efendileri tanıdım. Bu hoca efendiler hiç bir zaman dünya nimetlerine kendilerini kaptırmadılar. Bu hoca efendilerin tek amacı vardı. Tek amaçları insanlara Kur'an-ı Kerim'i, Peygamber efendimizin hadis ve sünnetini, helal haram kavramlarını öğrettikleri gibi, ana ve babaya, devletimize, milletimize, insanlığa güzel ahlaklı hayırlı nesiller yetiştirmek için uğraşırlardı. Zaman geçtikçe ne yazık ki böylesi hoca efendileri arar olduk. Sayılan sevilen bu hoca efendiler ahirete intikal ettikten sonra yerleri hiç dolmadı. Şimdi, “Peki hocam günümüzde bahsettiğiniz gibi hiç mi hoca efendi yok” diyebilirsiniz? Elbette bugünkü günümüzde mutlaka Allah dostları vardır. Ancak bugün var olan Allah dostları kendilerini şer dünyanın şerrinden korunmak için kendi manevi alemlerinden dışarı çıkmazlar. Bugünkü cemaat liderleri Allah dostu değil mi diye sorarsanız? Bugünkü piyasada bilinen cemaat liderlerinin hiç biri kesinlikle ama kesinlikle Allah dostu filan değil.   

Kur'an-ı Kerim'i güzel okuma yarışması 


Hatta  o sözde hocaların çoğunun dünya nimetlerine tapan, başka niyetlerle cemaat oluşturduklarını ve şeytana dost olduklarını söyleyebilirim. Zaten Allah dostu olan biri her halinden anlaşılır. Sevgili okuyucularım yavaş yavaş sadede gelmek istiyorum. Çevredeki arkadaşlar, “Hocam, televizyonda Kur'an-ı Kerim'İ güzel okuma yarışmasını hiç izlediniz mi” diye sordular. 'Hayır izlemedim' cevabını verdikten sonra programı izlemeye başladım. Televizyonu izlediğimde sanki o ses Türkiye müzik yarışmasını izliyor gibiydim. Kendi kendime vah vah ne hallere düştük, nedir bu kepazelik dedim. Programdaki jürilerin hoca sıfatından uzak kibirli tavırlarına mı üzülürsün, yoksa yarışmaya katılan zavallı kişilerin arabesk okuyucuları gibi jöleli saçları ve giyinmelerine mi? Yoksa fantezi  müzik okur gibi Kur'an-ı Kerim'i okuma şekillerine mi üzülürsün. Halbuki Kur'an'ın kendine has güzel makamı ve okuma tarzı var. Kur'an-ı Kerim'in kendisine has makamını yok sayan bu yarışmacıların tek amacı ünlü olup mevlitlerde  para kazanmak. Rahmetli Abdurrahman Gürses hoca efendi hayatta olsaydı her halde üzüntüsünden perişan olurdu. Kardeşlerim Allah Kur'an-ı Kerim'i ölülerin arkasından okunması gereken bir kitap olarak değil, biz kullarına dünyada yaşarken hayatımıza tatbik etmemiz için gönderdiği bir kitaptır. Biz Müslümanlar kuran-ı Kerim'i ve Peygamber efendimizin hadis ve sünnetini hayatımızda aynen tatbik eder isek, biliniz ki Allah mükafat olarak biz müminlere cenneti nasip edeceği gibi sonsuz nimetler İhsan eyleyecektir.   

Asıl amaçları Kur'an'a hizmet değil 


Gözlerini para bürümüş, şöhret olmak için yapmadıkları kalmayan ölü okuyucuları olan assolistlere sesleniyorum. Peygamber efendimiz, “Şöhret ateşten gömlektir ve kibirli olan biri benim ümmetimden değildir” diyor. Sakın Kur'an-ı Kerim'i kendi ahlakınıza çekmeye çalışmayın ve Kur'an-ı Kerim assolistler gibi okunmayı bırakın. Kur'an-ı Kerim'i parayla satmayın. Evet biliyorum sizlerin asıl amaçlarınızın Kur'an-ı kerim'e hizmet etmek olmadığını, asıl amaçlarınızın toplum tarafından fark edilip mevlidler de para kazanmak olduğunuda biliyorum. Kardeşim Allah Kur'an-ı Kerim'i parayla satmayın demiyor mu? Farkında değilmisiniz sizlerin yüzünden İslam dini iyice magazinleşti?. Sizlerden dolayı, bazı sözde hocalar ve cemaat liderleri yüzünden insanlar İslam dininden uzaklaştı. Allah aşkına bırakın şu dünyalığı. Bırakın İslam dinini kendinize sermaye etmeyi. Yahu İnsan biraz olsun okuduğu kelamdan utanır. Ah ah elimde bir yetki olsa ilk iş olarak bu hocaları yetiştiren ilahiyat fakültelerini hemen kapatmak olur. Zaten ilahiyat hocalarının çoğunda kibir ve samimiyetsizlik görüyorum. Hatta Çoğu ilahiyatçıların namaz bile kılmadıklarını duymaktayım. Derim ki Gerçekten takva ehli ilim irfan sahibi hoca efendilerin yetişmesi için Haseki Eğitim Merkezi'nde olduğu gibi medrese eğitimilerinin çoğalması  gerekir. Dünyalık değil, Allah için samimi duygular içinde islam dinine hizmet edecek takva ehli gerçek hoca efendiler  yetiştirilip cemaatin önüne çıkarılmalı. İslam dinin çöplüğünden geçinen assolist tipli sözde hocalara tekrar sesleniyorum bırakın assolistliği, bırakın Kur'an-ı Kerim'i parayla okumayı, bırakın dini magazinleştirip kendinize sermaye etmeyi. Bilinizki kendinize sermaye ettiğiniz o kitap Kur'an-ı Kerim huzuru mahşerde sizden hesap soracaktır benden söylemesi. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH CÜMLEMİZİ SAMİMİ KULLARINDAN EYLESİN. ALLAH TAKVA EHLİ, ŞUURLU, SAMİMİ HOCA EFENDİLERLE BİZLERİ KARŞILAŞTIRSIN. ALLAH MÜNAFIKLARIN ŞERRİNDEN CÜMLEMİZİ KORUSUN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN.

