Visitor Counters
Köşe YazılarıArama :    

Sendikanın havaalanı provokasyonu  -Güneş Gazetesi


Arkadaşlarla sohbet ederken bana İsanbul Yeni Havalimanı'nın açılışının 29 Ekim’de gerçekleşmeyeceğini söylediler. “Hayırdır nereden biliyorsunuz? Kim söyledi size Yeni Havalimanı'nın 29 Ekim de açılmayacağını” diye sordum. “Valla Hocam sosyal medyadan takip ediyoruz. İşçiler greve gitmiş. İşçiler greve gittiği için işler yavaşlamış” gibi şeyler söylediler.  Peki evladım isçiler neden greve gitmiş? “Hocam çalışma şartları zormuş ve ölümler olmuş ondan dolayı greve gitmişler.”  Yani 4 yıldır devam eden inşaatta, ölümler oluyor, kazalar oluyor, çalışma şartları zordu, bütün bu sıkıntılar yıllardır dile getirilmedi, işin bitimine az bir süre kala ölüm, kaza, zor şartlarda çalıştıkları şimdi akıllarına geldi öyle mi? Vay be tam havaalanı açılıcakken işçiler birden zor şartlarda çalıştığını hatırlayıp greve gitti.  

İşçileri üzerinden provokasyon 

Alın teriyle namusuyla çalışan, emeğini ortaya koyan işçi kardeşlerimizin hiç birinin burnunun kanamasını istemem. Hayatını kaybedenlere Allah rahmet eylesin, yaralananlara da Allah şifalar versin. Yalnız 30 bin kişinin çalıştığı büyük bir şantiyede her ne kadar tedbirler alınırsa alınsın yine de kazalar kaçınılmaz oluyor. İş verenden önce işçi kendi tedbirini kendisi almalıdır. Kardeşlerim derim ki 29 Ekim’de açılacak olan Yeni Havalimanı inşaatında çalışan işçilerin grevi bence sendikaların bir oyundur. Sendikalar akıllarınca işçileri provoke edip hükümeti zora sokmak istiyor. Sendikaların arkasında olan CHP ve PKK’nın siyasi kolu olan HDP, “Bakın görüyor musunuz hükümet sözünü tutmadı. Hükümet 29 Ekim’de 3’cü havalimanını açacaktı görün bakın açamadılar işte” diyecekler. Zaten havalimanın inşaatının bitmesi sendikaların işine pek gelmez. Havalimanı inşaatı bitince çalışanların sayısı doğal olarak azalacağından dolayı sendika yöneticileri işsiz kalacakları için grev yapıyorlar. 

Türkiye'nin büyümesini kimse engelleyemez 

Her ne olursa olsun, gezi olaylarında olduğu gibi kimler nasıl provake ederse etsinr hükümet sözünü tutacak ve 29 Ekim’de İstanbul Yeni Havalimanını açacaktır. Bittiğinde ise dünyanın en büyük havalimanı olacaktır. Türkiye’nin, Türk Hava Yolları'nın büyümesini kimse engelleyemez. Bakın Türk Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, “Daha da büyüyeceğiz, önümüzdeki yıl filomuza büyük uçaklar katılacak, dünya ülkeleri bize gıptayla bakıyor” diyor. Millet olarak bizlerde ülkemizin büyümesinden, gelişmesinden gurur duymalıyız. Bilinçli olarak ülkemizin büyümesini ve gelişmesini engelleyen kişilerinde kanından şüphe ederim. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH ÜLKEMİZİN GELİŞMESİNE, DEVLETİMİZE VE MİLLETİMİZE FAYDALI OLAN HERKESTEN RAZI OLSUN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN.

okumak için tıklayın.


Stokçuların düşmandan ne farkı var!  -Güneş Gazetesi


Hatırlarsanız Amerikan Başkanı Trump, Papaz Brunson’u bahane ederek Twitter hesabından Türkiye’yi açıkça tehdit etmişti. Trump, tehditvari bir şekilde, “Türkiye Papaz Brunson’u serbest bırakmazsa yaptırımlar yaparız, Türkiye’nin ekonomisini çökertiriz” demişti.  Trump’ın haddini aşan tehditvari sözleri Ülkemizdeki yabancı yatırımcıları korkuttu. Ülkemizde yatırımları olan yabancıların çoğu, Trump’ın bu sözlerini tehdit ve uyarı olarak görüp zararına da olsa yatırımlarını ülkemizden çekti. Dolayısıyla yabancı yatırımcılar, önlerini göremediklerinden ve tedirgin olduklarından dolayı yatırım için ülkemize gelemiyor.  Allah’a şükürler olsun Devlet Başkanımız Erdoğan, bu pis oyunların üstesinden yavaş yavaş gelmeye başladı. İnşallah yakın zamanda ülkemiz selamete çıkacak. Amerika, İsrail, Almanya, Fransa gibi ülkelerin, ülkemiz üzerinde pis oyunlar oynadığını bilmeyen yok. Zaten Amerikan Başkanı Trump açıkça Türk ekonomisini çökerteceğini söylüyor. 

Fırsatçılar cezalandırılmalı 

Peki ya bu sıkıntılı günümüzde dövizin yükselmesini fırsat bilen bazı iş adamları ve esnafların, sattıkları ürünlere zam üstüne zam yapmalarına, ellerindeki malları stoklamalarına, raflardaki ürünlerin etiketiyle oynamalarına ne demeli? Bu fırsatçıların Türkiye düşmanlarından ne farkı var? Bunların yaptığı hainlik değil mi? Gözünü para bürümüş olan bu fırsatçıları önce medyanın önüne çıkarıp rezil etmek ve sonra ellerindeki mallara el koymak gerekmez mi?  Elimde imkan olsa bu fırsatçılara Osmanlı döneminde verilen cezayı vermek isterim. Osmanlı döneminde esnaf, devlet hizmetindekiler ve serbest çalışanlar diye ikiye ayrılırdı. Devletin ihtiyaçlarını karşılayan esnafa, ehli-hıref-i hassa denirdi. Sayıları 2 bini bulan bu grup içinde ekmekçi, helvacı, kazancı, kürkçü, kağıtçı, kuyumcu, çilingir, terzi, aşçı, gibi bir çok meslekten esnaf bulunurdu.  Serbest çalışan esnaf ise loncalara bağlı olarak mal üretir ve satarlardı. Osmanlı Devleti halkın mağdur olmaması için esnafı denetim altında tutardı. Esnaf ürettiği malı devletin belirlediği fiyatın üstünden satarsa o esnaf falakaya yatırılırdı. Yani insanları kandıran, stok yapan esnaf herkesin önünde falakaya yatırılıyordu. Günümüzde falaka filan olmaz ama bu fırsatçılara falakayı aratmayacak ceza verilmeli. Günümüzde bu fırsatçılara ufak bir para cezası verilip geçiliyor. 

Stokçuluk tek kelimeyle hainliktir 

Derim ki insan sağlığını bozan sahte gıda üretip satanları, insanları ölüme götürenleri, Çin’den getirdikleri renklendiricili, tatlandırıcılı ürün satanları, tarım ilacı kullanıp sebze, meyve yetiştirenleri, gıdalarda hile yapan ve ülkemizin kötü gününde fırsatçılık yapanları rezil rüsfa edip çok büyük cezalar verilmelidir.  Kardeşlerim milli olmak lazım milli! Türkiye düşmanlarıyla aynı safta olmak hainliktir. Fırsat bu fırsat deyip mal stoklamak, raflardaki ürünlere zam yapmak tek kelimeyle hainliktir. Sosyal medyadaki hainlere de dikkat etmek gerekir. Dövizin yükselmesiyle Sosyal medyada FETÖ’cülerin, PKK’lıların, CHP ve ajanların olumsuz algı oluşturdukları konuşuluyor. Bu fırsatçılarada yalan yanlış yaygara yapanlara aldırış etmeyin. Bunlar istiyorlar ki Türkiye bir an önce batsın. Türkiye darmadağın olsun. Allah’ın izniyle Türkiye ne batacak ne de darmadağın olacak. Türkiye bağımsız güçlü bir devlet olarak dünyada söz sahibi olacak. Türkiye kurulan yeni dünya düzeninde söz sahibi olacaktır. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH CÜMLEMİZİ MİLLİ VE MANEVİ DUYGULARI GÜÇLÜ OLANLARDAN EYLESİN. ALLAH ÜLKEMİZ ÜZERİNDE PİS OYUN OYNAYANLARI HELAK ETSİN. ALLAH TÜRKİYE DÜŞMANLARININ OYUNUNA GELENLERE UYANMAYI NASİP ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN.

okumak için tıklayın.


Yeni Karbelalar yaşanıyor  -Güneş Gazetesi


Suriye’de katliam yapan leş yiyicileri Rusya, Suriye rejimi ve Amerika, çeşitli bahanelerle Suriye’nin İdlib bölgesinde büyük katliama hazırlanıyorlar. Türkiye, komşusu olan idlib’de istikrarsızlığa yol açacağı, sivil kayıpların yaşanacağı ve yeni göç dalgası yaratacağı gerekçeleriyle İdlib’e operasyon yapılmaması için mücadele ediyor.  Leş yiyicilerinin İdlib’e operasyon yapmaması için büyük mücadele veren Devlet Başkanımız Erdoğan, Tahran zirvesinde Putin ve Ruhani’nin gözünün içine bakarak, “Gelin bu masada Suriye’de ölümlerin son bulması için ateşkes ilan edelim, İdlib’e operasyon yapılmasın” dedi. Putin ve Ruhani, tam tersi Tahran zirvesinin hemen ardından İdlib’i uçaklarla bombalamaya başladı. Tabi bu arada Amerika’da boş durmuyor. Amerika’da kurmak istediği Kürt devleti için PKK’nın Suriye kolu olan PYD’ye askeri araç gereç ve silah sevkiyatı yapmaya devam ederken, diğer yandan PYD’ye toprak kazandırmanın peşinde. 

Müslümanlar bugün de katlediliyor 

Ne diyeyim Allah bu zalimleri, leş yiyicileri, dünyayı huzursuz ve yaşanmaz kılanları helak etsin. Allah masum insanları öldürenleri, insanları evsiz, barksız, işsiz güçsüz bırakanların yüzlerini güldürmesin. Düşünebiliyor musunuz? Haram ve oruç ayı olan mübarek Muharrem ayında, Ortadoğu’da İslam coğrafyasında adeta yeni Kerbelalar yaşanıyor. Kerbela’da olduğu gibi Müslümanlar bugün de İslam coğrafyasında katlediliyor.  Tabi bu katliamların yaşanmasında İslam coğrafyasında bulunan sözde Müslüman Yezid’ler de var. Ortadoğu’da hesabı olan İsrail, Amerika, Rusya ve Avrupa ülkelerinin ajanları tarafından beyinleri mezhep safsatasıyla yıkanan sözde Müslümanlar, yine saydığım ülke ajanlarının tahrikleriyle birbirini öldürüyorlar. Kardeşlerim Allah Kur'an-ı Kerim’de, “Benim yolumdan ayrılmayın, başka yollara sapmayın, onlar (yani ehli küfür) sizleri başka yollara saptırır” buyurmaktadır. Peygamber efendimiz ise şöyle buyurmaktadır: “Birbirinizin eksiğini bulmaya çalışmayın, bir birinizin özel ve mahrem hayatını araştırmayın, birbirinize haset etmeyin, birbirinize sırtınızı dönmeyin. Ey Allah’ın kulları kardeş olun kardeş” diyor. 

İyi ve iyiliklerin yanında olun 

Ben de Allah aşkına gelin ırk,dil, meşrep ve mezhep safsatasını bir kenara bırakıp şer güçlere karşı Allah’ın emrine Peygamber efendimizin nasihatlarına uyup bir olalım diyorum. Hz.Hüseyin efendimiz gibi iyilerin ve İyiliklerin yanında, kötülerin ve kötülüklerin karşısında olalım. Eğer Müslümanlar olarak birlik içinde olursak işte o zaman şer güçler Amerika, Rusya, İsrail ve Haçlı topluluğu İslam coğrafyasında kan dökemez. Hatırlarsanız ülkemizi de Gezi olaylarıyla, 17-25 Aralık ve 15 Temmuz darbe girişimiyle Irak ve Suriye gibi yapacaklardı. Allah’a şükürler olsun ki milletimizin sayesinde şer güçlerin şimdilik bu planı tutmadı. Ancak şer güçlerin ülkemiz üzerindeki hain planları bundan sonra tutmayacak anlamına gelmez. Amerika, İsrail, Almanya, Fransa ve NATO, mezhep safsatasıyla ülkemizi karıştırmanın peşinde olacaklardır. Millet olarak çok ama çok uyanık olmalıyız. Her ağızı laf yapana kanmayın. Her cemaate inanmayın. Sosyal medyada konuşulan her şeye inanmayın. Tahriklere kapılmayın. Çünkü şer güçlerin kullandığı hainler ülkemizi bölüp parçalamak için mesaide. Allah hepsinin boynunu devirsin. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH GÜZELİM ÜLKEMİZDE DİN, DİL, IRK AYRIMI OLMADAN CÜMLEMİZE HUZURLU YAŞAMAYI NASİP ETSİN. ALLAH MÜSLÜMANLARA SAMİMİYET, ŞUUR VE BİRLİK NASİP ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN.

okumak için tıklayın.


Gurur duymalıyız  -Güneş Gazetesi


Haberleri izlerken ekranda son dakika yazısı dikkatimi çekti. Haberin detayında 53 kişinin hayatını kaybettiği Reyhanlı saldırısında, failleri yönlendiren ve Suriye istihbaratıyla irtibatı sağlayan Yusuf Nazik isimli caninin, MİT tarafından Suriye’nin Lazkiye kentinde yakalandığı haberi vardı.  İçimden operasyonu gerçekleştiren MİT personeline, “Bravo sizlere, Allah yokluğunuzu göstermesin” diyerek dua ettim. MİT mensuplarımız, Reyhanlı saldırısında 53 vatandaşımızı katleden Suriye istihbaratının yönlendirdiği kansızı Esad’ın kalesi olan Lazkiye’den paketleyip getirdi. İnşallah inanıyorum ki MİT mensuplarımız, başta FETÖ’cüler olmak üzere diğer hainleride bulundukları ülkelerden paketleyip getirecektir. 

Geçmişiyle gurur duymayan alçaklar 

Benim bir huyum vardır. Taksiye bindiğimde kesinlikle hiç bir taksiciyle konuşup sohbet etmem. Çünkü tanımadığım, bilmediğim kişiyle konuşmak sohbet etmek hoşuma gitmez. Daha doğrusu boş konuşmayı hiç sevmem. Bir yerden eve gitmek için taksiye bindim. Radyodan haberleri dinlerken Taksici birden, “Efendim MİT destek almadan bu operasyonu gerçekleştiremez. Bu adamı belki Rusya bize teslim etmiştir, bizimkilerin böyle operasyonları yapabilmeleri için kırk fırın ekmek yemeleri gerekir” gibi avam, salak ve alçakça yorumlarda bulundu. Mesele ülkem, devletim ve milletim olunca nevrim bir anda döner. Sarf ettiği sözlerinden dolayı bu taksiciye ağzıma ne geldiyse saydım.  Bu alçak, şuursuzların kanı biraz temiz olmuş olsa inanıyorum ki ülkesiyle, milletiyle, askeriyle, polis ve güvenlik güçlerimizin başarılarılarıyla gurur duyarlardı. Geçmişiyle, ecdadıyla gurur duymayan bu alçaklar, her daim ezik ve kompleks içinde yaşarlar. Kardeşlerim Reyhanlı saldırısında 53 vatandaşımızın ölümünde FETÖ’cülerinde parmağı olduğu mahkeme dosyalarında yer aldı. 

Esad'a mesaj niteliğinde operasyon

  Bilhassa 15 Temmuz darbe girişimi sonrasında devletin içinde, yani Türk Silahlı Kuvvetleri, emniyet teşkilatı, MİT ve diğer istihbarat birimleri, hain FETÖ’cülerden temizlendikten sonra, ülkemizde terör olayları pek yaşanmıyor. Bu birimlerden FETÖ’cüler temizlendikten sonra PKK, DEAŞ gibi terör örgütleri neredeyse yok oldu. Daha önce FETÖ üyelerine karşı son dönemde yürüttüğü başarılı sınır ötesi operasyonlara imza atan MİT, hiç bir ülkeden ve hiç kimseden yardım almadan Reyhanlı canisini ininde bulup ülkemize getirdi. Hemde Esad rejiminin en güçlü kalesi olan Lazkiye’den alıp getirdiler. Katil Esad’a mesaj niteliğindeki bu operasyonla millet olarak gurur duymalıyız. Derim ki, geçmişiyle, atasıyla, ülkesiyle, milli ve manevi değerleriyle gurur duymayan, başkalarının yaptıklarıyla gururlanan haset fesat tiplere Allah şuur versin. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH DEVLETİMİZİ, GÜVENLİK GÜÇLERİMİZİ VE MİLLETİMİZİ HER DAİM GÜÇLÜ KILSIN. ALLAH GÜVENLİK GÜÇLERİMİZE GÜÇ KUVVET VERSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN.

 
okumak için tıklayın.


Erdoğan ‘ateşkes’, Putin ve Ruhani ‘katliam’ dedi  -Güneş Gazetesi


Televizyonlarda canlı yayınlanan Tahran zirvesinde İran’ın da Rusya’nın da gerçek yüzü ortaya çıktı. İnsanların, bilhassa İdlib halkının merak ettiği tek şey Rusya ve Esad güçlerinin İdlib’e saldırı düzenleyecek olup olmadığıydı.  Canlı yayınlanan toplantıda Devlet Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Rus lider Putin’in ve İran Cumhurbaşkanı Ruhani’nin gözünün içine bakarak defalarca, “İdlib’e saldırı felaketle, katliamla ve çok büyük bir insani dramla sonuçlanır. Gelin bu toplantıda ateşkes kararı çıksın” dedi. Devlet Başkanımız Erdoğan’ın ısrarla ateşkes teklifine 'silahları bırakın' karşılığı verildi. Erdoğan, idlib’de insanlığın sesi olurken Putin ile Ruhani gerçek yüzlerini ortaya koydu.  Toplantı sonrası Rusya, Suriye rejim güçleri ile birlikte İdlib’i varil bombalarıyla vurmaya başladı. Hastaneler, okullar ve köyler Rus uçakları ve Esad güçlerince bombalanıyor. Hatta Rusya elindeki yeni bombaları İdlib halkının üzerinde deniyor. 

Suriye ve Irak konusunda samimi değiller

  Kardeşlerim açık konuşmak gerekirse kesinlikle Rusya’ya,Amerika’ya, Avrupa ve İran’a hiç bir şekilde güvenmemek gerekir. Bu ülkeler Suriye-Irak konusunda Türkiye gibi samimi değiller. Bunların her şeyi yalan dolan. Rusya, Amerika, Fransa, İran birer leş yiyicilerdir. Barış konusunda Rusya,İran, Amerika ve Avrupa, eğer samimi olsalardı Suriye’de 7 yıldır süren iç savaş çoktan bitmiş olurdu.  Suriye’de, Irak’ta yaşanan iç savaşların asıl nedeni İsrail’in büyük Ortadoğu projesinin ta kendisidir. İsrail, Nil ile Fırat arasındaki bölgeyi İsrailoğulları’na vaad edilmiş topraklar olarak gördüğü için Suriye ve Irakta iç savaşlar yaşanıyor. İsrail Nil ile Fırat arasında bulunan bu toprakları ele geçirmek veya bölüp parçalayarak kendilerine uygun kişilerce yönetilmesini istiyor. İşin gerçeği asıl mesele burdur. 

Kimse 'sen niye böyle yaptın' diyemez

  İşin diğer kısmı ise değeri 3 trilyon dolar olan Akdeniz’deki zengin petrol yatakları. Amerika, İngiltere, İsrail, Rusya, Fransa, İtalya hatta Çin doğalgaz rezervlerinin olduğu bölgede konuşlanmış durumda. Kardeşlerim ülkemizin bekası için İdlib çok önemli. Çünkü Amerika, sınır bölgemizde Kürt devleti kurmak istiyor. Amerika’nın 5 bin TIR dolusu ve 5 bin uçakla ağır silahlar verdiği PKK ve PKK’nın uzantıları İdlib, Sincar ve diğer civar vilayetlere Kürt devleti kurmak için yerleşti. Türkiye savaşmadan Rusya ve Amerika’yla dengeleri koruyarak sınırımızdaki bu pisliği temizlemek istiyor. Baktık ki bu pislik temizlenmiyor. İşte O zaman Türkiye, Afrin ve Fırat Kalkan’ında olduğu gibi idlib’de de sivil halkı şehirden çıkarıp PKK’lı ve diğer teröristleri temizleyecektir. Sonra da Türkiye’ye kimse sen neden böyle yaptın deme hakkına sahip olamaz. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH DÜNYA’NIN HUZURUNU BOZAN VE MASUM İNSANLARI ÖLDÜREN LEŞ YİYİCİLERİNİ HELAK ETSİN. ALLAH MÜSLÜMAN TOPLULUĞA ŞER GÜÇLER KARŞISINDA BİRLİK VE BERABERLİK NASİP ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN.

okumak için tıklayın.


Milli şuurun kazandırdıkları  -Güneş Gazetesi


Nereden nerelere geldik. Almanya’dan, Hollanda’dan, Fransa’dan, İngiltere’den ve Amerika’dan tank, silah, insansız hava aracını alamazdık. Hatta parasını peşin vermek istememize rağmen bize silah satmazlardı. Bu ülkeler bize, “Efendim kongre istediğiniz bu silahları size satmamıza müsade etmiyor” derlerdi. Peşin parayla Almanya’dan tank almamıza rağmen Almanya, “Efendim bu tankları siz PKK’ya karşı kullanırsınız” diyerek bize teslim etmemişti. Yani paramızla dahil bize silah vermeyen bu ülkeler, terör örgütü PKK’ya çok sayıda uçak ve tırlar dolusu en ağır silahları bedava verdiler.  Kötü ev sahibi kiracıyı mal sahibi yaparmış misali Allah’ımıza şükür olsun şimdi askeri ihtiyaçlarımızın yüzde 70 ini kendimiz üretir duruma geldik. Türkiye yerli ve milli olarak tankından korvetine, helikopterinden tüfeğine tüm savunma ihtiyaçlarını kendi karşılayabilir hale geldi. Devlet Başkanımız Erdoğan’ın milli şuurla harekete geçmesiyle Türkiye, MİLGEM Korveti, Altay Tankı, Atak Taaruz Helikopteri, Anka ve Bayraktar İHA’ları, Hürkuş eğitim uçağı, Göktürk-1 uydusu, Milli Piyade Tüfeği, zırhlı araçlar ve güdümlü füze sistemleri ve sınır güvenlik sistemleri üretiyor. 

Türkiye'nin güçlenmesini istemiyorlar 

İnşallah 2 yıla kadar uçak gemimizi ve savaş uçağımızı üretmiş olacağız. Ürettiğimiz bu askeri araç ve gereçleri sadece kendimiz için değil, başka ülkelere de satıyoruz. Bakın Amerika bir papazı bahane ederek proje ortağı olduğumuz ve parasını peşin ödememize rağmen F-35’leri bize teslim etmiyor. Amerika, İsrail ve Avrupa Türkiye’nin güçlü olmasını istemiyor. Türkiye’nin askeri güce sahip olmasını istemiyorlar. İstiyorlar ki Türkiye eskisi gibi zayıf olsun ve kullanalım.  Yok yok geçti o günler. Eskisi gibi Türkiye’de kullanacakları hükümetleri göremeyecekler. Çünkü insanlarımız, ülkemiz üzerinde oynanan şerefsizliği, kalleşliği ve pis oyunları görerek milli ve manevi şuura ermiştir. 

Bu liderlerle Araplar bağımsız olamaz

  Gezi olayları, 17-25 Aralık kumpası ve 15 Temmuz darbe girişimi Türkiye’yi bölmek ve eski zayıf Türkiye haline getirmek içindi. Milletimiz bu pis oyunları artık yutmadığı için, Türkiye milli ve manevi şuurla bağımsız olarak yoluna devam ediyor. İsterim ki Türkiye gibi Arap ülkeleri de Amerika’nın, İsrail’in ve ehli küfür Haçlı topluluğunun güdümünden kurtulup tam bağamsız olsun. Ruhunu İsrail ve Amerika’ya teslim etmiş olan bugünkü Arap liderleriyle Arapların bağımsız olması mümkün değil. İnanıyorum ki bir gün Araplar da başlarındaki aptal liderlerden kurtulup bağımsız olacaklardır. İşte o zaman İsrail’in Büyük Ortadoğu projesi çöker. İsrail’in İslam ülkelerini bölmesi ve yönetmesi son bulur. Sonra da ümmet şuuru hasıl olur. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH DEVLETİMİZİ VE ORDUMUZU HER DAİM MUZAFFER KILSIN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE HAYIRLI HİZMETLERDE BULUNAN HERKESETEN RAZI OLSUN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN.

okumak için tıklayın.


Yine FETÖ çıktı  -Güneş Gazetesi


Türkiye’yi bölüp parçalamak için FETÖ ve PKK’yla işbirliği yapan, Saddam Hüseyin’in devrildiği sırada Irak’ın merkez bankasını yağmalayan, PKK terör örgütüne destek olan, Kandil’de terör örgütünün kıyafetini giyip eline silah alıp askerlerimize karşı savaşan, Andrew Craig Brunson denen din adamı olduğu iddia edilen bu papaz, aslında Amerika’nın 20 yıl önce ülkemize gönderdiği bir ajandır.  FETÖ’cü hainlerin 15 Temmuz darbe teşebbüsünde rol oynayan bu papazın, terör örgütleriyle birlikte gerçekleştirdiği hainlikler ortaya çıkınca doğal olarak hapse girdi. Papazın hapse girmesiyle Amerikan yönetimi ve Trump küplere bindi. Trump yönetimi Türkiye’ye, “Saat 18’e kadar papaz Brunson’u serbest bırakmazsanız size yaptırım uygularız” tehditlerinde bulunmuştu. Evet, Amerika en güvenilir müttefiki olan Türkiye’ye yaptırımlar uyguladı. 