okumak için tıklayın.


Derhal temizleyin  -Güneş Gazetesi


Hava Kuvvetleri Komutanlığı eski savcısı Albay Ahmet Zeki Üçok,  Türk silahlı Kuvvetleri'nin henüz FETÖ'cülerden temizlenmediğini, ilk fırsatta yeni darbe girişiminde bulunabileceklerini söylemiş. FETÖ'nün son 30 yılda Türk Silahlı Kuvvetleri'nin içine 60-70 bin militan soktuğunu söyleyen Üçok, “15 temmuz darbe girişimi sonrası askeriyeden sadece 7 bin 500 kişi ihraç adildi. Türk Silahlı Kuvvetleri'nin içinde nereden bakarsanız şu an 40-50 bin FETÖ'cü var. Halen ordu içindeki en güçlü grup FETÖ'cülerdir” diyerek uyarılarda bulunmuş. Eski askeri savcısı Albay Ahmet Zeki Üçok, 2009 yılında Türk Silahlı Kuvvetleri'nin içindeki parelel yapıyı ortaya koyduğunda, başına FETÖ'cüler tarafından gelmeyen kalmamıştı. Ben bu uyarıları ciddiye alıyorum. Çünkü din, devlet ve millet düşmanı olan hain münafık FETÖ'cüler, takiye yapmayı ve kendilerini saklamayı çok iyi bilirler. Bukalemun gibi bulundukları ortama göre öyle şekil alırlar ki, bir bakmışsınız Atatürkçülerden daha çok Atatürkçü olmuşlar, dini bir ortamda herkesten daha çok dindar, layık kesimin içinde daha  ateşli layık olurlar. 

Her türlü hainliği yapabilirler 

Çapkınlık söz konusu olduğunda 'ben çapkınım' diyenlere şapka çıkarttırırlar. İnsanlara şantaj yapmak maksadıyla kadın veya erkek temin etmeyi iyi bilirler. İçki içmek söz konusuysa en iyi degüstatör yani alkolden en iyi anlayan kişi olurlar. Gözlerine kestirdikleri yere ulaşmak için ellerinden gelen her türlü hainliği, münafıklığı, pisliği yaparlar. İşte Türk Silahlı Kuvvetleri'nin içine aynı münafıklık alametleri içinde sızıp kendilerini saklamayı başarmışlardır. Sevgili okuyucularım Türkiye cumhuriyeti çok kolay var olmadı. Bu güzelim ülke kurulurken çok bedeller ödendi. Türkiye Cumhuriyeti On binlerce genç şehidin akıttığı kanla, fakir ve fukaralık içinde kurulduğunu bilmeliyiz. Ancak millet olarak Türkiye Cumhuriyeti'ni bölüp parçalamak için İsrail'in, Amerika'nın, NATO'nun, Vatikan'nın, ve bazı Avrupa ülkelerinin desteklediği  FETÖ denen vatan millet din düşmanı olan münafık hainlere kurban edemeyiz. Devletin içinde kendini saklayan hain olan değil, gevşek davrananlar değil, milli olan yetkililerimiz işi sıkı tutarak Türk silahlı kuvvetlerimizin ve devletin diğer birimlerinde kendisini saklayan  ne kadar FETÖ'cü var ise hemen derhal temizleyin. Aksi taktirde görevinizi yapmadığınızdan dolayı hem bu dünyada hem de huzuru mahşerde büyük azap görürsünüz. 

Milletimiz gereken dersi verdi 

Kardeşlerim, bu FETÖ'cülerin ne kadar hain olduklarını, devletimizi milletimizi nasıl bölmeye çalıştıklarını, kendi insanımızın başına nasıl bombalar yağdırdıklarını 15 Temmuz'da gördük değil mi? Son 15 yıl içinde Türk Silahlı Kuvvetlerimize hainlik yaptıklarını, kendi adamlarını Türk Silahlı Kuvvetleri'ne yerleştirmek için, kendi uydurdukları Ergenekon, balyoz, poyraz köy, oda tv operasyonlarıyla asker ve gazetecilere nasıl kumpas yaptıklarını, İnsanların hayatını nasıl karattıklarını hepimiz gördük değil'mi? Allah'a çok şükür Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde milletimiz bu hainlere 15 Temmuz'da gereken dersi verdi. Yanlız eski askeri savcı Ahmet Zeki Üçok'un dediği gibi  FETÖ'cü hainler,  askeriyenin ve devletin içinden henüz bitmiş filan değil. Bir an önce bu FETÖ'cü hainler temizlenmez ise işte o zaman ayvayı yedik demektir. Yani ülkemizde iç savaş mı dersiniz, ülkemiz bölünür mü dersiniz ne derseniz deyin her şey olabilir benden söylemesi. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH ÜLKEMİZİ MÜNAFIKLARIN ŞERRİNDEN KORUSUN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, CUMHURİYETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN. ALLAH GÜZELİM ÜLKEMİZDE DİN, DİL, IRK AYRIMI OLMADAN CÜMLEMİZE HUZURLU YAŞAMAYI NASİP ETSİN, AMİN.

okumak için tıklayın.


Ne zaman kendimize geleceğiz?  -Güneş Gazetesi


Amerikan Başkanı Trump, Ortadoğu'yu karıştırdı. Trump, Suudi Arabistan ve İsrail ziyaretleri sonrası ayıp olmasın diyerek kerhen bir saatliğine de olsa Filistin'e geçmişti. Tüccar olan Trump, Ortadoğu ziyaretleri esnasında  himayesindeki Suudi Arabistan'a tam 380 milyar dolarlık silah sattı. Silah satışı sonrası Trump, Suudi Arabistan Kral'ı Selman ile  birlikte kılıç dansı bile yapmıştı. Amerika Suudi Arabistan'a 380 milyarlık silah sattıysa elbette bir bildiği vardır değil mi? İsrail'in Ortadoğu projesini hayata geçirmek için önce fitne yayan Amerika, daha sonra Arap yöneticileri kandırarak Müslüman'ı Müslüman'a kırdırıyor. Amerika'dan 380 milyar dolarlık silah alan Suudi Arabistan, alakasız bir şekilde Müslüman Kardeşler'e ve Hamas'a yardım ettiği gerekçesiyle Katar'a saldıracağını söylüyor. Bu krizin ardından Trump,Twitter hesabından, “Ortadoğu'ya yaptığım ziyaretin etkisini görmekteyim” dedi. Ya İran'daki terör olayı? Suriye'de ve Yemen'de var olmak içinde olan İran her iki ülkede binlerce masum müslümanı öldürdü. 

İran'a saldırı senaryonun parçası 

İşte eden bulur misali artık İran'da yaptıklarının karşılığını görmeye başladı. Kendi İstihbarat örgütüyle övünen İran'da DEAŞ terör örgütü, İran'lılar için kutsal sayılan Humeyni'nin kabrinde ve Meclis'te iki ayrı terör eylemi gerçekleştirdi. Her iki Terör eyleminde 12 İranlı hayatını kaybetti. İranlı yetkililer, “Bize yapılan terör eyleminin arkasında Suudi Arabistan var. İntikamımız çok ağır olacak”diyerek Suudi Arabistan'a tehditte bulundu. Hay sizin gibi fitne ve pis oyunlara gelen aptal sözde Müslüman'a ben ne diyeyim? Fitneye oyuna nasıl geliyorlar görüyorsunuz değil mi? Sevgili okuyucularım bence Amerikan Başkanı Trump'ın Suudi Arabistan ziyareti, Katar'a diplomatik abluka uygulanması ve İran'da  gerçekleşen terör eylemleri bir biriyle bağlantılıdır. İran'a  DEAŞ'ın saldırması, Suudi Arabistan'ın Katar'ı tehdit etmesi oyunun bir parçasıdır. Amerika'nın İsrail'in Avrupa ülkeleri ve Rusya'nın asıl niyeti İslam ülkelerini mezhep fitneliği ile Müslüman'ı Müslüman'a kırdırıp sonra bölüp parçalamaktır. Peki ya biz Müslümanlar, neden hep ehli küfür ülkelerin, Haçlı ordusunun fitne ve pis oyunlarına  gelip bir birimizi öldürüyoruz? Neden birbirimizin varlığından rahatsızlık duyuyoruz? 

Neden tek millet olamıyoruz? 

Kendimize çeki düzen verip neden birbirimize kenetlenmiyoruz? Başkaları tarafından kullanılmayı içimize nasıl sindirebiliyoruz? Neden mezhep safsatasına, mezhep fitneliğine takılıp kalıyoruz? Allah aşkına Müslüman topluluk olarak hiç mi adam olmayacağız? Allah'ın Resul'ü kainatın efendisi olan Peygamber efendimiz, “İslam tek millettir” diyor. Peki Biz Müslümanlar neden tek bir millet olamıyoruz? Biz Müslümanların ömrü hep ehli küfrün pis oyunlarına gelerek birbirimizi öldürmekle mi geçecek? Nerede kaldı Kur'an-ı Kerim ve İslam şuuru, nerede kaldı peygamberimizin hadis ve sünneti? Haçlı ordusu fitne odakları bizi bölüp parçalıyorlar, bizi birbirimize kırdırırken bazı salak, aptal sözde Müslümanız diye geçinenler halen mezhep safsatasına mezhep fitneliğine takılıyor. Bizler birbirimizi öldürürken, diğer yandan içimize fitne sokanlar içkisini içip kıs kıs gülüyor. Allah sonumuzu hayırlı eylesin. Derim ki sıkıntılı günlerimizde maddi ve manevi olarak her daim Türkiye'nin yanında olan Katar'ı, Haçlı ordusunun pis oyunlarına, Amerika ve İsrail'in kullandığı münafık ülkelere yem ettirmeyelim. Türkiye olarak Katar'ın yanında olmalıyız. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH ÖNCE BİZ MÜSLÜMANLARA GERÇEKTEN KUR'AN-I KERİM'E İMAN ETMİŞ, PEYGAMBER EFENDİMİZİN HADİS VE SÜNNETİNİ YAŞAYAN KULLARINDAN EYLESİN. ALLAH APTAL SÖZDE MÜSLÜMANLARA UYANMAYI NASİP ETSİN. ALLAH BİZ MÜSLÜMANLARI BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE TUTSUN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN. 

okumak için tıklayın.