Papazı bahane ediyorlar 

Proje ortağı olmamıza ve parasını peşin vermemize rağmen Amerika F-35 savaş uçağını Türkiye’ye teslim etmiyor. Gezi olaylarında, 17-25 Aralık’ta ve 15 Temmuz’da amaçlarına ulaşamayan Amerika şimdi papazı bahane ederek Ülkemizin ekonomisini çökertmek istiyor. Allah’ımıza şükürler olsun Amerika’nın bu pis oyunu şimdilik tutmadı.  Amerika’yla gergin olduğumuz tam bu sırada birileri Amerikan Büyükelçiliğine silahlı saldırıda bulundu. Etrafımdaki dostlarım, “Hocam hayırdır neler oluyor? Bu saldırıyı kimler yapmış olabilir” diye sordular. Çevremdeki dostlarıma, “Merak etmeyin güvenlik güçlerimiz bu tahriki, bu aptallığı yapan kişileri mutlaka bulur. Bana göre bu aptallığı birileri Amerika’yla aramızı iyice germek için yaptırmışlardır” dedim.  Evet dediğim gibi birileri, bayatlamış yöntemlerle Türkiye ile Amerika’nın arasını iyice germek için Amerikan büyükelçiliğine silahlı saldırıda bulundu. Peki Bu saldırının arkasından kim çıktı biliyor musunuz? Her şerefsizliğin pisliğin arkasından çıktığı gibi yine FETÖ’cüler çıktı. Hatta Amerikalı bürokratların tanıdığı birisi çıktı. Elçiliğe saldıran Şüphelilerden Ersin Bayram’ın telefonunda Amerika’nın eski büyükelçisi John Baas’la çekilmiş fotoğrafı ve FETÖ elebaşının talimatlarını yayımlayan herkul.org uygulaması çıktı. Ayrıca bu saldırganın kurduğu şirketlerin FETÖ bağlantılarıda ortaya çıktı. 

Gerçekler yavaş yavaş ortaya çıkıyor 

Kardeşlerim görün ülkemiz üzerinde dönen pis oyunları. Görün 40 yıldır dini söylemleriyle milletimizi kandıran münafık FETÖ’cülerin gerçek yüzünü. Amerika ve İsrail, şerefsiz FETÖ’cüleri yetiştirdi. Şimdi ise amaçları doğrultusunda istedikleri gibi kullanıyorlar. Kendi elçiliklerine saldırmak için bile kullanıyorlar. Yıllardır yakın çevreme ve dostlarıma, ASELSAN cinayetlerinin ve genç mühendislerin ölümlerinin, Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nun helikopter kazasının, bir çok eylem ve cinayetlerin arkasında FETÖ’cüler olabilir demişimdir. Zaman beni haklı çıkarıyor.  Devletin içinde FETÖ’cüler temizledikçe gerçekler yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Yani Geçmişte yaşanan tüm bu pisliklerin cinayetlerin arkasından FETÖ’cülerin parmağı olduğu çıkıyor. Elbette FETÖ’cüler, bu cinayetleri İsrail ve Amerika’nın talimatları doğrultusunda işlemişlerdir. Bu münafık FETÖ’cülerin hainlikleri sadece bizim ülkemizde değil, bulundukları tüm ülkelerde Amerika’nın İsrail’in talimatıyla her pisliği yapacaklardır. Devlet Başkanımız Erdoğan, dünya liderlerini bu konuda boşuna uyarmıyor. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH ÜLKEMİZE HAİNLİK YAPANLARI HELAK ETSİN. ALLAH ÜLKEMİZİ VE TÜM MÜSLÜMANLARI MÜNAFIKLARIN ŞERRİNDEN KORUSUN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN. 

okumak için tıklayın.


Satılmış şuursuz liderler  -Güneş Gazetesi


Aman Allah’ım döviz başını aldı gitti, ülkemizin ekonomisi ne olacak?  Suriye’de yaşanan iç savaş ve Suriye’deki leş yiyici akbabaların pay alma mücadelesi, geri zekalı aptal Arap yöneticilerin aşağılık tutumları ve Trump’ın zevzeklikleri derken dünyanın çeşitli yerlerinde yaşanan zulümlerden, katliamlardan haberdar değiliz.  Suudi Arabistan’ın Yemen’de öldürdüğü bebeklerden, İsrail’in Gazze’deki katliamlarından, Kudüs’teki çatışmalardan kimsenin haberi yok. Bugün konuştuğumuz, tartıştığımız her şey tek kelimeyle bu dünyayla alakalı. Ya vicdan, merhamet, ahiret korkusu nerede? Onların hepsi içimizde körerip yok oldu. Peki ya Çin’in yaptığı zulümlerden haberdar mıyız? Çoğumuzun haberdar olduğunu sanmıyorum. Çin, Doğu Türkistan’daki 25 milyon Müslümana acımasızca işkence yapıyor. 

Azap görmek Müslümanların kaderi mi? 

Çin işkencesi böyle olurmuş dedirtircesine Müslümanlara işkence yapıyor. Kominist rejim Çin, Doğu Türkistanlı Müslümanların İslam dinini yaşamalarına yasak koydu. Müslümanları İslam dinini inkar etmeye zorluyor. Müslümanlara dini inkar eden bir belge imzalatıyorlar. Belgeyi imzalamayan Müslümanlar, Çinli askerler tarafından kamplara alınıp işkence ediliyor. Yıllardır süren bu zulme nihayet geçte olsa Birleşmiş Milletler insan hakları tepki gösterdi. Eğer zulüm görenler Müslüman değil de Hristiyan, Yahudi veya diğer putperestler olmuş olsaydı işte o zaman dünya ayağa kalkar ve müdahale edilirdi.  Uygur Türklerinin gördüğü zulümler sadece Müslüman oldukları içindir. Peki Müslümanlar hep böyle Haçlı topluluğu tarafından azap mı görecek? Azap görmek Müslümanların kaderi mi? Neden Çin’de yaşanan bu zulme, soykırıma Müslüman ülkeler ses çıkarmıyor?  Hrıstiyan kuruluşların Müslümanların çektiği çileyi gündeme getirmesinden İslam ülkeleri utanç duymuyorlar mı? 

Türkiye'den başka kimse tepki göstermedi 

İslam ülkelerinin liderlerinde utanma yok. Bunlarda utanma, sıkılma, edep, şuur olmuş olsaydı, bügün hiç bir Müslümanın burnu kanamazdı. Peygamber Efendimiz, İslam tek bir millettir der. Dünyada 63 tane islam ülkesi var. Bu 63 tane İslam ülkesinin hiçbirinin arasında muhabbet yoktur. Hepsi de bir birini bir kaşık suda boğacak gibi. Ee Amerika ve İsrail’ in içlerine fitne ve fesat tohumları ektiği bu ahmaklardan başka ne beklenir ki? Bu salak Arap liderletinin neredeyse hepsinin de ipi İsrail ve Amerika’nın elinde. Hepsi de satılmış, bir yerlerinden korkan zavallılar. İşte İslam ülkelerindeki bu dağınıklıktan dolayı Haçlı topluluğu Müslümanlara azap ediyor, soykırım yapıyor, ülkelerinden sürüyor. İşte Çin’in desteklediği budist Myanmar devleti, aynı zulmü soykırımı Arakanlı Müslüman kardeşlerimize yaptı, yapmaya da devam ediyor. Budist rahipler tarafından topraklarından kovulan, canlı canlı yakılan Arakanlı Müslüman kardeşlerimiz soykırıma uğruyor. Budist Myanmar devletinin bu zulmüne Türkiye’den başka hiçbir İslam ülkesi tepki göstermedi. Bırakın tepki göstermelerini, Bangladeş’e sığınan bir milyonu aşkın Müslümana yardım bile etmiyorlar. Sanmayın ki bu kader. Bu kader filan değil, İslam ülke liderlerinin şuursuzluğu ve satılmışlığıdır. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH İNŞALLAH HEPSİNE ŞUUR, İMAN, HİDAYET NASİP EDERSE KENDİLERİNE GELİP ÜMMET OLARAK BİR ARADA OLURUZ. ALLAH HAÇLI TOPLULUĞUNA KARŞI MÜSLÜMANLARA MUZAFFERİYET NASİP ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN. 

okumak için tıklayın.


Hedef kullanacağı zayıf Türkiye  -Güneş Gazetesi


Son günlerde karşılaştığım dostlarımla sohbetlerimizde konu Türkiye ile Amerika arasındaki siyasi gerginlik, Rusya’yla, İran’la,Çin’le ilişkilerimiz ve dövizin yükselmesi oluyor. Sohbet esnasında bana, “Hocam, sizce Amerika’yla ilişkilerimizin bozulması doğru mu? Papazı serbest bıraksak ne olacak ki? Rusya’yla, İran’la, Çin’le işbirliği yapalım, sizce bu ülkelerle müttefik olmamız doğru olur mu? Hocam bakın Amerika, Rusya’dan S-400 füzesi alıyoruz diye bize F-35 savaş uçağını vermiyor” gibi sorular soruyorlar.  Benim de her zaman olduğu gibi cevabım net. Kardeşlerim bakın o Amerikalı sözde din adamı olduğu iddia edilen papaz Andrew Brunson, Trump’ın dediği gibi masum filan değil. Andrew Brunson denen sözde bu papazın, Amerika’nın Irak’ı işgali sırasında Irak’ın merkez bankasını yağmaladığı resimleri, PKK terör örgütüyle sıkı fıkı olduğu ve PKK terör örgütünün kıyafetiyle Kandil’de teröristlerle çekilmiş resimleri televizyon ve gazetelerde yer aldı. 

Darbe girişiminde aktif rol 

Bu papazın işlettiği diriliş kilisesinde PKK’lı teröristleri eğittiği ve gizli toplantı yaptıkları dava dosyalarında yer aldı gibi, ayrıca FETÖ’cülerlede beraber ilişki içinde olduğu, FETÖ ve PKK arasında arabuluculuk yaptığı, 15 Temmuz darbe girişiminde aktif olduğu dava dosyalarında yer aldı. Şimdi soruyorum sizlere ,bu şerefsizliği yapan biri nasıl serbest bırakılır? Papaz görünümlü bu şerefsizi Amerika ülkemizi karıştırmak için ajan olarak göndermiştir. Şimdi Amerika bu papazı kurtarmak için konuyu devlet meselesi haline getirdi. Kardeşim bizim devletimizin onuru, gururu, yasaları yok mu da Amerika papazı hemen serbest bırakın diye diretiyor? Neymiş efendim Türkiye Rusya’dan S-400 füzesi almasınmış. Ey Amerika, biz sizden Patriot istediğimizde vermediniz, insansız hava aracı istediğimizde vermediniz, ağır silahlar istediğimizde vermediniz, proje ortağı olmamıza ve parasını peşin vermemize rağmen F -35 savaş uçağını vermiyorsunuz. Biz sizin neyinize güveneneceğiz?   Terör örgütü PKK’ya uçaklar TIR'lar dolusu ağır silah veriyorsun? Türk devletine vermiyorsun? Türkiye’yi hizaya getirmek için aklınızca Türkiye’nin ekonomisini batırmak için her pisliği yapıyorsunuz. Açıkça Türkiye’ye yatırım yapan şirketleri tehdit edip Türkiye’den çıkmalarını istiyorsunuz? Bu mu sizin dostluğunuz müttefikliğiniz? Hay sizin gibi dosta, müttefikliğe. Evet açık konuşmak gerekirse ben Rusya’ya, İran’a ve Çin’e güvenmem. Devletimizin de çok güvendiğini sanmıyorum. Devlet Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan, çok hassas ve dengeli politika yürüterek üzerimizde oynanan pis oyunları bertaraf etmeye çalışıyor. Reflekslerimizi sağlam tuttuğumuz müddetçe bu ülkelerle iyi ilişkiler içinde olmamızda hiç bir sakınca yok. Allah’a çok şükür Türkiye kimseye muhtaç olmadan kendi askeri araç gereçlerini, tankını, helikopterini, insansız hava aracını, uçak gemisini, üretiyor. Yakında inşallah kendi savaş uçağımızı da üretmiş olacağız. Yani yakın zamanda Türkiye’nin askeri araç gereç bakımından kimseye ihtiyacı olmayacak. Amerika’da karşısında istediği gibi kullanacağı zayıf Türkiye değil, güçlü bir Türkiye görecektir. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH ÜLKEMİZ ÜZERİNDE PİS OYUN OYNAYAN ŞER ODAKLARI HELAK ETSİN. ALLAH ÜLKEMİZİ HER DAİM GÜÇLÜ KILSIN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN. 

okumak için tıklayın.


Hepsini vatandaşlıktan çıkarın  -Güneş Gazetesi


Haberleri izlerken birden son dakika yazısı gördüm. Son dakika yazısında Fetullahçı terör örgütünün sözde hava kuvvetleri imamı Adil Öksüz’ün Kardeşi Kemal Öksüz’ün Ermenistan’da yakalandığı yazıyordu.  Allah Allah bu adamın ismi kiminle anılıyordu derken birden Kemal Kılıçdaroğlu ile anıldığı aklıma geldi. FETÖ’cü terörist Kemal Öksüz‘ün 17-25 Aralık darbe girişimi öncesinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Amerika’da görüştüğünü hatırladım. Kemal Öksüz denen bu FETÖ’cü terörist, Türk güvenlik güçleri tarafından aranırken, aynı zamanda Amerika’da sahtecilik ve dolandırıcılık suçundan kırmızı bültenle de aranıyordu. Ermenistan bakalım bu teröristi bize mi? Yoksa Amerika’ya mı teslim edecek? Bunu hep beraber göreceğiz. 

Kılıçdaroğlu dua etmeye başlamıştır 

Kim bilir belki şu sıralar Kemal Kılıçdaroğlu, 17-25 Aralık darbe girişimi öncesi Amerika’daki sır görüşmelerin ortaya çıkmaması ve Öksüz’ün Türkiye’ye teslim edilmemesi için inancı doğrultusunda dua etmeye başlamıştır. Eğer Öksüz Türkiye’ye teslim edilirse işte o zaman Kemal Kılıçdaroğlu yandı demektir. Kardeşlerim FETÖ’cü teröristler, PKK’lı teröristler gibi rengi, şekli belli olmayan bukalemun gibi yaratıklardır. Bu hainler, hiç bir zaman sinsi faliyetlerinden vazgeçmeyeceklerdir. Bulundukları veya kaçtıkları ülkelerde ülkemizi bölüp parçalamak için fırsatını bulduklarında yeniden hainliğe kalkışacaklardır. Bu hainlerin, henüz devletin içinden temizlendiğini sanmıyorum. Bu hainler tekrar palazlanana kadar CHP ve İP‘ te olduğu gibi değişik partilerde faaliyet içinde olacaklardır. 

Hak ettikleri cezayı çeksinler 

Yurtdışına kaçan FETÖ’cülerin alenen Türkiye’ye karşı düşmanlıklarını medyadan hep beraber takip ediyoruz. Yani Türkiye’ye karşı her türlü pisliği yapmak ve Türkiye’ye zarar vermek için bulundukları ülkelerde lobi çalışmaları yaptıklarıda bilinmektedir. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu üzülecek ama ben derim ki, ülkemizdeki FETÖ’cü hainler hak ettikleri cezayı çeksinler. Amerika, Avrupa, İngiltere ve değişik ülkelerde bulunan FETÖ’cüleri Türkiye’ye iade etmeyeceklerine göre o zaman bu hainlerin Türkiye ile bağlantıları tamamen kesilmelidir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığından hepsi çıkarılmalıdır. Bu hainlerin Türkiye ile bağlantıları kesilirse hiç olmazsa bulundukları ülkelerdeki etkinlikleri biraz olsun ortadan kalkmış olur. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH ÜLKEMİZE HAİNLİK YAPANLARI HELAK ETSİN. ALLAH FETÖ’CÜ GİBİ MÜNAFIKLARI DA HELAK ETSİN. ALLAH GÜZELİM ÜLKEMİZDE DİN, DİL, IRK AYRIMI OLMADAN CÜMLEMİZE HUZURLU YAŞAMAYI NASİP ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN. 

okumak için tıklayın.


İngilizler 3. Havalimanının açılmasını bekliyorlar  -Güneş Gazetesi


Bir davet üzerine İngiltere’nin başkenti Londra’ya gittim. Beni ülkelerine davet eden dostlarım, uçuş biletimi kendi havayolu şirketlerinden almak istiyorlar. Ben de kendilerine Kesinlikle Türk Hava Yolları'ndan başka hiç bir havayolu şirketiyle uçmayacağımı söyleyince biletimi hemen Türk Hava Yolları’yla değiştiriyorlar. “Neden hep Türk Hava Yolları'yla uçmak istiyorsunuz? Başka havayollarını deneseniz olmaz mı? Bizim havayolları da iyidir” diyorlar ve ben de kendilerine, “Uluslararası havacılık kurumları tarafından Türk Hava Yolları'nın en güvenilir şirket olduğu, uluslararası denetimler sonucunda açıklanmıştır. Hizmet kalitesi ve ikramları helal, taze ve ayrıca dünyanın her yerine aktarma yapmadan gidebilirsiniz” cevabını veriyorum. 

Trump'a müthiş şekilde öfkeliler 

Her şeyden önemlisi Türk Hava Yolları, ülkemizin gurur duyduğu havayolu şirketi olduğu için ben de milli şuurla tercih ediyorum. İnşallah bu yıl 12 adet, önümüzdeki yıl da 50 yeni uçak filoya katılacak. Kaldığım Otelde İngiliz Michael’la sohbet ederken bana üçüncü havaalanını çok merak ettiği için havalimanının açılacağı 29 Ekim gününe bilet alıp ailece İstanbul’a, İstanbul'dan da Fethiye’ye tatile gideceklerini söyleyince bende gururlu bir oturuş hasıl oldu.  Neyse şimdi Londra’da gördüklerimi anlatmak isterim. Öncelikle görüştüğüm İngilizler, Amerikan başkanı Trump’a müthiş derecede öfkeliler. Hatta Trump’ın ruh hastası, narsist ve dünyayı savaşa sürükleyecek politikalar yürüttüğünü söylüyorlar. Trump’ın Türkiye’ye ekonomik saldırılarda bulunmasını eleştiren İngilizler, “Amerika Türkiye’ye haksız yaptırımlarla güvenilmez olduğunu gösterdi” diyorlar. 

Mesut Özil’e destek veriyorlar  

Ayrıca İngilizler, Almanların ırkçı saldırılarından dolayı Türk asıllı futbolcu Mesut Özil’e büyük destek veriyor. Londra’da alış veriş merkezleri oteller Arap turistle dolu. Londra caddelerinde İngilizlerden çok Arap turist var. Bizim ülkemizdeki otel ve esnaf Araplara dua ettikleri gibi İngilizlerde Arapları Veli nimet olarak görüyorlar. Ayrıca İngiltere’nin şartlarına göre İngiltere şu sıralarda ucuz. Londra’yı gezmek görmek isteyenler haftada 6 seferi olan Türk Hava Yolları'ndan erken rezervasyonla ucuz bilet alabilir. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE HİZMET EDEN HERKESTEN RAZI OLSUN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN.

okumak için tıklayın.


Asla kendi özünüzden kopmayın  -Güneş Gazetesi


Hollanda’da yaşayan bir dostumla sohbet ederken beni dehşete düşüren şeyler anlattı. Arkadaş, “Hocam Avrupa ülkeleri artık yaşanacak gibi değil. Avrupa son yıllarda zaten Ekonomik olarak da cazip değil. Bir çok arkadaşla konuştuk eğer hanımlarımızı ikna edersek Türkiye’ye yerleşmek istiyoruz. Geç olmadan çocuklarımızı kaybetmeden, çocuklarımız Müslüman olduklarını, dinlerini unutmamadan Türkiye’ye dönmeyi düşünüyoruz. Hocam, bilhassa Almanya, İsveç, Danimarka, Fransa ve Hollanda Müslüman aileleri bölüp parçalıyor. Müslüman aileleri çeşitli bahanelerle dağıtıyorlar. Çocuklarımızı elimizden alıyorlar. Okulda çocuklarımızın beyinleri yıkanıyor. Maalesef uyuşturucuya alışan Türk çocuklarının sayısında artış var. 

Çocuklarımızı elimizden alıyorlar 

Okulda çocuğun canı biraz sıkkın veya çocuk içine kapanıksa hemen 'ailen sana şiddet uyguluyor baskı yapıyordur' iftiralarında bulunup çocuklarımızı elimizden alıyorlar. Çocuğumuzu bizden koparıp koruyucu aile diye sapık, çarpık hayat yaşayan insanların yanına yerleştiriyorlar.   Genellikle Müslüman çocukları lezbiyen ve gay olan kişilerin evine yerleştiriyorlar. Çocuklarımızı Hrıstiyan veya ateist yapıyorlar. Çocuklarımızın bulunduğu adresi tesbit edip görmeye gitttiğimizde bizi mahkemeye çıkartıp hapse atıyorlar. Bu pisliği en çok Hollanda hükümeti yapıyor.” 

Bu pisliği bilinçli olarak yapıyorlar 

Arkadaşın anlattıklarını büyük dehşet içinde dinledim. Bu zulmü bu şerefsizliği yapanlara içimden ne geldiyse saydım. Kardeşlerim Avrupa’nın halini şerefsizliğini görün. Görün bakın Müslüman aileleri nasıl parçalıyorlar. Müslüman çocuğu kendilerine benzetmek için yaptıklarını görün.  Bu Ehli küfür Haçlı topluluğu Müslümanları değil Avrupa ülkelerinde yaşanmasını, Müslümanı kendi topraklarında bile yaşatmıyorlar. İstiyorlar ki İslam dininden olan herkes İslam’dan uzaklaşıp kendileri gibi ateist olsun. Veya kendileri gibi sapık bir hayat yaşasın.  Başaramayacaklar. Çünkü kalbe zuhur eden iman bir daha o kalpten çıkmaz. Allah aşkına soruyorum Müslüman olan bir annenin, babanın evladı, lezbiyen veya gay olan sapıkların yanında yetişmesine büyümesine yürek dayanır mı? Allah aşkına göz göre göre kim evladını ateşe atar?   Tek kelimeyle Almanya ve Hollanda bu pisliği bilinçli olarak yapıyor. Devletimiz de mutlaka Almanya ve Hollanda’yla görüşüp bu pisliği bir an önce temizlemelidir. Biz Müslümanlar nerede olursak olalım kesinlikle ehli küfür Haçlı topluluğunun oynuna gelmemeliyiz. Bizler Müslüman olduğumuzu göğsümüzü gere gere söylemeliyiz. Biz Müslümanlar, Haçlı topluluğunun pis iğrenç oyunlarına karşı bir olmalıyız. Yahudi topluluğu gibi biz Müslümanlar da birlik içinde olmalıyız. Gerçekten samimi duygularla biz Müslümanlar birlik içinde olursak İşte o zaman ehli küfür Haçlı topluluğu kaçacak delik arar. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH ÇOCUKLARIMIZI SAPIKLARIN ŞERRİNDEN, PİSLİĞİNDEN KORUSUN. ALLAH KALBİMİZDEKİ İMANI HER DAİM VAR ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN. 

okumak için tıklayın.


Şuursuz Müslüman Liderler!  -Güneş Gazetesi


Peygamber Efendimiz, “İslam tek bir millettir, ehli küfür de tek bir millettir” der. Ben de yıllardır sohbetlerimde, televizyon programları ve gazetedeki köşe yazılarımda Peygamber efendimizin bu sözlerini dile getirip Haçlı topluluğuna karşı biz Müslümanların birlik içinde olması gerektiğini söylerim. Ne yazık ki bugün yaşadığımız dünyada Peygamber efendimize yakışan ümmet şuuru yok. Şimdi bana, “Hocam, olur mu öyle şey? Görmüyor musunuz Cuma günleri camiler dolup taşıyor, her yıl binlerce insan Umre’ye ve Hacca gidiyor” diyebilirsiniz? 

İnsanların iman ve ameli konusunda hiç bir şey demiyorum. Şimdi belki bana kızanlar olabilir ama yinede içimden geçeni söyleyeceğim. Evet kalpleri mutlaka Allah bilir. İnsanların Hac ve Umre ziyaretlerinde bulunmaları da çok güzel. Benim söylemek istediğim İslam dünyasında İslami şuurunun olmayışıdır. İslam ülkelerinde, İslami şuur olmuş olsaydı İsrail ve Amerika ‘nın fitnesine kapılıp Müslümanlar hala birbirini öldürmezler.  

İslam dininden uzak yaşıyorlar 

Ya İslam ülkelerinin liderleri? İslam ülke liderlerinin hiçbirinde bırakın İslami şuura sahip olmasını, İslam dininden uzak yaşıyorlar. İslam liderlerinin ipi bugün İsrail ve Amerika’nın elindedir. Bu alçak liderler, İsrail, Amerika ne derse postu deldirmemek ve koltuğu kaptırmamak için onu yapıyorlar.  

Bakın Amerika’nın ve İsrail’in emrinde olan Suudi Arabistan kralı Selman bin Abdülaziz el Suudi, Müslüman kardeş ülke Türkiye’nin altını oymaya çalışıyor. Ülkemiz 40 yıldır PKK terör örgütüyle mücadele ederken, Devlet Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan sayesinde 40 yıllık terör belasından tam kurtulmak üzereyken Suudi Arabistan kralı Selman bin Abdülaziz el Suudi, terör örgütü PKK’ya ayakta kalması için 100 milyon dolar bağışta bulundu. 

Suudi kral Selman, elbette 100 milyon doları İsrail ve Amerika istediği için PKK terör örgütüne verdi. Soruyorum sizlere şuurlu bir Müslüman bu pisliği, kalleşliği yapar mı? İpi İsrail ve Amerika’nın elinde olursa haydi haydi her şerefsizliği kahpeliği yapar.  Hatırlarsanız bundan bir kaç ay önce Suudi Arabistan, Amerika ‘dan 300 milyar dolara silah satın aldığında Veliaht Prens Selman denen satılmış tıfıl cahil, “Kürt devleti kurulmalıdır, Kürt devletinin kurulması için biz elimizden geleni yaparız. Türkiye Kürt devletine karşı çıkarsa bir haftada Türkiye’yi haritadan sileriz” demişti? 

Türkiye'yi tehdit olarak görüyorlar  

Bu alçak satılmış cahil tıfıl, koltuğu, saltanatı, korumak postu deldirmemek, Amerika’ya İsrail’e yaranmak için boyundan büyük sözler sarfetti. Tekrar soruyorum şuurlu bir Müslüman, Haçlı topluluğuyla bir olup Müslüman kardeşine kalleşlik yapar mı? Derim ki uyanık olalım uyanık. Aptal olmayalım. Peygamber efendimizin dediği gibi birlik ve beraberlik içinde olalım. Şuursuz olduğumuz müddetçe biliniz ki ehli küfür Haçlı topluluğu, biz Müslümanları mezhep safsatasıyla, cemaatlerle bölüp parçalamaya devam edecektir. İşte Amerika, İsrail ve Avrupa, Devlet Başkanımız Erdoğan’a bu pis oyunları bozduğu, ümmete sahip çıktığı için düşmanlar. Değişen yeni dünya düzeninde Türkiye’yi tehdit olarak gördükleri için bize düşmanlar. Türkiye, bağımsız bir duruş sergilediği için düşmanlar. Bu düşmanlıkların karşısında ümmet şuuruyla durup galip gelmeliyiz. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH BİZ MÜSLÜMANLARA SAMİMİ DUYGULARLA BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE OLMAYI NASİP ETSİN. ALLAH MÜSLÜMANLARIN İÇİNE SOKULMUŞ FİTNE VE FESATLIĞI YOK EYLESİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN.

okumak için tıklayın.