Tek çare idam  -Güneş Gazetesi


Toplum olarak milli ve manevi değerlerimizden iyice koptuk. Ne dini inançlarımızı eskisi gibi samimi duygular içinde yaşıyoruz, nede bir birimize olan dostluğumuzda, sevgimizde, saygımızda samimiyiz. Bundan 20 yıl öncesine kadar toplum olarak bir birimizden sorumlu gibi yaşardık. Sokaktaki çocuklara kendi çocuklarımıza sahip çıktığımız gibi sahip çıkardık. Sıkıntıda olan tanıdıklarımıza elimizden gelen yardımı yapardık. Yani bundan 20, 30 yıl öncesinde insanlık vardı. Peki ya bugün bu duygulara sahipmiyiz? Hayır kesinlikle sahip değiliz. Bugün maddeci, çıkarcı, menfaatimiz için adam satan, samimiyetsiz, duygusuz, olduk. Soruyorum Allah aşkına bize ne oldu da bu hallere düştük? Elbette milli ve manevi değerlerimizden uzaklaştığımız için, Kur'an-ı Kerim'i hakkıyla yaşamadığımız için, anne ve babalar çocuklarını sadece madde üzerine yetiştirdikleri için bu durumdayız. 

Manevi boşluğa düşüyorlar 

Çoğu anne ve baba evlatlarına sevgi şefkat göstermedikleri gibi çocuklarıyla ilgilenmiyor. Çocuklarının kiminle dostluk arkadaşlık yaptıklarını bilmiyorlar. Ya sonra? Şefkatten mahrum kalan evlat manevi boşluğa düştükten sonrası art niyetli kişilerin eline düşmekte. Çoğu zaman da uyuşturucu bataklığına düşüyorlar. Açıklamalara bakılırsa neredeyse uyuşturucu kullanmayan genç kalmadı gibi. Yetkililer ve polis insanları sık sık uyuşturucuya karşı uyarmalarına rağmen bu pisliğin illetin önüne geçilemiyor. Polis o kadar baskınlar yapmasına rağmen, kanı bozuk insanlık düşmanı zehir tacirlerini yakalamasına rağmen ne hikmetse uyuşturucu ticareti yapan şerefsizlerin sonu bir türlü gelmiyor. Zehir tacirlerinin sonu gelmiyor ama binlerce gencimizin  sonunu getiriyorlar. Her gün sokaklarda, parkta veya bir kenarda uyuşturucudan ölmüş gençlerin cesetleri toplanıyor. Bakın bu şerefsiz insanlık düşmanı zehir tacirleri, 7 yıl önce pazarlamaya başladıkları sentetik uyuşturucu bonzainin fiyatını 'sürümden kazanalım' diye düşürmüşler. 

Helal, haram kavramlarını öğretin 

Araştırmalarda sokaklarda birer zombi haline gelen 500 bin uyuşturucu kullanıcısının var olduğu söyleniyor. Daha bir kaç gün önce Yalova'da uyuşturucu batağına düşmüş bir sapık, 6 yaşındaki bir kız çocuğuna tecavüz edip sonra vahşice öldürmüş. Hiç lafı eveleyip gevelemeden derim ki, devletimizin ve milletimizin bekası için, toplum olarak huzuru ve sağlıklı yaşamamız için, uyuşturucu üreten ve satanları, cinayet işleyenleri, devletine milletine ihanet edenleri, terör örgütlerine maddi ve manevi destekte bulunanları, teröristlerin tümünü idam etmek gerekir.Ayrıca ana ve babalara sesleniyorum. Evlatlarınıza sahip çıkın, evlatlarınızın kimlerle arkadaşlık yaptığını takip edin. Evlatlarımızın geleceğini düşünerek ilim irfan sahibi olmaları için gayret içinde olmalıyız. Ancak devletimize, milletimize, ana ve babaya hayırlı evlatlar olması için evlatlarımızı, mutlaka ama mutlaka milli ve manevi değerlerimize göre güzel ahlak üzerine helal ve haram kavramlarını öğreterek yetiştirelim. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH CÜMLEMİZE HAYIRLI EVLATLAR NASİP ETSİN. ALLAH EVLATLARIMIZI ŞERLERDEN VE PİSLİKLERDEN KORUSUN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN.

okumak için tıklayın.