Sizi Amerika da elimizden alamayacak  -Güneş Gazetesi


Çok şükür hainler tek tek ortadan kaldırılıyor. Bilhassa 15 Temmuz darbe girişimi sonrasında FETÖ’cüler MİT, Polis, TSK ve devletin diğer birimlerinden temizlendikten sonra, PKK’lılar da nokta atışıyla temizleniyor. Allah’a şükürler olsun Türk Silahlı Kuvvetlerimiz ve MİT çok önemli operasyonlara imza atarak terör örgütü PKK’nın önemli isimlerini tek tek etkisiz hale getiriliyor. Son operasyonlarda PKK’nın elebaşılarından 'Mam Zeki Şengali' kod adlı İsmail Özden denen terörist öldürüldü. Jetlerimiz bulunduğu kampı bombaladığı sırada kaçmaya çalışırken nokta atışıyla etkisiz hale getirildi. Tabi terör örgütü PKK’nın diğer sözde yöneticileri şimdi sıra bize geldi korkusuyla yaşıyorlar. Ama hiç merak etmesinler. Güvenlik güçlerimiz, bu hainlerden şehit ettikleri on binlerce vatandaşımızın hesabını soracaktır.   Hepsinin akıbetinin İsmail Özden denen terörist gibi olduğunu görmek istiyoruz. Çünkü İsrail ve Amerika’nın desteği ile on binlerce asker, polis ve masum insanımızı şehit eden bu kalleşlerin yaşama hakkı olmamalıdır. Kardeşlerim, devletimiz, kardeş kardeşinin kanını dökmesin, milletimiz din, dil, ırk ayrımı olmadan huzur içinde yaşasın diye çok uğraştı. Hatta Devlet Başkanımız Erdoğan, Başbakan olduğu dönemde çözüm sürecini başlatarak bu terör olayını çözmek için büyük uğraş verdi. Çözüm sürecine başta o dönemde devletin her birimine sinsice sızmış olan FETÖ’cüler, İsrail ve Amerika engel oldu. Terör örgütü PKK’nın elebaşıları, çözüm yerine iyi niyeti istismar ederek Güneydoğu’da sokaklarda hendekler kazdırdılar. İşte bundan dolayı artık bu bu şerefsizlerin yaşama hakkı olmamalıdır diyorum.  Şimdi de katil Esad’a, “Bize küçük de olsa bir Kürt devleti kurmamız için izin ver” diye yalvarıyorlar. Yakındır, sizi dünyaya geldiğinize pişman edeceğiz. Yıllardır sizi köpek gibi kullanan İsrail, Amerika, Avrupa, Rusya, Vatikan ve NATO elimizden  kurtaramayacak. Bu teröristlerin katil Esad’dan Kürt devleti kurmak için yer istemeleri İsrail ve Amerika’nın Ortadoğu projesinin bir parçasıdır. Yani Amerika, İsrail’in büyük Ortadoğu projesini hayata geçirmek için Suriye’nin, Irak’ın bir an önce bölünmesini ve yerine yeni devletler kurulmasını istiyor. Ya Sonra? Sonra İran’a saldırmak. Yalnız İran’a belki Amerika direk kendisi saldırmayabilir. Amerika İran’a Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri ve Mısır’ ı saldırtabilir. Ee Amerika ,Suudi Arabistan’a boşuna 300 milyarlık silah satmadı öyle değil mi?  Ne diyeyim, GÜZELİM DÜNYAMIZI YAŞANMAZ KILANLARI ALLAH HELAK ETSİN. ALLAH ŞER GÜÇLERİN, FİTNE VE FESATÇILARIN OYNUNA GELİP ÜLKESİNE İHANET EDENLERİ DE HELAK ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN. AMİN. 

okumak için tıklayın.


Bayramınız mübarek olsun  -Güneş Gazetesi


Allah nasip ederse inşallah yarın mübarek Kurban Bayramı’na kavuşmuş olacağız. İnşallah Kurban Bayramı’nı bayramın ruhuna göre yaşarız. Anne, baba, yakın akraba, eş ve dostlarımızı ziyaret edip, hayatta olmayan yakınlarımızın kabirlerini ziyaret ederek de bayramın ruhuna erişmiş oluruz. Sanmayın ki bir insan öldüğünde iş bitti. Hayır, ölen kişinin ruhu özgürse mutlaka yakınlarının ziyaretini bekler. Sizler ölülerinizin kabri başında dua ettikçe mezarda yatan kişinin ruhu rahatlar.  Yani mezardaki kişininde ruhu bayram eder. Bazı insanlarımız, “Efendim çalışmaktan yoruldum, tatile gitmek varken şimdi bayram ziyaretleri yapmak olur mu ? Aile büyüklerimi arar diğer yakınlarıma da toplu mesaj atarım olur biter” diyorlar. 

Manevi değerlerden uzaklaştılar 

Hatta bu düşünceye sahip bir delikanlıyla sohbet ederken, “Evladım senin anne ve baban telefon mu? Neden onları ziyaret edip dualarını almıyorsun da tatili tercih ediyorsun?” dediğimde, “Valla Hocam herkes öyle yapıyor ama” cevabını verdi.  Kardeşlerim sosyal medya ve televizyonların insanımızı ne hale getirdiğini görün. Ne yazık ki gençlerimizin çoğu aile kavramından, kültürümüzden, milli ve manevi değerlerimizden uzaklaştı. Bunun sorumlusu başta anne ve babalar sonra ise sosyal medya denen fitne dünyasıdır. Allah aşkına ne olur evlatlarımızı güzel ahlak, milli ve manevi değerlerimize göre yetiştirelim.  Konuyu fazla uzatmadan bir kaç kelime de kurbandan bahsetmek istiyorum. Kardeşlerim Allah  Kur'an-ı Kerim'de, “Sizin kestiğiniz kurbanın eti ve akıttığınız kan bana ulaşmaz. Bana ulaşan Sizin takvanızdır samimiyetinizdir” diyor. Allah için kurban kesmek vacip olan bir ibadettir. Aldığı maaşla geçinen herkes mutlaka Allah için kurban kesmelidir. 

Kurbana eziyet etmeyin 

Kurban kesecek olan kişi biliyor ise kurbanını kendisi kesmelidir. Eğer kurban kesmeyi bilmiyor ise o zaman ehil olan birine vekalet verip kurbanın başında tekbirler getirdikten sonra besmele çekip kesime başlayın. Kurbanı keserken sakın hayvana eziyet etmeyin. Kurban olacak olan hayvana şefkatle yaklaşırsanız o hayvan Allah için kurban olacağını bilir ve kesime direnmez. Kestiğiniz kurbanın etini yıl boyu yemeniz için kendinize saklamayın. Kurban etini fakir ve fukaraya dağıtırsanız sevaba ermiş olursunuz. Ayrıca kurbanınızı vakıf, dernek veya başka kuruluşlara bağışlamayın. Her alanda istismarlar olduğu gibi manevi konularda da istismarlar olabiliyor. Hatırlarsanız önceki yıllarda kurban toplayan vakıf ve derneklerin insanların bağışladığı kurbanları kesmediklerine şahit olmuştuk. Dediğim gibi samimi duygularla Allah için kurban kesmek samimiyetin ifadesidir. Hüznü keder def ola, dilde hicap ref ola, cümle günah af ola, bayram o bayram ola. ŞİMDİDEN KURBAN BAYRAMINIZI KUTLUYORUM. ALLAH CÜMLEMİZE HUZUR İÇİNDE NİCE BAYRAMLAR NASİP ETSİN. ALLAH CÜMLEMİZİN KURBANINI KABUL ETSİN. ALLAH AİLECE, SEVDİKLERİMİZLE BİRLİKTE BAYRAMLARI RUHUNA GÖRE YAŞAMAYI CÜMLEMİZE NASİP ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN. 

okumak için tıklayın.


Çipras şimdi sıra sende  -Güneş Gazetesi


Hatırlarsanız 1 Mart’ta Edirne’de askeri yasak bölgeyi ihlal ettikleri için tutuklanmışlardı? Tutuklanan iki Yunan askeri, Meryemana dini bayramının kutlandığı zamanda tahliye edilerek ülkelerine döndü. Yunan askerlerinin ülkelerine dönmeleriyle Yunanistan Başbakanı Çipras, “Türk Yunan dostluğu iyi komşuluk ve bölgede istikrar güçlenecek” dedi.  Aslında yaşanan bu türlü olayların ardından siyasilerin diplomatik beyanatlarına pek önem vermem. Benim önem verdiğim tek şey samimiyet ve icraattır. Evet ,Türkiye olarak biz bir jest yaparak casusluk maksadıyla sınırımızı geçen iki Yunan askerini serbest bırakıp ülkelerine gönderdik.  

Yunanistan nasıl karşılık verecek? 

Peki Yunanistan, Türkiye’nin bu jestine karşılık ne yapacak? Mesela Yunanistan 15 Temmuz hain darbe girişiminin ardından kendisine sığınan 8 hain FETÖ’cü askeri bize geri iade edecek mi? Yunanistan, 1996 ve 2006’da düşürdüğü iki F-16 uçağımızın parasını ödeyecek mi? Şehit ve yaralı pilotlarımızın tazminatını ödeyecek mi? 2006’da Yunan pilotunun düşürdüğü uçağın Türk pilotuna verdiği 4 yıl hapis cezasını kaldıracak mı? Yunanistan’dan henüz bu konularla ilgili bir açıklama gelmedi. Gerçi Yunanistan’dan olumlu bir açıklama bekliyor da değilim. Derim ki, ey Çipras, Türk Yunan komşuluğu güçlenecek diyorsun. İyi has bunu anladık. Karşılıklı iyi niyet çerçevesinde dostluğumuzun güçlenmesinde elbette yarar var. Ancak Türkiye’nin jestine karşılık olarak sen ne yapacaksın? 

FETÖ'cü hainleri bize teslim et 

Yani sen elindeki 8 FETÖ’cü haini Türkiye’ye teslim edecek misin, etmeyecek misin? Bunu açıkça söyle. Öyle işine geldiği gibi kuru kuruya dostluktan komşuluktan bahsetmek olmaz. Komşuluğun dostluğun gereğini yap ve elindeki 8 hain FETÖ’cüyü bize teslim et. FETÖ’cülere oturuma izni veren mahkemelerine engel ol. Eğer ilk etapta 8 hain FETÖ’cüyü bize teslim edersen işte o zaman Türkiye Yunanistan arasında iyi komşuluk dostluk olur. Eğer Türkiye’ye karşı gerçekten samimi olursan bölgede istikrar kesin olur. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH BİZLERİ SAMİMİ OLAN DOSTLARLA BİR EYLESİN. ALLAH MÜNAFIK, KALLEŞ, SÖZÜNE GÜVEN OLMAYAN SAHTEKARLARDAN BİZLERİ UZAK EYLESİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN. 

okumak için tıklayın.


Tefecilerin Trump’tan ne farkı var?  -Güneş Gazetesi


Son on gündür kiminle karşılaşsam, “Hocam, piyasanın dövizin hali ne olacak? Hocam döviz daha çıkar mı? Hocam, Trump neden Türkiye’ye bu kadar düşman? Hocam, Devlet Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan Allah’ın izniyle bu krizden inşallah çıkar değil mi?” gibi sorularla karşılaşıyorum.  Baştan şunu söylemek istiyorum. Milletimiz, ülkemizin üzerinde oynanan siyasi ve sinsi pis oyunların farkında. Milletimiz, ülkemizin üzerinde oynanan pis oyunlar karşısında devletinin yanında. Trump, FETÖ’cü papazı bahane ederek Türkiye’ye düşmanlık yapsın yapmasın hiç önemli değil. Allah’ın izniyle bu düşmanlığı da alt ederiz.  Bence Amerika’nın Trump’ın Türkiye düşmanlığının altında Gezi olaylarıyla, 17-25 Aralık kumpası ve 15 Temmuz darbe girişimiyle yok edemedikleri Devlet Başkanımız Erdoğan var. 

Amerika neden rahatsız oluyor?  Amerika’nın Erdoğan düşmanlığının altında ne var? 

Türkiye, Devlet Başkanımız Erdoğan sayesinde kendi ayakları üzerinde duruyor. Türkiye, Erdoğan sayesinde kendi savunma sanayisini güçlendirdi. Kendi tankımızı, gemimizi, helikopterimizi, insansız hava aracımızı, savaş uçağımızı ve savaş gemimizi yapmamız Amerika’yı rahatsız ediyor. Amerika, Türkiye’ye karşı desteklediği terör örgütlerine müdehale edilmesinden de rahatsız. Yani anlayacağınız Amerika, bundan 16 yıl önce olduğu gibi Türkiye’yi her alanda teslim almak istiyor. Ey Amerika geçti o günler geçti. Allah’a çok şükür bugün Türkiye bağamsız ve kendi ayakları üzerinde duruyor. 

Milli şuurla hareket etmeliyiz 

Kardeşlerim Amerika, Devlet Başkanımız Erdoğan’ı yok edip Türkiye’yi parçalamak için şimdi ekonomimizle oynuyor. Sakın oyuna gelmeyin. İnşallah yakın zamanda bu sıkıntıyı atlatacağız. Bizler bu günlerde milli ve manevi şuurla hareket etmeliyiz. Devlet Başkanımız Erdoğan milli olduğu için Amerika,İsrail ve diğer ülkeler tarafından istenmiyor. Ama millet olarak bizler Devlet Başkanımız Erdoğan’ı yedirmeyiz.  Evet diplomatik nezaketten uzak olan Amerikan Başkanı Trump, sosyal medyada Türkiye’yle ilgili düşmanca söylemleri ve ekonomimize yönelik yaptırımlar yapması sonrasında döviz başını aldı gitti. Trump’ın açıklamalarından sonra dövizin yükselmesindeki en büyük etken, sosyal medyadaki manipilasyon yapan tefecilerdir. Sosyal medyada faaliyet gösteren bu tefeciler, toplumu galeyana getirmek için her türlü yalan yanlış algıyı yapmaktalar. Bu tefecilere göre, “Neymiş efendim devlet, bankalardaki mevduatlara el koyacakmış.” Hükümet bu haberi yalanladıktan sonra devlet birimleri hemen bu hainlere karşı müdahalede bulundu. Şimdi o tefeciler, yargı karşısında hesap verecek. Soruyorum sizlere, sosyal medyada milleti galeyana getiren, döviz kuruyla oynayıp ekonomiye zarar veren bu tefecilerin Trump’tan ne farkı var? Tekrar söylüyorum bizler bugünlerde daha milli olmalıyız. Allah’ın izniyle bu ekonomik krizi atlatacağız. Döviz mutlaka makul seviyeye gelecektir. Ne diyeyim ALLAH ÜLKEMİZE HAİNLİK YAPAN HERKESİ HELAK ETSİN. ALLAH KİM ÜLKEMİZ ÜZERİNDE PİS OYUNLAR OYNUYORSA HEPSİNİ BAŞLARINA ÇEVİRSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN.

okumak için tıklayın.


Çaresi idam, idam, idam  -Güneş Gazetesi


Son günlerde gazete ve televizyonlarda Taksim Meydanı’nda uyuşturucu alıp kendinden geçen gençler haber olunca İçişleri Bakanlığı uyuşturucuyla ilgili açıklama yaptı. İçişleri Bakanlığı diyor ki, “Güvenlik güçlerimiz uyuşturucu satıcılarına yönelik yürüttüğü başarılı operasyonlarda, 2018 yılının ilk 7 ayında uyuşturucu satıcısı 127 bin 267 kişiyi gözaltına aldı. Uyuşturucu satmaktan dolayı gözaltına alınan 13 bin 773 kişi tutuklandı”  İçişleri Bakanlığı, güvenlik güçlerinin yaptığı operasyonlarda 45 ton esrar, 10 ton eroin, 251 kilo kokain,13 milyon sentetik uyuşturucu hap ele geçirdiğini açıkladı. Evet İçişleri Bakanlığı’nın zehir tacirlerine karşı yürüttüğü operasyonları destekliyoruz. Gençlerimizi, insanımızı düşünerek samimi duygular içinde görev yapan herkesten Allah razı olsun. Yalnız benim anlamadığım bir şey var. Bu kadar operasyonlara rağmen, neden uyuşturu satıcılarının veya imal edenlerin sonu gelmiyor? 

3 sene 5 sene hapis cezasıyla olmaz 

Bu operasyonlarda satıcılara değilde neden daha derinlere büyük başlara gidilemiyor? Neden ülkemizde her geçen gün uyuşturucuya bağımlılık artıyor? Uyuşturucudan dolayı sokaklardaki ölümlere neden dur denilemiyor?  Uyuşturucu parası bulmak için anne ve babasını öldüren gençlere müdehale edilemiyor? İyi, has 13 bin 773 kişi tutuklandı. Peki ya sonra. Gençlerimizin hayatını karartan, öldüren o şerefsizler, dışarı çıktıklarında aynı şerefsizliği yapmayacaklar mı? Tabiki yapacaklar. Kardeşlerim bu işi öyle üç sene beş sene hapis cezası vererek geçiştirmek olmaz. Ya nasıl olmalı? Tek kelimeyle idam edilmeliler. Para kazanmak için el alemin çocuğunu uyuşturucuya alıştırıp öldüren şerefsizlerin yaşama hakkı olmamalıdır. Kim FETÖ’cüler gibi devletine ve milletine ihanet ediyor, terör eylemlerinde bulunuyor, çocuklara cinsel istismarda bulunuyor, uyuşturucu imal ediyor ve satıyorsa hemen idam edilmelidir. İçişleri Bakanlığının bu açıklamasından sonra Geçtiğimiz hafta jandarma kocaelinde 800 kilo eroin ele geçirdi. Şimdi hükümet, “efendim idam yasasını çıkarmak için yeterli sayımız yok” diyebilir. Ben de diyorum ki bırakın bahaneleri, her ne pahasına olursa olsun idam yasasını çıkarın. Sayı yetmiyorsa o zaman millete gidip idam kanununu çıksın mı çıkmadın mı diye sorup referandum yapılsın. 

Anne ve babalar uyanık olun 

“Ama Amerika, Avrupa Birliği bizi tefe koyar” derseniz. Ben de başlarım sizin Amerika’nıza, Avrupa’nıza derim. Benim milletim benim insanım ölüyor. Benim gencecik çocuklarım ölüyor siz hala Amerika, Avrupa diyorsunuz. Kim bilir belkide ülkemize sokulan uyuşturucuların arkasında Amerika, İsrail ve Avrupa ülkeleri vardır. Bu arada anne ve babalarada iki çift lafım var. Anne ve baba olarak sizler de biraz uyanık olun. Televizyon başında dedikodu ve magazin programları izlemeyi bırakın da çocuğunuzun kiminle arkadaşlık yaptığını, nerelere takıldığını takip edin. Çocuklarınızın ziyan olmasında bence sizlerin de suçu var. Çoğunuz çocuklarınızı güzel ahlak, milli ve manevi değerlere göre yetiştiriyorsunuz. Her şeyi para, mal, mülk, makam, mevki olarak görmeyi bırakın. Güzel ahlak, milli ve manevi değerlere göre yetişen çocuk asla devletine, milletine dinine karşı gelmez. Ana baba katili olmaz. Uyuşturucu bataklığına düşmez. Terörist olmaz. Tekrar söylüyorum gençlerimizi kurtarmamızın tek çaresi idam idam idam. Ne diyeyim KİM SAMİMİ DUYGULARLA UYUŞTURUCUYLA MÜCADELE EDİYORSA ALLAH ONLARDAN RAZI OLSUN. KİM DEVLETİNE, MİLLETİNE İHANET EDİYORSA, TERÖR EYLEMLERİNDE BULUNUYORSA, KÜÇÜCÜK ÇOCUKLARI TACİZ EDİYORSA ALLAH HEPSİNİN BELASINI VERSİN. ALLAH CÜMLEMİZE GÜZEL AHLAK ÜZERİNE YAŞAMAYI NASİP ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN. 

okumak için tıklayın.


Yahudi damadın pis oyunları  -Güneş Gazetesi


Daha önceki yazılarımda ne diyordum? Amerika Başkanı Trump’ın damadı ve baş danışmanı olan Yahudi asıllı Kushner, Ortadoğu’yu karıştıracak, Filistinlilere akla hayale gelmeyecek pislikler yapacak dedim değil mi? Maalesef dediğim çıkıyor.  Trump’ın Yahudi asıllı damadı ve baş danışmanı Kushner’in Foreign Policy dergisi tarafından ele geçirilen e- postalarında milyonlarca Filistinli kardeşimizin hayatını nasıl karartacağı ortaya çıktı. Dergide yayınlanan e- postada Kushner’in sinsi planda 6 milyona yakın Filistinliye mülteci statüsü veren Birleşmiş Milletler’in Ortadoğu’daki yardım kurumunu devredışı bırakmayı hedeflediği ortaya çıktı.  Yani Trump’ın Yahudi damadı ve baş danışmanı olan Kushner, Filistinlilerin 1948’den beri İsrail işgali altında bulunan topraklarına geri dönüşünü engellemek. Ürdün’de yaşayan üç milyon Filistinli, artık Filistin topraklarına gidemeyecek. Şimdi ben bu alçaklığa ne diyeyim bilmiyorum. Adam Yahudi kanı taşıyor. Yahudi'den Müslümana hiç hayır gelir mi? Hayır hiç bir Yahudi’den Müslümanlara kesinlikle hayır gelmez. 

Katar'ı işgal etmelerini söyledi 

Zaten Trump’ı Amerika’nın başına getiren de siyonist Yahudi lobisidir. Dolayısıyla Trump, göreve gelir gelmez İsrail’in Ortadoğu projesini bir an önce hayata geçirmek için Yahudi asıllı damadı Kushner’i baş danışman yaptı.  Damat danışman olduktan sonra Ortadoğu’daki İslam ülkeleri birbirine iyice düşman oldu. Bu damadın ilk işi Suudi Arabistan’a 300 milyar dolara silah satması oldu. Damat, Silah satışının ardından Suudi Arabistan’a ve Birleşik Arap Emirlikleri’ne Katar’ı işgal etmelerini söyledi. Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri, Katar’ın terör örgütlerine destek verdiği yalanıyla işgal etmeye ve Katar emirini de öldürmek için operasyona kalkıştı. Neyseki Allah’a çok şükür bu pis oyunu Devlet Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan bozdu. Tabi asıl mesele Katar’ın Türkiye ile arasındaki iyi ilişkileri bozmak ve Türkiye’nin Katar’daki askeri üssünü kaldırmaktı. Katar’ın gözünü korkutan Amerika, daha sonra Katar’a 30 milyar dolarlık silah sattı. 

İsrail ve Amerika'nın kuklası oldular 

Bu Yahudi damadın girişimleriyle Amerika, Müslümanların ilk kıblesi olan Mescid-i Aksa’nın bulunduğu Kudüs’ü İsrail’in başkenti ilan etti. Kardeşlerim, Amerika’nın İsrail’in Ortadoğu ve Filistin’de yaptığı pis oyunları saymakla bitiremem. Üzüldüğüm kederlendiğim şey İslam ülke liderlerinin İsrail ve Amerika’nın uşağı kuklası olmasıdır. Biz Müslümanlar ehli küfür haçlı topluluğuna karşı birlik ve beraberlik içinde olmamız gerekirken, ne yazık ki bir birimizi öldürüyoruz. Bir birimizin varlığından rahatsız oluyoruz. Müslümanlar olarak Filistin konusunda hassas olmalıyız. Daha iki gün önce terör devleti İsrail, Gazze’yi yüzlerce bombayla vurdu. İsrail, saldırıda hamile bir kadın ve 1.5 yaşındaki bebeği katletti. Göreceksiniz önümüzdeki günlerde İsrail, çeşitli bahanelerle Gazze’de ve diğer Filistin topraklarında katliamlar yapacak. İşte bu ölümlerin, katliamların hepsi büyük İsrail imparatorluğu İçindir. Filistin’in tamamen İsrail toprakları yapmak içindir. Adamlar zaten saklamıyor açık açık söylüyor. Biz Müslümanlarda bu sıkıntılar karşısında Amerika ve İsrail’in fitne ve fesatlığıyla bir birimizi yemekle meşgul olalım. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH ÖNCE BİZ MÜSLÜMANLARA UYANMAYI, ŞUURLU VE SAMİMİ OLMAYI NASİP ETSİN. ALLAH BİZ MÜSLÜMANLARA BİRLİK NASİP ETSİN. ALLAH MÜSLÜMAN TOPLULUĞUN ÜZERİNDE PİS OYUNLAR OYNAYAN HERKESİ HELAK ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN. 

okumak için tıklayın.


Satılmış gazeteciler!  -Güneş Gazetesi


Amerikan Newsweek dergisi, 31 Temmuz'da yayınlanan haberinde Devlet Başkanımız Erdoğan için, “Kürtleri kırmak ve Osmanlı’yı diriltmek istiyor” başlıklı haberiyle karalamalarda bulunmuş. Haberi yapan Jonathan Watchel ve Albert Watchel isimli bu iki salak, Devlet Başkanımız Erdoğan döneminde dış politikada saldırgan bir tutum izlediğini, iç siyasette de Kürtlerin kullanıldığını ve 2013 yılındaki Kürt açılımına rağmen son dönemlerde Kürtlere karşı saldırgan bir politika yürütüldüğünü iddia etmiş.  Gazetelerde bu çirkin haberi okuyunca kendi kendime, “Hoca dur ağzını bozma” dedim. Ülkesini seven herkes gibi ben de ülkemin üzerinde oynanan pis oyunlara, yalan ve dolanlara sessiz kalamıyorum. 

Sipariş üzerine yapılan haber 

Bu karalama haberlerini yapan o iki gazeteciye soruyorum? Be şerefsizler, sizin yalan yanlış iftira dolu haberleri sipariş üzerine yaptığınızı millet olarak bilmiyor muyuz sanıyorsunuz? Be şerefsizler, sizlerin FETÖ’cülerin ağına takıldığınızı ve Türkiye’ye karşı karalamaları FETÖ’cülerin talimat ve telkinleriyle yaptığınızı bilmiyor muyuz sanıyorsunuz? Türk milleti olarak bizler, sizlerin PKK ve FETÖ terör örgütlerinin propagandasını yaptığınızı biliyoruz. Be alçak şerefsizler, diyorsunuz ki Erdoğan döneminde diş siyasette saldırgan bir tutum izleniyor. Size göre saldırgan dış siyaset yürütüyoruz. Çünkü karşınızda eskiden olduğu gibi Amerika’nın, İsrail ve Avrupa’nın her dediğini yapan Türkiye yok.  Bugünkü Türkiye, kendi çıkar ve menfaatini düşünerek dış politika izliyor. Soruyorum PKK ve FETÖ terör örgütü mensupları hariç Türkiye’den kim şikayetçi? Diyorsunuz ki Kürt açılımı sonrası Kürtlere sert politika uygulanıyor. Be şerefsizler, sizler Devlet Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın kardeş kardeşi öldürmesin, Amerika, İsrail, Avrupa, Rusya ve diğer ülke ajanları tarafından kandırılmış olan gençleri tekrar topluma kazandıralım düşüncesiyle böyle bir yol izlediğini bilmiyor musunuz? Gayet iyi biliyorsunuz ancak işinize gelmiyor değil mi? 

Hayallerinize yenik düşeceksiniz 

Kürt açılımını sabote eden, kalleşlik yapan, Güneydoğu’da kürt kardeşlerimizi halen öldürmeye devam eden, Güneydoğu’da cadde ve sokaklara hendekler kazan, iç savaş çıkaran sizlerin desteklediği kanı bozuk PKK terör örgütü değil miydi? Bu Kanı bozuk PKK terör örgütüne devletimizin, askerimizin ve polisimizin içine sinsice sızmış olan münafık FETÖ’cüler destek vermedi mi? Şunu çok iyi bilin ki barış sürecinin, açılımın bozulmasında size yazı yazdıran şerefsiz FETÖ’cülerin de parmağı var. Türkiye muz cumhuriyeti değil. Türkiye Cumhuriyeti tam bağamsız güçlü bir devlettir. Türkiye elbette menfaat ve çıkarını düşünerek dış politika yürütecektir. Allah’a şükürler olsun artık Türkiye, kendi savaş uçağını, uçak gemisini, helikopterini, insansız hava aracını, tankını, füzesini, roket ve silahlarını üretiyor. Sizlerin asıl sıkıntısı bu. Bakın sizler Türkiye’nin bölünüp parçalanmasını hayal ediyorsunuz ama sizler hayallerinize yenik düşeceksiniz. Her ne olursa olsun Türkiye, yeni dünya düzeninde güçlü bir şekilde yerini alacak ve söz sahibi olacaktır. Türkiye her daim mazlumların yanında olmaya da devam edecektir. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH GÜZELİM ÜLKEMİZİ YALANDAN FİTNE VE FESATLIKTAN KORUSUN. ALLAH ÜLKEMİZ ÜZERİNDE PİS OYUN OYNAYANLARI HELAK ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN.

okumak için tıklayın.


Bu CHP’den devlete de millete de hayır gelmez  -Güneş Gazetesi


Allah şu CHP yönetimini ne etsin bilmiyorum. Muharrem İnce’nin başını çektiği Muhalif grup ile genel merkez arasındaki kayıkçı kavgası bitmek bilmiyor. Genel merkez, muhaliflerin delegelerden toplayıp teslim ettiği 630 imzayı beş gündür saymaya devam ettiklerini söylüyor. CHP yönetimine soruyorum: Ey CHP’liler, vicdansızca eleştirdiğiniz Yüksek Seçim Kurulu, 51 milyon oyu 4 saat gibi kısa bir sürede sayarken, siz 630 delegenin imzasını 5 günde saymakta zorlanıyor’musunuz? CHP yönetimi ve muhaliflere karşı olan 600 CHP’li delege “Biz genel merkezi Muharrem İnce'ye asla teslim etmeyiz” diyorlar. Peki herkesin sorduğu soruyu bir kez de ben sorayım. Kardeşim,  genel merkezi teslim etmekten korktuğunuz Muharrem İnce'ye neden Türkiye Cumhuriyeti'ni teslim etmeye kalkıştınız? Sizler ülkeyi yönetmenin derdinde misiniz? Yoksa koltuk derdinde mi? Valla açık konuşmak gerekirse sizden hiç bir şey olmaz. Sizden ülkemize kesinlikle hayır gelmez. Sizler iktidara gelme arzusunda değil, koltuğu koruma derdindesiniz.   Diyorlar ki CHP’yi FETÖ’nün kontrolündeki güç idare ediyor. Kim idare ederse etsin yine de CHP’den bir şey olmaz. Muharrem İnce gelirse CHP’yi iktidara taşır diyenler var. Geçin bu hayalleri. CHP’yi yer yüzünü bırakıp uzayda istikbal arayacağını söyleyen Muharrem İnce de kurtaramaz. Hatta son seçimlerde olduğu gibi PKK terör örgütü ve PKK’nın siyasi kanadı HDP’nin desteği de CHP’yi kurtaramaz. Şimdi sırası gelmişken sahte Atatürkçü, sahte ulusalcı CHP’lilere soruyorum? Yıllardır Asker ve Polisimizi kalleşçe şehit eden, Türkiye cumhuriyetini bölmek isteyen ve daha bir kaç gün önce gencecik bir anne ile henüz bir yaşına bile girmemiş olan bebeği şehit eden PKK terör örgütünün siyasi kolu HDP’ye oy verirken hiç utanmadınız mı? Veya anne ile bebeğinin   şehit olduğunu duydunuzda vicdanınız sızladı mı? Sizde utanma duygusu da yok vicdan da yok. Hay sizin gibi sözde Atatürkçülere, sizin gibi ulusalcılara.  HDP’ye oy verenlere soruyorum? Sizlerin PKK terör örgütünden ne farkınız var? Atatürk bugün hayatta olsa inanın hepinizin yüzüne tükürürdü. Sizler zaten Atatürk’ün değil milletin pek iyi yad etmediği İsmet İnönü’nün ideolojisinin peşinden gidiyorsunuz. Milletin pek iyi yad etmediği diyorum çünkü İsmet İnönü, millete çok çektirmiş. Milleti aç bırakmış. Atatürk’e ihanet etmiş. Milletin inancına yasak getirmiş. Ezanı, Kuran-i Kerim’i yasaklatmış. Millet İsmet İnönü döneminde ölüsünü yıkatacak hoca bile bulamazdı. Neyse lafı fazla uzatmayayım.Herkes ahirette ameline göre muamele görür. Tekrar söylüyorum bugünkü CHP’den Devlete ve Millete kesinlikle hayır gelmez. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH CÜMLEMİZİ DEVLETİNE VE MİLLETİNE HAYRI OLANLARDAN EYLESİN. ALLAH GÜZELİM ÜLKEMİZE SAMİMİ DUYGULAR İÇİNDE HİZMET EDEN HERKESTEN RAZI OLSUN. ALLAH FARKINDA OLMADAN, GALYANA GELEREK TETÖR ÖRGÜTÜNÜN SİYASİ KOLU OLAN PARTİYE OY VERENLERİN GÜNAHINI AF ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN AMİN.

okumak için tıklayın.


Papaz bahane  -Güneş Gazetesi


Washington yönetiminin ülkemizde PKK ve FETÖ adına casusluk yapan papaz Andrew Brunson’ın tutukluluğunu gerekçe göstererek, Türkiye’ye karşı yaptırım kararı alması tek kelimeyle iğrençlik. Neymiş efendim Türkiye, Amerikalı papazı mutlaka serbest bırakmalıymış. Türkiye papazı serbest bırakmayınca Amerika, İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu ile Adalet Bakanımız Abdulhamit Gül’ün Amerika’ya giriş yapmasına ve mal varlıklarının dondurulmasına karar verdi.  Ah be salaklar, bilmiyor musunuz her iki bakanımızın Amerika’da malı, mülkü, parası olmadığını? Hadi Türkiye’ye daha geniş kapsamlı yaptırım uygulasaydınız ya? Uyugulayamazsınız çünkü Türkiye’ye geniş kapsamlı yaptırım uygulamanın sizin zararınıza olduğunu çok iyi biliyorsunuz? Parasını peşin ödememize rağmen Amerika Senatosu, F-35 savaş uçaklarını Türkiye’ye teslim etmeme kararı da aldı. 

İşlediği suçun cezasını çekecek 

Ben size ne diyeyim bilmiyorum ki? Papaz aşağı papaz yukarı. Hadi oradan sizi gidi fitne fesatçılar sizi. Türkiye’ye papaz diye gönderdiğiniz Andrew Brunson denen ajanınız ülkemizde din adamı olarak değil, Türkiye’yi bölüp parçalamak için bulunduğunu bilmiyor musunuz? Ajan olarak yetiştirip ülkemize gönderdiğiniz papazın açtığı kiliseyi ajanlarınızın toplanma yeri haline getirdiğini bilmiyor musunuz?  Bu ajan papazın, kanı bozuk şerefsiz FETÖ’cülerin 15 Temmuz darbe girişiminde nasıl bir rol oynadığını bilmiyor musunuz? Bu ajan papazın, PKK’yla nasıl işbirliği içinde olduğunu, PKK terör örgütüne nasıl bilgiler sağladığını bilmiyor musunuz? Siz Türkiye Cumhuriyeti’ni, muz cumhuriyeti mi sanıyorsunuz? Türkiye artık sizin bildiğiniz eski Türkiye değil. Kim olursa olsun. Yerli veya yabancı hiç fark etmez. Herkes işlediği suçun cezasını çekecektir. 

Trump papazı malzeme yapıyor 

Kardeşlerim Trump yönetimi ajan papazın tutuklanması olayını bahane ediyor. Bence Trump, papaz olayını yaklaşan seçimlere sermaye ediyor. Trump, papazın bağlı olduğu Evanjelist mezhebinin oyunu almak için papazın tutukluluğunu gündemde tutmakta. Trump’ın Türkiye’ye sinir olması sadece papaz meselesi değil. Türkiye’nin Rusya’yla, Çin’le, İran’la birlikte siyaset yürütmesinden, Türkiye’nin Rusya’dan S-400 füze almasından da rahatsız. Yani Türkiye’nin tam bağımsız oluşundan, güçlenmesinden, kendi askeri savunma sistemlerini güçlendirmesinden rahatsız. Amerika Türkiye’ye karşı geniş kapsamlı yaptırım kararı alamaz.  Eğer alırsa bu Amerika’nın zararına olur. Dediğim gibi Trump, Amerikan siyasetinde etkili olan Evanjelistlerin oyunu almak için böyle basit işler yapıyor. Yalınız ilerki zamanlarda göreceksiniz ki Amerika, Türkiye’yi karıştırmak için ülkemizde ne kadar marjinal guruplar, sözde siyasi parti görünümündeki partiler, ipi ajanların elinde olan bazı vakıf ve dernekler varsa hepsini kışkırtacaktır. Sadede gelirsem derim ki Türkiye, Amerika’nın bu salakça yaptırım kararına sert bir şekilde cevabını verdi. Yalnız hiç vakit kaybetmeden Türkiye misilleme yapmalıdır. Türkiye olarak bizde bu kararın alınmasına sebebiyet veren Amerikan İçişleri,Adalet ve Hazine Bakanlarına karşı soruşturma açmalıyız. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH DÜNYA’NIN HUZURUNU BOZANLARI HELAK ETSİN. ALLAH ÜLKEMİZE, KİN NEFRET DUYAN, HAİNLİK YAPAN, İÇİMİZDEKİ KANI BOZUK OLANLARI VE DIŞARIDAKİ TÜRKİYE DÜŞMANLARINI DA HELAK ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN AMİN.

okumak için tıklayın.


Milletimizi hasta ediyorlar  -Güneş Gazetesi


Ne yiyeceğimizi, ne giyeceğimizi, evimize süs aksesuarı olarak ne alacağımızı bilemez olduk. Çünkü yediğimiz, içtiğimiz, giydiğimiz her şey kanserojenli. Mağazalarda satılan lüks markaların ürünlerini alıp giydiğinizde alerji hastalığına yakalanabiliyorsunuz. Satın alınan o lüks kıyafetlerin boyasında kanser yapan alerji hastalığına neden olan boyalar kullanılıyor. En lüks restoranda yemek yeseniz o restoranlar, yemeklerinde Çin’den getirdikleri tatlandırıcıları ve gıda boyalarını kullanıyorlar.  Hele hele Steak House yani et restorantları, etleri pişirip müşterinin önüne koymadan önce Çin’den getirdikleri kimyasal lezzet veren tuzdan koyuyorlar. Peki ya çok lezzetli muhteşem dediğimiz hatta yakın çevremize bile 'filanca yerde dönerci var mutlaka oradan döner yemelisin' dediğimiz dönerlerin içine neler katıyorlar? 

Hastaneler dolup taşıyor 

Lüks marketten bile alış veriş yapsanız biliniz ki o marketin raflarında hastalıklara sebep olacak veya kanser yapacak kimyasal ürünler bulunuyor. Dolayısıyla yediğimize, içtiğimize, giydiğimize dikkat etmeyince ismini telafuz bile edemediğimiz hastalıklara yakalanıyoruz.  Yediklerimizden içtiklerimizden dolayı son yıllarda hastaneler, kanser, alerjik ve ismini telaffuz edemediğimiz hastalıklara yakalanmış insanlarla dolup taşıyor. Ya çocukların oynadıkları oyuncaklar? Çocuklarımız, süslü renkli oyuncakları gördüklerinde hemen sahip olmak isterler. Aslında çocukların sahip olup oynamak istediği o süslü renkli oyuncaklarda kanserojenli oyuncaklar. Yetkililerimiz bu konuda çok defalar uyarılarda bulundu. Evet yetkililerimiz uyarılarda bulunuyor bulunmasına da dinleyen kim? Genelde toplum olarak 'aman ne olacak, bize bir şey olmaz' deriz. Aslında bir şey değil bize çok şeyler oluyor. Dediğim gibi başta kanser ve ismini telaffuz edemediğimiz çaresiz hastalıklara yakalanıyoruz. Sonra Allah’ım bu hastalık niye beni buldu? Gibi haykırmalar isyanlar başlar. 

Sakıncalı ürünler ülkemize sokulmasın

  Kardeşlerim, Allah aşkına, Allah’ın verdiği akıl nimetini kullanın ve zararlı, insan sağlığını tehdit eden gıdalardan, giysilerden uzak kalın. Hele hele çocuğunuza üç beş kuruşa aldığınız oyuncaklara dokunmayın bile. Derim ki milletimizin sağlığından sorumlu olan Sağlık ve Tarım Bakanlığı, milletimizi zararlı ürünlere karşı uyarmaktan ziyade milletimizi ölüme götüren sağlıksız kimyasal yiyecekleri, içecekleri, Çin’den gelen oyuncakları, gıda boyalarını, gıda renklendiricisini, gıda tatlandırıcılarını, steak house yani et pişiren kasapların kullandığı kimyasal tuzları, alerjiye neden olan kıyafetleri ülkemize sokmamalıdırlar. Ayrıca milletimizin sağlığı ile oynayan gıda teröristlerine en ağır cezalar verilmelidir. Şuursuzca fazla ürün almak için sebze ve meyvelere kimyasal ilaçlar veren çiftçilerede gereken en ağır cezalar verilmelidir. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH GÖZÜNÜ PARA BÜRÜMÜŞ OLAN GIDA TERÖRİSTLERİNİ HELAK ETSİN. ALLAH CÜMLEMİZE HELAL KAZANIP HELAL ve SAĞLIKLI YAŞAMAYI NASİP ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN

okumak için tıklayın.


İsrail’in ajanı Adnan  -Güneş Gazetesi


Yıllardır bana hep Hocam, Adnan Oktar’ın rezilliğini takip ediyor musunuz? Bu adam gerçekten din adamı mı? Din adamı böyle rezillikler yapar mı? Bu adama neden kimse bir şey demiyor? Devlet bu adamın rezilliğini görmüyor mu? Devlet bu soytarıya neden müdehale etmiyor? Bu adamın arkasında kimler var? gibi sorular soruldu. Ben de sorulan sorulara, “Merak etmeyin devlet her şeyin farkındadır. Devlet zamanı geldiğinde gerekeni yapar” cevabını verirdim. Evet zamanı geldi, devlet gerekeni yaptı ve Adnan Oktar denen pisliğe şimdi adalet hesap sormaya başladı. Evlatları gasp edilmiş gözü yaşlı anne ve babaların hesabını da Türk adaleti Anan Oktar’a mutlaka soracaktır. Neyse geçte olsa Adnan Oktar denen pisliğe müdehale edildi. Yakın çevreme Fetullah Gülen’i kullandıkları gibi bu pisliğide İsrail kullanıyor derdim. Meğer bu pisliği İsrail, ajanlık maksatıyla kullanıyormuş. FETÖ’cüler gibi bu pislikte devletin mahrem sırlarını İsrail’e servis ediyormuş. Adnan Oktar denen pislik, muhafazakar kesimin teveccühünü kazanmak için masonlarla mücadele ettiğini söylerken 1 milyon 50 bin Euro vererek 33’üncü dereceden mason olup plaket aldı. Ne diyeyim Allah devletine milletine dinine ihanet eden herkesin belasını versin. Kardeşlerim öncelikle Anan Oktar denen bu pislik hoca filan değil. Bu pislik, Tıpkı Abdullah Öcalan, Fetullah Gülen gibi aşağılık biridir.Bunun gibiler ,ülkemiz üzerinde hain emelleri olan ülkeler tarafından üniversite yıllarında fark edilip önce siyasi ideolojik bir kimliğe büründürülürler. Sonra ise etrafında cemaat veya ideolojik gruplar oluşturulup kullanılırlar.Adnan Oktar denen pislik, basından takip ettiğim kadarıyla kandırdığı insanların hayatını şantajla, beyin yıkamakla, cinsellikle, uyuşturucuyla karartmış. Soruyorum insanların hayatını karartan, devletine,milletine ve dinine hainlik yapan böyle birine hoca veya insan denir mi? Hele hele devletimizin sırlarını İsrail gibi terör devletine veren biri insan olabilir mi? İşte söylediğim gibi bu pislikler özel olarak bulunup hain olarak yetiştiriliyor. Hatırlarsanız yıllardır gazete ve televizyonlarda bugün samimi olmayan cemaatlerden uzak kalın diye kendimi yırtıyorum. Ne yazık ki bugünkü cemaatlerin çoğu art niyetli ve birileri tarafından kullanılan yönlendirilen İslam’dan uzak olan cemaatlerdir. Şunu çok iyi biliniz ki bu cemaatlerin beyinlerinin altında hep bir hesap vardır. Genellikle cemaatlerin gözü ticarette ve siyasette olduğu gibi maşaları olduğu başka ülkelere de ajanlık yaparlar.Peki gencecik çocuklar Adnan Oktar gibi art niyetli sözde cemaatlere neden giderler. Bunun sorumlusu gençlerimizi dinden uzaklaştıran, milli ve manevi duygulardan uzaklaştıran ana, baba ve geçmişteki 28 Şubat post modern darbe girişimleridir. Kardeşlerim hiç bir canlı inançsız yaşayamaz. İnsanoğlu Kur’an-ı Kerim’den uzak yaşarsa manevi boşluğa düşer. Manevi boşluğa düşen insanoğlu, manevi boşluğunu gidermek için batıl olan ne varsa terör örgütlerinin, uyuşturucu tacirlerinin veya kanı bozuk art niyetli marjinal gurupların eline düşer. Devletimiz, devlet politikası haline getirip okullarda siyasetten ,ideolojiden ve cemaatlerden uzak duran hocalar tarafından çocuklarımıza İslam dinini öğretmiş olsa hiç bir genç saydığım bu pisliklerin eline düşmez. Yani okullarda din dersleri seçmeli değil mecburi olmalıdır. Efendim CHP ve HDP mecburi din dersine karşı çıkar diyenler olabilir. CHP ne zaman ülkemizin, milletimizin, çocuklarımızın hayrına bir iş yapmıştır? CHP, HDP zaten dinsiz ateist bir nesil yetişsin istiyor. Sadede gelirsem tekrar söylüyorum. Bataklığa düşmüş, cemaatlerin elinde sermaye olmuş olan bugünkü gençlerimizin vebali önce anne ve babalardır. Sonra ise okullarda çocuklarımıza tam olarak dini eğitimin verilmemesidir. Israrla tekrar mevcut olan cemaatlerin tümünden uzak kalın derim. Allah Adnan Oktar gibi münafıkların yaptığı pislikleri yanlarına kar bırakmaz. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH İSLAM DİNİNE ZARAR VEREN, ÜLKEMİZE HAİNLİK YAPAN, ÜLKEMİZİN SIRLARINI BAŞKA ÜLKELERİP AJANLIK YAPANLARI HELAK ETSİN. ALLAH ÇOCUKLARIMIZI ART NİYETLİ OLAN GURUPLARIN PİSLİĞİNDEN KORUSUN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN AMİN. 

okumak için tıklayın.


Küstahça tehditleriniz bize sökmez  -Güneş Gazetesi


9’cu Cumhurbaşkanımız rahmetli Süleyman Demirel ile sohbet ederken konu dönüp dolaşıp darbelere gelmişti. Rahmetli Süleyman Demirel, darbelerle ilgili bir anısını bana şöyle anlattı. Demir Çelik fabrikaları kurmak istiyorduk. Dolaysıyla bu fabrikaların kurulması için bir kaç Avrupa ülkesiyle görüştük. Görüştüğümüz ülkeler, ilk başlarda bizim bu atılımımıza sıcak bakmadılar. Sonra bizden peşin para istediler. Bizde tamam dedik ve paranın bir kısmını peşin vermeye hazırlanırken birden vazgeçtiler. Sonra demir çelik fabrikalarını kurmak için mal verme karşılığında Rusya ile anlaştık. Rusya ile imzalar atılmak üzereyken darbe oluverdi dedi. O dönemin Dışişleri Bakanı olan Sabri Çağlayan, bir anısında farkına varamamışız meğer CIA bizim içimizdeymiş diyor. Yani geçmişte Amerika’nın ve Avrupa’nın güdümünde olan o günkü bazı komutanlar, ülkemizin gelişmesine büyümesine darbe vurmuşlar.Zaten darbeler ülkelerin bağımsızlığına, büyümesine, gelişmesine karşı yapılmıyor mu? İşte 16 yıl önce ülkemizin bekası için mücadele eden, ülkemizi tam bağımsız kılan, savunma sanayimizi güçlendiren, kendi uçağını, helikopterini, silahını, insansız hava aracını yapan, yakında inşallah savaş gemimizi, savaş uçağımızı üretecek olan ve yeni kurulan dünya düzeninde Türkiye’yi söz sahibi yapan devlet başkanımız Erdoğan’a da aynı pisliği yapmadılar mı? Gezi olayları, 17-25 Aralık ve 15 Temmuz darbe girişimi ülkemizin bölünüp parçalanması için değil miydi? Kardeşlerim Türkiye 15 Temmuz sonrası Rusya ile iyi ilişkiler içinde. Türkiye’nin Rusya ile İran ve Çin’le iyi ilişkiler kurması Amerika’yı çıldırtıyor. Amerika, Türkiye geçmişte benim gözetimimde, benim güdümümde iken şimdi Türkiye bizi takmıyor diyerek veryansın ediyor. Utanmadan Amerikan Başkanı Trump ve yardımcısı Pence, ülkemizde FETÖ ve PKK terör örgütleri adına suç işlemek ve casusluktan yargılanan papaz Brunson için küstahça tehditlerde bulunarak Türkiye’ye ağır yaptırımlarda bulunacaklarını açıkladılar.Tamam Trump ve yardımcısı Pence, papaz Brunson’a sahip çıkıyor çıkmasına da Amerika’nın esas sıkıntısı Türkiye’nin tam bağımsız hareket edip Rusya’yla, İran’ ve Çin’le iyi ilişkiler içersinde olmasıdır. Derim ki ey Amerika, ey Trump, tehdit vari sert söylemlerin Avrupa’ya, Kanada’ya, kuzey Kore’ye salak Arap liderlere söker. Saydığım bu ülkeleri tehdit ederek istediğini alıyorsun. Yalnız Türkiye’yi küstahça tehdit ederek amacınıza ulaşamayacaksınız. Alçakça tehditleriniz küstah açıklamalarınız Türkiye’ye sökmez. Anlaşmalara sadık kalmayıp F-35’i teslim etmeyeceksen o Amerika’nın güvenilmez olduğunu bir kez daha göstermiş olur. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH ÜLKEMİZİ ÖNCE İÇİMİZDEKİ GANCIKLARIN PİSLİĞİNDEN, SONRA İSE ŞER GÜÇLERİN ŞERRİNDEN KORUSUN. ALLAH DÜNYA’DA HUZURU BOZANLARI HELAK ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN. 

okumak için tıklayın.