Tedbirler alınmazsa çok kötü olur  -Güneş Gazetesi


Efendim TBMM 15 temmuz darbe girişimini araştırma komisyonu raporunda, “Türkiye'deki cemaatlerin şeffaf ve denetlenebilir olması gerekir” demiş. Komisyon raporunda ayrıca, “Cemaat yapılarının çoğu açık, şeffaf ve esnek olmaktan uzak olup, genellikle faaliyetlerini gizlilik içinde ya da denetimlerden uzak yürütüyorlar. Bu cemaat yapılarının toplum yararına çalışıp çalışmadıklarının denetlenmesi gerekir. Yüzlerce özel dini kanaldan, toplumun kafasını karıştıracak, insanları dini görünümleriyle farklı mecralara sürükleyebilecek zararlı, bölücü, kışkırtıcı, kin ve nefret söylemi taşıyan, şiddet ve teröre özendiren yayınlar yapılmaktadır” ifadeleri kullanıldı. Komisyon raporuna, FETÖ'nün çok sayıdaki medya organını etkin bir şekilde nasıl kullandığını unutulmaması gerektiği vurgulanıyor. Sevgili okuyucularım TBMM 15 temmuz darbe girişimi araştırma raporunu gazetede okuduğumda içimden, “Doğru, üzerine gidilmesi gerekir” dedim. Çünkü bugünkü cemaatlerin çoğu aslına uygun faliyetlerde bulunmuyor. 

Kafalarında başka hesaplar var 

Cemaatler samimiyet içinde, aslına uygun olarak insanlara islam dinini Kur'an-ı Kerim'i, peygamber efendimizin hadis ve sünnetini, helal ve haram kavramlarını, çocuklarımıza ana ve baba haklarını, devlet ve millet sevgisini öğretmelidirler. Ancak bugünkü cemaatleribelki yüzde 2'si bu şekilde faaliyet gösteriyor. Şimdi, “Peki Hocam ya değer cemaatlerin yüzde 98'i nasıl” diyebilirsiniz. O cemaatlerin yüzde 98'i kendi görüşlerine göre insan yetiştirip siyasette, ticarette etkin olmamın yani paranın ve dünyalığın peşinde.Hatta bazı cemaatlerin FETÖ'den doğan boşluğu doldurabilmek için siyasette, kamusal alanda yaygınlaşmanın peşinde olduğunu duymaktayım. Demek oluyor ki çoğu cemaatlerin beynin altında hep başka hesaplar var. Demek oluyor ki, çoğu cemaatler  islam dinini kendi çıkarları için kullanıyor. Demek ki çoğu cemaatler  kendilerine sermaye ettikleri islam dininden uzak yaşıyor. 

Kime hizmet ettikleri belli değil 

Kardeşlerim kim İslam dinini siyasette ve ticarette kendisine sermaye ediyor ise biliniz ki o kişi münafıktır. Kim kendilerine bağlı olan insanları, İslam adına kendi çıkarları için kullanıyorsa biliniz ki münafıktır. Yeter be kardeşim artık samimi olun samimi. Ya adam gibi İslam dinine hizmet edin yada İslam dinini kendinize sermaye etmeyi, münafıklığı bırakın. Evet 15 Temmuz Darbe Araştırma Komisyonu raporunda söylendiği gibi, bugünkü cemaatlerin neye veya kimlere hizmet ettikleri hiç belli değil. Bazı cemaatleri, kim bilir Fetullah Gülen'i kullandıkları gibi başka ülke istihbaratları kullanıyor olabilir de. Kardeşlerim güzelim Türkiyemizin kıymetini bilerek, gayrı meşru faliyetler içersinde olan cemaatlere karşı çok ama çok uyanık olmalıyız. Eğer art niyetli, ipi başkalarını elinde olan cemaatlere karşı bir an önce gereken önlemler alınmaz ise bilinizki Türkiye daha çok 15 Temmuz'lar yaşar. Biz Müslümanların ölçüsü sadece Kur'an-4 Kerim ve Peygamber efendimizin hadis ve sünneti olmalıdır. Müslüman olarak önce kendimiz İslam dinini hakkıyla yaşayıp hayatımıza tatbik edelim. Sonra çocuklarımıza  mutlaka güzelim İslam dinini, Kur'an-ı Kerim'i, Peygamber efendimizin hadis ve sünnetini, helal haram kavramlarını, ana, baba haklarını, devlet ve millet sevgisini öğretelim. Aksi taktirde çocuklarımız manevi boşluğa ve art niyetli kişilerin ocağına düşer. Yetkililere derim ki, bir an önce bu cemaat  bize yakın veya şu cemaat bize uzak demeden tüm cemaatleri yakın takibe alın. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, CUMHURİYETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN . ALLAH KİM MÜNAFIKLIK KİSVESİYLE GÜZELİM İSLAM DİNİNİ KENDİLERİNE SERMAYE EDİYORSA HEPSİNİDE HELAK ETSİN, AMİN. 

okumak için tıklayın.