Yabancıların da tercihi THY  -Güneş Gazetesi


10 gün önce bir davet üzerine Türk Havayolları uçağıyla Amerika’ya gittim. Uçağa geçtim, yerime oturdum, hosteslerin güler yüzle hoş geldiniz ikramlarından sonra uçak hazırlanıp havalanana kadar gazeteleri okudum. Yalnız bu arada uçağa bindiğim andan itibaren adamın biri dikkatle beni izliyordu. Sonunda adam dayanamayıp bana İngilizce bir şeyler sordu. İngilizcem ancak derdimi anlatacak kadar olduğu için adamın ne dediğini anlamadım. Hostese bu adam bana bir şeyler söylüyor dediklerini anlamadın deyince hostes bize tercümanlık yaptı. Adam İsrailli bir iş adamı olduğunu ve beni daha önce televizyonda gördüğünü, tanıdığını söyledi. Uçak kalktıktan bir müddet sonra internete bağlandım. Adam tekrar bana sık sık Amerika’ya gidiyor musunuz diye sordu? Bende fırsat buldukça giderim cevabını verdim. Bu sefer ben İsrailliye İsrail’den direk Amerika’ya uçuş yok mu diye sordum? İsrail’den Amerika’ya uçuş var cevabını verince peki Neden THY ile uçuyorsunuz diye sordum? İsrailli yolcu, Türk hava yollarıyla uçmayı seviyorum. Çünkü THY’nin ikramları bize uygun, güler yüzlü personelleri var ve her şeyden önemlisi güvenli bir havayolu dedi. Milli duyguları yoğun olan biri olarak İsraillinin verdiği cevaptan oldukça keyif aldım. Evet İsrailli yolcunun dediği gibi THY’nin personeli güler yüzlü, ikramların hepsi helal ve güvenli. Hatta Avrupa Sivil Havacılık Emniyet Ajansı’nın yaptığı 123 denetleme sonucunda Türk Hava Yolları, Avrupalı rakip havayollarından 3 kat daha güvenli olduğu belirlendi. Düşünebiliyor musunuz? Katı milliyetçi olan İsrailliler bile Türk havayollarıyla uçmayı tercih ediyor. Uçakta sadece bir tek İsrailli yolcu yoktu. Çok sayıda yabancı uyruklu yolcular vardı. Şimdi Hocam yediğin içtiğin senin olsun. Bize gördüklerini anlat derseniz Öncelikle Amerika’ya gitmek isteyenlere şu tavsiyede bulunurum. Amerika’ya gitmenin şimdi tam zamanı. Eğer Uçak biletini daha ucuza almak istiyorsanız önceden rezervasyon yaptırın. New York’un tüm mağazalarında indirim var. 100 doların altında satın aldığınız üründe vergi yok. Yalnız bazı dükkânlar, 100 doların altında vergi olmamasına rağmen turistlerden artı %12 vergi alıyor. Bu konuda uyanık olun. Bilhassa turistleri kazıklayanlar Çinli ve Asyalı esnaflar. Amerika’yı 1000 dolarla da 10,000 dolarla da gezebilirsiniz. Müzeleri, kütüphaneleri ve Manhattan’ın geniş caddelerinde gezebilirsiniz. Sizlere tavsiyem mutlaka Amerikan Doğa Tarihi, Metropoliten, Guggenheim müzesini ve Central Park’ı gezin ve görün. İhtiyacınız olan şeyleri ucuza alın. Bence yurtdışında çok fazla para harcamaya gerek yok. Çünkü Allah’a çok şükür ülkemizde her şey var. Gezelim görelim ama paramız ülkemizde kalsın. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH SEYAHATE ÇIKMAK İSTEYENLERE HUZURLU BİR ŞEKİLDE KAZASIZ BELASIZ GİDİP GELMEYİ NASİP ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN ÂMİN. 

okumak için tıklayın.


Al papazı ver papazı yapalım  -Güneş Gazetesi


FETÖ’den yargılanan papaz meğer ne kadar da kıymetliymiş. Amerikan Başkanı Trump, Devlet Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’la bir araya geldiklerinde mutlaka papaz Brunson’un serbest bırakılmasını istiyor. Devlet Başkanımız Erdoğan, doğal olarak biz yargının işine karışmayız, O iş yargını işi diyerek Trump’ın talebini geri çeviriyor. Peki Amerika’nın bu kadar üstünde titrediği papaz Brunson Türkiye’de neden tutuklu ve neden yargılanıyor. FETÖ’den tutuklu olan papaz Andrew Craig Brunson, FETÖ TERÖR örgütüne üye olmamakla birlikte örgüt adına suç işlediği gerekçesiyle 15 yıla kadar, devletin güvenliği bakımından niteliği itibarıyla gizli kalması gereken bilgileri siyasi ve askeri casusluk maksadıyla temin etmek suçlamasından da 20 yıla kadar hapis cezasıyla yargılanıyor. Yani bu papaz bizim bildiğimiz şekilde dinle değil casuslukla, Türkiye Cumhuriyetinin yıkılması yok olması için çalışmış. Tüküreyim böylesi sözde din adamına. Trump, Papaz’ın tahliye edilmemesine tam bir rezalet dedi. Şimdi bende Amerikan Başkanı Trump’a soruyorum? Ey Trump, siz Amerika ve İsrail’in Türkiye Cumhuriyetini yok etmek için özel olarak yetiştirdiğiniz, Ergenekon, Balyoz ve casusluk operasyonlarıyla onlarca insanın hayatının kararmasına destek verdiğiniz, gezi olaylarıyla ülkemizde iç savaş çıkmasına, 17-25 Aralık ve 15 Temmuz darbe girişimiyle ülkemizi bölmek isteyen Fetullah Gülen denen papazı ne zaman Türkiye’ye teslim edeceksiniz? Papaz Brunson sizin için bu kadar çok önemliyse, sizde o zaman Fetullah Gülen denen hain münafık papazı Türkiye’ye iade edin. Yani verin papazı alın papazı yapalım olmaz mı? Türkiye’yi FETÖ konusunda oyalamayı artık bırakın. Madem müttefikiz o zaman müttefik olmanın şartlarını yerine getirin. Ey Trump, yılanı koynunda beslersen o yılan mutlaka seni sokar. İnanıyorum ki Fetullah Gülen denen münafık, bir gün Amerika’nın başına bela olacaktır. En iyisi başınıza bela olmadan FETÖ’yü bize teslim edin. Ha yok biz Fetullah Gülen’e çok yatırım yaptık, Fetullah Gülen’i biz bugünler için yetiştirdik, Fetullah Gülen’in kullanma süresi henüz daha bitmedi derseniz o zaman o sizin bileceğiniz şey ben bir şey diyemem. Bildiğim yek şey koynundaki yılanın mutlaka sokacağıdır. Diyorlar ki Fetöcüler Türkiye’yi terk etti. Hayır bence Fetöcüler Türkiye’yi terk etmedi. Türkiye’de yeraltında saklanıyorlar. Toparlanmaya çalışıyorlar. Tekrar hainliklerine kaldıkları yerden devam etmek için fırsat kolluyorlar. Bence henüz devletin içinden temizlendiklerine de inanmıyorum. İşte bundan dolayı diyorum ki devlet yetkililerimiz güvenlik güçlerimiz bu münafık topluluğa karşı uyanık olmalıdır. Reflekslerimizi canlı tutmaz isek Amerika 15 Temmuz’da olduğu gibi günü geldiğinde tekrar bu münafıklara hadi bakalım diyebilir. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH ÜLKEMİZ ÜZERİNDE PİS OYUNLAR OYNAYAN ŞEREFSİZLERE FIRSAT VERMESİN. ALLAH FETÖCÜLER GİBİ ART NİYETLİ, İSLAM DİNİNİ KENDİLERİNE SERMAYE EDEN CEMAATLERİN MÜNAFIKLARIN KÖKÜNÜ KURUTSUN. ALLAH DEVLETİMİZE,MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN. 

okumak için tıklayın.


Filistinliler kendi topraklarında yok hükmünde  -Güneş Gazetesi


İsrail parlamentosu, Filistinlilerin toprak taleplerini reddeden ve Filistin topraklarını İsraillilerin anavatanı ilan eden bir tasarıyı kabul etti. İsrail parlamentosunda geçen tasarıya göre gerekli durumlarda Yahudi şeriatının kullanılacağı da belirtildi. Yani İsrail artık ırkçı bir Yahudi din devleti oldu. Bu tasarıyla 8 milyonluk İsrail’in yüzde 17.5’ini oluşturan Arap nüfusu yok sayıldı. O toprakların asıl sahibi olan Filistinliler kendi topraklarındaki haklarından mahrum edildiği, gibi İsrail Filistin topraklarının tamamını kendi toprağı ilan etti.  Fitneci Trump’ın Kudüs’ü İsrail’in başkenti ilan etmesinden sonra İsrail parlamentosu da işgal ettiği Kudüs’ü bu tasarıyla başkent ilan etti. Şimdi, “İsrail’in Kudüs’ü başkent ilan etmesi uluslararası toplum bakımından bir şey ifade etmez” denilebilinir. Ben de geçin bunları derim. Şerefsiz İsrail köpekleri uluslararası toplumu, Birleşmiş Milletleri mi dinler? Zaten dinlemiyor da. 

Terörist devletten korkuyorlar 

Terörist Yahudi İsrail devletinin askerleri, yıllardır kadın, çocuk, yaşlı demeden Filistinli kardeşlerimizin başına bombalar yağdırırken, ağır silahlarla küçücük çocukları öldürürken Birleşmiş Milletler’den, uluslararası toplumdan çekindi mi? Veya yüz binlerce Filistinli katliama uğrarken Birleşmiş Milletler ve uluslararası toplum samimi olarak yüksek sesle tepki gösterdi mi? Hayır göstermediler. Çünkü hemen hemen dünya devletlerinin çoğu terörist Yahudi İsrail devletinden korkuyor.  İşte görün Türkiye’den başka hiç bir devlet İsrail’in bu tasarısına tepki göstermedi. Hadi diyelim ki Hrıstiyan ülkeler İsrail’e tepki göstermiyor. Peki ya İslam ülkeleri? Gerçi İslam ülkesi diye bir şey kalmadı ya... Zaten İslam ülkelerinin çoğunun liderlerinin ipi İsrail ve Amerika’nın elinde. Postu deldirmekten, koltuğu kaybetmekten korkan Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Mısır gibi ülkelerin yöneticileri Kudüs’ün İsrail’in başkenti olmasından yana tavır koymadılar mı? 

Kendimize çekidüzen verelim 

Kardeşlerim, İslam aleminin, Müslümanların, ümmeti Muhammed’in üzerinde pis oyunlar oynanıyor. Biz Müslümanlar, İslam aleminin üzerinde oynanan oyunlara tepkisiz kalıyoruz. Biz müslümanlar, Mezhep safsatası ve etnik kimliklerimizle uğraşıyoruz. İçimize atılan fitne tohumlarıyla şer güçler, bizi bir birimizden uzaklaştırdı. Allah aşkına gelin kendimize çeki düzen verelim. Müslümanlar olarak ümmet şuuruyla hareket edelim. Şer güçlere karşı birlik içinde olalım. İçimize sokulmuş fitne tohumlarından mezhep safsatasından uzak kalalım. Aklımızı başımıza almaz, birlik içinde olmaz ve bir birimizin kuyusunu kazmaya devam edersek, bir birimizden uzaklaşırsak biliniz ki terörist yahudi İsrail devleti hepimizi yok edecektir. Ortadoğu’da yaşanan iç savaşların, kavgaların, bölünmelerin arkasında İsrail ve İsrail’i koruyan Amerika, Rusya, Avrupa, Vatikan, NATO vardır. Eğer Müslümanlar olarak birlikte hareket etmezsek Filistinli kardeşlerimizi hiç sayıp Yahudi şeriat devleti kuran İsrail’i artık kimse durduramaz. Belki yakında İsrail Ortadoğu’da imparatorluğunu ilan bile eder. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH ÖNCE BİZ MÜSLÜMANLARA BİRLİK VE BERABERLİK NASİP ETSİN. ALLAH ŞERRE KARŞI MÜSLÜMANLARA UYANMAYI NASİP ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN. 

okumak için tıklayın.


Feminist ve kadın derneklerin başarısı  -Güneş Gazetesi


Gazetelerin magazin ve haber sayfaları, televizyon kanallarındaki kadın ve magazin programları aile hayatının içine ettiler. Gazete ve televizyon programlarında insana ve aileye yönelik hiç bir hayırlı, eğitici ve birleştirici birşey yok. Yayınlarda kim kimi aldatmış, 'dün filanca kişiyle olan filanca sanatçıyı bugün bir başka kişiyle aşk yaşarken yakaladık' gibi yayınlarla aşkın da içine ettiler.  İşte bu magazin programları gençleri, her gün hayasızca kucaktan kucağa gezen sözde sanatçı olan ünlülere özendiriyor.  Ya gündüz yayınlanan kadın programlarına ne demeli? Kadın programları ise felaketin kendisi. Programcılar reyting uğruna Anadolu’nun ücra köşelerinden köylerden topladıkları çarpık hayat yaşayan cahil cühela insanları ekrana çıkarıyor. Cahil cühela diyorum çünkü aklı başında kendisine malik olan biri, aile mahremiyetini erkanlara taşımaz. Neymiş efendim eniştesi baldızı şey etmiş, dayı yeğene şey etmiş, şok şok şok kadının biri kocası, eniştesi ve başka bir erkekle daha ilişki yaşıyormuş! Hay sizin midenize tüküreyim. 

Aile yapısını yok etmek istiyorlar 

Filanca kadın çocuklarını ve kocasını bırakıp başka erkekle kaçmış, mağdur kocanın ekranda programcıların ısrarlı gazıyla ağlayıp, “Ne olur gel karıcığım” diye yalvarıyor. Ulan kadın başka erkekle kaçmış, seni boynuzlamış neden utanmadan programcıların gazına gelip göz yaşı dökerek geri gel karıcığım diyorsun? Be adam sende nasıl bir mide var? O kadından sana bir daha kadın olur mu?  Çoluk çocuğunu bırakıp başka bir erkekle giden kadından hayır mı gelir? Televizyon programlarına erkek düşmanlığı yapan kadın derneklerinin temsilcilerini, feministleri ve ekranlarda gözükmek için abuk sabuk konuşan sözde cahil sanatçıları konuşturursanız sonuç bu olur.  Aklıma her zaman şu soru geliyor. Acaba aile yapımızı bozmak isteyen şer güçler, bazı kadın derneklerine, vakıflara, televizyon programları ve gazetecilere Müslüman Türk milletinin aile yapısını, milletimizin dini ve milli duygularını yok etmek için maddi manevi destek veriyor olabilirler mi? Feministlerin, kadın dernekleri ve vakıf yöneticilerinin gazete ve televizyon programlarında sıkça yer almalarından sonra boşanmalarda hızla artış oldu. 

Boşanan erkeğin başına gelenler 

Tabi sosyal medyanında hayatımıza girmesiyle aldatmalar boşanmalar çoğaldı. Tabi yasalarda kadına pozitif ayrımcılıkta boşanmalarda artışa sebep oluyor. Boşanan erkeğin başına gelen pişmiş tavuğun başına gelmemiş oluyor. Diyanet İşleri Başkanlığı son yıllarda hızla artan boşanmaları araştırmış. Araştırmada aile içi iletişimsizlik, şiddet, maddi durum ve en çokta kadının kocasına sadakatsizliğinde artış olduğunu rapor etmiş. Yani kadınların kocalarını aldatmalarında artış olduğunu söylüyor.  Derim ki bir an önce devlet, feministlerin, kadın derneklerinin ve Avrupa’nın baskısıyla çıkardığı 6284 sayılı Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesine dair kanunu, yani kadına pozitif ayrımcılık yasasını iptal etsin. Kardeşlerim Allah Peygamber aşkına ne olur aile birliğinizi bozmayın. Aile birliğinize zeval verecek abuk sabuk davranışlardan ortamlardan uzak kalın. Sosyal medya denen fitne dünyasından uzak kalın. Erkek düşmanlığı yapan, ancak erkeksiz de yaşayamayan feministlerin oyununa gelmeyin. Bizleri ahlaki, milli ve manevi değerlerimizden uzaklaştıran televizyon programlarından uzak kalalım. Şehvete kapılıp kadın ve erkekler olarak birbirinizi aldatmayın. Zina yapmak çok büyük günah olduğu gibi çok büyük de ayıptır. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH ÇOLUK ÇOCUĞUMUZLA HEP BERABER BÜYÜK AİLE OLARAK YAŞAMAYI CÜMLEMİZE NASİP ETSİN. ALLAH AİLE BÜTÜNLÜĞÜMÜZÜ YIKMAK İSTEYENLERİ HELAK ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN. 

okumak için tıklayın.


Gençleri kazanmaya çalışalım  -Güneş Gazetesi


Evet Türkiye 24 Haziran seçimleri sonrası yeni bir sisteme girdi. Yani Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine girdik. Bu sistemle bürokrasideki hantallık ortadan kalkıyor. Tüm yeniliklere, İnsanların gelişmesine ve küresel rekabete hız verilecek. Devlet Başkanı her hangi bir konuda hızla karar alabilecek. Devletin Başkanı’nın yetki ve sorumlulukları net olacak olan bu sistemde, Bakanlıkların sayısı 26’dan 16’ya düştü. 16 yıl boyunca iktidarda olupta seçimi kazanmak hiç kolay değil. İktidara gelindiğinde herkesi memnun etmekte mümkün değil. Çünkü herkesin iktidardan beklentisi farklı olabiliyor. Kimi mahallesine hizmet isterken, kimileri kendi cebini düşünür. Bazı insanlarda siyasilerin bir söylemine, duruşuna veya yürüyüşüne giyimine kuşamına gıcık olur. Yani millet siyasileri omuzunda taşıdığı gibi omuzundan birden atabilirde. Devlet Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan, 16 yıl iktidarı boyunca askeri muhtıralara, dış destekli gezi olaylarına,şerefsiz kanı bozuk olan PKK’lı teröristlerin kalleşliğine ve eylemlerine , 17-25 Aralık kumpas oyunlarına ve 15 Temmuz darbe girişimine rağmen defalarca çıtayı yükselterek iktidara geldi. Yalnız hep ilkleri gerçekleştirerek iktidara geldi. Çünkü milletimiz Devlet Başkanımız Erdoğan’da samimiyeti, hizmeti, ülkemizin bekası için samimi mücadeleyi gördü. Milletimiz, 16 yıl önce hastane köşelerinde tedavi olabilmek için sıra bekleyip ölürken bugün, 5 yıldızlı otelleri kıskandıracak hastanelerde tedavi oluyor. Çoğu İnsanlar ilaç alabilmek için başkalarına el açıyorken bugün ilacı bedava alabiliyor. Kanser hastaları tedavi olabilmek için evini barkını satarken yine bugün ülkemizde kanser tedavisi ve ameliyatı bedava. Gerçi ülkemizin önceki durumunu 18-20 yaşlarındaki gençlerimiz pek bilmez. Sosyal medya tutkunu olan çoğu gencimiz , sosyal medyada FETÖ’cüler,PKK’lılar, PKK’nın siyasi kolu HDP’liler, CHP’liler ve dış ülkelerin ajanları ne anlatıyorsa onu biliyor. 24 Haziran seçimleri sonrası gençlerin büyük çoğunluğunlukla oylarını CHP ve HDP’ye verdiği konuşuluyor. Dedim ya gençlerimiz geçmişte yaşanan sıkıntıları bilmiyor diye. Anne ve babaları gençlere geçmişte yaşanan sıkıntıları anlattıklarında belki onlara masal gibi geliyordur. Lafı uzatmadan sadede gelirsem derim ki, önümüzde 2019 Mart ayında yerel seçimler var. Gençlere biz otoban yaptık, lüks hastaneler yaptık, üniversiteler kurduk, kitap okumanız ve sosyal olmanız için size kafeler açtık demeyin. Seçim öncesi gençlere bunları anlatırsanız gençler size garip garip bakar. Geçmişteki yokluktan, sıkıntıdan, çileden haberdar olmayan gençler, 16 yıl boyunca bu zaten Ak Parti hükümetinin hizmeti içinde büyüdü. Asıl şimdi yenilikleri takip ederek gençleri öz güveninden, inancından uzak tutmayacak. Milli ve manevi değerlerine daha çok sahip çıkacak şekilde imkanlar sunulmalı. Ayrıca sosyal medyada bu gençlerin gözünü açmazsanız, bu gençlere geçmişi anlatmasanız, bu gençleri yerel seçimlerde kendinize çekmezseniz işte o zaman ayvayı yediniz demektir. İstanbul, Ankara gibi büyük şehirler sıkıntıda demektir. Ha Ak Partililer, ya bir şey olmaz başımızda Erdoğan gibi sevilen bir lider var deyip yan gelip yatarsanız işte o zaman tam anlamıyla ayvayı yemiş olursunuz benden söylemesi. Çalışmayıp tüm yükü bir liderin omuzuna yüklemekte vicdansızlık olur. Şimdiden kolları sıvayıp gençleri hedefinize oturtturarak çokça çalışın çalışın çalışın. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH HAYIRLISINI VERSİN. ALLAH ÜLKEMİZ VE MİLLETİMİZ İÇİN EN HAYIRLISINI VERSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN AMİN.

okumak için tıklayın.


Allah o günü milletimize bir daha yaşatmasın  -Güneş Gazetesi


Arkadaşlara, “Deniz suyuna ihtiyacım var, bir kaç günlüğüne denizi temiz olan bir yere gidelim” dedim. 15 Temmuz 2016 tarihine Marmaris’te bir otelde yer ayırttık. Cuma günü Cuma Namazı’nı Havalimanı Camii’nde kıldıktan sonra havaalanına geçtik. Havaalanında Akın İpek’in avukatı Baran’la karşılaştık. Yıllardır Fetullah Gülen’e karşı olduğum bilindiği için Baran’a da, “Oğlum şu münafık FETÖ’cülerden uzak kal. Fetullah Gülen denen münafık bir projedir. Bu münafık FETÖ’cüler devlet, millet ve din düşmanı” derken, arkamda oturan modern orta yaşlı bir bayan, “Hocam, bravo valla. Keşke herkes senin gibi bunların gerçek yüzünü tehlikeli olduklarını cesaretle söyleseler” dedi.  Neyse uçağa bindik, otele yerleştim, duş yaptıktan sonra akşam namazımı kıldım. Namaz sonrası arkadaşım aradı. “Hocam vardınız mı? Neredesiniz” dedi. “Vardık geldim evladım” dedikten sonra “Hocam, haberleri takip ediyor musunuz” dedi. 

Vatandaşlarımız fırsat vermedi 

“Hayır izlemiyorum” dedikten sonra televizyonu açtım. Televizyonu izlemeye başlamamla birlikte göz yaşlarına boğulduğum. Bir yandan dua ediyorum, bir yandan, eyvah ülkem elden gidiyor, şerefsizler, güzelim ülkemi Suriye’den beter yapacaklar, kendi kendime Cumhurbaşkanı nerede? Başbakan nerede diye soruyorum?  Allah’a şükürler olsun bir kaç saat sonra Devlet Başkanımız Erdoğan’ı televizyonda görünce çok şükür Allah’ım diyerek dualar ettim. Sonrası hepimizin malumu. Şerefsiz, kanı bozuk, din, devlet ve millet düşmanı olan FETÖ’cüler, darbeye direnen vatandaşlarımıza uçaktan bomba yağdırarak 250 vatandaşımızı şehit edip binlerce vatandaşımızıda yaraladılar.   Allah’a şükürler olsun ki, o zamanın Cumhurbaşkanı olan bugünün Devlet Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla sokağa çıkan vatandaşlarımız, darbeci FETÖ’cülerin ülkemizi bölüp parçalamasına fırsat vermedi.  Kardeşlerim, yarın bu hain saldırının yıl dönümü. Bu hainliği, kalleşliği, şerefsizliği hiç bir zaman unutmamak gerekir.  Eğer 15 Temmuz darbe girişimi esnasında başımızda Devlet Başkanımız Erdoğan olmasaydı inanın bu hainler amaçlarına ulaşıp ülkemiz ertesi günü bölüp parçalarlardı. 

Fetö'cüler milletimizi kandırdı 

Bu FETÖ’cü şerefsizler, güzelim İslam dinini kendilerine sermaye edip milletimizi kandırdı. Milletimizin bir çoğu bu şerefsiz münafıkları, samimi Müslüman olduklarını düşünerek, çocukları da güzel eğitiyorlar sandı. Evet milletin temiz duygularıyla kendilerine teslim ettiği çocukları yetiştirip PKK terör örgütü gibi kendilerine militan yaptılar. Yetiştirdikleri o militanlar, devletin içine en mahrem yerlerine kadar sızıp devletin tüm sırlarını başka ülkelere servis ettiler.  Elbette bugün milletimizin dini duygularını kullanıp kendilerine sermaye eden FETÖ’cüler gibi cemaatler hala var. Aslında cemaatlerin amacı önce kendilerinde olmak ve yaşamaları kaydıyla sonra da insanlara İslam dinini, Peygamber efendimizin hadis ve sünnetini, güzel ahlakı, anne, baba ve devlet sevgisini öğretmektir.  Millet olarak bu söylediklerimin dışında art niyetli, haddini aşan, amacı dışında faaliyet gösteren, gözleri milletin cebinde, siyasetle ve ticaretle olan sözde cemaatlerden uzak durun.Kendimizi bu cahil şapşallara teslim etmeyelim. Millet olarak devletimizin bekası, huzuru, selameti için her daim dua edelim. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH MİLLETİMİZİN İÇİNE FİTNE SOKAN, GÜZELİM İSLAM DİNİNİ KULLANIP İNSANLARI KENDİLERİNE SERMAYE EDEN SÖZDE CEMAATLERİ HELAK ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN. 

okumak için tıklayın.


İhraç edilen FETÖ'cüler ve sosyal medya fitnesi  -Güneş Gazetesi


Türkiye yeni hükümet sistemine geçerken, OHAL kapsamında yani Olağanüstü Hal’in Kanun Hükmünde Kararnamesiyle devletin içine sızmış FETÖ’cüler, PKK ve diğer terör örgütlerine mensup olan kişiler ihraç edildi.  Büyük bülümü Türk Silahlı Kuvvetleri ve Emniyet Genel Müdürlüğü’nden olmak üzere toplam 18 bin 632 kişi ihraç edildi. FETÖ’cülerin Ergenekon’da yaptıkları gibi iftiraya uğramış olan askerler de tekrar bu kararnameyle görevlerine geri döndüler.  Bu kararnamede beni şaşırtan şu oldu; 15 Temmuz FETÖ darbe girişiminde Ankara’da alçak uçuşları yapan, bomba yağdıran pilotların eşlerinin darbeden 2 yıl sonra devletten ihraç edilmeleri oldu.  Yani 15 Temmuz darbe gecesi ve günü milletin başına bombalar yağdıran alçak pilotların eşleri, darbeden 2 yıl sonra Milli Eğitim'den ihraç edildiler. Merak ediyorum katil pilotların öğretmen eşleri devletten 2 yıl boyunca nasıl tutuldu? 

FETÖ'cüler tamamen temizlendi mi? 

Şimdi diyebilirsiniz ki, “Ama Hocam, kocaları suç işlemiş, kadınların ne suçu var?” Yok kardeşim yok. Bu sizin bildiğiniz gibi sıradan işler evlilikler değil. FETÖ, 'sen o kişiyle evleneceksin' dediğinde iş biter. Demek istediğim pilotların eşleride büyük ihtimalle FETÖ’dendir. Peki bu son kararnameyle sinsice devletin içine sızmış olan FETÖ’cüler sizce temizlendi mi? Bence, hayır temizlenmemiştir. Çünkü FETÖ denen bukalemun tipli sinsi münafık örgüt, bulundukları her ortama ayak uydururlar. İnanıyorum ki belki şu an devletin en mahrem yerinde kriptolu FETÖ’cüler vardır.  Cumhurbaşkanımız, hükümet üyeleri ve bürokratlar, FETÖ’cülere karşı reflekslerini sağlam tutmalıdırlar. Bu caniler, devletten ihraç edilmiş olsalar da, dışarıda halen faaliyetlerine devem ediyorlardır. Tabiri caizse 17-25 aralık ve bilhassa 15 Temmuz sonrası yeraltına girip tekrar toparlanma ve hücre tazelemenin gayretindedirler. Allah fırsat vermesin ama Amerika ve İsrail’in kullandığı bu devlet, millet, din düşmanı olan hain FETÖ’cüler, ellerine geçen ilk fırsatta tekrar hainliğe kalkışırlar. Neyse Allah tümünün kökünü kurutsun Amin. 