Ortadoğu'da karışıklığın asıl nedeni  -Güneş Gazetesi


İtler, atlar, filler tepindikçe çimler eziliyor. Yani Amerika, İsrail, Rusya ve Avrupa ülkelerinin siyasi çıkar ve menfaatleri için Ortadoğu'da yapmadıkları pislik kalmadı. Önce Arap baharı yalanlarıyla Tunus'u, Mısır'ı, Yemen'i, Irak ve Suriye'yi darma dağan ettiler. Çıkardıkları fitneyle Irak ve Suriye'de iç savaş çıkarıp milyonlarca masum insanı öldürdüler ve ölümlere sebep oldular. Milyonlarca insan iç savaş nedeniyle evini barkını, işini gücünü, ailesini geride bırakıp canlarını kurtarmak için başka ülkelerin şefkatine sığınmak için yollara düştü. Tabi canlarını kurtarmak için yollara düşen zavallı insanların Denizlerde cesetleri toplanıyor. Şefkatlerine sığınmak için gittikleri ülkelerde ise neler yaşadıklarını medyadan takip ediyoruz. Ortadoğu'ya bırakın baharının gelmesini insanlar şimdi çetin kış koşullarına bile razı. Irak'ta ve Suriye'de yaşayan insanlar en çok da DEAŞ denen terör örgütünden çekti. DEAŞ her zaman söylediğim gibi Amerika'nın, İsrail'in, İngiltere, Rusya ve bazı Avrupa ülkelerinin istihbaratları tarafından Ortadoğu'yu karıştırmak için kurulan bir örgüttür. 

DEAŞ bahanesiyle bölüyorlar 

Kendi saflarına katılmayan insanların kellesini kesen DEAŞ, değer yandan gözlerine kestirdikleri kadınlara tecavüz etmekte, İslam dinine zarar vermek ve İslam dinini dünyaya 'terör diniymiş' gibi göstermek için her şeyi yapmakta. İsrail, Amerika, İngiltere, Rusya ve bazı Avrupa ülkeleri, DEAŞ'la mücadele bahanesiyle şimdi Ortadoğu'da amaçlarına ulaşmaktalar. Irak ve Suriye bölünmek üzere. Hatta sınırlarımızın değer tarafında Kürt devletinin kurulması an meselesi. Sevgili okuyucularım bu ülkeler İsrail'in Ortadoğu projesini gerçekleştirmek için Suriye'yi, Irak'ı, Mısır'ı, Yemen'i karıştırdılar. Şimdi ise DEAŞ denen sözde terör örgütüyle mücadele bahanesiyle kontrol altında tutacakları küçük devletler kuracaklar. Dünya kamuoyunun karşısında öyle güzel oyun oynuyorlar ki sanırsınız bu iki yüzlü şerefsizler, Ortadoğu'ya huzur getirecekler. Bu sinsi oyunu Türkiye'nin de üye olduğu NATO'yla gerçekleştirecekler. Neymiş efendim NATO Rakka'da DEAŞ'ı temizleyecekmiş. 

Bunların hepsi bir oyun 

NATO DEAŞ'ı kiminle temizleyecekmiş biliyor musunuz? Terör örgütleri PKK, PKK'nın Suriye kolu olan PYD ve YPG ile birlikte temizleyecekmiş. Yalan, yalan, yalan. Bu iki yüzlü şerefsizlerin DEAŞ'la mücadele edeceği filan yok. Bunların hepsi bir oyun. Amaçları önce Türkiye'de gezi ve 15 Temmuz'da olduğu gibi iç karışıklık çıkarıp sonra ağIr silahlarla donattıkları PKK, YPG ve PYD'ye oldu bittiye getirerek Kürt devletini kurdurtmaktır. Amerika şimdiden PYD'ye ağIr silah sevkiyatına başladı bile. Bu ülkelere soruyorum ve diyorum ki; Be alçaklar, Türkiye yıllardır terör örgütü PKK'yla mücadele ederken neden bugüne kadar NATO üyesi olan Türkiye'nin yanında değildiniz? Türkiye'nin karşı çıkmasına rağmen halen PKK'ya, YPG'ye ve PYD'ye neden ağIr silahlar veriyorsunuz? Be şerefsizler sizin verdiğiniz ağIr silahlar bugün PKK terör örgütünün inlerinden çıkıyor. Terör örgütü o silahlarla Benim asker ve polisimi şerefsizce kalleşçe şehit ediyor. Bu mu sizin ortaklığınız? Bu mu sizin müttefikliğiniz? Bu mu sizin dostluğunuz? Sizin ortaklığınıza da, dostluğunuza da, müttefikliğinize de. Ey millet görün şerefsizlerin ülkemiz üzerinde oynadıkları pis oyunları. Görün Türkiye'yi her türlü pis oyunlarla ve fitneyle nasıl bölmek istediklerini, görün yıllardır Türkiye'nin gündeminde terör olaylarının neden bitmediğini, görün dost ve düşmanın kim olduğunu. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN. ÜLKEMİZ ÜZERİNDE KİM VEYA KİMLER ŞEREFSİZCE PİS OYUNLAR OYNUYOR İSE ALLAH HEPSİNİ HELAK ETSİN. ALLAH GÜZELİM ÜLKEMİZDE VE DÜNYADA DİN, DİL IRK AYRIMI OLMADAN CÜMLEMİZE HUZURLU YAŞAMAYI NASİP ETSİN, AMİN. 

okumak için tıklayın.