Sosyal medya gözlerini kör etmiş 

Bu arada bazı aptallara da söyleyeceğim bir iki çift sözüm var. Son Başbakanımız Binali Yıldırım, Bakanlarımızdan Numan Kurtulmuş’un kızının düğününe 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nden giderken köprüde intihar girişimine rastlıyor. Doğal olarak yapması gerekeni yapan Başbakan Binali Yıldırım, intihar girişiminde bulunan o kişiye nasihatlarda bulunup adamcağızı intihardan vaz geçirdi.  Şimdi sosyal medyanın yönlendirdiği bazı aptal haset fesat tipler, Binali Yıldırım’ın bu davranışına planlı düzmece diyorlar. Hay sizin aklınıza ve hasetliğinize. Bu şapşallardan benim de çevremde de var. Bizim bir işe yaramaz sözde spor hocası Ural da aynı zihniyette. Sosyal medyaya karşı bunların gözünü açmak için büyük mücadele veriyorum ama ne yapayım olmuyor işte. Çünkü sosyal medya denen fitne dünyası bunların gözlerini kör etmiş. Kalplerini köreltmiş. Halbuki bugün ülkemizde sosyal medyayı, ülkemiz insanının içine fitne tohumları eken kutuplaştıran FETÖ’cüler, PKK’lılar, PKK’nın siyasi kolu HDP’liler, CHP’liler ve yabancı ülkelerin istihbaratlarıdır. Bizim bazı şapşallarda hainlerin, şer güçlerin fitnesine kanıyor.kardeşlerim uyanık olun ve gözünüzü açın.   Tamam kendinize malik değilsiniz onu da anlıyorum. Ülkemiz ve dünyayla ilgili doğru dürüst bir düşünmeye de sahip değilsiniz. Avam avam vakit geçiriyorsunuz. Bari kendinize iyilik yapında vaktinizi sosyal medya denen fitne dünyasında geçirmeyin. Farkında olmadan şer güçler, sizi kendilerine malzeme yapıp kullanıyorlar. Ne diyeyim, CENAB-I ALLAH CÜMLEMİZE AKIL VE ŞUUR VERSİN. ALLAH ŞER GÜÇLERİN OYUNCAĞI OLMAKTAN CÜMLEMİZİ KORUSUN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN.  

okumak için tıklayın.


Sezaryen istismarına dur diyecek yok mu  -Güneş Gazetesi


Hükümet kanser tedavisinde devrim niteliğinde bir değişiklik yaptı. Bilhassa özel hastanelerin istismar ettiği kanser hastalarını bundan sonra kimse istismar edemeyecek. Çünkü Hükümet, özel hastanelerde kanser ameliyatlarının ücretsiz yapılmasına karar verdi. Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, “Kanser hastaları zaten kamu hastanelerinde ödeme yapmıyorlardı. Şimdi ise aldığımız bu karar neticesinde SSK’yla sözleşme yaptığımız tüm özel hastanelerde kanser hastaları ameliyat olduğunda ödeme yapmayacaklar” dedi.  Hatta sağlık Bakanı Demircan, hastalardan fark isteyen özel hastanelerin kapatılacağını da söyledi. Hükümetin bu kararı başta kanser hastaları ve yakınları olmak üzere milletimizi sevindirdi.  Peki bilhassa özel hastanelerin istismar ettiği hamile kadınların durumu ne olacak? Paragöz bazı doktorlar ve hastane sahiplerinin hamile kadınları nasıl istismar ettiklerini basından takip ediyoruz. Hassas olduğumuz konulardan biri çocuğu nasıl da istismar ediyorlar.  Hamile kalan kadınlarımız, piarlarını yapmak için televizyon ve gazetelere çıkan doktorların korkutucu sözleri ve çevreninde etkisiyle sık sık doğum kontrolüne gidiyorlar. Tabi çocuğun ve Anne’nin sağlını tehdit eden bir durum varsa gitsinler. Ama 15 günde bir veya ayda bir doktor kontrolü olmamalı. 

İstismarcı olduklarını düşünüyorum 

Hamile kadının Doğum kontrolü boyunca Her şey normal seyrederken nasıl oluyorsa iş doğuma gelince çocuk birden tepetaklak ters dönmüş oluyor. Dedim ya çocuk konusunda hassas olduğumuzdan dolayı doktorun , “Çocuğu hemen sezaryenle almamız gerekir yoksa anne ve çocuğu kaybederiz” demesi üzerine, korkuyla “Tabi olur sezaryen yapın” deniyor. Yani 9 ay boyunca anne karnında uslu uslu duran çocuk dünyaya geleceğim diyerek birden heyecanlanıp tepetaklak mı oldu? Çevremde duyuyorumki bazı doktorlar, henüz doğumuna daha zaman varken ünne adaylarına “Ben hafta sonu yokum doğumunuzu filanca gün yapayım” derlermiş.  Yani açık konuşmak gerekirse ben çoğu özel hastanelerin ve doktorların istismarcı olduğunu düşünüyorum.  Kim bilir belkide doktorların bir kısmı art niyetle ülkemizin nüfus artışını engellemek için sezaryen yapıyor olabilirler? Daha önce çok defalarca yazımda söylemiştim. Şimdi tekrar söylüyorum. Ey Hükümet, ey Sağlık Bakanı, artık samimi olarak şu sezaryen istismarına dur deyin. Bakın araştırın hangi doktor gereksiz yere sezaryen yapmışsa o doktorun diplomasını hemen iptal edin. Hangi hastane para kazanmak için doktorlara gereksiz yere sezaryeni teşvik edin, doğumları sezaryenle yapın diyorsa o hastaneyi de hemen kapatın. Yeter be kardeşim. 

Sezaryende dünya birincisi olduk 

Dünya normal doğumu teşvik ederken Türkiye, sezaryenle doğumda dünya birincisi olduk. Sezaryenle doğum yapmak iyice moda haline geldi. Bazı cahil kadınlar, yok normal doğum yaparsam, vücudum bozulur, ben normal doğuma katlanamam gibi abuk sabuk cahilce konuşuyorlar. Be kadın seni dünyaya getiren annen her ay doktor kontrolüne mi gidiyordu? Veya annen seni dünyaya sezaryenle mi getirdi? Aklı başındaki uzman doktorların uyarılarına hiç rast gelmiyor musunuz? Uzman doktorlar, sık sık televizyon ve gazetelerde, “Annenin ve çocuğun sağlığı açısından en iyisi normal doğumdur. Annelere normal doğumu tercih edin” diye nasihatta bulunuyorlar. Normal doğumun annelik duygusu açısından önemli olduğunu ve çocuğun anneyle bağlılığı açısından da çok önemli olduğunu söylüyorlar. Aynı zamanda, “Normal doğum yapan kadınlar yaşlılığında idrarını kaçırmazlar” diyorlar. Bu nasihatları hiç duymuyormusunuz? Tabi magazin programlarını izlemekten, dedikodu yapmaktan aklı başında programları izlemezsiniz. Neymiş efendim filanca arkadaş sezaryen yaptı bende yaptırayım. Yok normal doğum yaparsam şuram gevşer buram bozulur gibi aptal düşünceler. Neyse daha fazla konuşmamayım. Allah herkese akıl vermiş herkes aklını kullansın. CENAB-I ALLAH HERKESE AKIL FİKİR VERSİN. ALLAH İNSAN SAĞLIĞI İLE OYNAYAN PARAGÖZ OLAN DOKTORLARI HELAK ETSİN. ALLAH CÜMLEMİZE HAYIRLI EVLATLAR NASİP ETSİN. ALLAH DEVLETİNE, MİLLETİNE, DİNİNE HAYIRLI EVLATLER YETİŞTİRMEYİ CÜMLEMİZE NASİP ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE,MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN.

okumak için tıklayın.


Muharrem İnce sakın 8 puana güvenme  -Güneş Gazetesi


Geçtiğimiz hafta cumartesi günkü yazımda Kılıçdaroğlu’na “Sana Hoca nasihatı! Sen hiç bir zaman iktidara gelemezsin. Hatta bugünkü zihniyetle CHP de iktidara hiç bir zaman gelemez. Genel Başkanlığı bırakıp gitmen senin için daha hayırlı olur” demiştim. Çünkü sen Atatürk’ün kurduğu CHP’ye ihanet ettin. Sen ülkemizi bölüp parçalamak isteyen terör örgütü PKK’yla işbirliği yaptın. Sen PKK’nın siyasi kolu olan HDP’yi Meclis’e soktun. Sen yıllardır Atatürk’e ayyaş, sarhoş, Deccal diyen FETÖ’cüleri CHP’ye yerleştirdin. Sen CHP’lilere ve Atatürk’e ihanet ettin. Yine Cumartesi günkü yazımda “Ey Kılıçdaroğlu, FETÖ’cülerin Deniz Baykal’a iğrenç kaset kumpası sonrası CHP Genel Başkanı oldun. Yani kaset kumpasıyla o koltuğa oturdun. Yalnız Muharrem İnce seni o koltukta oturtmaz demiştim.” Evet dediğim gibi Muharrem İnce, seni CHP genel Başkanlığı koltuğunda al aşağı etmek için kolları sıvadı. Kılıçdaroğlu, belki içinden “Bu adamı (Muharrem İnce’yi ) Cumhurbaşkanı adayı yaptım. Şimdi benim koltuğumu elimden almak için mücadele ediyor” diyebilirsin. Ee, buna etme bulma dünyası derler. Çünkü sen aynısını Deniz Baykal’a yapmıştın. Muharrem İnce “Ben partimden 8 puan fazla oy aldım. CHP genel Başkanlığı benim hakkım” diyor. Adam haklı. Çünkü Kılıçdaroğlu girdiği 9 seçimden de yenilgiyle çıktı. Muharrem İnce ise girdiği ilk seçimde partisine 8 puan fark attı.  Hadi diyelim ki Muharrem İnce CHP genel Başkanı oldu. Peki Muharrem İnce CHP’yi iktidara taşır mı? Yani Muharrem ince CHP Genel Başkanı olduğunda 8 puanı partisine getirir mi? Bence hayır,  taşıyamaz. Muharrem İnce'nin önce Kılıçdaroğlu’nun yapısını bozduğu CHP’yi düzeltmesi gerekir. CHP’nin içinde PKK’yı savunan ve destekleyenleri, FETÖ’cüleri, etnik kimlik siyaseti yapanları temizlemesi gerekir. Bu da yeterli değil. Muharrem İnce samimi olacak samimi. Kalpleri Allah bilir ama öyle Cumhurbaşkanı adayı olduktan sonra camiye gitmekle, daha önce karşı çıktığı başörtüsüne, aday olunca “Başörtülüler bizim kardeşlerimiz” demekle bu işler olmaz. Bak Cumhurbaşkanı Erdoğan 16 yıldır her defasında çıtayı yükselterek seçimleri kazanıyor. Neden kazanıyor biliyor musunuz? Samimi olduğu için. Hizmet ettiği için. Türkiye’nin 80 senedir birikmiş sorunlarını çözdüğü için. Milli ve manevi şuurla ülkemizi 16 yılda zirveye çıkardığı için, savunma sanayisini güçlendirdiği için. 40 yıldır ülkemizin belası olan terör örgütlerinin kökünü kazıdığı için, ülkemiz üzerinde oyun oynayan içimizdeki ve dışarıdaki şer güçlere karşı dik durduğu, ülkemizin bekası için mücadele ettiği için seçimleri kazanıyor.  Muharrem İnce bu saydıklarımın üstüne ne koyabilir? İnce şimdi seçim meydanlarında söylediği gibi “Ben huzuru, barışı getireceğim” diyebilir. Kardeşlerim, milleti kutuplaştırıp huzurunu bozanlar, nifak, fitne tohumları ekenler, sosyal medyayı ele geçiren başta İsrail’in ve Amerika’nın olmak üzere yabancı ülke istihbaratları, CHP’liler, FETÖ’cüler ve PKK’lılardır. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH HERKESE HAKLARINDA HAYIRLI OLAN NEYSE ONU NASİP ETSİN. ALLAH ÜLKEMİZE SAMİMİ DUYGULARLA HİZMET EDECEK OLANLARI YÖNETİCİ KILSIN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN AMİN. 

okumak için tıklayın.


Hrıstiyan liderin söylediklerine bakın  -Güneş Gazetesi


Hollanda’da koalisyon hükümetini oluşturan dört partiden biri olan Hrıstiyan Birliği’nin lideri Gert Jan Segers, NATO müttefiki Türkiye’ye yönelik olası bir saldırı durumunda, Hollanda’nın Türkiye’ye destek vermemesini istedi. NATO anlaşmasının 5 maddesinde, her hangi bir üye ülkeye dışarıdan saldırı olursa bu saldırı bütün ittifak ülkelerine yapılmış sayılır deniyor. Gert Jan Segers, Türkiye’ye saldırı olursa bu maddeyi tanımayalım diyor. Türk ve müslüman düşmanı olan Segers denen hadsiz, Türkiye’nin yürüttüğü politikalara karşı sert tedbirler alınmalıdır diyor. Ayrıca Avrupa Birliği'nin Türkiye’yle müzakereleri bitirmesi gerektiğini söylüyor.  Ey sözde müttefikler, siz Türkiye’nin Amerika’dan sonra NATO’da ikinci büyük güç olduğunu bilmiyor musunuz? Türkiye NATO’dan çıksa sizler kafayı yersiniz. En kritik yerlerde Türk Askerinin görev yaptığını bilmiyor musunuz? Türkiye NATO nezdinde nerede görev yaptıysa bulunduğu yerlere insanlığı, şefkati, merhameti götürdü. Ya siz? Sizlerin Birleşmiş Milletler çatısı altında ne haltlar karıştırdığınızı, Hollandalı askerlerin Bosna-Hersek’te Müslüman halka nasıl kalleşlik yaptığını bütün dünya biliyor. Sırplar'ın katliamından kaçan Bosnalı Müslümanlar canlarını kurtarmak için Birleşmiş Milletler'de görevli Hollandalı askerlere sığınmıştı. O alçaklar kendilerine sığınan binlerce Bosnalı Müslümanı Sırp çetelerine teslim etti. Kendilerine Hollandalılar tarafından teslim edilen on binin üzerindeki Bosnalı Müslüman Sırplar tarafından katledilmişti.  Şimdi bu alçak Hollandalı lider diyor ki biz Türkiye’nin politikasından rahatsızız. Hayırdır! Türkiye Ortadoğu’da ve kendi üzerinde oynadığınız pis oyunları bozduğu için mi rahatsızsınız? Eskisi gibi Türkiye’yi yönetemediğiniz veya sömüremediğiniz için mi rahatsızsınız? Yoksa Türkiye tam bağımsız bir ülke olduğu için mi? Türkiye Kendi savunma sanayisini güçlendirdiği için mi? Yoksa son 16 yılda Türkiye çok büyüdüğü için mi rahatsızsınız?  Sizler kendinizi ne sanıyorsunuz da Türkiye’ye ayar çekmeye çalışıyorsunuz. 40 yıldır siz Avrupa ülkeleri, Amerika, İsrail, Rusya, NATO ve Vatikan...Terör örgütü PKK’yla mücadele ederken Türkiye’yinin yanında mıydınız? Tam tersi bugün olduğu gibi destek veriyordunuz. Allah muhafaza Türkiye’nin başına bir şey gelse eskiden olduğu gibi yine siz ehli küfür topluluğu olarak bir şey yapmazsınız. Ancak sizlerin başına bir felaket geldiğinde yine imdadınıza Türkiye koşar. Sizlere tavsiyem bir an önce içinizdeki Türkiye ve Müslüman düşmanlığınızı atın. Bu şuursuzluktan ve sık sık Türkiye’yi tehdit etmekten vazgeç geçin. Ne diyeyim; CENAB-I ALLAH BU GAFİLLERE YANMAYI NASİP ETSİN. ALLAH BİZ TÜRK VE MÜSLÜMAN TOPLULUĞUNU KİMSELERE MUHTAÇ ETMESİN. HELE HELE ALLAH BİZLERİ EHLİ KÜFRE MUHTAÇ ETMESİN. ALLAH DEVLETİMİZİ, ORDUMUZU HER DAİM GÜÇLÜ KILSIN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN AMİN.

okumak için tıklayın.


Üzerinize güneş değil kara bulutlar çökecek!  -Güneş Gazetesi


Arkadaşlar soruyor Hocam, FETÖ’cüler temizlendi mi? Bitti mi? Son günlerde FETÖ’cülerle ilgili pek ses çıkmıyor da gibi sorular soruyorlar. Arkadaşlara be kardeşim siz gündemi hiç mi takip etmiyorsunuz? Her gün gazete ve televizyonlar FETÖ’cülere yapılan operasyonlardan bahsediyor. Bugün Her hangi bir gazeteyi al, FETÖ’cü Muvazzaf askerlere, öğretim görevlilerine, iş adamlarına ve FETÖ’nün saklanan mahrem imamlarına karşı yapılan operasyonları ve tutuklamaları göreceksin. Adil öksüz denen haini arayan ekibin başındaki emniyet müdürü bile FETÖ’den tutuklandı. Evladım korkmayın Allah’ın izni ile devletimiz ve hükümetimiz bundan sonra devlet, millet düşmanı olan münafık şerefsiz FETÖ’cülere göz açtırmaz. FETÖ’cüler, her ne kadar 24 Haziran seçiminde umudunu PKK’ya, CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’ye ve Meral Akşener’e bağladılarsa da umutları suya düştü. Hatırlarsanız yurtdışına kaçan Vatan haini FETÖ’cüler, 24 Haziran seçimleri öncesi önce sosyal medyadan Türkiye’deki hain FETÖ’cülere sakın üzülmeyin, morallerinizi bozmayın, güneş yakında bizim üzerimize doğacak diyorlardı. Hatta Muharrem İnce Cumhurbaşkanı olunca eskiden olduğu gibi tekrar hepimiz devletteki işlerinize döneceksiniz diyerek Cumhurbaşkanlığı seçiminde Muharrem İnce’ye milletvekilliği seçiminde ise bölgeye göre CHP’ye HDP’ye veya iyi partiye oy verin. CHP’nin, HDP’nin ve iyi partinin kazanması için kapı kapı dolaşıp insanların ikna edin diyorlardı. 24 Haziran seçimleri yapıldı. FETÖ’cülerin, PKK’lıların, Amerika, İsrail, Avrupa ve diğer Türkiye düşmanlarının şerefsizliğine rağmen Cumhurbaşkanı Erdoğan tekrar Cumhurbaşkanı oldu. Muharrem İnce’yi CHP’yi anlatmama gerek bile yok. FETÖ’cülerin umudu morali olacak olan Muharrem İnce kazanamadı. CHP şer güçlerin desteğine rağmen yerlerde sürünüyor. Dolaysıyla FETÖ’cülerin hayalleride suya düştü. Peki malı götüren, şimdilik paçayı kurtaran FETÖ’cüler, yurtdışında saltanat sürerken, Türkiye sap gibi ortada kalmış olan FETÖ’cüler halende kandırılmaya, sermaye olmaya devam mı edecekler? Ülkemizde kendisini sinsice saklayan, takiye yapan, kriptolu FETÖ’cülere tavsiyem şu. Eğer varsa Allah’ın verdiği akıl nimetini kullanarak gözünüzü açın. Akıllı olun ve kendinizi İsrail ve Amerika tarafından yetiştirilmiş olan Vatan millet düşmanı Fetullah Gülen denen münafığa sermaye etmeyin. Şunu çok iyi Bilin ki sizlerin üzerine güneş değil, karabulutlar çökecek. Ulan be şerefsizler, sizler Allah’a inandığınızı nasıl olurda söylersiniz. Be kanı bozuklar, Allah’a iman etmiş olan biri terör örgütlerine destek olur mu? PKK’ya ve PKK’yla işbirliği yapan CHP’ye oy verir mi? Merak etmeyin tümünüzün sonu yakındır. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH BAŞTA İRADESİNİ KÖRÜ KÖRÜNE BİRİNE TESLİM ETMİŞ OLAN ZAVALLILARA AKIL FİKİR VERSİN. ALLAH GÜZELİM ÜLKEMİZE EKMEĞİNİ YİYİPTE HAİNLİK EDENLERİ HELAK ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN AMİN.

okumak için tıklayın.


Sana hoca tavsiyesi: Bırak git  -Güneş Gazetesi


FETÖ’nün Deniz Baykal’a kaset kumpasından sonra yine FETÖ’cüler tarafından CHP genel Başkanlığı koltuğuna otutdurulan Kemal Kılıçdaroğlu, CHP genel Başkanlığı koltuğuna oturduktan sonra tam 9 seçim kaybetti. Her seçimde yenilgiye uğrayan Kemal Kılıçdaroğlu, her seferinde de işi pişkinliğe vuruyor. Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçiminden iki gün sonra kamuoyunun karşısına çıkan Kılıçdaroğlu bu seçimin tek galibi var oda CHP dir dedi. Ah zavallı Kemal’im ah. Madem seçimin tek galibi CHP, neden o zaman CHP’liler oturma eylemi yapıp senin istifanı istiyor? Utanmadan koltuk sevdalılarının bu partide işi yok deyip gözdağı veriyorsun. Kılıçdaroğlu, bak kardeşim sana Hoca nasihatı. Sen hiç bir zaman iktidara gelemezsin. Bazı CHP’liler ve terör örgütü PKK’lılar ve PKK’nın siyasi kolu HDP’liler tarafından henüz itibarın varken istifa etmen senin için daha hayırlı olur. İşi inada götürürsen sonra yüzüne bakan olmaz. Kılıçdaroğlu samimi duygularımla soruyorum? Bu seçimde PKK’ya veya PKK’nın siyasi kolu HDP’yle işbirliği yaparken vicdanın hiç sızlamadı mı? Kılıçdaroğlu, Atatürk’ün kurduğu CHP’nin koltuğunda oturan biri olarak siz PKK’yla veya PKK’nın siyasi kolu olan HDP’yle işbirliği yaptığınızda Atatürkçülere ulusalcılara ihanet etmiş olmadınız mı? Kılıçdaroğlu, HDP’nin barajı geçmesi için verdiğiniz destek sizi bitirdi bitirdi. İşi pişkinliğe vurmayı bırak istifa et git. Senin için hayırlı olan da bu. Muharrem İnce’nin kollarını sıvadığının farkındasın her halde. Kılıçdaroğlu, hatırlıyormusun kaset sıkandalı olayından dolayı zor günler geçiren Deniz Baykal’ı ziyaret etmiştiniz? O ziyaret sonrası gazetecilere hayır ben kesinlikle bu durumda genel başkanlığı düşünmüyorum deyip ertesi günü CHP genel Başkanlığına aday olduğunuzu açıklamıştınız? Gel bakalım Muharrem dediğin Muharrem İnce de seçim öncesi ben asla Kılıçdaroğlu’na karşı aday olmam diyordu. Kılıçdaroğlu Muharrem İnce sana yakın zamanda hadi güle güle diyecek. Eee etme bulma dünyası. Siz CHP’lilerin kültürü bu. Birbirinize kazık aymayı, entrikaları ve Bizans oyunlarını çok iyi bilirsiniz. Kardeşlerim Cumhurbaşkanımız Erdoğan, 24 Haziran seçimlerinde de Zafer elde etti. Milletimiz ülkemizin bakası için tekrar Cumhurbaşkanımız Erdoğan’a bu ülkeyi sen ayakta tutarsın diyerek oy verdi. %53 oyla tekrar güven tazeleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Dünya liderleri tarafından tebrik yağdı. Şimdi bırakalım CHP’liler yesin birbirini. Onların iç işlerine ayıracak vaktimiz yok. Daha önceki yazımda söylediğim gibi, rehavete kapılmadan,gevşemeden, seçim zaferinin sarhoşluğuna kapılmadan mart 2019 yerel seçimlerine hazırlanalım. Bu uyarıyı sık sık yapmamın nedeni gevşeklik hissediyor olmamdır. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH ÜLKEMİZİN BEKASI İÇİN MÜCADELE EDEN HERKESTEN RAZI OLSUN. ALLAH ÜLKEMİZE HAİNLİK YAPANLARI İSE HELAK ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN AMİN.

okumak için tıklayın.


Sakın rehavete kapılıp gevşemeyin  -Güneş Gazetesi


Milletimiz Gezicilere, darbecilere, FETÖ’cülere, kanı bozuk olan şerefsiz PKK’lılara, İsrail’e, Amerika’ya, bazı Avrupa ülkelerine, Vatikan’a, NATO’ya ve içimizdeki hainlere rağmen “Durmak yok yola devam” dedi. Yani milletimiz Cumhurbaşkanı Erdoğan’a “Yeterki sen ülkemizin bekası için çalış, ülkemizi tam bağımsız hale getir, şer güçlere karşı savunma sanayimizi güçlendir, sinsice devletin içine sızmış olan münafık FETÖ’cüleri devletin içinde temizlemeye devam et gerisini merak etme, biz her daim senin yanındayız” dedi.  Evet Milletimizin ve ümmetin Duasıyla Cumhurbaşkanı Erdoğan yüzde 53 oy alarak yenilmezlik serisini sürdürdü. FETÖ’cülerin, PKK’lıların, içimizdeki ve dışımızdaki şer güçlerin desteklediği umudu olan Muharrem İnce yüzde 30 oy aldı. Cumhurbaşkanlığı yarışını kaybeden Muharrem İnce, önümüzdeki günlerde Kemal Kılıçdaroğlu’nun koltuğuna oturacak gibi. 

Büyük hayal kırıklığı yaşadılar 

Neticede Milletimiz 24 Haziran seçimlerinde Meclis’te her görüşe yer verdi. Yalnız Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın kazanamaması için ellerinden gelen tüm pislikleri yapan, Muharrem İnce’nin kazanması içinde tüm gayretlerini ortaya koyan İsrail, Amerika ve Avrupa hayal kırıklığı yaşıyor. Tabi en çok hayal kırıklılığını Almanya Başbakanı Merkel yaşıyor. Yakın zamanda Cumhurbaşkanı Erdoğan’a pislik yapan bu ülkelerinin nasıl kıvırdıklarını, nasıl U dönüşü yaptıklarını hep beraber göreceğiz. Kardeşlerim, milletimiz Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yaptığı yatırımlar, şer güçlerin pis oyunlarına karşı dik duruşu, sözlerinin arkasında durmasına ve yeni projelerine oy verdi.  Hiç vakit kaybetmeden ekonomide, sanayide, dış politikada yeni projelerle 2023’e ulaşmalıyız. 

Mart 2019 seçimlerine hazırlanın 

Bu arada önümüzdeki Mart ayında yerel seçimler var. Bilhassa AK Partililere ve AK Partili milletvekillerine sesleniyorum. Toplum içinde gevşek gevşek yalan yanlış konuşarak, “Efendim Reis’le temas halindeyiz, AK Parti'nin içinde hükümete yakın olan biriyim” deyip piyasa yapmaya çalışanlara derim ki, oturup kalkmanıza, toplum içinde konuşmanıza dikkat edin.  Size tutulan her mikrofona abuk sabuk konuşup cahilce fikir beyan etmeyin. Bu uyarıları milletin nabzını iyi tutan biri olarak bilinçli olarak yapıyorum. AK Parti'nin yüzde 42.56 oy almasının nedenlerinden biri bu gevşekliktir. İnsanları AK Parti'ye oy vermeleri için ikna etmeye çalışırken, “Hocam tamam sizin hatırınız için Erdoğan’a oy vereceğim. Ancak AK Parti'ye vermem çünkü filan filan demeye” başlıyorlardı. İnsanların o filan filan dediklerinin çoğu doğru. Önümüzdeki Mart ayında yerel seçimler var. “Efendim Cumhurbaşkanımızı halk seviyor, yerel seçimleri de alırız” deyip rehavete kapılıp gevşerseniz işte o zaman millet size gevşekliğinizin cezasını verir benden söylemesi. Şimdiden rehavete kapılmadan Gevşemeden Mart 2019 yerel seçimlerine hazırlanın. Yoksa Büyük Şehirler elden gider benden söylemesi. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH KİM OLURSA OLSUN ÜLKEMİZE HAYIRLI HİZMETLERDE BULUNAN HERKESTEN RAZI OLS UN. ALLAH ÜLKEMİZİ 2023'E GÜÇLÜ GİRMEYİ NASİP ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN.

okumak için tıklayın.


Recep Tayyip Erdoğan ismi olmalı  -Güneş Gazetesi


Arkadaşlarla sohbet ederken konu Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın uçağının üçüncü havalimanına inmesine geldi. Yapımı halen devam eden dünyanın en büyük havalimanı inşallah 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda açılmış olcak. Hatta şer güçlere rağmen açılacak.  Hatırlarsanız Gezi olayları sırasında içimizdeki bazı hainler ile başta Almanya olmak üzere dışarıdaki Türkiye düşmanları üçüncü havalimanına karşı çıkmışlardı. Ülkemizin hayrına olan her şeye karşı çıkan zihniyet, yani ipleri başkalarının elinde olan çapulcu takımı, Gezi olayları sırasında dönemin Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’a giderek, “Biz üçüncü havalimanının yapılmasını istemiyoruz” demişlerdi. Dedim ya şer güçlere, çapulculara, her türlü fitneye, fesatlığa rağmen Allah’a çok şükür dünyanın en büyük havaalanı bitiyor ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda hizmete girmiş olacak. 

Üçüncü havalimanının ismi 

Arkadaşlar, “Hocam peki üçüncü havalimanın ismi ne olacak” diye sorduklarında, “Valla benim elimde olsa hakkı olduğunu düşündüğüm için Recep Tayyip Erdoğan ismini koyarım” dedim. Arkadaş, “Hocam çok doğru bende olsam Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın ismini koyarım” dedi. Üçüncü havalimanının ismi Recep Tayyip Erdoğan olsun istememin nedeni 16 yılda ülkemizi bağımsız ülke haline getirdiği için. Ülkemizi sanayide, teknolojide, sağlıkta, savunma sanayisinde ve ekonomide çok iyi yerlere getirdiği ve Ülkemizi bölüp parçalamak isteyen içimizdeki hainlere, dışarıdaki Türkiye düşmanlarına karşı dik durduğu için üçüncü havalimanının isminin Recep Tayyip Erdoğan olmasını istiyorum. Cumhurbaşkanı Erdoğan, dünyanın en büyük havalimanını yapmakla çok büyük iş yapmıştır. Türk Havayolları 16 yıl önce bir kaç ülkeye uçarken bugün neredeyse dünyanın her noktasına uçmakta. 

THY Avustralya'ya da uçacak 

Yurt dışı gezilerimde yabancı yolcularla sohbet ettiğimde neden Türk Havayolları'nı tercih ediyorsunuz? Diye sorduğumda, “Her noktaya uçtuğu, hizmet ve kalitesi güzel olduğu için tercih ediyoruz” cevabını alıyorum. Türk Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, “Filomuzu büyütüyoruz, yeni büyük uçaklarımız yakında gelmeye başlayacak. Yeni uçak siparişlerimizle birlikte her yıl bin pilot yetiştireceğiz. Uçuşa başlayacak olan pilotlar yirmi bin lira maaşla işe başlamış olacak. İnşallah yakın zamanda Avustralya’ya uçacağız” diyor. Türkiye 16 yılda nereden nereye geldi değil mi? Türk Havayolları bugün dünyanın bir numaralı şirketi. Yani milli markamız ve gururumuz. Üçüncü havalimanı açıldığında oda milli markamız olacak. Ehil olanlar işin başında olunca başarıda kendiliğinden geliyor. Tekrar söylüyorum üçüncü havalimanının ismi Recep Tayyip Erdoğan olmalı. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH GÜZELİM ÜLKEMİZE HİZMET EDEN HERKESTEN RAZI OLSUN. ALLAH ÜLKEMİZİN BÜYÜMESİNİ, GELİŞMESİNİ İSTEMEYEN FİTNECİLERİ, FESATÇILARI VE TÜRKİYE DÜŞMANLARINI HELAK ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN. 

okumak için tıklayın.


Kılıçdaroğlu iddialara cevap ver  -Güneş Gazetesi


Ülke TV’de gazetemizin genel yayın yönetmeni Turgay Güler’in hazırlayıp sunduğu Sıradışı programında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu izledim. Önemli konularla birlikte ülkemiz üzerinde oynanan pis oyunları dile getiren Bakan Soylu, Türkiye’nin şer güçlerle sadece içeride değil dışarıda da mücadele ettiğini söyledi.  Soylu, CHP’nin terör örgütü PKK’nın işine yarayacak söylemlerde bulunduğunu, CHP’yle HDP’nin bir birlerini gazladığını ve CHP, HDP, SP’inin millet ittifakı değil nefret ittifakı olduğunu söyledi.  Soylu şunları paylaştı: “CHP Atatürk’ün partisi değil ki, CHP sadece Atatürk’ü ve laikliği kullanıyor. CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce’nin yazdığı iğrenç şiire bakın.  Cumhurbaşkanı adayı olduktan sonra Cuma namazlarını kaçırmayan Muharrem İnce yazdığı şiirinde diyor ki haşa, 'Tanrı ağlarken Çimen’ler yeşeriyor/ Tanrı’yla aramız açık zaten? O halde bende sana taparım/ Sen tanımadığım birinin karısısın/ Memelerin al al olmuş.' Gerisini edebim gereği burada anlatamam. Bu iğrenç şiiri yazan Muharrem İnce ülkemizde Cumhurbaşkanı olmak istiyor. Tek kelimeyle yazıklar olsun.” 

FETO'ya ne mesaj yolladın? 

Esas Bakan Soylu’nun Kılıçdaroğlu’yla ilgili anlattıkları dikkatimi çekti. Kılıçdaroğlu’nun FETÖ’cülerle yaptığı gizli toplantıya değinen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kılıçdaroğlu’na '17-25 Aralık’ta kimin ofisinden Pensilvanya’ya mesaj yolladın' diye sordu? Yani Kılıçdaroğlu’na FETÖ’cülerle bir ofiste buluşup Fetullah Gülen denen haine ne mesaj yolladın diye soruyor.  Soylu, “Bu mesaj içersinde 15 Temmuz darbe şifresi olarak yurtta sulh cihanda sulh söylemlerini kullandın mı? Ofisinde bulunduğun kişi senden milletvekilliği istedi, sen milletvekili yapamayınca önce o kişiyi il başkanı yaptın. Şimdi o kişi şu an CHP’den milletvekili adayıdır” dedi.  Gerçi ben her zaman Kılıçdaroğlu’nun bir FETÖ projesi olduğuna inanmışımdır. Toplumdaki genel kanaatte bu. Ertesi günü NTV kanalında Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek’in konuşmasını izledim. Doğu Perincek, Muharrem İnce’ye seslenerek “Türk ordusunun başında bulunan kahraman komutana senin apoletlerini sökerim diyen bir kişiden siyasetçi olmaz hele hele Cumhurbaşkanı hiç olmaz” dedi. 

Kin duygusu PKK'dan bulaşmış 

PKK ile ittifak yapan Muharrem İnce’ye kin duygusu PKK’dan bulaşmıştır. Doğu Perincek, sözlerine İP partisiyle Kılıçdaroğlu’nun Amerikan projesi olduğunu söyleyerek devam etti. Şimdi İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun sorduğu soruları Kılıçdaroğlu’na ben soruyorum? Ey Kılıçdaroğlu, sen bir FETÖ projesi misin? FETÖ’cülerle bir ofiste gizlice buluştun mu? Ofisinde buluştuğun kişiler kim? Kimin muayenehanesine gittin? O muayenehanede darbe ortaklarıyla ne konuştun? Nelerin pazarlığı yapıldı? Terör örgütü PKK’nın siyasi kolu olan HDP’yle ortak hareket etmenizi FETÖ’mü istedi? Kılıçdaroğlu, 40 yıldır ülkemizin kurucusu ve CHP’nin de kurucusu olan Atatürk’e, Deccal, Firavun, dinsiz gibi yakıştırmalarda bulunan FETÖ’cülerle omuz omuza olman Atatürkçü birine yakışıyor mu? Kılıçdaroğlu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya cevap vermemişsin, belki bana cevap verirsin ümidiyle bakanın sorduğu soruları bende sorayım dedim. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH GÜZELİM ÜLKEMİZİ HAİNLERDEN, FİTNECİLERDEN, MÜNAFIKLARDAN KORUSUN. ALLAH GÜZELİM ÜLKEMİZİ BÖLÜP PARÇALAMAK İSTEYEN HAİNLERİ HELAK ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN. ALLAH GÜZELİM ÜLKEMİZDE DİN, DİL, IRK AYRIMI OLMADAN CÜMLEMİZE HUZURLU YAŞAMAYI NASİP ETSİN, AMİN. 

okumak için tıklayın.


İsrail imparatorluğuna engel olduğu için düşmanlar  -Güneş Gazetesi


Bayram dolayisiyla ziyaretime gelen dostlarımla, Bayram’ın ruhuna uygun sohbetler ederken bir taraftanda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Yenikapı mitingini izliyorduk. Doktor olan bir arkadaşım, “Hocam herhalde bu iş ilk turda bitecek” dedi. Eşi ise, “Hocam maşallah yağmura rağmen mitinge milyonlarca insan gelmiş”, diğer arkadaşım da, “Hocam bilirsiniz ben yalan söylemeyi sevmem. Son iki seçimdir AK Partiye oy veriyorum. Yalnız duygusal olarak değil, ben bilinçli olarak AK Partiye oyumu veriyorum” dedi.  Tam o esnada mitinge katılan eski Başbakan’larımızdan Tansu Çiller’in canlı yayında konuşmasını izledik. Tansu Çiller, arkadaşı teyit edercesine, “Ben milli şuurla buradayım” diyordu. Tansu Çiller bu sözleri söylerken Arkadaşla göz göze gelerek gülümsedik.  Çiller, “Son dönemde terörle mücadelede Mehmetçiğin destan yazmasıyla çok iyi seviyeye geldik. Terörle mücadele sadece askeri müdehale değildir. Terörle mücadelenin çok önemli bir unsuru da dış politikadır” diyerek sözlerine devam etti. 

Türkiye İsrail'in oyununu bozdu 

Evet bence de terörle mücadelede dış politika çok önemli. Çok şükür kahraman askerlerimiz, dağ tepe, içeride ve sınır ötesinde terörle mücadele ediyor. İnşallah kanı bozuk, kansız, şerefsiz PKK terör örgütü ile İsrail ve Amerika tarafından sinsice özel olarak yetiştirilip devletin en mahrem yerlerine yerleşen münafık FETÖ’cülerin kökü iyice kazınacak.  Kardeşlerim her zaman söylediğim gibi Cumhurbaşkanı Erdoğan olmasaydı ülkemiz PKK terör örgütü ve FETÖ’cüler tarafından çoktan bölünüp parçalanmıştı. Çünkü İsrail ve Amerika Türkiye’nin bölünüp parçalanmasını istiyor. Gezi olayları, 17-25 Aralık ve kanı bozuk FETÖ’cülerin 15 Temmuz darbe girişimine rağmen Türkiye, Fırat Kalkan’ı, Zeytin Dalı operasyonlarıyla İsrail’in oyununu bozdu. İsrail’in sözde Arz-ı Mev’ud yani vaat edilmiş topraklar düşüncesiyle Nil’den Fırat’a kadar kurmak istediği büyük İsrail imparatorluğu şimdilik Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından bozuldu. İşte İsrail, Amerika özellikle başta Almanya olmak üzere Avrupa, NATO ve Vatikan’ın Erdoğan düşmanlığı İsrail’in büyük İsrail imparatorluğu oynunu bozmasından. 

Milli şuurla sandığa gidelim 

Bunların düşmanlığı, Erdoğan’ın milli ve maneviyatçı oluşu, Türkiye’yi savunma sanayisinde güçlü kılması, tehditlere rağmen taviz vermeyen dik duruşundan dolayıdır. Peki biz millet olarak FETÖ’nün projesi olan Kılıçdaroğlu ve Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı adayı olarak gösterdiği Muharrem İnce’den yana mı, yine FETÖ projesi olduğu konuşulan Meral Akşener’den yana mı, yoksa şer güçlerin ülkemiz üzerinde pis oyunlarını bozan, Türkiye’yi milli şuurla dim dik ayakta tutan, savunmada, sanayide, ekonomide, demokrasi ve özgürlükte çığır açan, her şeyden önemlisi Amerika, İsrail ve Avrupa’nın oynunu bozan Recep Tayyip Erdoğan’dan yana mı olacağız? Evet Tansu Çiller’in dediği gibi milli şuurla sandık başına gidelim. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH ÜLKEMİZ İÇİN HAYIRLI OLAN KİMSE BAŞIMIZA GETİRSİN. ALLAH ÜLKEMİZ ÜZERİNDE PİS OYUNLAR OYNAYAN İÇERİDE VE DIŞARIDAKİ HAİNLERİ HELAK ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN. 

okumak için tıklayın.


Ey CHP’liler hesap sormayacak mısınız?  -Güneş Gazetesi


Bayram ziyaretime gelen dostlarımla, eski bayramları, ailelerin küçüldüğünü, gençlerin bireysel yaşamı tercih etmelerini, 24 Haziran cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerini, Sakarya’daki yavru köpeğe yapılan vahşi işkenceyi ve kahraman askerlerimizin Kandil’e yaptıkları operasyonları konuşurken, kardeşim Coşkun beni aradı. “Hocam Yunus komutan şehit düşmüş haberin var mı” dedi. O an bir şok yaşayarak “Hayır haberim yok” dedim. Telefonu kapattıktan sonra olay doğru mu? diye vali beyi aradığımda, “Hocam maalesef doğru” cevabını verdi. O an feryadı figan edercesine kanı bozuk terör örgütü PKK’ya, PKK’nın siyasi kolu HDP’ye ve HDP’yle omuz omuza siyaset yürüten CHP’ye ve FETÖ’cülere ağzıma ne geldiyse saydım. Allah hepsinin de belasını versin. Allah hiç birinin yüzünü ne bu dünyada ne de ahirette güldürmesin. Şehit yüzbaşı Yunus Çelebi kardeşim gibiydi. Operasyona çıkmadan önce fırsat buldukça beni arardı. Yakın zamanda beni aradığında, “Hocam, Allah bizi korudu. PKK’lı teröristlerin attığı roket tam omuzumu sıyırarak geçti” demişti. 

Yoksa sizlerde mi devşirildiniz? 

Neyse, Allahım tüm şehitlerimize rahmet eylesin. Ailelerine ise Allah’ım sabırlar versin. Şimdi PKK’nın siyasi kanadıyla yani dolaylı yoldan terör örgütü PKK’yla omuz omuza siyaset yürüten CHP’ye, hala FETÖ’yle bağını kesmemiş Meral Akşener’in peşinden koşan FETÖ’cülere soruyorum? PKK’nın yaptığı katliamlardan, asker ve polislerimizi şehit etmelerinden memnun musunuz?  Hadi bırakalım beyinleri yıkanmış olan FETÖ’cüleri bir kenara. Esas ulusalcı, Atatürkçü CHP’li olan kardeşlerime soruyorum? PKK’nın siyasi kolu olan HDP’yle, yani dolaylı olarak Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti’ni bölüp parçalamak isteyen terör örgütü PKK’yla omuz omuza veren bugünkü CHP’nin haline ne diyeceksiniz?   Soruyorum bir proje olan Kılıçdaroğlu’nun başında olduğu bugünkü CHP yöneticilerine ses çıkarmayacak mısınız? Bugünkü CHP’ye hala destek olacak mısınız? Kılıçdaroğlu’na neden ülkemizi bölüp parçalamak isteyen, her gün asker ve polisimizi şehit eden PKK terör örgütünün siyasi kolu olan HDP’yle omuz omuzasınız diye hesap sormuyorsunuz? Yoksa sizlerde mi devşirildiniz? 

Türkiye asla bölünmeyecektir 

Şunu çok iyi biliniz ki Allah mutlaka hepimize ülkemiz üzerinde oynan pis oyunları görüp de sessiz kaldığımızdan dolayı hem bu dünyada hem de ahirette hesap soracak. Kim olursa olsun. İsterse babamın oğlu olsun. Kim ülkemizi, devlet ve milletimizi bölüp parçalamak istiyorsa, kim terör örgütleriyle direk yada siyasi stratejik olarak ilişkideyse Allah hepsinin boynunu devirsin. Şu çok iyi bilinsin ki Türkiye Cumhuriyeti sinsi oyunlarla, PKK, FETÖ, HDP ve diğer 24 Haziran seçimleri için koalisyon kurmuş siyasi partilere, İsrail, Amerika, Avrupa ülkeleri, NATO ve Vatikan’a karşı asla bölünmeyecektir. Her ne kadar terör örgütlerinin, cemaatlerin, başka ülke istihbaratları tarafından kandırılmış olanlar varsa da, bu ülkenin sağlam milli ve manevi değerlere sahip gençleri Allahın izniyle Türkiye Cumhuriyeti’ni böldürmeyecektir. Üzüntü keder içinde içimden geldiği gibi bunları yazdım. Ancak içimden geçenlerin hepsini edep açısından burada söyleyemiyorum. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH YÜZBAŞI YUNUS KADEŞİME RAHMET EYLESİN. ALLAH TÜM ŞEHİTLERİMİZİN AİLELERİNE SABIR VERSİN. ALLAH ÜLKEMİZ ÜZERİNDE PİS OYUNLAR OYNAYANLARI HELAK ETSİN. ALLAH ÜLKEMİZ ÜZERİNDE OYNANAN OYUNLARI FARK ETMEYENLERE UYANMAYI NASİP ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN

okumak için tıklayın.


Günaydın dummkopf günaydın  -Güneş Gazetesi


Türkiye’yi eski Türkiye yapmak için PKK terör örgütünü, Gezi olaylarını destekleyen, etnik ve mezhep fitnesi için bazı vakıflara, derneklere ülkemizde faaliyet gösteren sözde Alman vakıfları aracılığı ile arka çıkan Almanya uyanmaya başladı. Alçak, kanı bozuk,münafık, din ve devlet düşmanı FETÖ’cülerin 15 Temmuz darbe girişimine de destek olan Almanya, kanlı 15 Temmuz darbe girişimi başarısızlığa uğrayınca FETÖ’cülerin ele başlarına sahip çıktı.Alman hükumeti kendilerine sığınan FETÖ’cü eski savcılar, Zekeriya Öz ,Celal Kara, Adil Öksüz gibi dört binden fazla FETÖ’cüye ev verdi, rahat yaşamaları için yüklü miktarda para yardımında da bulunuyor.  Türkiye'ye ihanet edenlere sahip çıkan Almanya, FETÖ’cülerin gerçek yüzünü şimdi görmeye başladı. Alman Dışişleri Bakanlığı’nın hazırladığı raporda münafık Fetullah Gülen yapılanmasının bir suç şebekesini andıran özelliklere sahip olduğu, sinsice Türkiye’de kurumlara sızdıkları gibi Alman kurumlarına da sızdıkları anlatılıyor. Günaydın dummkopf beyler günaydın. Boşuna dememişler besle kargayı oysun gözünü diye. Vallahi FETÖ’cüler size kalleşlik yaparsa, ki yapacaklar da işte o zaman oh olsun size, beter olun diyeceğiz. Sadece Almanya değil, diğer ülkeler de FETÖ’den mutlaka kazık yiyecekler.  Kardeşlerim İsrail ve Amerika’nın eğitim bahanesiyle dünyanın dört bir yanına yerleştirdiği FETÖ’cüler bulundukları ülkelerde İsrail ve Amerika adına ajanlık yapıyorlar. FETÖ’cülerin bulunduğu ülkelerde huzur, saadet olmaz. Bu münafıklar bulundukları ülkelerin resmî kurumlarının içine sızıp oraları da karıştıracaklardır. Bunlar rengini belli etmeyen bukalemun gibi yaratıklardır. Bunlar kendilerini saklamak için alkol alırlar, kumar oynarlar, zamparalık, ina yaparlar, hatta haşa Kuran-a ve İslam dinine bile küfrederler. 15 Temmuz darbe girişimi sonrası her ne kadar devletin içinde temizlendiği düşünülse de bence 40 yıldır sinsice devletin içine sızan FETÖ’cüler, halen temizlenmiş değil. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ,CNN Türk televizyonunda yakalanan ve itirafta bulunan FETÖ’cülerin yeni bir darbe, yeni suikast girişimlerinin olduğunu söyledi. Bunlar her kalleşliği yaparlar kardeşim. İnanıyorum ki devletin içinde saklanan kripto ETÖ’cülerin seçim sonrasında kökleri tamamen temizlenecek.  Tekrar söylüyorum. Başta Almanya olmak üzere FETÖ'cü hainlere destek olan ülkeler FETÖ’cülerden kazık yediklerinde hiç üzülmeyeceğim. Kazığı yediklerinde Türkiye’yi o zaman anlamış olacaklar. Ne diyeyim Allah kimsenin yaptığını yanlarına bırakmıyor. Cenab-ı Allah dünyanın huzurunu bozanları ve onlara destek verenleri helak etsin.  Allah güzelim ülkemizi dost görünümlü sahte dostların pis oyunlarından korusun. Allah güzelim ülkemizde  din, dil, ırk ayrımı olmadan cümlemize huzurlu yaşamayı nasip etsin. Allah devletimize, milletimize, birlik ve beraberliğimize zeval vermesin. AMİN.

okumak için tıklayın.


Bayramı bayram gibi yaşayalım  -Güneş Gazetesi


Rabbim nasip ederse inşallah cuma günü mübarek Ramazan Bayramı'na kavuşmuş olacağız. Ne mutlu Recep Şaban ve Ramazan aylarını hakkıyla yaşayanlara. İnşallah mübarek Ayların feyzinden rahmet ve bereketinden istifade edenlerden olmuşuzdur. İnşallah Ramazan ayına yakışır biçimde ibadetlerimizi yapmışısızdır.  Kardeşlerim biz Müslümanların iki dini Bayramı vardır. Ramazan ve Kurban Bayramı. Biz Müslümanlar bu her iki bayramı Rabbimizin ve Peygamber Efendimizin istediği gibi yaşayalım. Evet İnsanların tatile dinlenmeye ihtiyacı var. Ancak dini Bayramlarda tatile gidilmez. Tatili başka zamanlarda yapabilirsiniz. Dini Bayramlar başka zamanlarda değil, vaktinde kutlanır.  Dini bayramlarımızın anlamı anne, baba, akraba, eş ve dosta bayram ziyaretlerinde bulunup bayramlaşmaktır. Annesi veya babası hayatta olmayanlar ise anne ve babasının akrabalarını dostlarını arkadaşlarını ziyaret etmelidirler. 

MİLLİ DEĞERLERİMİZİNDEN UZAKLAŞTIK

  “Efendim telefonla arar veya mesajla herkesin bayramlarını kutlarım olur biter” derseniz, ben olmaz derim. Çünkü bu düşünceler bayramların ruhuna aykırı olan düşüncelerdir. Teknoloji doğru kullanıldığında çok büyük nimet.  Ancak teknolojiyi doğru kullanmadığımız için toplum olarak milli ve manevi değerlerden uzaklaştık. Bilhassa sosyal medya denen fitne fesat dünyası insanların dini, manevi değerlerini yok etti. Adı üzerinde dini bayram. Dini bayramlarda küslük olmaz. Bırakalım içimizdeki şeytan inadını, nefsin arzusu kibirden uzaklaşıp küs olduklarımızla barışıp bayramlaşalım.  Zekat ve fitrenizi vermeyi unutmayın. Ne olur Allah için fakir ve fukaranın hakkı olan zekatlarınızı verin. Bayram namazına erişmeden fitrenizi yetimlere fakirlere verin. Bu ibadetleri yaparken kesinlikle insanların onurunu rencide etmeyin. Fakir fukara da olsa insanoğlunun bir onuru olduğunu sakın unutmayın. Sizlere tavsiyem zekatlarınızı vakıf, dernek, cemaat gibi yerlere değil, gerçek fakir fukarayı bulup onlara verin. 