Zulme İsrailliler bile isyan ediyor  -Güneş Gazetesi


İsrail'in yıllardır Ortadoğu'da yapmadığı pislik, fitne, kalmadı. Ortadoğu'yu kendi çıkarları için dizayn etmeye çalışan İsrail, Irak'ı, Suriye'yi, Yemen'i, Tunus'u, Mısır'ı yaydığı fitne ve fesatlıklarla karıştırdı. Bu ülkeler bugün yaşanacak durumda değil. Çünkü hepsinde İsrail'in yaydığı fitneden dolayı iç savaş var. İç savaşın içinde olan Irak, Suriye belki yakın zamanda iki veya üçe bölüneacek. Peki İsrail, neden Ortadoğu ülkelerinin bölünmesini istiyor? Çünkü kendi kontrollerinde olan küçük devletlerin kontrolü daha kolay olur da ondan. Ya Filistin? İsrail'in yıllardır Filistin'e yapmadığı kalmadı. Filistin'de, Gazze'de Müslüman halka ne eziyetler, ne zülümler, ne büyük katliamlar yaptı. İsrail, 2004'de 1300 Filistinli sivili öldürdü, 2008'de 140'ı Filistin polisi toplam 350 kişiyi katletti, 2009'da Gazze'de 1600 Filistinli İsrail bombalarıyla ölürken 6000'den fazla kişi yaralandı ve evsiz kaldılar. 2011'de 18 kişi, 2012'de 341, 2014'de 202 kişi ölürken 1400 kişide yaralandı. Bu kadar değil. Şerefsizler zaman zaman yine Filistinliler'i öldürmeye devam ediyor. Peki bu katliamlar olurken dünya, bilhassa islam ülkeleri ne yapıyor? Hiç bir şey. Çünkü İsrail hepsini avucunun içine almış. 

İsrail katliamlarına destek 

İsrail, Filistin halkına sık sık çeşitli bahanelerle katliam yapıyorsa elbette bir gerekçesi olmalı değil mi? Bu zulmün ve katliamların altında toprağını genişletmenin yanında Filistin nüfusunu kontrol etmek de yatıyor. Sevgili okuyucularım hadi Amerika, İngiltere ve Avrupa ülkeleri İsrail'in Filistinlilere yaptığı katliamlara sessiz kalıyor. Bu ülkeleri anlarım, zaten bu ülkeler İsrail'in katliamlarına destek olan ülkeler. Ya islam dünyası? İslam dünyası dediğimiz ülkelerin ipi tamamen İsrail'in elinde. İslam ülkelerinin liderleri koltuğu kaybetmemek ve postu deldirtmemek için İsrail'e Amerika'ya destek bile oluyorlar.Amerikan başkanı Trump, Suudi Arabistan'a gittiğinde bu ülkeye tam 380 milyar dolarlık silah sattı. Suudi Arabistan bu silahı ne yacak biliyor musunuz? Yine İsrail ve Amerika'nın yaydığı fitneler neticesinde Yemen'de olduğu gibi Müslüman ülkelere saldıracak. Allah hepsini de bildiği gibi yapsın. 

Netanyahu asla vazgeçmez 

Hristiyan aleminde, hatta İsrail'de vicdanlı olan insanlar İsrail'in yaptığı zulme isyan ederken, Müslüman ülkelerden ses Yok. Daha üç gün önce İsrail'in Doğu Kudüs'ü 1967'de işgal edilişinin yıldönümü dolaysıyla Rabin Meydanı'nda toplanan vicdan sahibi bazı İsrailliler, Başbakan Netanyahu'yu uyararak, “Filistin halkına zülüm etme, barış görüşmelerine başla ve Filistin'in toprak bütünlüğüne saldırmayı bırak” dedi. Korku politikasından ve şiddetten beslenen Netanyahu denen katil, kesinlikle Filistinliler'e katliamdan vaz geçmez. Ne diyeyim Cenab-ı  Allah  biz Müslümanlar'a bir birine samimi olmayı, şuurlu ve gerçekten Kur'an-ı Kerim'i, peygamber efendimizin hadis ve sünnetini yaşamayı, küfre karşı bir olmayı nasip etsin. ALLAH ŞU FANİ DÜNYA'DA  CÜMLEMİZE DİN, DİL, IRK AYRIMI OLMADAN HUZURLU YAŞAMAYI NASİP ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN AMİN. 

okumak için tıklayın.


Masum insanlara yazık oluyor  -Güneş Gazetesi


Yıllardır Ortadoğu ülkeleri Suriye, Yemen, Irak ve Libya'da içlerine sokulan fitne neticesinde rejimle terör örgütleri arasında yaşanan iç savaş veya terör nedeniyle milyonlarca masum insan öldü. Milyonlarca insanda canlarını kurtarmak için ülkelerini terk etti. Canlarını kurtarmak için evini barkını, işini gücünü ve yakınlarını bırakıp başka ülkelerin şefkatine sığınıp, insan gibi yaşamak için yollara düşen zavallı insanların hayalleri Ege ve Akdeniz'de son buluyor. Yani denizlerde can veriyorlar. Akdeniz'de ve Ege Denizi'nde her gün ölen mültecilerin cansız cesetleri toplanıyor. Amerika, “Saddam Hüseyin kimyasal silah üretiyor” diyerek Irak'ı işgal ettiğinde bazı aptal geri zekalı Iraklılar, Amerika'nın ülkelerini işgal ettiğinde sevinç gösterilerinde bulunmuşlardı. Irak'ı işgalinden bir yıl sonra Amerika, “Pardon yanılmışız. Irak'ta kimyasal silah bulamadık, Saddam Hüseyin kimyasal silah üretmiyormuş” dedi. Ardından Amerika, “Saddam Hüseyin kimyasal silah üretmiyordu ama diktatör ve halkına zülüm eden biriydi, şimdi ise biz Irak'a demokrasi getireceğiz” dedi. 