İSTİSMARCILARA SERMAYE OLMAYALIM

  Ellerinde akıllı telefonlar olan, sigara içen, eline kendisini geçindirecek kadar aylık para geçen insana zekat vermeyin. Efendim filanca kişi çalışıyor, maaşıda iyi ama kredi kartı borcu var ona versem olur mu? Olmaz kardeşim olmaz. İnsan ödeyebileceği borca girer öyle değil mi? “Hocam, bazı dernekler filanca ülkelerde hayır yapıyorlarmış! Zekat ve fitremizi o vakıf ve dernekler aracılığı ile versek olur mu?” Hayır olmaz. Geçmişte bazı derneklerin insanların dini duygularını nasıl istismar ettiğini hele aklınıza bir getirin. Hele hele devlet, millet ve din düşmanı olan münafık FETÖ’cülerin dini duyguları nasıl sömürdüklerini bir hatırlayın.  Bugüne kadar dini duygularımızı sömüren münafıklara, istismarcılara artık sermaye olmayalım. Yola çıkacak olan kardeşlerim aman ne olur trafik kurallarına göre yolculuk yapın. Trafikte birbirimize saygıyı unutmayalım. Tekrar söylüyorum bayramı bayram gibi yaşayalım ve anne baba, akraba, eş dost ziyaretlerinde bulunalım. İçimizdeki kini, nefreti, küslüğü, kibiri bir kenera atıp küs olduklarımızla bayramlaşalım. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH CÜMLEMİZE BAYRAMI BAYRAM GİBİ YAŞAMAYI NASİP ETSİN. ALLAH CÜMLEMİZE HUZURLU NİCE BAYRAMLARI GÖRÜP YAŞAMAYI NASİP ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN AMİN. ŞİMDİDEN HEPİNİZİN BAYRAMINI KUTLARIM.

okumak için tıklayın.


Biz de onların kiliselerini kapatalım  -Güneş Gazetesi


Avusturya Başbakanı Sebastiyan Kurz, aşırı sağcı hükümet ortağı Heinz-Christian Strache ile skandal bir karara imza attı. Avusturya Başbakanı Sebastiyan Kurz, “güya siyasal İslam’la mücadele” bahanesiyle aralarında Türk İslam Birliği’ne bağlı bir caminin de olduğu yedi caminin kapatılacağını basın toplantısıyla duyurdu.  Türk camiinin kapatılma gerekçesi Avusturya’daki Müslüman derneklerin çatı kuruluşu olan ve Diyanet işlerimizin de desteklediği ATİM’in 2016 yılında Viyana’nın en büyük camilerinden birisinde Çanakkale’yi anma etkinliğindeki fotoğraflarmış.  Be şerefsizler, be köpekler ben size ne söylesem az. Bahanelere ne gerek var. Açıkça söyleseniz ya “Türkleri ve Müslümanları Avrupa’dan çıkarmak için bunları yapıyoruz” diye.  Nerede sizin insan haklarınız?  Özgürlük, demokrasi, insan hakları ve inanç özgürlüğü konusunda mangalda kül bırakmayan siz Avrupa’nın, hani nerede kaldı inanç özgürlüğü? Nerede sizin demokrasi ve insan haklarınız? Sizin insan haklarınız, özgürlüğünüz sadece desteklediğiniz beslediğiniz kanı bozuk şerefsiz teröristler için geçerli değil mi?  Kardeşlerim bu şerefsizler, aslında Türkiye’nin güçlenmesinden Osmanlı’nın tekrar geri gelmesinden korktukları için pislik yapıyorlar. Müslümanların bir araya gelmesinden korkuyorlar. Avrupa’nın bilhassa Avusturya’nın İslam ve Türk düşmanlığını altında yatan gerçek bu. Bence tek başına Avusturya İslam ve türk düşmanlığı yapamaz. İslam ve Türk düşmanlığı konusunda Avusturya’yı kullanan Almanya ve Fransa’dır. Derim ki maden Avrupa’da bizim camilerimizi kapatıyorlar. O zaman biz de ülkemizde misyonerlik ve ajanlık yapan Avusturya ve Alman kiliselerini kapatalım olsun bitsin. Şimdi, “Aman ya Hoca, ne alaka. Onlar bizim camimizi kapatıyor diye bizde kilise mi kapatalım” diyebilirsiniz? Kısassa kısas kardeşim.  En büyük düşmanlıkları Erdoğan'a  Hep biz Müslümanlar mı hoşgürü göstereceğiz? Peki Avrupa’nın Türk ve İslam düşmanlığının altında başka neden yok mu? Var tabiki. En büyük düşmanlıkları Türkiye’yi 16 yılda şaha kaldıran Cumhurbaşkanı Erdoğan’adır. Geçmiş siyasileri kullandıkları gibi Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı kullanamadıkları için düşmanlar. Erdoğan’ın milli duruşundan savunma sanayisini güçlü kıldığından dolayı düşmanlar. Kardeşlerim gerçekleri görüp ona göre tavır takınalım. Şunu çok iyi bilelim ki bu şer güçler Türkiye ve İslam düşmanlığından kıyamete kadar hiç vaz geçmeyecekler. Ehli küfre ve Haçlı topluluğuna karşı müminler olarak bizler birlik ve beraberlik içinde olalım. Dinimiz islamın ve ülkemizin kıymetini bilelim. Amerika’nın, İsrail’in, Rusya’nın, Avrupa’nın, NATO ve Vatikan’ın ülkemiz üzerinde oynadığı pis oyunlarında farkında olup ona göre tavır takınalım. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH MÜSLÜMANLARIN ÜZERİNDE OYNANAN PİS OYUNLARI BER TARAF ETSİN. ALLAH İSLAM VE TÜRKİYE DÜŞMANLARINA FIRSAT VERMESİN. ALLAH BİZ MÜSLÜMANLARA, ŞER GÜÇLERE KARŞI BİRLİK İÇİNDE OLMAYI NASİP ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN.
okumak için tıklayın.


Bence istenirse kökleri temizlenir  -Güneş Gazetesi


İftar sonrası eski bir vali, psikolog eşiyle birlikte ziyaretime geldiler. Sahura kadar oturup güzel sohbetlerde bulunduk. Psikolog hanımefendiyle bugünün gençleri üzerine sohbet ederken anlattıkları beni dehşete düşürdü. “Hocam gençler başı boş yaşıyor. Öyle sanıyoruz ki anne ve babalar çocuklarıyla fazla ilgilenmiyor. Uyuşturucu kullanma yaşı hızla düştü. İnternet ve sosyal medya gençlerimizi bitirdi” diyerek üzüntülerini dile getirdi.  Kardeşlerim, psikolog hanımın söyledikleri beni dehşete düşürdü. Gencecik yavrularımız, şerefsiz, kanı bozuk, gözleri paradan başka bir şey düşünmeyen uyuşturucu tacirlerinin elinde yok olup gidiyor. Her gün gazetelerde uyuşturucu kullanan ve sokaklarda uyuşturucudan ölen insanların haberlerini okuyoruz. Polis kayıtlarına göre 2016’da 114 bin kişi uyuşturucu kullanmaktan işlem görmüş. Bu rakam bizi dehşete düşürmeye yetmiyor mu? 

Uyuşturucu bataklığı kurutulamaz mı? 

İnternet sitelerinde ve diğer sosyal medyada gençlerimizi uyuşturuyucuya özendiriyorlar. Gazetelerde çıkan haberlerde Rapçi Ezhel ve Khontkar adıyla bilinen Onur Dinç, uyuşturucu madde kullanımı, insanları uyuşturucuya özendirici sözlerinden dolayı gözaltına alındılar.  Bir mizah dergisi uyuşturucu kullanan bir karektere yer vererek adeta uyuşturucu propagandası yapmış. Yani uyuşturucu işi bu kadar alenen yapılmakta. Valla kimse, “Ya Hocam sen inançlı birisin, ölümden idamdan bahsetmek size yakışmaz” filan demeyin.  Derim ki kandırılıp uyuşturucu batağına düşürülmüş, insanların ölümüne neden olan uyuşturucu imal edenler, satanlar, insanları uyuşturucuya özendirenler Çin’de olduğu gibi sorgusuz sualsiz idam edilmeli.  Tabi terör örgütü mensupları, teröre destek olanlar, ülkesine ihanet edenler ve çocuk tecavüzcüleri de idam edilmeli. Ayrıca yıllardır aklıma takılan bir soruyuda sormak istiyorum. İstenildiği taktirde ülkemizde uyuşturucu bataklığı kurutulmaz mı? 

Herşeyi devletten beklemek olmaz

  Bence istenilirse ülkemizde uyuşturucu bataklığı da kurutulur ,uyuşturucu işi yapanların da sonu gelir. Tabi her şeyi devletten beklememekte gerekir. Önce anne ve babalar sonra toplum olarak gençlerimizi elimizden geldiğince uyuşturucu ve kötü alışkanlıklardan kurtarabiliriz. Anne ve babalar, Allah aşkına Peygamber aşkına çocuklarınıza sahip çıkın. Çocuklarınızın kimlerle takıldığını kontrol edin. Çocuklarınızı uyuşturucu kullanımının yaygın olduğu Rock konserlerine göndermeyin. Çocuklarınızı internet belasından ve sosyal medyadan uzak tutun.  Ben bunları söylüyorum söylemesine de asıl internet ve sosyal medyada avam avam vakit geçirenlerin çoğu bilinçsiz anne ve babalar. Efendim sosyal medya bizim özgürlüğümüz! Başlatmayın sizin sosyal medya internet özgürlüğünüze. Bu tarz özgürlük bize fazla geliyor fazla! Her gün uyuşturucudan gençler, evlatlarımız ölüyor, kardeşim evlatlarımız. Hiç mi vicdanınız sızlamıyor? Sizlerde anne baba duygusu yok mu? Medyaya da iki lafım var. Uyuşturucu kullanan sözde oyuncu, sanatçı, sporcu her ne iseler bunları ekrana çıkarmayın. Bu pislikleri gazete sayfalarına taşımayın. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH GENÇLERİMİZİ TÜM PİSLİKLERDEN KÖTÜLÜKLERDEN KORUSUN. GENÇLETİMİZİ KANDIRIP ÖLÜME GÖTÜRENLERİ ALLAH HELAK ETSİN. ALLAH ÇOCUKLARIMIZIN DA ANNE VE BABA’NIN DA HAYIRLISINI VERSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN. 

okumak için tıklayın.


Millet o apoletleri sana söktürmez  -Güneş Gazetesi


CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin kime hizmet ettiğini anlamış değilim. Muharrem İnce seçim meydanlarında terör örgütü PKK’ya ölümcül darbeler vuran, Afrin’de PKK’yı, PKK’nın Suriye kolu olan YPG ve PYD’li teröristleri analarından doğduğuna pişman eden, Korgeneral Metin Temel paşanın apoletlerini sökeceğini söylüyor.  Yani on binlerce asker ve polisimizi kahpece şehit eden PKK terör örgütünü temizleyen Korgeneral Metin Temel paşanın apoletlerini Muharrem İnce Cumhurbaşkanı olunca sökecekmiş. Neden sökecekmiş biliyor musunuz? Metin Temel paşa bir iftar yemeğine katıldığı için sökecekmiş. Sayın İnce avucunu yalarsın. Bu millet seni ve senin gibi zihniyete sahip olanları Cumhurbaşkanı yapmaz. Ne demek ya Türk ordusunun hayatını PKK ve ordunun içine sızmış FETÖ’cü hainleri temizlemeye adayan Temel Paşa’nın bir iftar yemeğine katıldı diye apoletlerini sökmek? 


Amerika'yı memnun etmek için mi? 


Sayın İnce hayırdır Amerika’yı memnun etmek için mi böyle konuşuyorsun? Sen bırak Temel Paşa’yla uğraşmayı 24 Haziran sonrasını düşün. 24 Haziran sonrası Kılıçdaroğlu ile yaşayacağınız koltuk kavgasını şimdiden düşün. 
Kardeşlerim Allah ülkemiz için hayırlısı kimse onu başımıza getirsin. Ancak FETÖ’cülerin ele geçirdiği bugünkü CHP’den ve CHP’nin cumhurbaşkanı adayından millete hayır gelmez. Çünkü bugünkü CHP yönetimi iki yüzlülük yapıyor. Bir taraftan biz Atatürk’ün partisiyiz derler, diğer taraftan Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti'ni bölüp parçalamak isteyen PKK terör örgütünün siyasi kanadı olan HDP’yle omuz omuza verip siyaset yaparlar. 


Sizi fetö'cüler mi yönetiyor? 


Bu mu Atatürkçülük? Ne Atatürkçülüğü, bunlar Atatürk’ün resminin arkasına saklanmış iki yüzlüler. Sayın İnce, meydanlarda meyhane ağzıyla konuşmayı bırakın. Zırt pırt sakız çiğner gibi “Erdoğan FETÖ’den izin aldı, Erdoğan’ın üniversite diploması yok” iftirasını bırakın artık. Millet meydanlarda meyhane ağzıyla konuşan değil, aklı başında elle tutulur birşeyler söyleyen adayları görmek istiyor. Ha aklıma gelmişken sorayım Sayın İnce yoksa sizde mi bilerek yada bilmeyerek Amerikalılar veya FETÖ’cüler tarafından yönetiliyorsunuz? Neyse tekrar söylüyorum Sayın İnce, bu millet kendi ordusuna, polisine asla laf söyletmez. Hele hele Bu millet terör örgütlerinin kökünü kazıyan Temel Paşa’ya hiç laf söyletmez. Sizin Temel Paşa düşmanlığınız ancak Amerikalıları ve PKK terör örgütünü sevindirir. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH KAHRAMAN ASKER VE POLİSLERİMİZİ FİTNE VE FESATLIKTAN, ŞER GÜÇLERİN PİS OYUNLARINDAN KORUSUN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN.

okumak için tıklayın.


Taksici esnafı aranızdaki pislikleri temizleyin  -Güneş Gazetesi


Normalde taksiye bindiğimde şöförle kesinlikle konuşmam. Tanımadığım bilmediğim insanla neyi konuşucam ki. Yalnız havaalanında bindiğim takside 'Emek hırsızlığına hayır' pankartını görünce taksi şöförüne, “Hayırdır hangi emek hırsızlığını protesto ediyorsunuz” dedim. “Hocam, biliyorsunuz UBER’cilerle savaşıyoruz? Biz devlete vergi verirken onlar vergi vermiyor” cevabını aldım.  “Bütün mesele bu mu? Sizin karşınızda düşman mı var da savaşıyorsunuz” dediğimde kem küm etmeye başladı. “Peki siz taksiciler, insanların ne için UBER’i tercih ettiğini hiç düşündünüz mü?” Taksici, “Hocam ne için tercih ediyorlar?” diye karşılık verdi. İşte bu sorunun üzerine eteğimdeki tüm taşları dökmeye başladım:   Kardeşim siz önce kendi içinizdeki pislikleri temizleyin? Uyuşturucu ve alkol kullanıp direksiyon başına geçen şöförler sizde. İnsanlara sahte para veren, uyuşturucu işi yapan, kadın satan ahlaksız taksiciler sizin içinizde.  Yasak olmasına rağmen müşterisini hiçe sayıp sigara içen, trafikte kural tanımayan, müşterisini gideceği yere göre seçen, yok orada trafik var ben oraya gitmem deyip fazla para verirsen götürürüm diyen ahlaksız vicdansız taksiciler sizde.  Müşterisini kazıklayan ve tartıştığı müşterisini bıçaklayıp taksiden atan şöförler sizde. Öyle mi evladım?  “Evet Hocam doğru.” 

Taksiciler esnaf değil mi? 

UBER’cilerin silahla önünü kesip kurşun yağmuruna tutan, döven, saldıran, UBER müşterisini tartaklayan sizler değilmisiniz? Peki televizyon başında iğrenç görüntüleri izleyen insanlar, nasıl olurda güven içinde sizin aracınıza biner? Siz taksiciler esnaf değilmisiniz?  “Evet esnafız hocam.”  Peki o zaman nedir bu arabanın pisliği? “Hocam arabayı yeni aldım gececi şöför arkadaş arabayı yıkatmadan getirmiş.”  O zaman sen yıka kardeşim, trafiğe temiz çık dediğimde, “Valla Hocam, para kazanmamız gerekiyor” cevabını aldım.  Kardeşim UBER’cilerin paraya ihtiyacı yok mu? Bakın UBER’cilerin arabasına? Tertemiz, şöförler kılık kıyafetiyle müşterilerine saygılı. Ya sizin içinizde bazı şöförler, köyden tarladan çıktığı gibi direksiyonun başına geçmiş. Kardeşim insanlar şöförün pis ter kokusunu çekmek zorunda mı? Saç sakal bir birine girmiş. Böyle esnaflık olur mu?  “Haklısın Hocam. Hocam aslında devlet bu konuya çözüm bulmalı. Kardeşim her sorunu devlet çözecek diye bir şey olmaz. İçinizdeki pisliği sorunu Taksiciler Odası veya birliği her ne ise siz çözeceksiniz siz. “Hocam aslında çok doğru söylüyorsunuz aslında söylediklerinizden bizlerde rahatsızız. Hocam siz bu konuştuklarımızı aynen yazsanız iyi olmaz mı?” İyi olur yazacağım tabiki. 

İşinizde temiz ve düzgün olun 

Tekrar söylüyorum içinizdeki haydutları, trafikte kural tanımayan cellatları, insanları kandıran kalpazanları, alkol, uyuşturucu kullanan ve kadın satanları, gideceğiniz yer çok uzak ben oraya gitmem deyip müşteriye bıçak çeken pislikleri içinizden temizleyin.  Yani bir baltaya sap olamamış esnaflığı bilmeyen aracını temiz tutmayan şöförleri içinizden atın. Yolda önünü bile zor gören yaşlı şöförleri de direksiyon başına geçirmeyin. İşinizde temiz ve düzgün olursanız, işte o zaman insanlar UBER’i değil sizi tercih eder.  Dediğim gibi bizim ülkemizde bir baltaya sap olamamış çoğu insan taksici olmuş. Halbuki İngiltere’de olduğu gibi taksicilere kural ve yasalar getirilse çok iyi olacak. İngiltere’de taksici olabilmek için insanlar üniversite sınavına girecekmiş gibi aylarca imtihana hazırlanıyor. Ya bizde? Avam avam kahvede oturan filanca kişiye, “Ya ben yoruldum al şu anahtarı biraz çalış gel” deniyor.  Ha bu arada UBER’ciler sütten çıkmış ak kaşık değil. Onlar da bu toplumda yaşıyor. Elbette onlarında arasında olumsuz şöförler vardır. Neyse taksici UBER kavgasını sonunda taksiciler kazandı. UBER Türkiye’de yasaklandı. Peki taksiciler UBER yasaklandıktan sonra kendilerine çeki düzen verecekler mi? Hayır vermezler. Aynı tas aynı hamam yollarına devam ederler. Bu arada işini esnaflık şuuruyla yapan namuslu ahlaklı taksicileri de taktir etmek gerekir. Ne diyeyim. CENAB-I ALLAH CÜMLEMİZE HELAL KAZANÇ VERSİN. ALLAH PİS, AHLAKSIZ İNSANLARIN ŞERRİNDEN CÜMLEMİZİ KORUSUN. ALLAH İŞİNİ TEMİZ YAPAN AHLAKLI KİŞİLERLE BİZLERİ KARŞILAŞTIRSIN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN. 

okumak için tıklayın.


Boş vaatler ve CHP  -Güneş Gazetesi


Muhalefetin cumhurbaşkanı adayları çeşitli kesimlerinin desteğini alabilmek için, 'şu kadar maaş, bu kadar ikramiye, şunu yapacağız, bunu yapacağız' gibi altı boş vaatlerde bulunuyorlar. Evet siyasilerin kazanmak ve insanları etkilemek maksadıyla seçim öncesi vaatlerini anlarım. Yalnız vaatlerde ölçüyü kaçırmamak gerekir. Adaylar vaatlerde bulunurken kaynağı nerede bulacaklarını, enflasyonu nasıl etkileyeceğini bilmeleri gerekir. Öyle düşünmeden bol keseden sallamak, vaatlerde bulunmak doğru değil.  Hadi diyelim ki iktidara geldiler, sözlerini yerine getiremedikleri zaman siyasi ahlaksız ve yalancı olmayacaklar mı? Efendim Meral Akşener diyor ki, “Ben iktidara geldiğimde kredi kartı borçlarını sileceğim.” Hadi şehit ve gazi yakınlarını bir kenarda tutalım. Peki Meral Hanım, kredi kartıyla bar, pavyon gezen, tatillere giden, hesap kitap bilmeyen insanların kredi kartı borcunu nasıl sileceksin? Kaynağın nedir? Kendi cebinden mi? Himmet parasıyla mı? Yoksa devletin kasasından mı kredi kartı borçlarını sileceksin? 

Muharrem İnce dedesinin izinde 

Muharrem İnce’ye gelirsek Muharrem İnce, siyasi dedesinin izinden gidiyor. Rahmetli Adnan Menderes, Millet Caddesi’ni ve Vatan Caddesi’ni yaptığında o dönemin CHP’lileri ve İsmet İnönü, Adnan Menderes’i, “Buraya uçak mı indireceksin? Ne gerek var bu kadar geniş yollara” deyip eleştirmişlerdi. Bugün Millet Caddesi ve Vatan Caddesi ihtiyaca cevap veremiyor. İşte yıllardır aynı zihniyet, aynı kafa CHP’den hiç eksilmedi. CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, “Ben Cumhurbaşkanı olursam Kanal istanbul ve yerli araba projesini iptal edeceğim” diyor. CHP kafası bu kardeşlerim. Muharrem İnce ayrıca, “Toplumda kutuplaşmayı bitireceğim” diyor. Ey İnce, ey CHP’liler, toplumu sosyal medya üzerinden yabancı ülke istihbaratları ve FETÖ'cülerle birlikte sizler kutuplaştırmadınız mı? CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 28 Şubat döneminde olduğu gibi kesintisiz 8 yıllık eğitimi geri getireceklerini söylüyor. Yani çocuklarımızı dini eğitimden ve maneviyattan uzak bırakmak istiyorlar. 

PKK ve HDP ile aynı bakış açısı 

CHP seçim bildirgesinde PKK ve FETÖ’den hiç bahsetmediği gibi adeta PKK’nın ağzıyla ve PKK’nın siyasi kolu olan HDP’yle aynı bakış açısını ortaya koymuş. CHP, özerklik getireceğini, koruculuk sistemini kaldıracağını, terörle mücadele eden güvenlik güçlerimizin insan hakları ihlali ile yargılanacağını söylüyor. Kardeşlerim inanın terör örgütü PKK bile ancak bunları yazardı. Yazıklar olsun bu sahte Atatürkçülere. Atatürk’ün resminin arkasına saklanan bu sahte Atatürkçüler, ülkemizi bölüp parçalamak isteyen terör örgütü PKK’yla aynı safta yer alıp aynı dili kullanıyor. Yazıklar olsun bu sahte Atatürkçülerin gerçek yüzlerini görmeyenlere. Kardeşlerim bu seçim ülkemizin bekası için çok önemli. Birliğimiz, beraberliğimiz, geleceğimiz, daha güçlü ve huzurlu Türkiyemiz için çok önemli. Allah’ın verdiği akıl nimetini çok iyi kullanalım ve sandıkta üzerimize düşeni yapalım. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH ÜLKEMİZ İÇİN HAYIRLI KİMSE ONU BAŞIMIZA GETİRSİN. ALLAH ÜLKEMİZ ÜZERİNDE PİS OYUNLAR OYNAYAN HAİNLERİ HELAK ETSİN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN. 

okumak için tıklayın.


Alman domuzları teröristlerle omuz omuza  -Güneş Gazetesi


Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti'li siyasilere Avrupa'da Türk vatandaşlarıyla toplantı ve miting yapmasına müsade etmeyen başta Almanya olmak üzere Avrupa ülkeleri, HDP’nin miting yapmasına müsade etti. Yine domuzluğunu gösteren Almanya, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti'ye, “Efendim Avrupa ülkeleri haricindeki üçüncü ülkelere seçim kampanyası yapmalarına müsade etmiyoruz” derken, diğer yandan PKK’nın siyasi kanadı olan HDP’nin Köln’de miting yapmasına müsade etti. Almanya tek kelimeyle iki yüzlü olduğunu bir kez daha gösterdi.  Almanya’nın Köln kentinde terör örgütü PKK’nın siyasi kanadı olan HDP’nin mitinginde, PKK’nın paçavraları ile şovlar yapıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Türkiye’ye hakaretlerde bulunuldu. Ancak Alman polisi, terör örgütünün bu şerefsizliğine müdehale etmedi. Nasıl etsinler ki? Zaten PKK, FETÖ, PYD, YPG gibi terör örgütlerine destek olan, onları sahiplenip ülkelerinde bakan Almanya değil mi? Hatta Almanya bu terör örgütü elemanlarına ev ve para yardımı bile yapıyor. 

Erdoğan'dan korkuyorlar 

Bu domuzlar, davranışlarıyla Türkiye’ye nasıl düşman olduklarını açıkça ortaya koyuyorlar. Eskiden olduğu gibi Türkiye’yi yönetemedileri için bu domuzluğu yapıyorlar. İşte bundan dolayı Türkiye’yi son 15 yılda şaha kaldıran Erdoğan’a düşmanlar. Erdoğan, Avrupa ülkelerinde miting yaparsa insanları ikna eder diye korkuyorlar.  Yani akıllarınca seçimde Erdoğan’a zarar vermek istiyorlar. Korkunun ecele faydası yok. Türk Milleti, ülkesinin üzerinde oynanan pis oyunları da, yapılan hizmetleri de çok iyi biliyor. Ey domuzlar, artık eskisi gibi Türkiye’yi yönetemezsiniz. Eskisi gibi Türkiye’ye ayar veremezsiniz. Sizin kullandığınız, ayar verdiğiniz, sömürdüğünüz Türkiye eskide kaldı. Allah’a çok şükür bugün Türkiye, düşman olduğunuz Erdoğan sayesinde tam bağımsız bir Türkiye oldu. 

Şer güçlere karşı uyanık olalım 

2002’de savunma sanayisinde yüzde 80 dışa bağımlılığımız varken, şimdi bu oran yüzde 10’lara düştü. Kendi tankımızı, helikopterimizi, insansız hava aracını, füzemizi, silahımızı, akla gelebilecek askeri araç ve gereçlerimizi üretiyoruz. İnşallah yakın zamanda kendi savaş uçağımızı ve uçak gemimizi yapmış olacağız. Ey domuzlar bunlar sizi korkutuyor değil mi? Türkiye’nin tam bağımsız olmasından korkuyorsunuz.  Dediğim gibi korkunun ecele faydası yok. Sizler her ne kadar terör örgütlerine destek olsanızda Türk milletini bölüp parçalayamayacaksınız. Kardeşlerim daha önceki yazımda belirttiğim gibi 24 Haziran seçimleri ülkemizin bekası için çok önemli. Allah muhafaza iktidarda CHP’nin veya İP’nin olduğunu düşünün? İşte o zaman Türkiye, eskisi gibi kullanılan yönetilen hale gelir. Şer güçlere karşı çok uyanık olalım çok. Hele hele başta Alman domuzları olmak üzere Amerika’ya, İsrail’e, Rusya’ya, İngiltere’ye karşı çok uyanık olalım. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH GÜZELİM ÜLKEMİZİ ŞER GÜÇLERİN PİS OYNUNDAN KORUSUN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN. 

okumak için tıklayın.