Kıyamete kadar devam edecek 

Tam 14 yıldır bırakın Irak'a demokrasinin özgürlüğün gelmesini Iraklılar burnunu dışarı bile çıkaramıyor. Suriye'de de aynıları yaşanıyor. Amerika Suriye'nin Irak'ın ve Yemen'in içine öyle bir fitne soktu ki, belki bu fitne kıyamete kadar devam edecek. Trump, Suudi Arabistan'a gitti ve Suudi Arabistan'a tam 380 milyar dolarlık silah sattı. Peki suudi Arabistan Amerika'dan aldığı 380 milyar dolarlık silahı kime karşı kullanacak? Elbette İsrail'e veya başka hristiyan ülkelere kaşı kullanmayacak. Yemen'de olduğu gibi yine Müslüman ülkelere karşı kullanacak. Oh ne güzel adamlar hem islam dünyasının içine fitne sokup bir birine kırdırıyor, değer taraftan da Müslüman ülkelere silah satıyor. Bakın İsrail'in Ortadoğu projesi hayata geçirilsin diye Ortadoğu ülkeleri iç savaş nedeniyle bölünüyor. Neden bölünüyor? Çünkü kendilerinin kurduğu küçük ülkelerin kontrolü daha kolay olduğu için. Peki nedir kıyamete kadar sürecek olan fitne derseniz? Mezhep fitneliği ve DEAŞ denen sözde terör örgütü. Sözde terör örgütü diyorum çünkü, DEAŞ denen terör örgütü aslında büyük Ortadoğu projesi için İsrail'in, Amerika'nın, İngiltere'nin, Fransa'nın, Almanya'nın, Rusya'nın ve yine bazı Avrupa ülkelerinin bir araya gelmiş istihbaratçılarıdır. 

Asıl hedef müslümanlar  

Bu ülkelerin istihbaratçıları, ne yazık ki, islam dininden ve islam peygamberinden haberdar olmayan, cahil, avam, sokaklarda boş gezen, gelişi güzel arabesk hayat yaşayan, çoğu ise uyuşturucu kullanan cahil, sözde Müslümanlar'ı etkileyip saflarına katarak kullanıyorlar. Şimdi o ahmak cahil insanlıktan nasibini bile alamamış olan DEAŞ militanları, Ortadoğu'dan sonra Avrupa'da terör eylemleri yapıyor. Sevgili okuyucularım bundan 15 yıl öncesine kadar dünyada islam dinine ve Müslümanlar'a büyük ilgi ve sevgi vardı. Hatta gün geçtikçe Hristiyanken Müslüman olanların sayısında artış bile vardı. Hristiyanlar'ın Müslüman olmasından Vatikan'ın memnun olması mümkün mü? Tabiki memnun olması mümkün değil. Derim ki,  1: Avrupa'da yaşanan terör eylemlerinin asıl hedefi Müslümanlar'a karşı kin ve nefret oluşturmaktır.  2: Kim bilir belkide Fransa'da, İngiltere'de yaşanan terör eylemlerinin arkasında İsrail, Amerika veya avrupa ülkelerinin istihbaratları vardır.  3: Bu ülkeler yıllardır terör örgütlerini besledi ve halen de besliyorlar. Ülkemizi bölüp parçalamak isteyen şerefsiz hain PKK terör örgütünü yıllardır bu ülkeler var etti, destekledi ve halende desteklemektedirler.  4: Herkes ektiğini biçer.  5: Üzüldüğüm tek şey hiç bir şeyden haberdar olmayan zavallı insanların ölümleridir. Bir an önce dünya liderleri bir araya gelerek samimi duygular içinde yaşanan terör örgütlerini bitirmek için çaba göstermelidirler.  Fitne ve fesatlığa gelmeyelim  İngiltere'de çocukların ölümü beni gerçekten çok üzdü. Irak'ta, Suriye'de, Yemen'de katledilen İnsanların, İngiltere'de, Fransa'da masum insanların ölümü beni kahrediyor. Ne olur şu mübarek Ramazan ayının yüzü suyu hürmetine sizlere yalvarıyorum. Biz Müslümanlar kesinlikle ama kesinlikle şer ve şer olduğundan emin olduğumuz kişi veya olaylardan uzak duralım. Kur'an-I Kerim'i ve peygamber efendimizin hadis ve sünnetini iyi anlayalım. Ülkemiz üzerinde halen pis oyunlar oynanıyor. Türkiye Cumhuriyeti'ni yok etmek bölüp parçalamak İstiyorlar. Bizler pis Oyunlara fitne ve fesatlığa gelmeyerek devletimizin milletimizin bekası için çalışalım. Çocuklarımızı milli ve manevi değerlerimize göre yetiştirelim ki, çocuklarımız yanlış yollara düşmesin. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH DÜNYADA NE KADAR TERÖR ÖRGÜTÜ VARSA HEPSİNİ HELAK ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN. ALLAH DÜNYADAN TÜM FİTNELİĞİ YOK EDİP SONRA DA DİN, DİL, IRK, RENK AYRIMI OLMADAN DÜNYADA HUZURLU YAŞAMAYI NASİP ETSİN, AMİN.

okumak için tıklayın.